סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכו-אנאלי-זה

דעות, חוויות, סיפורים ומחשבות על נפש האדם, בעולם השליטה ומחוצה לו.
לפני שנתיים. 31 באוג׳ 2017, 13:19

אם רק הייתי מקבלת שקל על כל גבר שהכריז לי בפרטי שהוא ביישן בשביל לנסות להתחבב עלי...
גברים יקרים, או יותר נכון- מתחזים יקרים, זה לא עובד ככה.
הדבר היחיד שעובד כאן זה אתם על עצמכם במיוחד כשאתם מדקלמים "ביישנות" כעוד מילה במפרט הטכני היבש שלכם, בין הגיל ואזור המגורים.

ביישנות, כמו כל מאפיין אישיותי אחר, זה משהו שמרגישים שקיים באדם, זה משהו מתלווה לכל או לפחות לרוב מה שהוא עושה.
זה לא משהו שצריך לציין, זה פשוט מובן מאליו שזה קיים אם זה באמת שם. והאמת, כשזה אותנטי, לא תמיד האדם עצמו מודע לכך מרוב שזה חלק אינטגרלי בו שהוא לא הרהר לרגע שיכול להיות אחרת, במיוחד אם הוא אמור להיות ביישן כפי שהוא טוען שהוא.

ביישנות היא תכונה שאני יכולה לקרוא בין השורות, שאני יכולה להרגיש כבר מהאינטרקציה הוירטואלית שבה האדם מולי מחפש אישורים שהוא כותב נכון, מביע את עצמו בצורה שהתכוון בשביל למצוא חן, שאני מבינה את איך שמנסה להתבטא ומקבלת אותו ועל כן הוא יכול לסמוך עלי.
זה ממשיך בקול נרגש שבקולע מצידו השני של הטלפון, שלוודאי רועד כעת קלות בכף ידו שהקישה לפני מספר רגעים את מספר הטלפון שלי בחשש, מכיוון ומיד פעם אני צריכה להזכיר לו לדבר לתוך הטלפון שהחליק במורד פניו והוא מיד מבצע בצייתנות. אני שומעת את צלילי קולו, מבחינה בשינויים בצורת נשימתו, שמה לב למהירות דיבורו שנקטעת בצחקוקי מבוכה קלים מידי פעם. אני מרגישה איך שקט פתאומי ממריץ אותו למלא את החלל מחשש שאולי לא אהיה מרוצה.

בפגישה עצמה, אני רואה איך קשר העין זאת משימה לא קלה עבורו, אך הוא מנסה להתמיד בה לכבודי.
אם אביט מעט מעל עיניו אראה שהביישנות חרוטה לו על המצח, בצורת קמטי ההבעה על שנוצרים באופן לא רצוני ממתח שעוטף את שרירי פניו וזורם במורד כל גופו המתקשה לשבת בנינוחות מרוב שהוא נרגש, אבל הוא מרסן עצמו לכבודי ואני רואה זאת עם בתנועות הקטנות שהוא עושה ומעטים היו שמים לב אליהן.

כשיווצר בנינו מגע, ולו הכי קטן, כמו למשל כשאניח ביוזמתי את כף ידי על גב ידו (כי לוודאי שלא יעשה את הצעד הראשון בעצמו, ומבחינתי זה חמוד), אני אראה איך אישוניו מתרחבים בהתרגשות, כי הוא מרגיש חשש מפלישה למרחב האישי בשילוב עם שמחה שהוא זכה בי, בייחוד כשברוב הפעמים זאת הפעם הראשונה שהוא נמצא כל כך קרוב עם מישהי. אם לא מהבחינה הונילית, אז מהבחינה הבדס"מית לוודאי.
אני אשלב לאט את אצבעותיי בין אצבעותיו, זאת כמו חדירה סימבולית שכזו, שבה אני מרגישה במגע שלו איך אט-אט החשש מתפוגג ורואה על בית חזהו שלא הפסיק להתרחב מרוב נשימות מוגברות מאז תחילת הערב, איך לאיטו הוא מתכווץ לגודלו המקורי.

