שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכו-אנאלי-זה

דעות, חוויות, סיפורים ומחשבות על נפש האדם, בעולם השליטה ומחוצה לו.
לפני שנתיים. 9 ביוני 2017, 7:52

כבר התרגלנו לכך שיש פה אנשים שחושבים שההשקפה הסובייקטיבית שלהם לגבי בדס"מ זאת הדרך היחידה ומי שחושב אחרת מהם, על אף שאינו פוגע באיש, יש לתקנו בעזרת נאומים טרחניים.
אם חשבנו שזאת פסגת הטמטום בכלוב, עכשיו קמה גרסא משורדגת להם ואלו האנשים שההשקפה שלהם על בדס"מ היא שכולם חולי נפש, חוץ מהם, כמובן, "הפסיכולוגים" המהוללים (עם דעות פסאודו-פסיכולוגיות שלא מבוססות על כלום מלבד דעות קדומות שמלוות בטיעוני כשל לוגי שמביכות אפילו תלמידי תיכון במגמת מדעי החברה) שנמצאים כאן בשביל לנסות לטפל בכולנו (למרות שהעמדה של הפסיכולוגיה והפסיכיאטריה המודרנית שונה ממה שנראה להם, אבל העובודת לא מבלבלות אותם).
עבורם כולנו כאן בלי יוצא מן הכלל חבורת חולי נפש שחיים באשליות, והם עומדים להראות לנו את האור!
הם לא מכירים אותנו אבל כבר יש להם תסריט ברור לגבינו, שבו בטח נאנסנו בילדות ע"י אבא שלנו, הוכו ע"י אמא שלנו ועברנו חרם ע"י סבתא שלנו. כמובן שגם אף אחד מעולם לא אהב אותנו, לא קיבלנו תשומת לב ונדפקנו בראש כתוצאה מכך.
ועכשיו במקום "לקחת את עצמנו בידיים" וללכת לטיפול שכנראה הם בעצמם צריכים עם כל המחשבות שווא האובססיביות שלהם (כי עם כל הסלידה מאיתנו הם עדיין כאן על בסיס קבוע, לא עושים כאן כלום מלבד "לנתח" את "הבעיות הפסיכולוגיות שיש לנו". אובססיה קוראים לזה.), אנחנו חיים באשליות עם בני זוג שמתעללים בנו או אנחנו בהם, כי לדעתם אין כזה דבר זוגיות בדס"מית רצינית ובריאה אלא הכל זה רק פורקן מיני (אוי, אוי, אוי... אנשים בגירים מגיעים לסיפוק מיני בהסכמה! תקראו למשטרה!!!) בדרך חולנית (כי כל מה שהוא לא חדירה של זין לכוס בצורה עדינה זה אוטומטית רע, חזרנו לימי הביינים!).
כל הנשלטות והנשלטים כאן בטוח שונאים את עצמם ופוגעים בעצמם, לוזרים שלא מצליחים בחיים האישיים.
כל השולטים והשולטות כאן בטוח מפונקים נרקסיסטים ששונאים את המין הנגדי ומחפשים לנקום בו. 
ומאחורי כל אקט ששניהם עושים בטח יש איזו משמעות פסיכו-חרטא-פילוסופית עמוקה של טראומה מדוחקת שאיש מהם לא מודה בה או מודע אליה.
והתרופה שלנו היא כמובן "לחזור בתשובה" לעולם הונילי הזורח והפורח, שבו כל זוגיות היא יציבה, טובה ואוהבת. שבו מעולם לא היו קשרים אלימים שאפילו נגמרו ברצח (אז מה שקוראים על זה בחדשות כמעט כל שבוע? זה לא נכון, זה לא ונילים! ונילים הם בריאים ואוהבים! נגיד הזה שכרת לאשתו את הראש והלך איתו ברחוב או ההוא שדחף את חברה שלו מהרכב, זה הכל הבדס"מ הזה!).

