בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכו-אנאלי-זה

דעות, חוויות, סיפורים ומחשבות על נפש האדם, בעולם השליטה ומחוצה לו.
לפני שנתיים. 12 בדצמ׳ 2017, 2:55

מיואשת מכך שגברים זורקים אותך באופן סדרתי? חסרת עצמאות בדברים בסיסיים כמו ניידות וניקיון הבית ופדיחה לקבל חונך מביטוח לאומי? רוצה לחיות בסרט שאת מלכת העולם כשלכל היותר את דרמה קווין? 

הנה המדריך בשבילך! 

שלב ראשון:

צרי פרופיל שבו תכתבי בשפה גבוהה, על מנת לנסות להפגין את חוכמתך רבת השנים ונסיונך המדופלם (על אף שעד לפני 5 שנים לא יכולת לרדת במעלית בלי ליווי הורים) ואין זה משנה שהמילים לא באמת רלוונטיות לנכתב, שהתחביר גרוע או שהפיסוק לקוי. ידיעת השפה זה לחנונים נשלטים, ואת מושלמת מדי בשביל זה.

שלב שני:

בגבולות תכתבי את כל גחמותייך. בשביל נסיכה כמוך מגיע רק הטוב ביותר! מעל 1.90, מעל 8 קוביות בבטן, מעל 20 ס"מ זין, צבע שיער ועיניים ספציפי וכמובן שירוויח טוב ויהיה נדיב, עם רכב צמוד אך שלא יעבוד בשביל שיהיה זמין עבורך 24/7. חשוב שתדייקי לפרטי פרטים בדיוק כמו ביצירת הדמויות שלך בסימס שזה הכי קרוב שיש לך לחיי חברה. אם פונה אליך מישהו נמוך בכמה סנטימרים, עם 5 קילו עודפים, לא בלונדיני עם עיניים כחולות וחס וכרפס- עובד בעבודה ממוצעת כמוך, תרדי על הלוזר שמעז להתקיים על אף שלא מרטיב לך ת'כוס! תעשי לו שיימינג על כך שלא הינדס להוד רוממותך משפט פתיחה מהסרטים שגם ככה לא היית עונה לו! אל תתביישי, ואל תסתכלי על הדבשת של עצמך! אז מה אם ה-1.50 מטר שלך זה בכלל הרוחב שלך, וה- 90 קילו זה ה- BMI ואת דומה לדודו זר בנקבה.

שלב שלישי:

אמנם האינבוקס שלך מפוצץ ולראשונה בחייך את מרגישה מחוזרת, אבל למה מלוזרים כאלו, איכס! הנשלטים של היום! בשביל למשוך את האביר על הווספה הלבנה עליך לפתוח בלוג ולשדר לו שאת אישה עם עולם פנימי מרתק. תפרסמי רק דברים מתוחכמים כמו את עצמך בחוטיני, אבל אם את לא רוצה שיעלו זה שאת לא נראת כמו בר רפאלי תעלי תמונות של כפות רגלייך. אז מה שבקלות ניתן למצוא מאות כאלו בשני קליקים בגוגל! כפות הרגליים שלך, על אף הלק המתקלף והעור היבש זה ה-דבר. ומכיוון ואת לא רוצה שחלילה יאהבו אותך אך ורק על סמך יופיך הזוהר, חשוב שתכתבי את תובנותייך על העולם. אם בחטיבה היה לך בלוג בישרא או בתפוז, פשוט תעשי "העתק הדבק" משם על תובנותייך בנוגע לדברים כמו על כך שהחברה עיוורת כי נפלאות וצנועות כמוך לא זכו לתהילה ושכל הגברים אותו דבר. ואת הפונט תשני לכתב קטן, שיעשו מאמץ השרצים, זאת אומרת, הנשלטים שנכנסו לבלוג!

שלב רביעי:

התקבלה התראה חדשה! אה, זאת תגובה בבלוג, אם זה נשלט שמנסה להתחבב תתעלמי. אם בא לך לייקים לחיזוק האגו תעשי לו שיימינג בטענה שהוא מטריד למרות שאם הוא היה מפריע באמת היית חוסמת. ואם מדובר בתגובה עניינית לנכתב שחלילה לא מסכימה עם כך שדברייך הם תורה מסיני, השיבי אש! הגיבי כמו שאת עושה בתורים בסופר ובדואר עם משפטים כמו "סע מכאן יא זבל, היית מת שכוסית כמוני תגע בך". אם האויב לא נסוג, תחסמי אותו ותמחקי את כל ההודעות שלו כך שתימשך האשליה שאת מושלמת ואיש לא מערער עליך! ועל מנת יראו וייראו- תכתבי עליו 4 פוסטים ברצף על כמה לא אכפת לך ממנו ועל כמה ש"אנשים קטנים כמוהו" לא מזיזים לך. בהחלט כולנו מרגישים את זה, נקבת אלפא שכמותך. 

