שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכו-אנאלי-זה

דעות, חוויות, סיפורים ומחשבות על נפש האדם, בעולם השליטה ומחוצה לו.
לפני 3 שנים. 15 בנוב׳ 2016, 16:09

אני לא יודעת איך לבשר לכם את זה, אבל אני לא חייבת לכם כלום.

זה הבלוג שלי, מה שנכתב פה הוא דעתי האישית. אני לא מנסחת פה מאמר אקדמי, אני לא מעידה פה בבית משפט ואני לא מורה שעומדת מול כיתה של ילדים ביסודי. אז אל תצפו ממני להתנהג בהתאם.

אני לא צריכה לכתוב דיסקליימר של פסקה שלמה לפני כל פוסט על כך שלא ערכתי מחקר בתחום, להוסיף "לדעתי" או "בלי להכליל" לפני כל מילה בפוסט שמדבר על נקודות של החוויה האישית שלי בלבד. אני סומכת עליכם שבתור אנשים מבוגרים תבינו את זה לבד.

הפוסטים שלי אף פעם לא פונים כלפי אדם ספציפי, ככה שאין טעם לחשוב שאתם מרכז העולם שלי ולצאת מנקודת הנחה שזה נכתב כלפיכם אישית.

כמו כן, אל תצאו מנקודת הנחה שאתם מרכז העולם שלי אם אני לא עונה בפרטי ואל תחשבו שרק אתם עוברים לי בראש ואני חושבת רק על דרכים לעשות לכם דווקא. סביר להניח שזה כי אני עסוקה ולא פנויה כרגע לענות כי עוברים לי דברים אחרים בראש.

מותר לי לטעות מבלי שיגדירו אותי בגלל הטעות הנקודתית הזו כטיפשה שלא מבינה כלום מהחיים שלה. אני לא מושלמת, מה לעשות. אני בטוחה שיש הרבה דברים שגם אתם לא יודעים.

מותר לי להגיב באופן רגשי מבלי שזה יהפוך אותי להיסטרית. זה הופך אותי לבן אדם ולא לרובוט. אני לא צריכה "להתעלם". עצם העובדה שזה הרגיז אתכם שהגבתי ככה במקום להתעלם אומר שאתם מרגישים בדיוק כמוני.

מותר לי להביע יאוש מבלי שתתחילו להטיף לי שיש דברים קשים יותר או לתת נאום פריוולגי על זה החיים יפים. אני לא צריכה להצטער על זה שאני לא שמחה תמיד. רוצים שאני אחייך? תנו לי סיבה במקום לבוא בדרישה.

מותר לי לכתוב מידיי פעם בשגיאות כתיב, להתנסח עם המילה הלא נכונה מבלי שזה יבטל את הרעיון המרכזי שלי ויתעכבו איתי רק על זה. עברית אמנם היא השפה הדומיננטית שלי, אבל זאת לא שפת האם שלי.

מותר לי להתלהב, להתגאות בהישגים שלי ולהיות בטוחה בעצמי מבלי שינסו לאבחן אותי עם "מחשבות גרנדיזיות" והתנשאות. אני בטוחה שגם אתם עושים את זה מפעם לפעם. בייחוד כשאתם כותבים בלהט מתנשא "אבחון" שכזה.

מותר לי לא להיות בטוחה בעצמי מבלי שזה יורד מהערך שלי כשולטת או אדם. יש מישהו מכם שהוא כזה מושלם שהוא בטוח בעצמו לגבי הכל? גם לכם יש את הפחדים שלכם.

אני לא צריכה להיזהר בלשוני ולקחת בחשבון כל פסיק שולי שאני כותבת רק כי אולי מישהו יחליט להוציא את זה מהקשרו במקום להתייחס לרעיון המרכזי של דברי. למשל, אם אני כותבת פה פוסט על חברה ש"שולט" התעלל בה, להתווכח איתי על זה שכתבתי שהוא שולט במרכאות כי המונח שולט הוא סובייקטיבי זה אידיוטי.

אני לא צריכה לצנזר את הפעמים הבודדות שאני מתנסחת בשפה גסה, כאילו שאני בתפקיד פורמלי מול כיתה של ילדים רכים ותמימים שמעולם לא שמעו קללה.

זה שאני בן אדם נחמד לא אומר שאני חייבת להכיל כל דעה ולהגיד עלייה "אמן". מותר לי לא להסכים, מותר לי להגיב עליה באופן נוקב ואפילו כועס, כי אני בן אדם. אולי אתם תהיו נחמדים ולא תתקיפו אותי מראש?

זה שאני סטודנטית לפסיכולוגיה לא אומר שאני כבר פסיכולוגית או שאני הפסיכולוגית האישית שלכם. אני לא חייבת לנסות להבין אתכם לעומק כאילו שאני בתפקיד. כמו כן, זה לא אומר שאני מפענחת כל צעד שלכם, אז צאו מהסרט.

אם התעורר דיון כלשהו ולא הייתי בעדכם בו, לא אומר שאני שונאת אתכם. אל תחלקו לי ציונים ותגידו "ממך לא צפיתי" כאילו שאני המטפלת הרגשית שלכם שחייבת להכיל, או עורכת דין שחייבת להגן עליכם בכל מחיר. מותר לי לא להסכים אתכם. אני הרי שומרת על תרבות דיון ואני אף פעם לא תוקפת את האדם אלא את ההתנהגות.

זה שאני אוהבת לשלוט ולזיין גברים בתחת לא אומר שאני עושה את זה לכל גבר, בטח שלא לכל זר שכתב לי "המלכההה תזיינייייי אותי". זה לא נותן לאף אחד לגיטימציה לשלוח לי פירוט פורנוגרפי של הפנטזיות שלו בציפיה שאני ארוץ אליו הביתה ואבצע בו את זה כאן ועכשיו. 