ועכשיו הרשו לי לנפץ כל סטיגמה שאתם נאחזים בה:
אני עוד חודש בת 22, לא התעללו בי בילדות. לא היכו אותי, לא היכו מישהו אחר במשפחה שלי, כנ"ל גם לא קיללו, העליבו או הזניחו רגשית. ואפילו, תאמינו או לא- גם לא אנסו אותי. איזה קטע מטורף.
ההורים שלי נשואים עד עצם היום הזה, יש לי דמות אב וגם דמות אם.
גם כשהם רבים הם יודעים לריב בכבוד,  ומן הסתם מעולם לא השתמשו בי ככלי במריבות שהם פתרו לבד כמו אנשים מבוגרים.
אני בת יחידה, ככה שגם אם ההורים שלי היו רוצים לא יכל להיות להם "ילד מועדף" חוץ ממני. מנגד גם לא פינקו אותי ולא הפכו אותי לפרינססה, ולימדו אותי מה הוא ערך של כבוד ועזרה לזולת.
זה שלא התחברתי לילדים בני גילי עד גיל 14, לא אומר שהייתי מבודדת לחלוטין, כי היו לי את החברים שלי. פשוט עמדתי על הערכים שלי ולא נכנעתי למוסכמות שדרשו ממני לעשות חרמות על ילדים חלשים יותר, ולא הייתה לי בעיה לשלם עליהם את המחיר של לא להיות פופולרית.
כל הבעיות הנפשיות שלי התחילו בגילאים מאוחרים יותר, והן קשורות לחרדות ודיכאונות לא על בסיס טראומטי. אין בי שום דבר פסיכוטי, שום מחשבות שווא או הפרעות אישיות לפי עשרות אבחונים שעברתי.
יש לי סימפטומים שיש להרבה ונילים שאפילו נמצאים בזוגיות ונילית אוהבת אידיאלית. פסיכיאטרים ופסיכולוגים שיצאתי בפניהם מהארון כי חשבתי שזה יהיה רלוונטי לטיפול אמרו לי שזה הדבר האחרון שצריך להדאיג אותי אם בכלל.
האבחון הרשמי היחיד שאי פעם קבלתי הוא הפרעת פאניקה והיא מבטאת בהתקפי חרדה שבמקרה שלי מופיעים בלי קשר לכלום, כמו התקפים אפיליפטיים שבוחרים מתי לבוא בלי קשר לאיפה אני ועם מי אני.
אגב, אתם יודעים מתי ההתקפים האלו חולפים במהירות מבלי שאני צריכה להאבק בהם? דווקא בזמן סשנים, דווקא כשיש מישהו שאני צריכה להוביל וסומך עלי. בכל מקרה, את ההפרעה הזו קבלתי רק בגיל 16 וחצי.  
הפנטזיות הבדס"מיות התחילו בגילאי גן, שאז לא הבנתי שזה מיני אבל זה משך אותי.
כמו שאמרתי, לא היכו אותי או מישהו אחר בסביבתי, כנ"ל גם לא היה אינטרנט להיחשף ממנו בטעות לפורנו.
תמיד נמשכתי לבנים יותר עדינים, לא חשבתי מעולם על לפגוע בהם או לנצל אותם, האמת שהעדפתי להגן עליהם כמו על נסיכים קטנים אם אני "המלכה" שלהם.
היה לי נוח בחברתם ובאופן טבעי הם בחרו להתמסר אלי. בין אם במשחק כשהיינו ילדים, בין אם באקטים מיניים החל מאמצע-סוף גיל ההתבגרות. הכל באווירה נעימה, עם רצון חופשי ורחמנא ליצלן- אפילו צחקנו תוך כדי, כמו שאני עושה גם בימים האלו.
עד לפני שנה הייתי בזוגיות שכללה בתוכה בדס"מ ונמשכה שנתיים, נפרדנו מסיבות שלא קשורות לבדס"מ.  ממש גרנו ביחד ותמכנו זה בזו. 
מעולם לא הייתי באמת בקשר ונילי כי לא נמשכתי לזה גם לפני שידעתי את כל ההגדרות.
הקשרים "הונילים" שהיו לי כשלא יכולתי להכיר במרחבים בדס"מים בגלל הגבלת גיל, תמיד נטו לכיוון של שליטה באופן טבעי, וכולם נהנו ותפקדו כשורה בחיים האישיים. 
מעולם לא הייתי בקשרים עם גברים שהתעללו בהם בילדות, ולא שאני פוסלת על זה ישר. זה פשוט לא הבשיל לקשר כי היה להם קשה, כי מסתבר שקשר בדס"מי בריא דורש מודעות עצמית מאוד גבוה ויכולות רגשיות שאנשים שבאמת לא עברו טיפול לא מסוגלים לו, ואני לא חיה בסרט שאני יכולה לתקן אנשים.
נשלטים שהייתי איתם רק בקטע מיני, גם לא ניגשו לזה מתוך שנאה עצמית ורצון שאפגע בהם (כי אני פאקינג לא הכתובת לזה). גם אף אחד מהם לא היה לוזר, רבים מהם עסקו בתחומים מאוד בכירים שמלבד הכותרת שלהם גם דורשים מיומניות רגשיות מורכבות (ולא, זה לא סותר את העדינות שאני מחפשת בגבר).