כשאמשיך להתקרב אליו פיזית, הפעם עם כל גופי ואחבק אותו, אוכל ממש להרגיש איך הלב שלו מתחיל להגביר את הקצב מחדש אחרי הרגיעה הרגעית שהענקתי לו.
כשאנשק אותו, אוכל לנשום לרגע את נשמותיו המהירות שיתערבבו בשלי, ארטיב את שפתיו שהתיישבו מרוב שפיו היה מעט פעור עד כה.
אני אוכל להרגיש איך הוא קורס בנחות לתוך זרעותיי שמחזיקות בגבו, הוא בוטח בי בעיניים עצומות, שכן הוא לא מעיז לפתוח אותן כעת ונותן לי להוביל את הנעשה.
הוא ירגיש יד קרירה עושה את דרכה מתחת לחולצתו, ובמידה והיה ילד טוב והשקיע הוא ירגיש אותה קודם פורמת את כפתורי זהותו המחוייטת ותחשוף את האמת הפגיעה שמאחוריה. אעביר את ידי הקרירה וארגיש את חום גופו ואת הצמרמורת העדינה שמגיעה בעקבות הטמפרטורה המנוגדת למה שבוער בתוכו.
כשאשכיב אותו על גבו ואתחיל להוריד את מכנסיו, ארגיש בעוד איבר שנמתח דום עקב נוכחותי, וכשאשייר את מבטי לעיניו לוודאי אראה אותו מסמיק או אשמע אותו מגמם תירוץ כי הוא לא יודע מה תהיה תגובתי לכך ואם זה מוצא חן בעיני.
אני אתן לשקט לעשות את שלו, להוסיף עוד קצת חשש מהלא נודע שיתגבר כשאפשק את רגליו ופתח עוד קצת את מבוכתו.
אך זה ירגע בבת-אחת, כשאחייך לעברו ואאשר שמה שאני רואה מוצא חן בעיני וכהוקרה על כך אתחיל לנשק את ירכיו הפנימיות שנפתחו לכבודי.
אשלח את אצבעותי לפיו וארגיש איך גישוש חושש עם הלשון הופך למציצה מושקעת, וכשאחדיר אשלוף אותן ואת להן לטייל מטה במורד גופו שבילי הרוק הנוצצים יוכיחו עד כמה.
כשידי תגיע ליעדה ואצבעותי יעשו את דרכן בזו אחר זו פנימה לתוכו, ארגיש כיצד אט-אט שרירי פי טבעתו הדרוכים נרפים, וחשש נוסף מתחלף בשתוקה לחוות עוד ממני.
כאשלוף אותן בשביל להוציא קונדום מהכיס, אקטע את עונגו באחת ואחזיר אותו אל הקרקע, אוריד אותו באחת למציאות שבה הוא מביט בעיני ויודע שבעוד דקה, כשאסיים לפתוח את האריזה ואגלגל את הקונדום על סוף על הסרטאפ, הולך להתרחש פה משהו שהוא יזכור לתמיד.
החוויה האולטימטיבית של התמסרות, הוא יהפוך מבחור ביישן שתחילה פחד לפתוח את הפה בפני, לאחד שנפתח עד קצת גבול היכולת בצדו האחר של גופו ומוציא מפיו קולות בדיצבלים שלא חשב שקיימים.
חסר אונים הוא שוכב עם מבט חושש על פניו כשהוא מביט בסטראפ ששלוף לעברו כמו חרב עבה, אך שפת גופו משתנה לאיטה ככל שהחדירה מתקדמת, ככל שישבנו מתרחב כך גם חיוכו.
כי ככל שהיא מתקדמת והוא מתרחב כך אני מתקרבת אליו יותר עם גופי, עד שלבסוף את עוטפת אותו לתוכי בחיבוק כשבצידו בעודי נעוצה בו.
הוא מרגיש הסטראפ שלי מעצב לו מחדש את הרקטום וקובע לו גבולות חדשים שעליו להתאים את עצמו עליהם בכניעה.
אני מעודדת אותו לכך, עוצרת לרגע כשהוא כלוא מתחתי בשביל ללחוש לו כמה הוא מיוחד בעיניי, ומילותי עובדות עליו כמו לחש קסם, הוא מתחיל להרגיש בהדרגה בטוח עד כדי שהוא מוצא עצמו לסוף רוכב על סוס פרא שאינו ניתן לריסון, שאיתו הוא מסתער אל עבר תשוקותיו הכמוסות שהיו עבורו עד רגע זה פנטזיות לא מציאותיות.
החיכוך הבלתי פוסק בתוכו, שהופך לאינטנסיבי יותר ככל שחולף הזמן, נותן לו תזכורת שזה אמיתי ומתרחש כרגע בזכותי.
סטירה חזקה שנוחתת על ישבנו ללא התראה מוקדמת מבהירה לו שבמציאות שלה קיווה ובזכותי נוצרה, עליו גם להשקיע ולא רק לשקוע בעצמו. הרי שכפי שהפכתי ביישנותו לביטחונו ואת כאבו לעונגו, אני יכולה להחליט להענישו ולהחזירו למצב הפגיע שהיה, שיזכר בו בכל פעם שיתיישב על הסימנים שעלולים לעטר את ישבנו בשבוע הקרוב, שישא אותם כסוד משפיל מתחת לבגדיו לכל מקום שאליו ילך.
וכך, שמבלי שאומר מילה, אראה מיד איך ישדל לרצות אותי עם דיבור מגרה, פישוקים רחבים ועוד מחוות שונות שיגרמו לי לטחון אותו יותר חזק ולו להתמסר יותר אלי ולצורה שבה אני מחליטה איך יראה ומה יחווה בתוכו, ולא רק פיזית בפי טבעתו אלא גם בנפשו ושכלו שסגורים בפני העולם ונפתחים רק בפני אדם מיוחד שאליו הוא מתחבר.