אני לא עובדת פה אצל אף אחד, אני לא צריכה להסביר לבן אדם זר למה אני לא עונה לו ולתת לו איזה "מכתב דחייה" כאילו הוא שלח קורות חיים למקום עבודה פורמלי. אני לא צריכה לכתוב את המובן מאליו למי שלא הבין אותו. אם אני לא עונה, תקראו עוד פעם את ההודעה ואז שוב את הפרופיל שלי והתשובה תהיה בגוף ההודעה שלכם.

gamVgam​(אחר){גם וגם} - וואו

מישהו עיצבן ממש.

(:
לפני 3 שנים
ArchAngel​(שולטת) - זה טוב לשחרר קצת (או בעצם... הרבה) קיטור :)
לפני 3 שנים
girl on mars​(נשלטת) - אני איתך❤️
לפני 3 שנים
ArchAngel​(שולטת) - ❤
לפני 3 שנים
שולטת ונשלטט​(שולטת) - יש פה נשלטים שחושבים שאנחנו חייבות להם משהו ושאנחנו צריכות לענות לכל אחד ולהגשים את הפנטזיות שלהם אז זהו שלא

אני גם איתך:')

מה נעשה יש פה הרבה יצורים פשוט להתעלם
לפני 3 שנים
דוד הבלוק -
חי חי
ביחיית אחותי
איך את סמה מרחאות על שולט??!!
ככה עושים?? לשולט?? בכלוב???
והסלוגון הזה:
המלכההה תזיינייי אותי
חי חי גדול
הרגת אותי
תיצחיקי יותר טוב מעיצבונות
לפני 3 שנים
דוד הבלוק -
זה טפשפון לא סמרטפון תימחיקי את השני
לפני 3 שנים
ArchAngel​(שולטת) - הרסת אותי חחחח
לפני 3 שנים
אשת לפידות n​(שולטת) - אני מבינה שכבר שרדת עד עכשיו ,ומקווה שתשארי להרבה,כל כך מבינה אותך,מזדהה בכל מילה ומילה.
מותר לך זה שלך ואל תדפקי חשבון לאיש.
אוהבת כבר אמרתי??
לפני 3 שנים
ArchAngel​(שולטת) - אני אשאר פה להרבה זמן, הם לא ירחיקו אותי.
זה קומץ. קומץ מעצבן, אבל עדיין קומץ.
הרוב פה מאוד בסדר איתי, מעריכים אותי. ככה שיש לי סיבות טובות להישאר כאן.
לפני 3 שנים
TheBouncer​(מתחלף) - ת׳אמת, לא יודע למה מישהו יחפש סיבות להתלונן, להתקטנן, לנסות להטיח בך תוכחה, או להתנשא. לא מובן לי...
במעט הזמן שאני קורא את הבלוג שלך, בו נתקלתי במקריות ברוכה אגב, אני מוצא את עצמי נשאב לקרוא פוסטים אותנטיים ואנושיים, ישירים, המתהדרים בפשטות נעימה לקריאה, מביעים פתיחות כמעט מלאה מצידך, לצד טקסטים די מדליקים אחרים. אני בהחלט חושב שיש לא מעט כאן שיכולים ללמוד דבר או 2 מההתנהלות שלך כאן.
אני אומר שיפסעו לשגול עצמם בעכוז כל אותם ״מורי הדרך וקובעי הדיעה״ שכנראה די מאמינים שהפול-מון אתמול לא זרח בשמי הארץ אלא ממש מתוך הרקטום שלהם.

ולבינתיים, אמשיך ליהנות לי מהגיגייך :)
לפני 3 שנים
עציץ​(מתחלף){משוייך} - חוסר השלמות והדיוק שלך הופך אותך למושלמת.
כל פעם שאני קורא "חוש המימוש" אצלך אני מחייך בסיפוק!
את בת אדם, אנושית, יקירה ואהובה מאד על קוראייך בכלל ועלי בפרט.
זה קומץ הזוי ובודד שמונע מהתרסות סרק.
קלירלי לא בליגה שלך.

הבא שחושב שהוא יכול לחנך את ארכ'אנג'ל יש לו עסק איתי.
לפני 3 שנים
Sparkit - בגלל השטויות האלו אני כותבת בסוף כל פוסט "הבהרה". מעיק, מציק ולפעמים הופך את הכתיבה כאן לפחות נעימה.
לפעמים אנשים מספרים לך מה הם עוברים לא בשביל לקבל עצה...
בקיצור, מזדהה.
לפני 3 שנים
Joe Carlton​(מתחלף) - אני לא מבין איך זה שיש אנשים כל כך טיפשים שחיים לצידנו, לכאורה מאותו מין (ספיסיז) - אבל בהתנהגות שלהם זה נראה שהם רק לאחרונה התפתחו מאיזה קוף. אולי את יכולה לעשות על זה את התזה שלך...אוהבים אותך כאן מאוד! אני לגמרי בפנטזיה למצוא מישהי מיוחדת כמוך, שבאה לבדסמ ממקום של אהבה.
לפני 3 שנים
Joe Carlton​(מתחלף) - אני לא מבין איך זה שיש אנשים כל כך טיפשים שחיים לצידנו, לכאורה מאותו מין (ספיסיז) - אבל בהתנהגות שלהם זה נראה שהם רק לאחרונה התפתחו מאיזה קוף. אולי את יכולה לעשות על זה את התזה שלך...אוהבים אותך כאן מאוד! אני לגמרי בפנטזיה למצוא מישהי מיוחדת כמוך, שבאה לבדסמ ממקום של אהבה.
לפני 3 שנים

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י