ולכבוד מה אני מספרת לכם את זה?
כדי שאולי יכנס לתוך הראש הסגור שלכם, שהדעות או החוויות האישיות שלכם או אפילו של הסביבה שלכם לא קובעות כלום!
קשר בדס"מי הוא לא בהכרח אלימות ושנאה בין שני דבילים שנפגעו ומסרבים לטפל בעצמם!
לא כולם פה חרמנים נצלנים מניאקים! לא כולם פה שונאים את עצמם ונפגעו בילדות! לא כולם נמצאים במערכות יחסים מתעללות!
זה שנפגעתם בעצמכם ועכשיו אתם מרירים, לא אומר כלום!
זה שראיתם מושפעות מ- 50 גוונים שחושבות שגבר נשוי בגיל של אבא שלהן יאהב אותן ויציל אותן מעצמן ונדפקות, לא אומר שעל זה מבוסס בדס"מ.  כנ"ל לגבי כל שאר התרחישים שבהם אנשים פועלים מתוך שנאה, ניצול, חוסר מודעות או סתם טמטום.
אלו לא הערכים של בדס"מ ואפילו סותרים את עקרון הברזל שלו- "שפוי, בטוח ובסכמה".
כשאנשים מגיעים לכאן כשהם מודעים לעצמם, יציבים עם עצמם, שולטים בעצמם, פועלים באסרטיביות וכנות, לא רק שהם לא יפגעו אחד בשני, אלא הם אפילו יחזקו אחד את השני.
אם אחרי קריאת שורות אלו אתם עדיין ממשיכים לחשוב שאתם המושיעים שלנו, תעופו מכאן. פשוט תעופו מכאן, אתם לא יותר טובים מאיתנו ונמאסתם על כולנו. זה אחד המרחבים הבודדים בארץ שבו אנחנו יכולים להיות עצמנו, מה כואב לכם כל כך שאתם מנסים לקחת גם אותו מאיתנו?

אוכמנית - בכל פעם שקוראת אותך אני נדהמת מהשלמות שלך. הלוואי עלי להיות במקום מודע ומתבונן כמו שלך, ויש לי פור של 15 שנה עלייך...(סליחה מראש על ההנחה שהכל תלוי גיל).
את השראה.
לפני שנתיים
ArchAngel​(שולטת) - תודה רבה.
שמחה לשמוע שאת אוהבת את הטקסטים שלי :)
לפני שנתיים
כלבלב נסתר​(נשלט) - כנ"ל.... כתיבתך כל כך מלוטשת, מדוייקת, עמוקה, בוגרת ובשלה.... לא מתחבר עם הגיל....

רל מילה בסלע
לפני שנתיים
Dark Muse - אמן..
לפני שנתיים
נח השישי - את כותבת ארוך. לפעמים מידי אז אני מתקשה לעקוב. אבל הפעם קראתי עד הסוף. וזה מאיר עיניים.
לפני שנתיים
איה74 - השבוע דיברתי עם אשת מקצוע שמטפלת בילדים שנפגעו או פגעו מינית. אשה מקסימה ופתוחה להקשיב.
והיא היתה מאד מופתעת לשמוע שבדסמ הוא לא (רק) תוצאה של טראומה, אלא נטיה מינית מולדת שלא מונעת מאנשים להשתלב בצורה נורמטיבית בחברה יצרנית ?
לפחות אותה שיכנעתי.
דרך אגב, את מכירה חומר מיקצועי שמנרמל את ההתנהגות הבדסמית? אני אשמח לשלוח לה.
לפני שנתיים
brent hind - קשקוש מקושקש......אבל מנוסך היטב
לפני שנתיים
brent hind - מנוסח...
לפני שנתיים
Honovi - חרם מהסבתא.. גורם ידוע ומקרה מצער

כתוב יפה וטוב, אהבתי
לפני שנתיים
ניסים לוי​(נשלט) - כן הכתבה שלך ממש יפה
לפני שנתיים
Brave girl​(לא בעסק) - עפה מכאן 《《《《 סתם .. חחחח האמת..יש לי מה להגיב אבל ..... אני שמחה שאת כאן ממקום בריא...ו. לא חושבת שאף אחד חולה נפש
לפני שנתיים
ArchAngel​(שולטת) - אבל לא דברתי עליך.
הדעה שלך הייתה רחוקה מזה.
לפני שנתיים
Roren​(שולט) - נסי בפוסט הבא להגחיך את כוח הכבידה ולהציגו כקנוניה מרושעת של התעשיות הפרטוכימיות.
אני בטוח שלא רק שתמצאי לתזה קהל אלא שיהיו כאלה שיגדילו לקבוע שמודבר בנטייה מולדת.
לפני שנתיים
מטא פיזי​(שולט) - כל כך נכון. כל הפסיכולוגים בגרוש האלה שאין להם אפילו ספה בשם...
חושב לפעמים שיש אנשים עם אינטרס לכך שהמעורבות יהיו נשים טראומתיות. חושב שקל להם יותר למכור להן בולשיט אם הן באות מרקע כזה
לפני שנתיים
טלי35​(שולטת) - אהבתי מאוד את המשפט הזה:
"מסתבר שקשר בדס"מי בריא דורש מודעות עצמית מאוד גבוה ויכולות רגשיות שאנשים שבאמת לא עברו טיפול לא מסוגלים לו"
פגשצי כאלה וכאלה. וצריכה עוד לחשוב עליו לעומק.

וביננו?
מעניין אותי מה בדיוק הדליק אותך לכתוב את הפוסט הזה *אימוגי תוהה*
לפני שנתיים
James Bondage​(מתחלף) - טלי, לא יודע אם שמת לב, אבל ארכאנג'ל כתבה את זה ספציפית בהקשר של גברים שעברו התעללות בילדות.
לפני שנתיים

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י