שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכו-אנאלי-זה

דעות, חוויות, סיפורים ומחשבות על נפש האדם, בעולם השליטה ומחוצה לו.
לפני שנתיים. 14 בספט׳ 2017, 13:29

יצא לי לא פעם להיתקל בהערות (ודווקא בין כותלי האתר הזה. אלוהים! ראיתי ונילים יותר סבלניים!) שסוג הסקס שאני עושה הוא לא דרך הטבע משמע הוא פסול.
באמת, זה הטיעון? זה מה שהופך אותו לפסול? 

נתחיל מכך שאת ההודעות האלו אני גם מקבלת לא בדרך הטבע, אלא דרך הטכנולוגיה ע"י מכשירים שפיתחו בני אדם בצורה מלאכותית.
נמשיך בכך שהרבה מהדברים שאנחנו עושים ביום-יום הם לא דרך הטבע. גם מי שונילי שמזדיין רק בתנוחה המיסיונרית ואחרי החתונה, אוכל רק מזון אורגני וגר באיזה באיזה כפר פלצני-פסטורלי בלי חשמל עדיין לא חי לגמרי כדרך הטבע.

הבגדים שהוא לובש? לא נוצרו דרך הטבע.
הבית במושב הפלצני שהוא גר בו? לא נוצר דרך הטבע.
הסקס עם אשתו? גם לא! אלא אם כן היא תמיד בהריון ויש להם עשרות ילדים.
כי מעורבים שם אמצעי מניעה או איזו גמירה בחוץ שצולחת (נ.ב לחכות אחרי החתונה זה גם לא דרך הטבע).
הוא אי פעם לקח אקמול, הלך לרופא, עבר ניתוח או לא נתן לברירה הטבעית לעשות את שלה והכניס את הילד הפג שלו לאינקובטור במקום לתוך האדמה? לא דרך הטבע.

לפעול דרך הטבע זה לא תמיד הדבר הנכון לעשות, וזאת לא הוכחה שמשהו הוא טוב בהכרח.

הטבע הוא אכזרי ואם היינו חיים רק לפיו, חצי מאיתנו לא היינו כאן או חיים בצורה מאוד לא נוחה. האדם בהגדרתו הוא מין מהנדס סביבה, משמע לזרום עם הטבע כמו שהוא זה אפילו לא בטבע שלנו! (כן, איזה משפט פרדוקסלי).

שני אנשים שעושים סקס שמעורב בו דילדו (אה, ואיך שכחתי, כשזאת האישה נחדרת בו ע"י אותו אביזר זה פתאום הופך לטבעי בעיניהם. חלק מהטבע הנשי זאת יכולת להפוך סיליקון/פלסטיק לאיבר חי?!) ולא מפריעים לאף אחד זה מה שיחריב את העולם?
אם זה היה נכון, עקב החשיבה של אנשים מסוימים שהדבר היחידי ש"טבעי" בהם זאת חשיבה שהולמת אדם קדמון (זה שאין יותר אדם קדמון אומר שעברנו אבולוציה, משמע התפתחות של התנהגות והחשיבה האנושית זה כן דרך הטבע, ומעניין שאת החלק הזה של הטבע הם לא מאמצים), הייתי עושה את זה לעיתים תכופות יותר.

המלכה יוש​(שולטת) - כמה שאת צודקת, יש כל כך הרבה דוגמאות ללא טבעי, איפור, עקבים, מכוניות , מזגןןןןןן-ממש טבעי , נראה אותם מוותרים על מזגן
לפני שנתיים
Maple​(אחר){femboy} - כל מה שמתקיים ביקום הזה הוא טבעי :)
לפני שנתיים
מטא פיזי​(שולט) - משעשע שאנשים שאין להם מושג מה זה טבע כמו דתיים רבים שלא למדו אפילו על אבולוציה מחליטים לנו מה זה טבע. בכל מקרה אני חושד שמי שפונה אליך בטענה כזו עושה זאת דווקא בתקווה שתנסי "להראות לו את טעותו" כולל הדגמה חיה. לא לכל אחד קל להודות שמסקרן אותו שיתקעו אותו בתחת (;
לפני שנתיים
עציץ​(מתחלף){משוייך} - מפנה אותך לקרוא את מילות השיר
מה חדש במדע
של מאיר אריאל

את תודי לי על זה :)
לפני שנתיים
עציץ​(מתחלף){משוייך} - מה שהם כנראה מנסים להגיד זה שזה לא נורמטיבי לחברתינו. בעיניי זה בדיוק הסיבה למה כן לעשות את זה.
לפני שנתיים
פלייפול - הביטוי "לא כדרך הטבע" ניתן להבנה ביותר מדרך אחת. הסקס שאת עושה, הוא לא רק לא מקובל בציבור
הרחב, אלא כולל היפוך תפקידים של ממש, כך שבמובנים מסויימים אפשר לקרוא לזה "שלא בדרך הטבע".

השאלה היא אחרת: האם "חוסר הטבעיות" המיוחס להרגלי המין שלך הופך אותם ללא לגיטימיים? לדעתי
לא, והפעם זאת דעה שדווקא כן מקובלת בציבור הרחב, שהרי ברוב מדינות המערב, יחסי מין מסוג כזה
הם חוקיים למהדרין, ואת החוק קובע הציבור.

