סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכו-אנאלי-זה

דעות, חוויות, סיפורים ומחשבות על נפש האדם, בעולם השליטה ומחוצה לו.
לפני 3 שנים. 7 במרץ 2017, 10:55

לידיעת כל המתחכמים שקראו את הפוסט האחרון שלי והחליטו להכריז בגאווה שהם דווקא "שונים" ו"מאוד מנוסים" כי הם היו אצל מלכות בתשלום, ועוד מתהדרים בכך שהם הוציאו על כך הרבה כסף-

ללכת למלכת בתשלום ולהגיד שעל סמך זה יש לך נסיון בשליטה, זה כמו לשכב עם זונה ולהגיד שעל סמך זה יש לך נסיון במערכות יחסים.

בשני המקרים אתה משלם לאישה בשביל שתספק אותך מינית (עכשיו יבואו כל הבכיינים ויגידו שזה לא מיני. נו, את אמא שלכם או את הילדים שלכם הייתם לוקחים לראות אתכם "נשלטים" ע"י אותה אחת? לא? אז זאת כנראה לא "פעילות יום-יומית" וכן יש בה מיניות מובהקת) ובשני המקרים היא מקבלת את הכסף ומשחקת לפי הבקשות שלך. 

שליטה בתשלום מתרכזת ברצונות הלקוח. כי אם הלקוח מרוצה אז הוא משלם. כן, לקוח ולא נשלט. זאת חוויה שאתה קונה ומתנהלת בהתאם למה שקבעת. מספיק רק לעבור באתרים שהן מפרסמות את עצמן, ולראות איך הן משווקות את עצמן במילים ותמונות שמחרמנות את הנשלט הטיפוסי ובכלל לא מדברות על עולמן הפנימי. כלומר, זה לא נועד להיות קשר אלא הגשמת הפנטזיה שלך ושל שאר החרמנים. הרצון של "השולטת" שלך לא קיים, גברים עוברים באתרים האלו ומסתכלים עליהן כמו על גושי בשר בחלונות ראווה שהם רק צריכים לבחור, וזאת השפלה שמתאימה יותר לנשלטות עם מחסור בכבוד עצמי, במיוחד כשזה נעשה בנואשות לכסף. אז גם אם אתה מצמיד לה תארי אצולה ונראה לך שאתה דווקא מעריץ אותה, זה קורה רק במסגרת הסשן ורק כדי שתקבל מזה סיפוק ישירות או בעקיפין. בחרת בה כי היא סובבת סביב הפנטזיה שלך, ואם היא לא הייתה מחרמנת אותך פשוט לא היית שם. ואתה באמת לא תהיה שם בשביל לעזור לה בדברים הלא סקסיים שבחיים. אתה גומר והולך, וגם היא עוברת לבא בתור ברשימה שגם לו היא מזייפת תחושה שהוא הנשלט המועדף עליה גם אם הוא בגיל של סבא שלה או לא התקלח שבוע.

בדר"כ האלו שהולכים למלכה בתשלום, מגיעים לשם מאותה סיבה שמישהו הולך לזונה: אף אישה לא רוצה בהם. הם לא יכולים להשיג את זה בחינם כי אין להם יכולות תקשורת מתאימות עקב השקפת עולם שגויה כלשהי (שבדר"כ הם מאשימים בה את כל העולם במקום לנסות לתקנה) אז מלכות בתשלום הן הכתובת לנשלטים שנדחים ע"י כל אישה שלא רוצה לספוג חרא. ובנינו? גם האלו בתשלום לא רוצות בכם אלא את הכסף שלכם. הרי אפילו "היי" הן לא יגידו לכם אם תשלום לא יהיה מעורב. לא משנה כמה בולשיט על "אהבה לשליטה" הן יספרו, בסופו של דבר, כשאת נמשכת לגבר את לא צריכה תמריץ כספי בשביל להיות איתו.

