בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

Mary's

לפני שנתיים. שבת, 22 באפריל 2017, בשעה 17:03

 

אף פעם לא האמנתי שזה יקרה לי. כלומר, כן, בטח, קיויתי וציפיתי, רקמתי חלומות, התרגשתי לקראת האפשרות, כמו כל בחורה ממוצעת, אך בתוך תוכי ידעתי שהסיכוי למצוא מישהו שירטיט לי את המיתרים לפחות כמו שראיתי בעיני רוחי, אם לא יותר - נמוך מאוד. בין השאר, היה עליו להיות מישהו שהוא גם מגניב וגם בעל מעלות, מחזיק ביחס חיובי, נונשלנטי וקליל לחיים, משכיל וחובב אמנות מבלי להידבק במרירות אופיינית למגזר, שמבין כי "noblesse oblige" הוא לא סתם ביטוי, ובנוסף, שיהיה מוכן לסבול אותי מבלי לקרוס לתוך עצמו, על כל המשתמע ועל כל כוחות הנפש הכרוכים בכך. ואם אני כבר מפליגה אל מחוזות מדומיינים, אז אפילו לראות אותי כאור יקרות. ושיחשוב שהבדיחות שלי מצחיקות, גאד דאמט. כי אני מצחיקה. חד-משמעית. 

להבדיל מהמקום המבודד בו גדלתי, בערך בסוף העולם שמאלה, תל אביב הייתה טובה ונדיבה כלפי. יצאתי עם כל מיני. וכל מיני יצאו איתי. מה היה לנו שם: עיתונאי ממולח, אסיר משוחרר על קלונקס, דיג'יי שהרקיד אלפי אנשים בכל סוף שבוע במסיבות טראנס, בחור מובטל עם חתול שישן על ספה של אחרים כבר חצי שנה, סטודנטית מתוקה לרפואה שבדיוק החלימה ממחלת הנשיקה, אדריכל פדנט ואיסטניס בקטע אחר, בחור עם שפם, דוגמנית אנמית שלא הפסיקה לשאוף, לנשוף ולדבר על אושיות בהן התחככה בלהט של נערת תיכון, כימאי, פרסומאי, מדביר חרקים... וכך זה נמשך. עד לאופק. בפועל, לרוב סתם נשארנו בבית לעשות סקס. סקס היה משהו לרדוף אחריו, טעם ותכלית לחיים. זה היה כיף, מרומם רוח וצבעוני לפרקים, ובפעמים אחרות סתום, לא קוהרנטי, צורם והסתיים בצרחות והטחת האשמות, ולחילופין, בשתיקות ארוכות. אפשר להבין. מכל מקום, באופן עקרוני, בכל אחד או אחת אפשר למצוא משהו יפה, מושך ומרתק - משהו סקסי, בקיצור - ולא מזיק לשכב איתם, במה זה מזיק? זה לא שאני מוצר מתכלה. יש לי עוד כמה שנים ועוד כמה חוויות ומופעים פרברטיים להוסיף לארסנל. 

אהבו אותי, למזלי, ואהבתי בחזרה. אבל זה לא היה כמו באגדות, כמו מכת ברק. באם! אהבה. בשלב מסוים התחלתי להרגיש ריקה. לא חשבתי לרגע להפסיק את המירוץ, ובכל זאת, הבדידות החלה לכרסם בי. חללים פעורים בבית החזה. ספק. עצבים ממורטים. שינה טרופת חלומות.

התעניתי כל הלילה. בערב למחרת פגשתי מישהו שניגש אליי ואמר לי שאני ניראית כמו דמות קומיקס ושהוא חייב לצייר אותי. אנימטור, מסתבר. מצייר יפה. דמויות שופעות חיים, מלאות חן ומפתיעות. למרות שהביצועים בין הסדינים היו סטנדרטיים ולא היה לי ברור איך אני מסתדרת עם דבר כזה לאורך זמן, ועל אף שהייתה לו חיבה לא ברורה להרוקי מוריקמי, ממש, קרא את כל הספרים בדבקות ובעונג לא יתואר ולא מידתי, וגם עם זה היה לי לא קל, נהניתי איתו. והתרגשתי. הוא נהג ללטף את שערי ברוך לפני השינה. זה היה נעים. לאחר כמה שבועות הטלפון מצלצל, "את שומעת" הוא אומר, "לא נראה לי שזה ילך בינינו. את כזו... אפלה"

"מה?"

