ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקס סמים וחומוס

אנחנו אבודים, מילמל אז הפצוע
אתה לא עוזר עם הגישה הזו, ענה לו החובש
לפני 13 שנים. 2 בנוב׳ 2006, 17:50
אני זוכר את הפעם הראשונה שנתקלתי בביטוי סשן מנטלי. הרגשתי שגם אני מישהו מיוחד... לא, רגע, זה וורת'רס אוריגינל. בפעם הראשונה שנתקלתי בביטוי סשן מנטלי ניסיתי לחשוב מה זה אומר, בעצם. הגעתי, פחות או יותר, לזה:

אדון: תבחרי מספר, מ-1 עד 10.
שפחה: 3, אדוני.
אדון: לא אמרתי לך להגיד לי מה המספר! שפחה רעה! תבחרי שוב.
שפחה: סליחה, אדוני. בחרתי.
אדון: תכפילי ב-3.
שפחה: הכפלתי, אדוני.
אדון: תכפילי שוב ב-3.
שפחה: הכפלתי.
אדון: חלקי ב-9.
שפחה: טוב.
אדון: מה קיבלת?
שפחה: 7, אדוני.
אדון: האם זה המספר שבחרת?
שפחה (רועדת מסאב ספייס מטורף): כן אדוני. אתה מדהים אדוני. תודה אדוני.

סשן מנטלי כהלכתו, אבל איכשהו נראה היה לי שאולי למסשנים המנטליים הכבדים יש אסים אחרים בשרוול. אז יצאתי ללמוד.
לתדהמתי גיליתי שאני שולט מנטלי מזה שנים. למעשה, פעם הייתי שולט הרבה יותר מנטלי משאני היום. מסתבר שכל הטריקים הקטנים שאני וכל דום מתחיל אחר עשינו בתחילת דרכנו וחשבנו שאנחנו ממציאים את הגלגל, הם הם לב השליטה המנטלית. למה אני מתכוון?

למשל, להגיד לה לא לגמור. או להתנות את הגמירה שלה במשהו. או להגיד לה לגמור כשאספור עד 3. אחת שתיים אורגזמה.
למשל, לשים לה כיסוי עיניים ולהשאיר אותה כך, בחושך עם עצמה כמו פולניה טובה, תוהה מה אעשה הלאה.
למשל, לצוות עליה ללכת בלי תחתונים. שיקום הדום שלא עשה את זה מימיו.
למשל, לסשן אותה במסנג'ר. כלומר, להגיד לה לשים על עצמה אטבים או לשים בעצמה קוביות קרח וכו', ולתאר לי מה היא עושה ומרגישה (ואם יש מצלמה, בכלל יופי). זה מנטלי, כי אני לא שם כדי לגעת בה.
למשל, לתת לה לכתוב כל מיני דברים. על עצמה, עלינו, על בדסמ. מנטלי עמוק מאד. עמוק מאד.
למשל, לגרום לה להגיד שוב ושוב מי היא (הזונה שלך, השפחה שלך, הכלבה שלך), מי אני (אדוני, כמובן) ומה מהות היחסים בינינו (אני אעשה כל מה שתגיד). בסוף היא תאמין בזה. דיסוננס וכאלה.