בכל מקרה, הסיבה ששולטות אמיתיות לא רוצות בכם, היא לאו דווקא כי אתם לא נראים כמו בראד פיט אלא כי קשה להתנהל מול נשלט שפונה אלייך ב"המלכהההההההה אני רוצהההה לסגודדד לכפותתת רגלייךךך ושתשבי לי על פנייםםםםם" או גם באופן מעט יותר אינטלגנטי אם הוא מסתכם בסופו של דבר בפירוט של רשימת מכולת חד צדדית מבלי להתעניין בעולמה הפנימי ורצונותיה של האישה שמולך. ועוד מילא זה היה חד פעמי, אבל מדובר בהצפות באינבוקס של מגילות פורנוגרפיות מבלי לוודא שהיא מעוניינת (הטרדה מינית, כך קוראים לזה), התפרצות לבלוגים עם תגובות לא רלוונטיות שדורשות מענה לחרא שכתבתם ובעיקר התעלמות מהעובדה שהיא פאקינג לא מעוניינת! כל אלו הם דברים שממחישים את האגואיזם של אותו "נשלט" שמעוניין דבר ראשון במילוי הצורך שלו.

לא ניתן לבנות איתו כלום כי הוא מרוכז בעצמו, ולא משנה אם האגואיזם שלו נובע מהשפעה מפורנו, חוסר בגרות זמני או שזה האופי הקבוע שלו. אי אפשר ליצור קשר שליטה עם מישהו שחושב רק על סיפוקו ולא משנה מה הסיבה לכך, אפשר רק ליצור הצגה של שליטה שבה שולטת יכולה להראות הכי נוקשה ודורשת שיש אבל זה יקרה בגלל הזמנתו אישית. היחידות שיראו בזה סיבה למסיבה הן האלו בתשלום כי עכשיו הן יודעות על מה לגבות ממנו כסף. 

אז כשאני שומעת על מישהו שהיה עם מלכות בתשלום, ועוד על אחד שכל העאלק "קשרים" שלו היו עם מלכות בתשלום, בייחוד כשהוא מתלהב שהוא הוציא על כך מלא כספים, מה שאני מסיקה מכך זה שאולי יש לו ניסיון טכני בלקבל הצלפות אבל אין לו ניסיון ביחסי אנוש. אני רואה שהוא התדרדר לשפל המדרגה של לשלם למישהי שתסכים לגעת בו ותשחק אותה נהנת מזה, כי פשוט סיננו אותו רבות, כי כולן שומרות ממנו מרחק (חוץ מאלו שיש להן יותר כבוד לארנק מאשר לעצמן) ואני מתראת לעצמי שבצדק. אז הוא הופך יחסי אנוש ליחסי משא ומתן, כי עומק והדדיות לא חשובים לו או שהוא לא מסוגל להגיע אליהם. 

כל זה לא הופך אותך למומחה בשליטה, בדיוק כמו שלקנות תואר ממישהו עם מפעל לזיוף מסמכים לא הופך אותך באמת למומחה בתחום שקנית גם אם מדובר בזיוף ברמה גבוהה. רק עבודה קשה נותנת לך ניסיון, וזה משהו שאתה לא עושה כשאתה קונה קיצורי דרך בכסף. זה ממש לא משהו להתגאות בו, זה רק מוכיח שאתה לא באמת רוצה להתאמץ ולתת מעצמך אלא פשוט לקבל סיפוק מידי.

ורגע אחד לפני שאתה מתחיל להפנות אצבע מאשימה לכל עבר ולהתחיל לנסח רציוליזציות, תדע שלו היית פחות אגואיסט כמו שאני טוענת, היית מסוגל להתבונן לשנייה פנימה ולראות איפה אתה לא בסדר בכל הסיפור.

