אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכו-אנאלי-זה

דעות, חוויות, סיפורים ומחשבות על נפש האדם, בעולם השליטה ומחוצה לו.
לפני שנתיים. ראשון, 4 ביוני 2017, בשעה 13:59

בגלל שאני מחוץ לארון הבדס"מי אני כמובן הופכת לשגרירת הקהילה בעיניהן של וניליות סקרניות.

אין לי בעיה לענות על שאלות כל עוד הן נשאלות באופן מכובד, אבל יש שאלות שעצם השאלה שלהן מוציאה אותי מהכלים כי היא מציגה תמונה די עגומה.

לצורך העניין, לפני כשבוע פנתה אלי בחורה אחת שמכירה אותי ברמה הוירטואלית מקבוצה משותפת בפייסבוק. 

הכל טוב ויפה בשיחה, עד שהיא מנסה לשאול אותי איך להשיג מנשלטים כסף, נסיעות וניקיונות. לא עצם השאלה עצבנה אותי, שהרי היא שאלה את זה בתום לב כי זה מה שהיא הבינה על סצנת השליטה הנשית מכל השיט שהיא קראה. מה שעצבן אותי, הוא מה שהוביל למסקנה הזו, הדעה הבורה שנשלט=סמרטוט לבקשתה של כל דורשת, המופצת ברבים. כי לא מדובר בבחורה אחת, מדובר בעוד מקרה מתוך רבים של ונילית ששמעה ברחבי האינטרנט שפה יש נואשים שיסכימו להכל. הנשלטים פה אשכרה הפכו לבדיחה. להפיץ את הבורות הזו הפך לטרנד, שמביא עמו נשים שלא קשורות לעולם השליטה וסתם רוצות לעלות לעצמן את האגו או החשבון הבנק והורסות את האווירה לרוב הנשלטים באתר עם גישת הפריננסה שלא יודעת שובע כי משתיקים את כל מי שמנסה לשים להן גבול. מבחינתי זה לא שונה מגברים ונילים שאומרים זה לזה "תרשם לכלוב, כולן שם פותחות רגליים" וכתוצאה מכך מגיעים לפה גלים של כאלו שמטרידים נשלטות עם הסרט פורנו שהם חיים בו. אבל כמובן שיש פה מוסר כפול, וגבר שחושב שהכל מגיע לו מנשים יזכה לשיימינג ויקראו לו "שולט לא אמיתי" (ובצדק) אבל כשזו אישה שחושבת שהכל מגיע לה מגברים זה לגיטימי. 

 

These Foolish Things - למה את חושבת שמתייחסים כאן לנשים האלו כלגיטימיות?
יש המון תלונות על זה. מאז ומתמיד היו.
לפני שנתיים
ArchAngel​(שולטת) - כי בכל פוסט על זה מגיע קהל של "לוחמי צדק" להגן על זכותן של נשים כאלו לנצל.
לפני שנתיים
A v​(שולט) - אל תתרגשי.

מספיק שתסתכלי טיפה לעומק ותראי שכבר ממזמן יש כאן נצלניות שהקשר בינן לבדסם לא קיים.


ועוד הרבה בדרך...
לפני שנתיים
ArchAngel​(שולטת) - זה נכון שהן היו פה מאז ומעולם, אבל בתקופה האחרונה הן ממש התרבו.
לפני שנתיים
A v​(שולט) - כמו נמלים..