יש עוד לא מעט דוגמאות, אבל נראה לי שהמקבץ הזה הוא מדגם די מייצג. אין בכוונתי לומר שיש באקטים האלה משהו לא בסדר, שהם לא כיפיים או שהם לא חלק ממה שמכונה שליטה. אבל יש בכוונתי לומר עליהם ועל דומיהם שני דברים: קודם כל, הם לא מקוריים כמו שמי שעושה אותם חושב. גם אני, כדום צעיר, חשבתי שאני מה זה יצירתי, כי באמת המצאתי אותם ואת בני משפחתם לבד לגמרי. רק אחר כך גיליתי שכל שאר הדומים המציאו אותם גם. שנית, וחשוב יותר: הם לא "מנטליים" יותר מאקטים אחרים. הקלישאה טוענת שאיבר המין הגדול ביותר הוא המוח, והיא נכונה בבדסמ עוד הרבה יותר מאשר בסקס רגיל. ההנאה מהצלפה, למשל, היא בדרך כלל בשתי רמות (לפחות): רמה אחת היא הפיזית, של הכאב והאנדורפינים, אבל הרמה השניה היא מנטלית לגמרי, של הידיעה שיש מישהו שיכול להכאיב לך אם הוא רוצה, שמכאיב לך, שיש לו הזכות להכות אותך ולך אין אפשרות להתגונן או לעצור בעדו (לכאורה כמובן, גוד בלס דה סייפוורד). באופן דומה ההנאה מליקוק מגפיים היא לא כל כך מהטעם הנפלא שלהם כמו ממה שהם מסמלים (וסימבוליות, כידוע, זה מנטלי הארדקור). אפילו להגמיר אשה באמצעות האצבעות, בהקשר בדסמי, זה מנטלי. כי אתה שולט על העונג שלה והיא יודעת את זה, וחלק לא מבוטל מהריגוש נובע משם.

יכול להיות שפשוט עוד לא נחשפתי לסשן מנטלי אמיתי, כזה שיש באמת משהו שמבדיל אותו איכותית מסשנים "סטנדרטיים" ובה בעת הוא נבדל גם מהתמסרות ונילית. עד שאיחשף, אשאר בדעה שבכל אקט בדסמי יש שילוב של מנטלי ופיזי בדרגות שונות, ושאת העומק וההתמסרות שבסשן מכתיבים היחסים והרגשות של המעורבים בו יותר מאשר האקטים המבוצעים במהלכו.
melaila​(לא בעסק) - :)
זו עובדה ידועה שכול דום חדש שנרשם לכלוב מייד מקבל מסר ובו מפרט טכני לסשן ראוי :" יש לפתוח את הסשן בשאלה מי את-הסאבית מייד תזדהה ותבהיר העים היא זונה ,כלבה או שפחה,לאחר הזיהויי הראשוני (הכר את האויב )יש לשאול איזו זונה\ כלבה\ שפחה, הסאבית מהירת התפיסה תשיב- שלך, אדוני.
לאחר מכן יש לפרט באוזנייה מה הולך לקרות לה ומה מטרתה\ מה תעשה לה\ מה היא תעשה וכ'ו (רצויי לדקלם את הפירוט בקול חושני אך סמכותי להעמקת תחושת ההשפלה, התמסרות, כניעה וכ'ו), לאחר מכן ניתן לעבור לחלק הפיסי, רצויי לפתוח במגע עדין ומרטיט ואחריו להפליק\ לסתור\ להצליף\ לנשוך בהפתעה"
:))) בהחלט אף אחד מאיתנו לא המציא את הגלגל, מה שמשעשע וחביב הוא העובדה שכו רבים מאיתנו מתגרים מאותם הדברים בדיוק, כל עוד זה כיף המטרה, לטעמי לפחות, הושגה בהצלחה מרובה.
לפני 13 שנים
זאלופון​(שולט) - רגע רגע רגע - מי נתן לך, מתחלפת שכמוך, את המקראה של "מבוא לדום המתחיל"? כתוב במפורש בעמוד 47: "אין להעביר מסמך זה לידי יצור ממין נקבה או שאיננו דום" (זה רשום קצת מתחת לקטע המציין כיצד נעלבים באופן סמכותי אם הסאבית שוכחת לקרוא לך "אדוני" או לא בטוחה אם היא זונה או כלבה).
וכן, העיקר הכיף :-)
לפני 13 שנים
Succubus​(אחרת){ParkerFrye} - לדעתי, הסשן המנטלי האמיתי הוא סשן טלפתי. "אני יודעת מה אתה חושב". מגניב. עכשיו רק נשאר למצוא מדריך שמלמד איך עושים את זה.

אבל במחשבה שניה, האמת היא שתמיד תהיתי אם הכוונה לא הייתה במקור לסשן מנטולי, ודברים פשוט קצת השתבשו בדרך.
שמן מנטול זה לא רע לצרכים מסוימים.
לפני 13 שנים
זאלופון​(שולט) - מוזר שאת מציינת, כי היו זמנים באתר הזה שחשדתי שכל הדומים יודעים לקרוא מחשבות ורק אני עלול פתאום לא לדעת מה הסאבית באמת רוצה ואז אני אהיה דום מסוכן. צריך לברר אצל אורן הקטן אם הוא בעניין.

