סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכו-אנאלי-זה

דעות, חוויות, סיפורים ומחשבות על נפש האדם, בעולם השליטה ומחוצה לו.
לפני 3 שנים. 7 בדצמ׳ 2016, 19:27

אני לא מבינה למה לעזאזל, בקהילה של אנשים שסיימו בית ספר יסודי לפני מספיק עשורים, יש משחקי כוחות כאלו מטופשים.
כל פרק זמן מסויים, חייב לקום פה שולט או שולטת, ולנסח פוסט נוקב שבו בשורה "מהפכנית" עם מסקנה שהגיעו אליה לאחר מחקר מאוד "רציני ומעמיק" שנערך בדיוק 5 דקות וחצי, ומבוסס על סטטיסטיקה שהמדגם שלה הוא ה- 2 וחצי השולטות/ים (מהמין הנגדי להם) שהם פגשו פעם ולא היו לטעמם.
והטענה המרכזית בו היא שכל השולטות/ים במין הנגדי לשלהם, כולם ללא יוצא מן הכלל, פשוט לא פגשו עוד את האישה/הגבר הנכונים שיורדו אותם/ן על ארבע. 

כלומר, נקודת המוצא זה שכל הנשים נשלטות והשולטות הן חסרות ביטחון שמשקרות לעצמן, בהנחה ואתה שולט.
או שכל הגברים נשלטים והשולטים הם חסרי ביטחון שמשקרים לעצמם, בהנחה ואת שולטת.
בליווי כל מיני סיסמאות כמו: "אין אישה שלא יודעת לתת, יש גבר שלא יודע לקחת", מה זה פה? האגודה למען האנס? לקחת בכוח משהו שאמורים לקבל מתוך אמון וקרבה?!
או "הוא עוד לא מצא את האישה הנכונה שתוריד לו את האגו" ואת, את השכל שלך מצאת לפני שהקלדת את השטות האגוצנטרית הזו?

זה מחליא אותי! מחליא שבדס"מ, שאמור להיות מורכב מאקטים של קרבה שנוצרים מתוך אמון בין שני אנשים,
הפך למגרש למשחקי כוחות שבו מנסים להוכיח למישהו שהוא בעצם חלש בתוך תוכו. 

יאו, איזה גיבורים אתם! עכשיו אתם בהחלט מוכיחים שאתם השולטים הבלתי מעורערים ושהמין הנגדי חי בסרט כשאתם מתעסקים בקקה של לנסות "להוריד למישהו את האף" כאילו אין לכם חיים! כל כך כואב לכם לראות מישהו נהנה בדרך שלו עם הפרטנר המתאים לו, שלא נוגע אליכם בשום אופן, רק כי הדרך שבה הם עושים את זה לא מתיישבת לכם בהשקפת עולם!

אז כן, אין כזה דבר שולטים מושלמים. אבל אין גם אנשים מושלמים!
בכולנו יש נקודות חלשות, בכולנו יש חוסר ביטחון, כולנו "חיים בסרט" כי כל אחד מפרש את המציאות לפי ההשקפה הסובייקטיבית שלו אז אף פעם לא נגיע לאובייקטיביות בדעתנו (ובדיוק בגלל זה דעה אישית נקראת סובייקטיביות!)
אז מה? ניתן למישהו "עונש" לעבור לצד הנשלט כדי "להראות לו מה זה" רק כי הוא העיז להפיק הנאה מינית מהתפקיד הזה בעת שהוא לא הכי חזק, ורחמנא ליצלן גם עושה טעויות ולא בטוח בעצמו בכל תחום כמו כל אדם בפלנטה? 

כל אחד, פשוט כל אחד באתר הזה, או בעולם הזה שנעמיד אותו על "דוכן הנאשמים" ונתחיל לנתח אותו נגיע למסקנה שהוא "דפוק" במובן כזה או אחר. כן, גם אתם, שרי הבדס"מ מטעם עצמכם, שהצליחו לעשות סשן עם שולט/ת מהמין הנגדי ומתלהבים מזה כאילו ניצחתם באיזו תחרות, כאילו רמסת אותם, במקום לכבד את ההתמסרות שלהם כנשלטים אליכם. 

