סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פריחת הלוטוס

we found love in a hopeless place
לפני שנתיים. שבת, 18 בנובמבר 2017, בשעה 18:26

אומרים שאחרי גיל 30 אתה מפסיק לחבב מוזיקה חדשה. אנחנו שאוהבים להקדים את זמננו, שנאנו את רוב המוזיקה החדשה עוד לפני שהגענו לגיל 30, אבל עכשיו, כשיוצאים למסיבה ושומעים שירים לא מוכרים או גרוע מכך רימיקסים לשירים מוכרים, קשה להבין איך אנשים יכולים לרקוד לחרא הזה. ובום, התודעה הזו שאתה זקן מכה בכך שוב.

היא כבר מכה בך כשאת מתחילה לפהק בסביבות 1, כשהמסיבה עוד לא התחממה אבל את כבר חצי ישנה וחצי עם כאב ראש מהלא מוזיקה (ר' סעיף קודם). ואת שולפת משפט כל כך זקן כמו "באירופה המסיבות מתחילות ב10:00, למה פה הכל מתחיל כל כך מאוחר?"

אבל אז מתישהו לקראת סוף הערב, אחרי הסשן, זאלו וקיטי משתעשעים להם ואת שומעת מישהו מציין בהתרשמות שזאלו מחזיק זיקפה למעלה מחצי שעה, ורואה את המבטים העורגים והמפרגנים אל שניהם שמצטרפים לאלו שלך. ואת אפילו עדיין נאלצת לדחות מחזרים כדי להצליח לצאת הביתה. 

ואז אתם מגלים שהיי, כבר 4 וחצי לפנות בוקר. חיות מסיבות אנחנו, ואפילו הצלחנו לא לתפוס אף שריר הפעם.

פייה{O} - עד שלא התלוננתם על עצמת הווליום במסיבה (זה נזק פרמננטי לתאי השערה באוזן הפנימית למען השם!!), אתם לא באמת זקנים.
פעם הבאה שאתם מגיחים תתריעו!
לפני שנתיים
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון} - חשבתי לשחזר ימי קדם ולכתוב פוסט טרום מסיבה שאומר שאנחנו באים, אהל הנחתי שזה יהיה בחזקת עץ נופל ביער ואיש לא שומע, כי אנחנו כבר לא מכירים אף אחד. אבל אם יש סיכוי לפיות... להבא!

וברור שהתלוננו על הווליום. את זה עשינו עוד בצעירותנו. גם אז לא הבנו למה זה צריך להעפיל על קולותיהן של נשים חינניות מעונות.
לפני שנתיים
Grey / Green​(אחר) - אתם מכירים אותי!
לפני שנה

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י