מסשן מנטולי, אגב, אני חושב שאפשר להנות ביותר משתי רמות.
לפני 13 שנים
Succubus​(אחרת){ParkerFrye} - נראה לי שאורן הקטן קצת עסוק כרגע.
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3328934,00.html
לפני 13 שנים
זאלופון​(שולט) - לא צחוק, לפי איך שאורי גלר נראה בתכנית הראשונה עושה רושם שמה שהם רצו לעשות לו עבד...

(כלומר, כוחות על טבעיים מעולם לא היו לו, אבל היתה לו כריזמה שגרמה לאנשים להאמין שיש לו. עושה רושם שאורן ושות' כישפו את הכריזמה הזו הרחק מכאן)
לפני 13 שנים
scarlettempress{L} - אתה יודע, פתאום קלטתי שאתה בערך האדם היחיד באתר הזה שלא כתב שום דבר שלא הסכמתי איתו... מפחיד.

:)
לפני 13 שנים
זאלופון​(שולט) - מפחיד, מחמיא, איך שלא יהיה - זה מעיד עלייך רק טובות :-)
לפני 13 שנים
נהגתי להזקיר בעברי - גם אני חושבת ככה.
אתה כותב מצויין. וטוב. ובהגיון.
נדיר.
ולגבי המנטלי, עלי זה איכשהו עובד כשזה ברמה, גם אם חוזר על עצמו.
זוכרת את הרגע המצחיק שבו מישהו שאיתו היה לי קשר כזה אסף 3 "מכרות" שלו בצ'אט באחד הלילות, ולכולן זרק את אותו המשפט, וכמובן שעל כולן זה עבד.
זה בערך כמו להרגיש ששלמה ארצי שר אליך באופן אישי.
עובד...
לפני 13 שנים
זאלופון​(שולט) - קודם כל - תודה :-)

ומה שאת אומרת נראה לי מאד נכון. גם נדמה לי לפעמים שבעולם שלנו יש דרישה מוגזמת למקוריות. נכון שמקוריות זה תמיד טוב, אבל בסך הכל יש דברים בסיסיים שתמיד יחזרו על עצמם בוריאציה כלשהי, כמו שבסקס ונילי רגיל אין הבדל רציני, בגדול, בין הדברים שאנשים שונים עושים. וכמו בסקס ונילי, מה שעושה את ההבדל הוא בעיקר איך עושים ועם מי עושים.
והדוגמה של שלמה ארצי - אימצתי :-)
לפני 13 שנים
מUחדת - זאלו-
אתה חומר גנטי משובח-
לוטוס, דרשי {מנטאלית} שיעשה לך כבר אילן יוחסין.


{או, איך אומרים אצלנו?
ריגשת,
תודה לך (מאסטר-מנטאלי-מנטולי-אנטיביוטי- שכמותך)}
לפני 13 שנים
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון} - מיוחדת, יש חשש מאד סביר שהאנושות עוד לא מוכנה למה שיצא מהשילוב הגנטי של שנינו. הירושימה תזכר כמשחק דוקים...
לפני 13 שנים
זאלופון​(שולט) - משובח ככל שיהיה החומר הגנטי שלי (ומאחר שחלק ניכר ממנו הוא תוצרת פולניה, זה מוטל בספק), ההשפעה הסביבתית שאילן היוחסין הקטן ייאלץ לספוג לא תותיר לכך זכר. בערך כמו הפוגרומים בקראקוב הרחוקה. לו רק היו עושים פוגרומים מנטליים.
לפני 13 שנים
פייה{O} - עזבו אתכם מאילנות יחסים, אתם הרבה יותר טובים בחינוך לאלימות (אני מעולה עכשיו בלהצליף!).

וכעת אני תוהה שמא ההסכמה הגורפת כאן עם הזאלופון (שהוא בכלל הניק הכפול שלי) נובעת משליטה מנטלית סודית שלו בכל קוראי הבלוג התמימים.