אבל לא יכול לשפוט נשים מסכנות שזו דרכן היחידה להתפרנס..
לפני שנתיים
ArchAngel​(שולטת) - מסכנות? פרינססות מפונקות.
מי שבאמת מסכנה לא ממהרת להתגאות בזה.
לפני שנתיים
Mr Maestro​(שולט) - אבל אם לרגע נצא מהפינה של אפליה מתקנת, תמיד היה ויש הבדלים בין מה שכביכול לגיטימי שנשים יאמרו לעומת גברים, כולל מעשים,
האם זה אומר שזה נכון שיתקיים? כלל לא, אך כנראה שיש גבול לרמה של שוויון זכויות שמקובל על נשים.
ואם מכניסים את זה לבועה של הכלוב, יש פחד אדיר משולטות במקום, כי עובדה שאף אחד לא רוצה להיכנס לנושא הרגיש והמלוכלך, של יחסי ״כללי״ של שולטות לנשלטים,
ואני גם לגמרי מאשים את הנשלטים בזה, שלא יהיה אי הבנה.
כל שולטת שנייה פה מצפה שמישהו זר לחלוטין שעדיין לא מכיר אותה, יתייחס ויפנה אלייה כ״מלכתו״ כשהוא תוך כדי כבר ממלא רשימת דרישות בפרופיל מפה לאלוהים.
והנשלטים נותנים לכך מענה, אז למה שלא תהיה צורת חשיבה של ״מסחטת ניצולים״ במבט מבחוץ?
אל תתעצבנו על משהו שבאמת ותמים נוצר על ידי שני הצדדים שבמשחק.
לפני שנתיים
Milonga​(שולטת) - כי כל שולטת שניה נקראת כאן כך לגמרי במקרה.
לפני שנתיים
ArchAngel​(שולטת) - באיזו אפליה הן נלחמות בדיוק? לא מדובר בנשים מוכות גורל, מדובר במפונקות שמחפשות מותרות שהן יכולות להסתדר יפה מאוד בלעדיהם. ועם האופן שבו רובן מתבטאות אני בספק שהן מתעמקות בסוגיות מגדריות ומצב יחסי הכוחות בין גברית ונשים בחברה. הן פשוט רוצות משהו, חונכו על ברכי גישת "המגיע לי" וזאת התוצאה. ממש לא צריך להפוך אותן לקורבן שהן לא.