שלב חמישי:

סוף כל סוף פונה אליך גבר לטעמך. הגיבי לו בצורה הכי עמוקה שיכולה להיות: "תמונ". עזבי ה' וסימן שאלה, שיגיד תודה שבכלל זכה לתגובה. אם הוא שולח ומבקש אחת בחזרה תכתבי לו שהוא שוביניסט זבל, אם הוא זורם וקיבלת הוכחה לכך שאין לו סטנדרטים- זה הזמן להוציא ממנו את גחמותייך. אם את רוצה כסף תבקשי ממנו "דמי רצינות" עבור סשן, אם הדירה שלך נראת כמו דיר תגידי לו לבוא עם מגב, אם נמאס לך להיות תלויה בטרמפ מאמא תבקשי ממנו.

שלב שישי:

תכתבי שאת פורשת מכאן לאחר שגילית שאין מתנות בחינם והתנפצה לך בועת הנסיכות. מסתבר שכמשלמים לך על סשן מצפים שתגשימי בתמורה פנטזיות מיניות, ושאם את מכניסה גבר זר הביתה הוא ינקה לך עוד דברים מהדירה, ואם את עולה איתו לאוטו אל תתפלאי שהוא יחנה אותו באיזה פרדס נידח. 

רוצה כבוד? בשביל כבוד צריך לעבוד. אין קיצורי דרך. תשלטי בחיים של עצמך לפני שאת מתיימרת לשלוט באחר, ואל תחשבי לרגע שלהעמיד פנים שאת מלכה בסשן באמת הופך אותך לכזו במציאות. אם יש לך חוסר ביטחון, חוסר עצמאות או חוסר תפקוד- גברים זרים שיקראו לך "גברתי" בשביל להגשים דרכך פנטזיה לא יעניקו לך את זה.

timna - בראבו. משעשע ונכון עד כאב. (לא מהסוג הכייפי)
לפני שנתיים
indigo child​(שולט) - אנג'ל את כל כך כיפית לקריאה !
לפני שנתיים
אריאל M​(אחר) - סליחה מראש על העין המצומצמת
תובנותייך* (או תבונתך גם אפשר)
(ברור לי שבפוסט ארוך שגיאה זה דבר הגיוני אבל אם אפשר לתקן אז יותר טוב)

ללא כל קשר את כותבת אחלה. וגם אם לא תתקני כנראה אמשיך לעקוב
לפני שנתיים
ArchAngel​(שולטת) - חיפשתי את השגיאה ולא מצאתי.
או שאני ממש עייפה.
לפני שנתיים
אביב נעורים - למה לפגוע בדודו זר ? , חחחח
במחשבה שנייה , המבט שלו על נולי עם החיוך הזדוני שלו , יש מצב שהוא זאופיל . חחחחחח
לפני שנתיים
כלבלב נסתר​(נשלט) - מעולההההה פשוט מעולללללה אהבתי מאוד
לפני שנתיים
קאטרינה - עד כמה שאת צודקת.... רשום יפה עם הומור...
לפני שנתיים
עציץ​(מתחלף){משוייך} - כהרגלך בקודש
מבריקה וקולעת בול!
לפני שנתיים
deepThinker​(נשלט) - איזו מלכהה
משתחווה
תישבעי אמונים@@!
לפני שנתיים
Agate - מגניבה 😍
😁
לפני שנתיים
mipster{המלכה קהלת} - הסוף היה מפתיעה
לפני שנתיים
evedon4​(נשלט) - אמיתית, מודעת, מפוקחת, מצחיקה, עמוקה ואינטליגנטית.
אנ'לא יודע מאיפה "נפלת" עלינו אבל את הכי מיוחדת שיש.
לפני שנתיים
Arminius​(נשלט) - ע"ע שירשור "שיט ששולטות אומרות"
לפני שנתיים
LadySissy​(נשלט) - אילו מילים חזקות.
תודה תודה תודה
גבר לא יכול לכתוב זאת מבלי שיצלבו אותו.
לפני שנתיים
כלבלב נסתר​(נשלט) - אל תגיבי לו בכלל.... הוא לא ראוי לזה....

גבר... מאיפה אתה מביא את הרשעות הזו???
לפני שנתיים
ArchAngel​(שולטת) - שמחה להודיע שהעיפו אותו מהאתר :)
לפני שנתיים
כלבלב נסתר​(נשלט) - 👋👋👋👋👋👋👋👋👋
לפני שנתיים

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י