לדעת שזה לא מובן מאליו עבורו ובכל זאת הוא מתשדל להתמסר, לדעת שאני הסיבה להתמסרות הזו כי הענקתי לו את הביטחון ללכת בעקבותי, ממלא אותי באושר. 
זה הקסם מבחינתי שנוצר בנינו, זה מה שהופך את זה מסתם חדירה אנאלית לאקט אינטימי עם משמעות. זה משהו שאני לעולם לא אשיג עם מישהו עם ביטחון עצמי רב מדי, שפשוט יתפשט מיד ויחכה על ארבע עם תחת למעלה כאילו זה עניין של מה בכך (כמו כן, אין לי עניין במשחקי אגו טיפשיים של "אני דומיננטי תכניעי אותי", אני לא אשקיע במי שלא משתדל), אני אומרת את זה מניסיון, יש משהו בביישניים שגורם להם לחשוב על כל פעולה לעומק ולא לקחת אותה כמובן מאליו ואני אוהבת את זה.
זה נהדר להרגיש את התחת שלו נמרח אל נגד האגן שלי בעונג או לשמוע איך הוא יונק את הסטראפ שלי לתוך גרונו עד שנחנק גם זה באופן טכני, אל תבינו אותי לא נכון, אבל בזה לבד אין את הריגוש האותנטי שמוביל לחיבור שאני מחפשת. אני מעדיפה את הפרטים הקטנים שיוצרים תמונה גדולה של אישיות, ולא חור תחת להכניס אליו אצבעות ולזרוק לאחר מכן כמו כדור באולינג.
כך מי שלא באמת כזה, ניכר עליו שזה מזויף ואני אזהה את זה כבר בשלב ההתכתבות בנינו, כי הכל מתחיל ונמצא בפרטים הכי קטנים שיוצרים את האדם שאני מרגישה אליו באמת קרובה.