ככל שהכרתי יותר נשלטים, ככה גליתי שכמות המתנגדים להן היא יותר גבוהה ממה שזה נראה בפועל כשמסתכלים על פני השטח.
מי שמסכים להם הם חסרי ניסיון או מלאי שנאה עצמית (מה שהופך את זה להרבה יותר גרוע) או איזה אחוז בודד של אלו שבאמת מתחברים לעניין.
כל נשלט שני שתשאל אחד על אחד יגיד שהן זה הדבר שהוא הכי שונא כאן ומתוסכל ממנו כשזה נוגע להיכרות בדס"מית.
הסיבה שהרבה מהם לא מתקוממים על כך היא כי ממהרים להשתיק את כל מי שמתחיל לדבר.
לפני שנתיים
Mr Maestro​(שולט) - אני חושב שאת יודעת היטב, שמרבית האנשים שישאלו בנוגע להאם מקובל עלייהם לקבל יחסי מחפיר כזה או אחר, כולם יאמרו שלא כמובן, אך המציאות אומרת, שכמו שיש
לא מעט שולטות מהסוג הזה, ככה גם יש לא מעט נשלטים שנותנים לזה מענה, איך עוד תוכלי להצדיק כמות של ״שולטות״ שרק במגמה של צמיחה מסוג הטרנד הזה, אך מאידך
לומר שיש אחוז מענה נורא בודד לדבר שכזה? אז כן, הם אולי אומרים מה הם היו רוצים שיהיה בסקר כזה או אחר, אך בפועל, חלק לא קטן מהם נותן לזה יד.
ושוב, כל מה שאני אומר שמופנה כרגע לשולטות-נשלטים, קיים גם מהצד השני של שולטים-נשלטות.
שלא תביני לא נכון, אני הכי נגד שיש הדברים האלו, אבל אני חושב שיש אשמה הדדית כלפי כל הצדדים המעורבים, ושאף אחד לא יתמם או יוציא את עצמו מזה,
יש מענה, אז יש דרישה.
לפני שנתיים
ArchAngel​(שולטת) - הם נותנים לזה יד (האלו שלא נמשכים לזה) כי הם לא יודעים שיש אופציה אחרת.
כן, גם אותי זה הפליא לחלוטין שגברים בגירים לא מבינים את זה וגם לי הייתה ביקורת והיה לי קל להגיד שפשוט יגידו לא והכל יסתדר מעצמו, אבל כשדברתי איתם הבנתי שזה קצת יותר מורכב. מסתבר שכמו שהאלו הורגלו שהכל מותר להן, הם הורגלו למחשבה שזה מה שמצופה מהם כנשלטים/זאת הדרך היחידה שימצאו קשר שליטה.
ולא בקטע של רחמים עצמיים, הם באמת לא היו מודעים לאופציה אחרת כשבכל פינה יש שולטות כאלו והן גם אלו שעושות הכי הרבה רעש. הם באמת הופתעו כשאמרתי שאפשר אחרת והחליטו שאני איזה יצור נדיר.
אני מנסה לחשוב על עצמי בנעלים שלהם, איך אני הייתי מרגישה אם הייתי גבר נשלט.
אם נעבור על פרופילים רנדומליים של שולטות נראה כמות קטנה של כאלו שלא מציינות או רומזות שהן רוצות תמורה כלשהי (ואת המספר הזה אפשר להוריד בחצי ברגע שעוברים לפרטי ואז הן שולפות רשימת דרישות).
מספיק להיכנס לשניה ללוח מלכות בעבדים בשביל לקבל חושך בעיניים, אשכרה חוץ מהמודעה שלי ועוד איזו אחת בודדת הכל זה מודעות דרושים.
מה נשלט מתחיל שאין לו היכרות עם העולם הזה אמור להבין ממה שהוא רואה? שיש לו רק אופציה אחת אם הוא רוצה להכיר שולטת.
ובתכלס? הוא כאדם יחיד לא יכול לשנות את פני הקהילה, ככה שהבחירות שלו הן: להיכנע ללחץ ולהגביר את כוחן, לעזוב ואז יגיעו אחרים במקומו שיעשו זאת, או לעמוד על שלו ולמצוא מישהי מתאימה רק אחרי חודשים ארוכים ואולי אפילו שנים וגם במקרה הזה הוא לא פותר את פני השטח עבור נשלטים אחרים.
אני ממשיכה לכתוב על זה לא כי אני מופתעת ממה שהולך, לא כי אני חושבת שבפוסט אחד אני אשנה משהו, אלא כי כשאני כותבת דבר שכזה יש נשלטים שבשיא הרצינות כותבים לי שפתחתי להם את העיניים למשהו שהם לא חשבו עליו קודם.
אז כשזה המודעות מתחילה להיות משהו קבוצתי זה מה שיוצר קרקע שיכולה להיות בסיס לשינוי בהמשך.
לפני שנתיים
