צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכו-אנאלי-זה

דעות, חוויות, סיפורים ומחשבות על נפש האדם, בעולם השליטה ומחוצה לו.
לפני שנתיים. חמישי, 18 במאי 2017, בשעה 23:37

אני מנסה להבין משהו.
האם אני היחידה שחושבת שקשר שליטה לא מתחיל בציווי של השולטת, אלא השולטת צריכה לגרום לנשלט להרגיש בנוח איתה ולהוכיח שהיא ראויה לכותרת הזו ע"י קודם כל שליטה עצמית?
אני באמת היחידה שנותנת לנשלט סיבות לסמוך עלי ולבטוח בי שאוביל אותו כמו שצריך, במקום ללחוץ עליו?
האם אני היחידה שלא חושבת שהיא בסטטוס אלוהים ומבינה שגם לנשלט יש רגשות, ושהוא עולם ומלואו ולא רק אובייקט לשרת אותי?
כי משיחות שלי עם נשלטים אני בהלם בכל פעם מחדש מהיחס שהם קיבלו משולטות אחרות, והם בהלם שאני מתנהגת כמו שאני מתנהגת.
זה אמור להיות מובן מאליו, לא?
זה באמת לא מובן מאליו?

מינית​(אחרת) - הרבה משתמשים בביטוי שליטה מקבלים ולא לוקחים. אך בפועל מתנהגים אחרת. מסכימה איתך לגמריי שולטת או שולט אמורים להיות כאלו שהנשלטים ירצו ויחשקו להתמסר להם.
לפני שנתיים
deepThinker - +1 על מה שההיא רשמה מעלי.

לעניות דעתי ככה צריך להתנהג כל בן אדם לא רק שולטת, בכל מערכת יחסים..
גם אם את מיעוט כאן, זה לטובתך.
ולראיה - אני רואה בך שולטת במלוא מובן המשמעות והאחריות (שזה הכי חשוב).
זה לא קל להיות שולטת, זה לא מצריך רק (שולטת) בהעדפות.
לפני שנתיים
מינית​(אחרת) - תודה על ה +1 ?
לפני שנתיים
deepThinker - בכיף ;)
לפני שנתיים
ArchAngel​(שולטת) - אבל זה לא פייר, כי אני כבר יודעת מה הדעה שלך :)
לפני שנתיים
האבי - מהניסיון האישי זה מובן מאליו כל עוד לא הצלחת להשיג כלום כאן באתר. כשמתחילים אשכרה לקבל תגובות להודעות ולייצר פגישות חייבים להזהר כל רגע שלא יזרקו אותך ויעברו לבא בתור העמוס. ממש ברמה של אין ברירה וחייבים להסכים לכל תנאי כללל הפגישות אצלי היו ככה גם עם שולטות "טובות" שיצאתי מהן עם חוויה טובה וכמובן שגם עם הפחות טובות. הכח משחית. וכל הכח אצל השולטות.
לפני שנתיים
ArchAngel​(שולטת) - מסכימה איתך שהכח משחית.
צריך להשקיע הרבה בשביל לא לתת לתחושת הכח לנהל אותך.
אני חושבת שיותר אנשים, או יותר נכון נשים במקרה הזה, צריכות לעבוד על זה.
לפני שנתיים
האבי - כן כתבתי את זה רק מכיוון של הפגוע מהמצב הזה. אבל שוב, גם מלכות טובות מתנהגות לפעמים ככה אז אני מבין את זה . הסננים וההזדמנויות מתהדקים מפעם לפעם. כשיש הרבה ביקוש קשה להתנהג בסבלנות ומתחילים לברור בשיטתיות ובכיוון מדוייק למטרה . כולם צריכים לעבוד על עצמם ?
לפני שנתיים
טלי35​(שולטת) - מה זה "מלכות טובות"?
לפני שנתיים
האבי - שהמפגש איתן טוב, והאופי שלהן טוב, והמטרה שלהן היא להיטיב לשני הצדדים.
(ומה שכתבתי לעיל..שגם הן ממש לא קלות בשלב הסינונים).
לפני שנתיים
שולטת בנשלט צפוני​(שולטת) - כאילו אני כתבתי את הפוסט , תמיד כשאני מדברת עם נשלט אני מיד מסבירה שאני שונה מאחרות , אין לי ספר כללים או כפתור הפעלה עם על נשלט זה אחרת ונבנה אחרת בהתאם לאגם שנמצא עימי , למרות ההירכיירה בנינו אין ספק שגם הוא צריך להיות שם איתי ולהסכים ......
לפני שנתיים
קטן סקרן​(נשלט) - ואווו אני חושב שמצאתי את הסיבה למה עד עכשיו באמת לא הרגשתי את הדקירה שאני רוצה להרגיש הכואבת והמחרמנת הזאת
לפני שנתיים
איה74 - גם נשלטות יכולות לענות?
במידה מסוימת זה מאד תלוי מה מחפשים. את צודקת ב 100% כשמדובר במערכת יחסים. וזה כלכך טיפשי להגיד, שאנחנו קודם בני אדם.
אבל זה אולי לא ככה כשמדובר במפגשים חד פעמיים.
כשהולכים על האינסטנט מפשטים דברים.
היתה לי שיחה מעניינת לא מזמן עם נשלט שהציע לי שרותי ניקיון והסעה (יום אחד אני עוד אתפתה להצעה לשרותי ניקיון ?). ותהיתי איתו אם הוא לא מרגיש שיש לו עוד משהו להציע פרט לזה. הבנו שזיון מפרק עצמות זה לא הקטע שלו. אבל מה עם חברות? הקשבה? חוש הומור? מה גורם לאדם להקטין את עצמו ככה שכל מה שיש לו להציע זה עבודות סיזפיות שאין דורשות מיומנות? או שאולי זו הסקלה שלי שדפוקה, שלא רואה את הערך הנכון. כי סה״כ המטרה שלו לעלות על פני הגברת אותה הוא משרת חיוך. ובסופו של יום כולנו שואפים לחיוך המסופק הזה. אז מה זה משנה איך החיוך הזה מגיע?
מה שגם דושבגים קיימים בכל מקום, בלי הבדל של דת, גזע, גיל, מגדר, מיניות ולא משנה מאיזה צד של השוט נמצאים. הם עדיין assholes
ולא, לא בקטע טוב.
לפני שנתיים
ArchAngel​(שולטת) - כולם מוזמנים לענות :)