עריכה: פנו אלי רבים עקב הפוסט הזה והתעצבנו שאני משווה בין מלכות בתשלום לבין זונות. דבר ראשון, הפוסט הזה נכתב כביקורת על *גברים* שמשלמים, מקבלים שירות וחושבים שזה אומר שיש להם ניסיון בקשרי שליטה. זה פשוט לא נכון והגיע הזמן שיצאו מהסרט שלהם. דבר שני, השתמשתי במילה זונה, כי מה לעשות, שולטות בתשלום מספקות חוויה מינית בתמורה לכסף, והחוויה המינית הזו היא בהתאם לדרישות הלקוח. גם אם זאת לא זנות "מסורתית" עם חדירה לאישה (אבל יש כמעט לכולן אופציה של חדירה לגבר, זה מוסר כפול) יש בין אלו הרבה קווי דמיון שכל מי שלא עושה להם רציונליזציה רואה אותם. קשה לכם לשמוע את המילה זונה? אז תחשבו על כל חוויה שמשלמים עליה לפרק זמן מסויים, בשביל לחוות רק את החלקים הטובים שבה מבלי להתאמץ. זאת תהיה חוויה שאתם פשוט מביימים בהתאם לכסף שלכם. נגיד, ראיתי באינטרנט שיש שירות של "נהג מרוצים ליום אחד". אתה משלם, מגיע למקום, נוסע ברכב מרוצים אבל עם מדריך צמוד, ורכבי מרוץ אחרים שינסעו בקצב שאתה בוחר בשביל שתרגיש ווינר, כל מה שעושה עבורך את החוויה לקלה וכיפית. אבל האם זה הופך אותך לנהג מרוצים אמיתי? ממש לא. כי לא השקעת אפילו שנייה בלהתאמץ כי הכל הלך בתנאים שלך, וזה לא כך במציאות. וכל מי שיחיה בסרט עקב החוויה הזו, יתאכזב כשירשם למרוץ אמיתי ואולי אפילו לא יצליח להניע את הרכב, שלא נדבר על להגיע למקום כלשהו שהוא לא האחרון. 

indigo child​(שולט) - שמעי.
את אומנם כותבת מגילות, אבל אני נהנה מכל מילה.
לפני 3 שנים
ArchAngel​(שולטת) - הבעיה של העידן הדיגיטאלי הנוכחי, היא רתיעה מכל דבר שצריך להשקיע בו מעבר לכמה שניות קריאה.
זה לא רע לכתוב "מגילות", זה רע שאנחנו חיים בתקופה שבה נראה כאילו הפרעת ADHD הפכה למגפה ויראלית.
לפני 3 שנים
ייעוץ בדסמי​(שולטת) - וואוווווו לך! כמה דיוק ועומק בטקסט ובסבטקסט כמו גם בסאב טקסט. מדהימה!!
:)
לפני 3 שנים
ArchAngel​(שולטת) - תודה :)
לפני 3 שנים
נימפומניה ריגשית​(שולטת) - חחחחחחחחח
צודקת,
מה גם שאני לא מבינה את הקטע הזה של המלכות בתשלום....
זה משהו שמגעיל אותי.
לפני 3 שנים
ArchAngel​(שולטת) - אם הייתי כותבת על זה, לא היה נשאר לי מספיק מקום בבלוג.
לפני 3 שנים
נימפומניה ריגשית​(שולטת) - חחחח גם נכון
לפני 3 שנים
אספן​(שולט) - בעולם שלנו
יש מקום גם להם
בטח בכלוב
למרות שאני לא צריך לקנות מין
בכסף ואני תמיד משיג את מה שאני רוצה
לכל אדם המחיר הוא שונה
יש שמתמחרים אותו בזוזים
וישנם בתשומת לב
אבל
כשמדובר ביחסים בין בני אדם
תמיד יש צד שמקבל יותר וצד שמקבל פחות
אבל כולם מקבלים
חוץ משימוש בכוח דוגמא אונס
לפני 3 שנים

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י