Mr Maestro​(שולט) - אם באמת אנו, האנשים האלו שרואים דברים אחרת, ואכן משנה להם ואכפת להם,
אז מחובתנו ליצור מודעות, כמו שמחובתם לדרוש אותה, שאדם בוגר יאמר ״לא ידעתי״ זה אומר שלא עניין אותו מספיק בכדי לחקור וללמוד.
אך אני באמת שרציני בנוגע למה שכתבתי כאן, יש לנו חובה ליצור מודעות וכול הכבוד לך על כך.
לפני שנתיים
ArchAngel​(שולטת) - אבל איך הוא יכול לדעת?
במקרה הזה זאת לא בהכרח תמימות או טיפשות.
לכל כיוון שהם מסתכלים הם רואים מנצלות ונורא קל להאמין לזה.
אני לא האמנתי לזה ואמרתי שבטח הם לא מחפשים מספיק טוב, שישתדלו יותר.
אז השתדלתי בעצמי, חרשתי על האתר וכל פרופיל של שולטת שראיתי עשה לי רע מקודמו. הגעתי למצב שעל שתי ידיים אני יכולה לספור את כמות השולטות שלא נגישות לשליטה ממקום של אגו או ניצול ושבנוסף לכך זמינות.
כשזה 99% מהמידע שנשלט חדש בכלוב קולט לגבי שליטה נשית, אני לא יכולה להאשים אותו שהוא הגיע לצורת החשיבה הזו מתוך רצונו.
כמובן שאפשר לחפש מידע גם במקומות אחרים אבל בשביל להבין שזה לא תקין מה שהולך כאן ושיש צורך במקור חיצוני, צריך שיהיה מישהו שיגיד שזה לא בסדר ושיש דרך אחרת. וזה מה שאני מנסה לעשות כאן.
לפני שנתיים
Mr Maestro​(שולט) - ישנם לא מעט שאומרים, הרוב פשוט לא אוהבים להקשיב, פוחדים שאם יקשיבו אז לא יהיה להם היצע, את שוכחת שבתוך כל זה, יש גם אנשים נואשים, שכמהים ליחס כזה או אחר, לא משנה באיזה מחיר. במהלך יותר מעשור פה, הספקתי לראות גלגולים חוזרים ונשנים של זה, שוב ושוב.
בכנות אני אומר, אני חושב שלמערכת הכלוב עצמה צריכה להיות רמה של אחריות בנגישות המידע והדגשה שלו, זה שיש סעיף אחד של בסיס בתוך משהו שנקרא ״מגזין״ זה לא עוזר, אפילו מדיומים לא היו מצליחים לנחש את זה.
לפני שנתיים
T O M​(שולט) - בלי קשר לנושא, לדעתי את אחת הנשים הכי מעניינות פה.
לפני שנתיים
ArchAngel​(שולטת) - תודה :)
לפני שנתיים
חשופית שתוקה - מסכימה:)
לפני שנתיים
כלבלב נסתר​(נשלט) - ראי את התיבות ההזויות ב "מלכות בעבדים"... נשים שחיות בסרט של המאה ה 15 - אבל הפוך.....
הזוי...
לפני שנתיים
deepThinker - תודה שאת מבינה אותנו.
אין לי הרבה מה לכתוב כאן, את יודעת את דעתי. חבל שזאת הדינמיקה בין שולטות ונשלטים. שני הצדדים אשמים בכך שזאת הדינמיקה במשחק הזה. ולצערי אני לא רואה את עצמי משיג כל תועלת מלהיות בתוכו כעת.
לפני שנתיים
ArchAngel​(שולטת) - but u haz meee
לפני שנתיים
deepThinker - i kno ty
לפני שנתיים
עציץ​(מתחלף){משוייך} - כאילו אני במטווח וחוטף מקבץ מדוייק
של פנינים
כל פעם שאני נכנס לבלוג שלך


איזה מדהים יהיה לנשלט שלך.
לפני שנתיים
רצסיבי​(נשלט) - .
אני עושה לעצמי חיים קלים. לעולם לא אתקרב למישהי שמעידה על עצמה שהקיק שלה הוא ניצול חומרי. גם בגלל שזו לא המשיכה שלי (להיות מנוצל חומרית), וגם בגלל החשש שעל כל אחת עם מניעים טהורים, יש ארבע עם מניעים של חומריות גרידא.
אבל זה לא אומר שאין חיות כאלה, שולטות שיש להן הנאת ניצול טהורה.
ולגבי נשלט שזה כן הקיק שלו, לו באמת תהיה בעיה אמיתית. כנשלט, אין לו דרך לדעת האם הבדס"מ אצל אחת כזאת הוא רק אמצעי, והכסף הוא המטרה האמיתית (=זונה), או שמדובר במישהי שמפיקה הנאה אמיתית מעצם הניצול, כלומר הבדס"מ אצלה הוא המטרה, והניצול (כספי, למשל) הוא האמצעי.

לפני שנתיים

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י