צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכו-אנאלי-זה

דעות, חוויות, סיפורים ומחשבות על נפש האדם, בעולם השליטה ומחוצה לו.
לפני שנתיים. שלישי, 10 באוקטובר 2017, בשעה 14:16

"את יודעת מה הבעיה כאן? שיש נשים (ואני אומרת נשים כי זה בדר"כ המצב) שחושבות שפה זה איזה רומן רומנטי מופלץ בסגנון 50 גוונים ובמקום לברור בני זוג כמו שצריך הן ממשיכות לחיות בסרט שאם מישהו ישתין עליהן מספיק חזק הוא יתאהב בהן כשיראה כמה הן מתמסרות או משהו כזה.
זה לא שונה מנערה בת 16 ונילית שחיה בסרט דיסני וחושבת שאחרי שהיא תשכב עם הנער הכי חתיך של השכבה שהיא בקושי מכירה הוא יאהב אותה לנצח.
ואז זה לא קורה, והיא מחליטה שכל הגברים חראות.
האם זה אומר שסקס שולל אהבה? לא, זה אומר שאהבה נשענת עוד גורמים מעבר לסקס. גם להשתין על מישהי או לקרוא לה כלבה לא שולל אהבה, רק שזה נאיבי לחשוב שמישהו יאהב אותך יותר רק בגלל אקט טכני.
זה שולל אהבה ברגע שעושים את זה עם האדם הלא נכון שלא מעריך אותך כאדם, זה כן מוביל לזלזול כשזה לא באמת נעים לך ואת סתם עושה את זה בשביל למצוא חן בעיני מישהו שלא שם עליך.
כל עוד לא מדובר באונס או במניפולטור מתוחכם (ובמידה וכן- זה לא בדס"מ אלא אלימות), היחסים האלו הם תוצאה של השיקולים שלך ויכולת לבחור אחרת.
אם לשחק אותה כלבה או זונה זה לא הפטיש שלך לא היית צריכה להישאר דקה נוספת עם גבר שזה הפטיש שלו ולקוות שיום אחד הוא יקרא לך את המחשבות ויתאים לציפיות שאת בעצמך לא חשפת בפניו.
ואיך אפשר להכאיב למישהו שאתה אוהב? בתור שולטת אני יכולה להעיד שאני יכולה להכאיב למישהו רק כשאני יודעת שהוא מפיק מכך את אותו עונג כמוני. תתפלאי לשמוע, אבל מי שנמצא בבדס"מ מתוך משיכה מינית כנה ולא מתוך טרנד או רצון להיות מיוחד, מעוניין בכאב/השפלה/השתנה וכ'ו לפעמים אפילו יותר מהשולט שלו. זאת לא ברירת מחדל עבור יחסי שליטה להיות אלימים ולא מתחשבים. יחסי שליטה הם תוצאה של מה שאנשים עושים מהם, ויש כאלו שעושים אותם בצורה מתחשבת ואף אוהבת"

-ציטוט עצמי מתוך תגובה שנכתבה לפני חודשיים לפוסט שדן בנושא. 