למען האמת, אני לא מדברת על ניקיון ושאר השירותים שנהיה פופלרי לבקש. זה כבר נושא שנטחן.
אני מדברת על נטו יחס, על יותר מידי שולטות שראיתי/שמעתי עליהן שחושבות שהשמש זורחת להן מהתחת ושמותר להן הכל בלי גבול רק כי יש מולן גבר בסטטוס נשלט.
אני רואה שהן בדר"כ בקטע של קשר קבוע, לרוב מתוך רכושנות. האלו שבקטע של חד-פעמיים מתייחסות לזה כמשחק תפקידים והרגליים שלהן יותר בקרקע, ולא חושבות על עצמן באופן נרקסיסטי תלוש מהמציאות.
תקראו לי old fashion, אבל אני חושבת ששולטת (או שולט) צריכה להוכיח שהיא ראויה לכך, שהיא יודעת להשתמש בכח שהיא מקבלת לידיים לטובה, ולא סתם להתנהג כמו ילדה מפונקת שמחפשת להתנקם בחלשים ממנה כי היא ילדת כאפות במציאות.
זאת לא חוכמה להדביק לעצמך תואר אצולה ולהחליט שעל סמך כלום גברים זרים חייבים לך משהו. זה פשוט נרקסיזם, והוא מסתיים באופנים אלימים לא פעם כי הנשים האלו לא יודעות גבול ומשוכנעות שפשוט הכל מגיע להן.
בדיוק בימים אלו נודע לי על מקרה אלים של איזו אחת מכאן שגלש למציאות, בדיוק בגלל גישת ה"מגיע לי" הזו.
אני בטוחה שהדבר הזה קיים בכל מגדר ובכל צד של השוט, אבל אני רואה שהרבה נשלטות התחילו לקום לדרוש יחס הוגן בעוד הרבה נשלטים לא רק שלא שמים גבול לניצול אלא גם מכניסים לעצמם גול עצמי לא פעם כשהם מראש מציגים את עצמם כאובייקטים לניצול ולא מתוך פטיש אלא כי הם משכנעים את עצמם שזה הגורל ואם הם רוצים שתהיה להם שולטת הם צריכים לספוג הכל. וזה לא נכון.
לפני שנתיים
איה74 - נשלטי כל העולם התאחדו!
לפני שנתיים
dolo​(נשלט) - היי
מסכים איתך על הדברים!
לדעתי קשר שליטה מתחיל קודם כל ב...קשר...
וזה בסופו של דבר אמור להעצים את שני הצדדים- למלא את הנפש לא רק בריגושים חולפים אלא בתוכן היכרות ומשמעות.
אני פחות יכול לדבר מהפרספקטיבה של השולטות אבל אני כן יכול לאמר שלדעתי זה קשור גם לסטנדרט שהנשלט מציב לעצמו לחיים לאיזה בני אדם הוא רוצה להתחבר ואילו חוויות הוא רוצה להיפגש איתן- נטו מיניות או מעבר לזה...יותר מזה- כשיש שליטה מתוך חיבור והערכה אנושית ולא בצורה אוטומטית כי זה הטיקט או הכותרת שהשולטת מסתובבת איתה אז הקשר והשליטה יותר אמיתיים.
לפני שנתיים
כלבלב נסתר​(נשלט) - את לא יחידה, אבל בהחלט בדעת מיעוט.... זה הולך ומחמיר כשמדובר הנשלט נשוי כמוני.... אם היית רואה אלו הודעות קיבלתי....
לפני שנתיים
רצסיבי​(נשלט) - כל ניסיון להגדיר הגדרות הוא מלאכותי. בכל תחום, וגם כאן. ברור ששפוי יותר לבסס מערכת ולא לצלול לתוך מה שנראה כמו ציות מלאכותי. אבל מי אמר ששפוי זה הדבר הנכון. וגם, כל אדם שמעמיד את עצמו לרשות אדם אחר, בהכרח נותן את ההסכמה שלו, ולכן הציות המוסכם קיים מלכתחילה, גם במערכת שכלפי חוץ נראית כמו ניצול מקרי בין שני זרים.
לפני שנתיים
Ana Goge - את ללא ספק אחרת, אבל זה לא עושה אותך טובה יותר או פחות מאחרות. מהניסיון שלי זה רק עושה אותך מתאימה לאדם מסויים ברגע נתון, או שלא.
:)
לפני שנתיים

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י