אז מה אכפת לך מה אומרים?.... מה זה משנה טבעי או לא, כל עוד זה בהסכמה, ואף
אחד מהצדדים לא נפגע, הכל בסדר :)
לפני שנתיים
Nimrodz - השימוש במונח ״דרך הטבע״ הינו סובייקטיבי למדי, כך שפעולה שלא מתיישבת עם השקפות העולם הרווחות מוכנסת לתחת הגדרת מונח זה.

אולם, יש לזכור שמה שקובע את מהי דרך הטבע הוא הטבע עצמו. מכאן, עולה המסקנה המאוד פשוטה- עצם העובדה שהשולטת מזיינת את הנשלט באמצעות סטראפון, תוך הנאה הדדית ומשותפת, זה אומר שטבע מאפשר זאת. ברי כי- זוהי דרך הטבע.

אין להשתמש במונח דרך הטובע ככלי להכשרת דיעה אישית סובייקטיבית. פשוט תגיד ״לדעתי זה לא ראוי״ או מונח פשוט אחר, הרי לא אותה זה שקובע את דרך הטבע ואף לא הדיעה הרוווחת, אלא הטבע.
לפני שנתיים
ArchAngel​(שולטת) - יש סיבה שאני כתבתי על "דרך הטבע" במובן הליטרלי שלה ולא בצורה הביטוי שאנשים מתארים בה משהו מקובל או לא מקובל חברתית.
אני מקבלת נאומים טרחניים בצורה "מדעית" (כלומר מביכה ומחורטטת) על למה זה לא טבעי ועל אם זה לא טבעי סימן שזה בהכרח רע, על אף שאותם אנשים עצמם חיים את היום-יום שלהם בצורה לא טבעית גם אם הם חיים באיזה אופן רוחני-אורגני-פלצני בגלל כל הסיבות שהזכרתי בפוסט, והם אפילו ממשיכים להתקיים בשביל להפיץ את הטמטום שלהם בזכות חוסר טבעיות הזו בכל פעם שהם הולכים לרופא ומקבלים התערבות מלאכותית במקום לגסוס למוות כפי שהטבע מיעד לאורגניזם חולה.
וכל זה סבבה מבחינתם כי הם מפיקים מזה תועלת ובגלל שהם תקועים בחשיבה אגוצנטרית נראה להם שמה שטוב להם זאת לא דעה אישית (מישהו ביקש מהם לעשות את מה שאני עושה במיטה? בשביל מה הם צריכים להכריז את זה בפניו עוד באתר כמו הכלוב שזה צפוי בו?) אלא עובדה אובייקטיבית והם מרגישים צורך טרחני על גבול הגרנדיוזי להיות "הדוברים של הטבע" כפי שהם אישית החליטו שהטבע הוא.
אין להם שום טיעון רציונלי לסתור איתו את העובדה שזה נעשה ברצון, הסכמה, הרבה הנאה ואף אחד לא נפגע מזה, חוץ מנביחות של "זה לא דרך הטבע! בטבע האישה נחדרת! רק ככה באים ילדים לעולם! סימן שמה שאת עושה זה רע!".
ממש אפשר לחשוב שכל אקט מיני שהם עושים הוא לצורך רבייה ובכלל לא מעורבים בו אמצעי מניעה ממש לא טבעיים.
לפני שנתיים
פלייפול - לא ממש קשור, אבל אני מקווה שטבעונות אינה נכללת בין סוגי הפלצנות שהתייחסת אליהם.
לפני שנתיים
ArchAngel​(שולטת) - אני לא מתייחסת לטבעונות, זה לא קשור.
לפני שנתיים
Conspiracy​(שולטת) - ככה מתמצתת: "שני אנשים שעושים סקס שמעורב בו דילדו ולא מפריעים לאף אחד ...זה מה שיחריב את העולם? ...אם זה היה נכון, הייתי עושה את זה לעיתים תכופות יותר."
כן.👌🔥
לפני שנתיים
שלגי - אני תמיד תוהה למה אלי אך אחד לא טורח לפנות ולהוכיח אותי על דרכי הנלוזות.
די מעליב...
לפני שנתיים
ArchAngel​(שולטת) - אולי יבואו כל מיני מתחכמים אחרי שיראו את התגובה הזו,
אל תאבדי תקווה :)
לפני שנתיים
Lowly seraf - סך הכל אני איתך. חוץ מזה שהטבע הוא אדיש, לא אכזרי. 😉
לפני שנתיים
Winterfeldt​(מתחלף){סגולה} - הדבר הכי חשוב הוא זה: האם אתם נהנים ממה שאתם עושים. אנשים שגדלו בבית עם השקפה מסויימת לא יקבלו כל דבר בחיים. יראה להם מוזר. מה שאני אוהב אוהב שונה ממה שהוא או היא חושבים שנכון לעשות. כל עוד לא מנסים להכניס לקופסא אין ממה להתרגש מהם.
לפני שנתיים

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י