שולטים שיוצאים מנקודת הנחה שלהיות נשלט זה משהו בזוי, שזה אדם שאתם "מנצחים", לא ראויים לשלוט על מישהו! לא מגיע לכם שנשלט שיסמוך עליכם ואתם בתמורה תוציא עליו את תסביכי האגו שלכם.

אז תנו לי להגיד לכם משהו- בעלות על בדס"מ אין לכם. אתם לא אלוהים, אתם לא מחליטים מי ימשך למה ומאיזו סיבה זה לגיטימי. אתם לא תקטלגו פה אף אחד רק כי זה לא מתיישב לכם בהשקפת העולם האישית שלכם.
כל אחד לוקח את התפקיד שמתאים לו, כי הוא יודע שזה עושה לו טוב, כי הוא מרגיש נוח בו וזה לא משנה אם המטרה שלו היא סיפוק מיני, קרבה רגשית או אפילו לברוח ממי שהוא ביום-יום. זה לא משנה אם הוא נכנס לבדס"מ בגיל צעיר או מבוגר, מתוך פיצוי על טראומה, מתוך מחשבה פילוסופית, כי הוא רצה גיוון או כי הוא קרא את חמישים גוונים של דרעק. הדבר היחיד שמשנה זה שהוא ימצא פרטנר שמתאים לו, שנמצא איתו באותו ראש, שיהנה מזה באותה מידה כמוהו וכמובן שיעשו את זה באופן בטוח.

כמספר האנשים, מספר השקפות העולם, וכמספר השקפות העולם- מספר סגנונות השליטה.
לכל אחד מתאים משהו אחר, אתם לא יכולים לקבוע מה יותר לגיטימי ומה לא.
אתם חושבים שאותי לא משגעים פה פרופילים מסויימים? בטח שכן, אבל אני לא מתערבת במה שלא פוגע באף אחד, כי זאת זכותם לחיות לפי השקפתם!

Joe Carlton​(מתחלף) - אני מסכים איתך על כל מילה. אבל לא צריך להתרגש כל כך מאנשים טיפשים. זה לא טוב ללחץ הדם... (; אבל ברצינות, זה לא המקום למלחמת המינים. ומי שבאמת חושב שזה שהוא שולט זה אומר שהוא יותר טוב מהנשלט הוא סוציופת ברמה מסוימת.
לפני 3 שנים
לורד ג'נטלמן​(שולט) - ערב טוב לך מלאך עליון...
אני רוצה להגיד לך שאני מסכים מאוד מאוד עם מה שכתבת... יחסי שולט/תודה נשלט/ת אמורים להיות בנויים על כבוד, אמון, וחיבה הדדיים, זה ללא ספק נכון! וזה לא אמור להיות משחקי כוחות של ילדים מאותגרים. להיות נשלט לא אומר להיות מושפל באמת, ולהיות שולט לא אומר להשפיל באמת, בכל מקרה לא מתוך כעס או תחושות מרות, או מתוך תחושות נקמה על שהיא... כבוד הדדי זה הוא שם המשחק הנכון! תודה לך על מה שכתבת, מקווה שאנשים יבינו אותך נכון (כמו שאני הבנתי לדעתי) והתגובות, יהיו מכבדות. שיהיה לך ערב נפלא, מלא בחיוך בכייף...
בכבוד והערכה על הפוסט הזה, לורד ג'נטלמן. :)
לפני 3 שנים
Aצועני​(אחר) - אני מקוןה שהבנת את הגנון שמיתרחש פה
לפני 3 שנים
מחפש קשר - נהדרת אפילו יותר כשאת כועסת. לייק כפול מאה.
לפני 3 שנים
Unchained​(לא בעסק) - מדויק.
מהממת שאת.
לפני 3 שנים
teller -
הללויה!!
כמה שאת מתארת נכון מחשבות שעוברות עליי בשיטוט באתר.
כן, לא היה לא לעולם אקט כזה אבל אני יודע ממה אני רוצה שהוא יגיע, מה אני רוצה שיהיו המניעים שלי ושל הצד השני.
כל-כך צודקת בכל מילה :)
לפני 3 שנים

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י