מחפש את הדרך​(שולט) - ואוו, הייתי שמח ליצור איתך קשר....
לפני שנתיים
MyLexicon - נוט טו סלף: לחשוב פעמיים לפני שאני קורא פוסטים שלך בעבודה...
לפני שנתיים
yoels1​(אחר) - מדהים כמו תמיד
לפני שנתיים
תפוח אדמה חרוך​(נשלט) - פוסט מושלם בעיניי.
לפני שנתיים
אלפא-בטא​(נשלט) - אם חדירה אנאלית אלי לא היתה פרקטיקה אהובה עלי, בטוח שאחרי הפוסט הזה הייתי לפחות מתנסה .
המילים שלך צבעוניות ונעימה.
לפני שנתיים
אביב2​(נשלט) - וואו. מרוב בושה אני לא מגיב 😘😘😘
אוהב לקרוא אותך
לפני שנתיים
Moshvnik - אחד הפוסטים היותר טובים שקראתי כבר הרבה זמן.
לפני שנתיים
סוער בשקט - אני חושב שיהיה קשה לזהות אדם ביישן כי המסך נותן ביטחון
מחביא את החוסר בטחון וביישנות כמעט לחלוטין
לפני שנתיים
ArchAngel​(שולטת) - אני מצליחה לזהות, ברוב הפעמים.
המסך לא באמת נותן ביטחון אלא אשליה של אחד
לפני שנתיים
deepThinker​(נשלט) - אני לא ביישן סתרתי לך תתיאוריה P:
לפני שנתיים
ArchAngel​(שולטת) - טוב אחיייייי
לפני שנתיים
deepThinker​(נשלט) - וואי איזה מוזר זה כשאתן אומרות טוב אחיייי
לפני שנתיים
Good bye - הכל נמצא בפרטים הקטנים.. ואי אפשר לזייף אותם כשנמצאים בעין הבוחנת שלך
לפני שנתיים
North Inspiration - כל כך כל כך יפה.
לפני שנתיים
slave for ever​(נשלט) - דייטים ראשונים זה מלחיץ.

תמיד יש פרפרים בבטן והזעה בכפות הידיים.

יש את ההרצאה והספר של סוזן קיין בנוגע למופנמים.

https://www.ted.com/talks/susan_cain_the_power_of_introverts?language=he

http://matarbooks.co.il/index.php?book=1886&incat=0304&step=8
לפני שנתיים
אביב נעורים - מניסיון כך לא מתנהג אדם ביישן .
לפני שנתיים
ArchAngel​(שולטת) - אז לא פגשת מספיק ביישנים, או ליתר דיוק- ביישנים מהסוג שאני אוהבת.
לפני שנתיים
אביב נעורים - דיוק זה חשוב .
ביישנם שמופשטים או מתפשטים בכזאת מהירות בהחלט לא מוכרים לי :)
לפני שנתיים
ArchAngel​(שולטת) - כאן נכנס הקסם האישי שלי ;)
לפני שנתיים
Davy jones​(אחר) - כבן אדם ביישן ולעיתים חרדתי
לא תמיד אפשר לזהות ביישנות דרך הוירטואליה אם בכלל.
כמו שכתבו מעלי . הוירטואליה נותנת לאנשים ביטחון. במיוחד לאנשים בעלי חרדה חברתית שיש להם קושי ליצור קשרים במציאות היום יומית... עושים זאת כאן ואפשר לטעות ולחשוב שהם מלאים ביטחון... אבל הם לא. ובמעבר למציאות פוגשים אדם שונה.
לפני שנתיים
ArchAngel​(שולטת) - אני שמה לב לדקויות, לרוב אני צודקת. יש פעמים שאני טועה כמובן, אבל לרוב אני מצליחה לשים לב מתי זה "ביטחון" ומתי זה ביטחון אמיתי.
לפני שנתיים
פסיכולו - יש לך יכולת התבוננות מדהימה ויכולת הבנה לעומק. נראה לי שפסיכולוגיה היא ממש התחום המתאים לך. לא הכרתי את הבלוג שלך קודם ואני ממש שמח שמצאתי אותו.
לפני שנתיים

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י