גורו מהגורו!
לפני 13 שנים
זאלופון​(שולט) - למה, למה עכשיו?! למה בדיוק כשהכל הסתדר במקום הנכון, התנאים הבשילו והפוסט הבא אמור היה להיות מסה אינטלקטואלית המסבירה כיצד להעביר כסף לחשבון הבנק שלי ומדוע זה הדבר הנכון והמנטלי ביותר שאיש בדסמ יכול לעשות?

טוב נו, לעת עתה ניאלץ להמשיך לחנוך לאלימות למחייתנו. את מתבקשת להרשם להקבצה ג'.
לפני 13 שנים
walking dead - והנה אני בהצתה מאוחרת כהרגלי...

תענוג לקרוא מאמרים ברמה אקדמית בנושא בדס"מ... ולאחר החנופה הקלה (לא יותר מדי, שלא יעלה לראש :)) ) זו דעתי על כל נושא ה"שליטה המנטאלית": קודם כל אין הגדרה אחידה, קולעת ואוניברסלית לשליטה מנטאלית. הרי כמו שכתבת, ניתן בקלות לפרש כל אקט בדס"מי שלא כולל מגע פיזי בין השולט/ת לנשלט/ת כשליטה מנטאלית - אך אין זה נכון בעליל... השליטה המנטאלית מגיעה בד בבד עם השליטה הפיזית, גם אני תמיד חשתי כך...
הרי בדיוק בגלל זה כל סאבית שפויה בדעתה שפוגשת שולט שמשפטי הפתיחה המקוריים שלו יהיו "על ארבע, כלבה" האלמותי או "אני יודע מה את צריכה ומה טוב לך" המחוכם עד אימה תתקף בגל צחוק היסטרי כה עצום ששעות ייקח לה להירגע ממנו... וזה מה ש"שולטים" רבים לא מבינים כנראה...

או שבאמת הכוונה היא לשליטה מנטה-לית, כלומר שולט שדואג תמיד שיהיה לו ריח טוב ומרענן של מנטה כדי שהנשלטת שלו לא תמות חלילה מהבל פיו המבאיש. SSC לשמו. ממש אהבתי את הרעיון :)

סוטה אחד שפוי בסדום. Bless you.

לפני 13 שנים
זאלופון​(שולט) - בטח ש"על ארבע כלבה" לא עובד, כי בעברית בכלל צריך לומר "על ארבע כלבות", והסאבית שמקבלת "על ארבע כלבה" לא מבינה מה לעשות עם זה ושואלת את עצמה "אולי הוא עולה חדש?", אבל לא נעים לה לשאול אותו ולכן היא שולחת "סליחה?" או משהו כזה ואז הוא שולח לה "תרגיעי כלבה" והיא הולכת להרגיע את הכלבה שבאמת התחילה בדיוק לנבוח ותוהה איך הוא ידע ומחליטה שהוא כנראה באמת אדון עם יכולות מנטליות מאד גבוהות ומתרגשת.
ואז הם נפגשים ויש לו ריח פה של טונה ברוטב שום חריף והיא מתה. חבל.
לפני 13 שנים
רנסנס​(שולט) זאלופון - תמיד נעים לקרוא דברים אינטיליגנטיים, דברים שמתבקשים כשאתה מרגיש שאולי אתה היחיד שלא נולד עם כרטיס בדס"מ מובנה ורק אחרים יודעים את מושגי הח"ן.
ח"ח !
לפני 13 שנים
זאלופון​(שולט) - תודות :-)
לפני 13 שנים
צ'יטה​(שולט) - חחחחחחחח
אני כמובן, כהרגלי בקודש, לא מסכים איתך.
בכל אופן נהניתי מאד לקרוא. אתה כותב מקסים.
נראה לי שאנחנו צריכים באיזו פעם לשבת ולדבר פרונטלית, ובין היתר אולי גם על זה.
סופ"ש נעים לכם
לפני 13 שנים
זאלופון​(שולט) - הסכמה בינינו היא אחד הסימנים של האפוקליפסה, לא? :-)

בכל אופן, תודה.
לפני 13 שנים

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י