ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכו-אנאלי-זה

דעות, חוויות, סיפורים ומחשבות על נפש האדם, בעולם השליטה ומחוצה לו.
לפני 3 שנים. 4 בנוב׳ 2016, 12:59

כשאני רואה אנשים שכותבים "התמכרתי לבדס"מ, איך יוצאים מזה?" אני לא מבינה את זה.

מה זה אומר שהתמכרתם לבדס"מ? שאתם משקיעים חלק ניכר מזמנכם בחיפוש פרטנר? שאתם עושים סשנים על בסיס יומי? שאתם מפנטזים על זה הרבה במהלך היום?

במה זה שונה מאנשים ונילים?

איזה אנשים לא משקיעים את זמנם בחיפוש אחר פרטנר לסקס או זוגיות? יש משהו רע בלעשות סקס על בסיס יומי? איזה אנשים לא מפנטזים על סקס במהלך היום?

רק בגלל שזה בדס"מ החליטו שזה לא בסדר, אבל כשזה וניל אפילו מעודדים את זה.

זאת המשיכה שלכם, אתם לא בחרתם או נגררתם אליה כמו שאדם בוחר/נגרר לסמים, למשל. גם אם נראה לכם שאתם הבאתם את זה על עצמכם כי נחשפתם פעם לפורנו או זרמת עם האקסית. הסיבה שזה הדליק אתכם ולא גרם לכם להקיא זה כי זה תמיד היה בכם, עכשיו זה פשוט הפך להיות משהו שאתם מודעים אליו. ממש לא נגררתם או בחרתם במשהו שלא היה שם (לא מאמינים לי? כנסו עכשיו לז'נאר שלא מדבר אליכם בפורנו ותראו אם אתם מתחרמנים או לא רק כי צפיתם בזה).

זה לא סמים, זה לא הורס לאף אחד את החיים. אני לא מבינה למה להשתדל להימנע מזה, למה לנסות להיגמל מזה. הרי אי אפשר להיגמל ממשהו שאתה נמשך אליו מינית, כי זאת לא התמכרות אלא חלק ממך. כמו שטיפולי המרה לא עובדים על הומוסקסואלים ושום טיפול לא עובד על פדופילים אלא רק סירוס כימי שמדכא את הדחף המיני כולו. כשזה משהו שהוא המיניות שלך, לטוב ולרע, הוא חלק ממך. ופה יש הרבה פוטנציאל לטוב! הרי אנחנו לא עברייני מין שצריכים סירוס! זה בין בגירים, בהסכמה ורצון, אז מה רע כאן? למה להתעקש אחרת? בין כה וכה ניתן לראות שכל מי שפרש מפה כי לדעתו "הוא נגמל" חוזר לכאן בשלב כזה או אחר. 

אז אני לא מבינה למה לנסות "להיגמל" בגלל הפחד הדבילי הזה שבדס"מ יהרוס לכם את החיים כשהדבר היחידי שיהרוס לכם את החיים זה הניסיון להתאים את עצמכם לנורמה ולהכחיש את מי שאתם באמת. אתם ממש לא תהפכו למשהו שאתם לא ובסוף זה גם ככה יתפרץ ותקלטו שאתם נלחמתם כל הזמן הזה בדבר הלא נכון.

הייתי כבר שוחה בכסף אם רק הייתי מקבלת שקל על כל נשוי שדיבר איתי ואמר לי שאם יכל היה לחזור אחורה בזמן הוא היה משתדל לקבל את עצמו במקום בכוח לדחוף את עצמו לקשר שהוא צריך לשחק את עצמו בו וכבר מאוחר מידיי בשביל לצאת ממנו. אני רואה את מסכת השקרים שהם נקלעו אליה וזה מספיק בשביל לחזק את הדעה שלי לכך שלא צריך לעמוד בציפיות של החברה כשזה נוגע לחיים האישיים שלכם.