Ivy poison​(נשלטת) - את הדברים האלה אני שומעת דווקא לא מגברים/שולטים קשוחים ומנוסים אלא דווקא מנשלטות, וחבל שניסיון מר הפך אותן לכאלה סקפטיות וציניות, וזה נכתב עי מישהי מאד צינית בעצמה. אבל בגישה הזאת לצערי ולצערן בכלל אין סיכוי שימצאו אהבה וגם לא משהו שקרוב לזה. אבל הבעיה בגדול טמונה לדעתי בהגדרת המטרה שהיא אהבה. איזו מן מטרה זאת ועוד כאן,? או אפילו בכלל. זוגיות? הגיוני, מערכת יחסים כלשהי? הגיוני. אהבה? כמו להגדיר מראש שבאתי לחפש שנאה.
לפני שנתיים
ArchAngel​(שולטת) - עם כמה שזה ישמע קלישאתי, אהבה לא מחפשים אלא מוצאים. מערכת יחסים זה משהו שמפתח ולא משהו שבא לפי בקשה.
ועם זאת, צריך להתאים ציפיות ולהבין שאם מדובר בקשר מיני בעיקרו, יש הסתברות נמוכה שזה יגמר באיזו אהבת אמת כמו בסרטים.
לפני שנתיים
Noboru Wataya - צודקת, באמת אני נתקל בהמון אנשים שמנסים לצפות שמישהו ישתנה ואז בשוק שאין שינוי.. יפה כתבת ארק
לפני שנתיים
ArchAngel​(שולטת) - "תחשוב כמה קשה לשנות את עצמך, ותבין כמה קטנים הסיכויים שלך לשנות אדם אחר".
המעשה החכם הוא לקום וללכת במקום לעשות שמיניות באוויר בתקווה לשנות מישהו שבכלל לא מעוניין בשינוי הזה.
לפני שנתיים
bondman​(נשלט){FLR} - לדעתי bdsm יכול להתקיים עם אהבה או בלי אהבה.
אבל עם אהבה זה פי מליון יותר מרגש.
לפני שנתיים
ArchAngel​(שולטת) - זה בהחלט יכול להיות קשר של סיפוק יצרים הדדי, לא תמיד צריךאהבה בשביל שזה יעבוד (על אף שזה בונוס רציני).
הבעיה היא כשזה הופך להיות קשר אלים, ועל זה אני מדברת כאן.
לפני שנתיים
bondman​(נשלט){FLR} - צודקת. זה נכון.
זה כבר ממש ניצול ופגיעה.
הגבול דק ושולטות ושולטים חייבים להיות מאוד אחראיים.

לפני שנתיים
חשופית שתוקה - ורק אני חושבת.שבדסמ זה אהבה טהורה?!

#תודה.רבה.אדוני.
לפני שנתיים
ArchAngel​(שולטת) - זה פשוט תלוי באנשים :)
לפני שנתיים
חשופית שתוקה - לגמרי :).
.ולכן התודה :)
לו. ולמזלי הטוב.
לפני שנתיים
evedon4​(נשלט) - לגמרי אהבה טהורה!
לכן כשאני קורא פרופיל או פוסטים של שולטות שמחפשות נשלט רק לשליטה ומדגישות שלעולם לא לקשר אני מצטמרר.
לפני שנתיים
Lazarus - במידה לא מועטה פטיש אכן סותר קשר מלא בין סובייקטים. האובייקט הפטישיסטי (חלקי בהכרח. שוט, מגף, סטרפ) בא על חשבון קשר עם אובייקט שלם.
קשר בין סובייקטים מעורר חרדה, צריך להתחשב ברגשות האחר, ברצונותיו, במאוויו. הוא יכול לדחות אותי. לכן אני מפנה את תשוקה לחלק. בתוך הגבולות של המחזה המתוסרט, המפונטז לפרטי פרטים החוקים ברורים. לא לחינם קוראים לזה שליטה. רוצים לאבד שליטה? תתאהבו במישהו שלם. תתמסרו לבנאדם ולא ליחסי הכוחות. תחפשו הדדיות. תתפשרו על המציאות ותניחו לפנטזיה.
לפני שנתיים
כוכב בודד​(נשלט) - איזה פוסט חכם מבחורה כל כך צעירה.
לפני שנתיים
Visual​(שולט) - יפה כתבת, צריך להעביר את השיעור הזה בכיתות לימוד החל מחטיבת הביניים בערך.
לפני שנתיים
North Inspiration - מאוד יפה. מאוד. יכולה להעיד על עצמי שאכן עברתי תהליך התבגרות בדסמי שדומה למה שעברתי בעולם הונילי אז ההקבלה הזו מתאימה. רק שבמקום שיקח 15 שנים לקח חצי שנה בערך. שני התהליכים עדיין ממשיכים, כי אני משתדלת תמיד להיות בלמידה.
רשמת בעיני בצורה מאוד מדוייקת, אהבתי....
לפני שנתיים
Possana - לצערי את צודקת.
לפני שנתיים

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י