"כאילו" הוא מסביר, "אם היינו בסרט מצויר, אז את היית אביר של חושך ואני אביר של אור". 

ניתקתי את השיחה. לך לעזאזל, יא זין. אני אפלה? מה אפל בי? נשיכת שפתיים. דמעות מטופשות באוטובוס, זולגות על הלחיים בדרך חזרה מהאוני'. מיד קבעתי שלושה דייטים שונים להמשך השבוע, בחור ליום חמישי, גברת לערב שישי ועוד מישהו לשבת. מספר ימים לאחר מכן, ביום חמישי, פגשתי אחד, ג'ונה. באם! חשמל בכל הגוף, קצרים במוח, על סף התקף אפילפטי. פגישה שלישית, מתנשקים מתחת לעץ ברח' פרישמן בעיניים עצומות. "אני אוהב אותך", הוא לוחש לי, "אף פעם לא פגשתי מישהי כמוך. אני כמו מטורף. לא עצמתי עין כל הלילה".  

עשור חלף.

אני אוהבת אותך גם כן, פרח אור פראי. אל תאחר לחזור הביתה.

ותודה לאנימטור שפינה לי מקום בחיים (: 

 

 

Breaker - כמה מהנה הכתיבה שלך.
לפני שנתיים
Mary Jane - איזה כיף (:
לפני שנתיים
פייה{O} - זה הדבר הכי רומנטי שקראתי בחיים ?
לפני שנתיים
Mary Jane - תודה מושי-מושי (שמך בגרסה היפנית). לב בחזרה.
לפני שנתיים
קיפוד - :)))
לפני שנתיים
Mary Jane - מצחיק, הא (: את מי אתה מחבב יותר אותי או אותו תגיד מיד
לפני שנתיים
קיפוד - אותו אבל זה רק כי הוא מרדיש לי יותר זמן!
לפני שנתיים
Mary Jane - damn
לפני שנתיים
יייאא​(נשלטת) - יאו 3>
לפני שנתיים
Mary Jane - זה היה בשבילך ובהמשך לפוסט שלך, סוויט גירל.
לפני שנתיים
יייאא​(נשלטת) - הרגשתי קצת נעימי בבטן.
לפני שנתיים
Aצועני​(אחר) - את עונג לגמרי עונג
ותודה כמובן לגו'נה
לפני שנתיים
Mary Jane - תודה
לפני שנתיים
NASH​(שולט) - :-) איזה סיפור מקסים. ואת.... כותבת מ ד ה י ם
לפני שנתיים
Mary Jane - חן חן (:
לפני שנתיים
מלאך שחור​(שולטת){רז78} - יש קסם בחיים..
כתבת נפלא ?
לפני שנתיים
Mary Jane - תודה רבה 3>
לפני שנתיים
פשוט אורי​(מתחלף) - איזה כיף.
פוסט נהדר
לפני שנתיים
Mary Jane - ת׳נקס
לפני שנתיים
cheshire cat - מרגש
לפני שנתיים
Mary Jane - (:
לפני שנתיים
מרטין101 - כתוב נפלא, מרגש. כשאת פותחת את לבך - המילים חודרות ללב.
עד כדי כך שאפשר לחוש את נשימותייך. הכל חם וגועש, וזה זמן לאסוף אותך לחיבוק גדול. מאד.
לפני שנתיים
Mary Jane - תודה מרטין (:
לפני שנתיים
הגולה - איזה יופי
לפנתיאון
לפני שנתיים
Mary Jane - של חיי.
(:
לפני שנתיים

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י