למה לעשות לעצמכם את זה? אל תאמינו לכל מה שהחברה קבעה שהוא האידיאל. האידיאל הזה נקבע ע"י רוב ונילי, למען השם! ברור שהם יגידו שוניל זה הכי טוב ויפחדו ממה ששונה! בעולם שכזה אתם חייבים להעיז להיות שונים.

אני מבינה שזה יצמצם לכם את האופציות, שזה לא יהפוך אתכם להכי פופולרים ואני מבינה שבקהילה הזו לא כולם טלית שכולה תכלת (אפשר לחשוב שבעולם הונילי כולם מלאכים...) וזה מתסכל, אבל לחיות בשקר זה הכלא הנפשי הכי גרוע שניתן להיכנס את עצמך אליו. כבר הייתם מוצאים פרטנר ראוי וזוכים לכמה חברים מקבלים מתוך הקהילה אם הייתם משקיעים את האנרגיה שלכם בכך במקום בהכחשות.

Callisto - לפי דעתי, חלק מה״נגמלים״ פשוט חוו מפח נפש, וכשזה מגיע במקום כל כך אינטימי כמו בד״סמ זה מרתיע, וגורם לחשב מסלול מחדש (וכן ברור שבעולם הונילי יש את אותו מפח נפש פוטנציאלי)
וחלק, אולי, כבר דחפו ודחפו את סף הגירוי שלהם אל מעבר למה שציפו וכעת חסרים את הריגוש... סתם מחשבות...
לפני 3 שנים
ArchAngel​(שולטת) - ברור לי שזו גם תוצאה של מפחי נפש שונים, אבל זאת אשליה לחשוב שזה קיים רק בבדס"מ או לחשוב שאתה יכול למחוק מעצמך משהו שהוא חלק נרחב בך.
זה כמו שאני לא יכולה להגיד שאני לא סטרייטית יותר כי חוויתי פגיעה מגבר. זה יראה כל כך לא אותנטי אם כסטרייטית אדחוף את עצמי לקשר לסבי וזה יעשה נזק לכל הצדדים.
וככה זה נראה מהצד עם אנשים שדוחפים את עצמם לקשרים ונילים שהם לא שלמים איתם.
לפני 3 שנים
Callisto - את מבריקה
לפני 3 שנים
FOR GOOD - בנות, כמו שכבר שר מאיר אריאל: "מי שנדפק פעם אחת - כבר לא יכול להיגמל מזה." (:
לפני 3 שנים
tomerw​(נשלט) - כתבת מדהים! :)
הבדס"מ לגמריי לא הורס את החיים, רק מעצב אותם ומכניס מעט "שוני".
לפני 3 שנים
dror30 - אצלי אני יודע שזה תמיד יהיה שם, אבל כן היה לי גם קשר ארוך ונילי, לא הסתרתי את הנטייה אבל ידעתי שהיא לא מתחברת, ופשוט עשינו דברים שאני כן מתחבר ואוהב גם אם זה פחות מלהיב ומושך אותי מבדסמ, זה לא היה אידאלי אבל עדיין סבבה, מבחינתי בגלל שהאופציות לא גדולות וקשה למצוא אז זה משהו שאוכל להתפשר עליו מבלי להתכחש לכך שזה תמיד חלק מהמשיכה והפנטזיות שלי, אבל זה תלוי בעד כמה זה חשוב לך, בכל מקרה מסכים שממש אין טעם להתכחש ולנסות להגמל, אם ממש רוצים אז אפשר רק לנסות למצוא עוד דברים שאוהבים.
לפני 3 שנים
Davy jones​(אחר) - כמו שהראשון כתב, זה ממכר זה מלהיב , מדליק בכולנו את האש , אבל הבעיה פה זה מחסור בבני/בנות זוג או שקשה מאוד למצוא אותם ... וזה לפעמים נראה כמו משהו בלתי ניתן להשגה
לפני 3 שנים

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י