בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכו-אנאלי-זה

דעות, חוויות, סיפורים ומחשבות על נפש האדם, בעולם השליטה ומחוצה לו.
לפני שנתיים. 5 בינו׳ 2018, 20:03

בחורה שעד לאחרונה הייתה ונילית, וכמובן שהנה חסרת ניסיון, סיפרה בקבוצת נשים סגורה בפייסבוק, שהיא הכירה שולט ולצד הגשמת הפנטזיות במיטה היא מרגישה מאוד לא בנוח איתו ושהיא מוותרת על עצמה. היא תיארת מצב שבו הקשר מתקדם מהר מידי מבלי שהתבססו ביניהם יחסי אמון, שהוא לא משקיע בתקשורת הדדית ביניהם ומבסס אותה על מחמאות ריקות שהיא מסתחררת מהן, שהיא מרגישה שהיא מפתחת כלפיו תלות שהוא מעודד ושבאופן כללי היא מרגישה חשש ממנו שהיא לא יודעת לשים עליו את האצבע.
מצנעת הפרט, לא אצטט את אשר היא כתבה, אלא רק את תשובתי לה (שהיא חיזקה אותה לאחר מכן). אני עושה זאת מכיוון ואני חושבת שהמקרה שלה הוא אינו מקרה יחיד, ושחדשים בתחום יכולים להסיק מכך מסקנות רלוונטיות להם.
----
"בתור מי שבאה מעולם השליטה, ניהלה קשרים כאלו כשולטת, אני יכולה להגיד לך שקשר בדס"מי לא נבנה ככה. הוא נבנה בהדרגה ועם הרבה תקשורת, והדרך לדעת שאת נמצאת בקשר בריא היא כשאת יכולה לדבר עם הפרטנר שלך בגובה העיניים ומרגישה *ביטחון* מולו.

לא פעם פנו אלי נשלטים ונשלטות מתחילים וכשהם שאלו אותי אם קשר מסוים טוב להם, אמרתי להם שהאינדקציה לדעת את זה היא לשאול את עצמם האם הם מרגישים ביטחון עם השולט/ת או שהקשר מלווה בחשש?
וכן, ברור שהחשש לפעמים נובע ממקורות פנימיים ולא קשור לצד השני, אבל שולטים/ות אכפתיים/יות יעצרו הכל, יכילו את החשש, ידברו עליו, יתנו סיבות לסמוך עליהם (ולא בלהשמיע מילים שכיף לשמוע אלא בצורה ממשית)... ובקיצור, יבנו אמון ביניכם במקום להתעלם מכך ולחשוב שסשן יהיה תחליף לשלב הקריטי הזה בבניית היחסים.
מכיוון ויחסים בדס"מים הם בעלי מורכבות רגשית, דבר כזה, בעיניי, מרמז על חוסר אחריות בין אם היא מכוונות או פשוט נובעות מחוסר אכפתיות... ובשני המקרים זה יכול לסכן אותך.

יצא לי לשמוע בקהילה על שולטים כאלו, שבכוונה עפים על חסרות ניסיון, משחקים אותה "הגבר המושלם", מרעיפים עליהן מחמאות, גורמים להן כמה פעמים לגמור ואז הן משוכנעות שהקשר סבבה ואפילו נמצאות בסוג של "high" בגלל שזו הגשמת פנטזיה,
וכך בפועל הן לא שמות לב שהן מתחילות לוותר על עצמן כי לדעתן זאת התמסרות או שיט אחר שהוא משכנע אותן (ישירות או בזה שהוא לא טורח להבהיר להן שזה לא ככה. וכן, שולט אחראי באמת לא מקטין ראש) שהוא חלק מיחסי שליטה ואין להן דרך לדעת אחרת כי לא חוו אותם קודם וכי המדיה (ע"ע 50 גוונים) מחזקת לשווא את הטיעון שלו.
זאת תופעה וזה קיים. כל שולט בעל ניסיון יודע שחסרת ניסיון יכולה להיות בכיס שלו מהסיבות האלו ואם הוא לא עושה דבר בשביל למנוע ממך לוותר על עצמך (למשל אם נשלט שהכרתי לאחרונה היה אומר לי, כמוך, שהוא מוותר על אירוע שהוא רוצה/חייב להיות נוכח בו העיקר שאבוא, הייתי אומרת לו שאני לא אברח אם ניפגש במועד נוח יותר במקום לתת לו לוותר על עצמו מפחד) זאת נורה אדומה.
ככה שאת ממש לא מגזימה, לא overthinking (כפי שראיתי שכתבו לך) ועצתי אליך היא לסמוך על האינסטינקטים שלך ולא לפחד להגיד לו בצורה אסרטיבית שאת לא מוכנה למשהו גם אם אין לך לזה איזה הסבר לוגי משכנע, זה שרע לך- זה אמור להיות טיעון משכנע.
אם אכפת לו- הוא יתחשב.
אם לא- זה יעזור לך לסנן, כי אם הוא שולט שבכוונה נדבק לחסרת ניסיון כי הוא רוצה מישהי בלי גבולות (כי היא עוד לא יודעת איפה עובר הגבול) לשימושו, את תחשפי את הפנים האמיתיות שלו ובמקום לשמוע מחמאות את תשמעי את מה שהוא באמת חושב עליך ואת הבולשיט הנודע של "את לא יודעת מה זו שליטה אמיתית", שפירושו הוא שלדעתו רק הדרך שלו צודקת ומה שאת מרגישה לא רלוונטי."

Zorozigzag - "עם הרבה תקשורת"
לא תמיד, יש מגוון סוגים של קשרים וכל אחד בוחר/ת מה שמתאים לו/ה.
לפני שנתיים
ArchAngel​(שולטת) - כשאני אומרת "הרבה תקשורת", אני לא מתכוונת לאנשים שידברו אחד עם השני 24/7 או אפילו על בסיס קבוע כלשהו.
אני מתכוונת לכך שאפשר להגיד לצד השני הכל בנוגע לאיך שאתה באמת מרגיש לגבי הקשר שמתנהל ביניכם. אם מישהו מפחד להגיד לשולט שלו איך הוא באמת מרגיש, אם השולט שלו שם זין ולא טורח לשאול איך הוא מרגיש...אם התקשורת ביניהם דלה ברמה שאין לך מושג אם הרגשות של הצד השני הם אותנטיים או כותצאה של הצגה מניפולטיבית... וואלה, משהו מסריח כאן.
לפני שנתיים
Zorozigzag - חוזר בי....את לגמרי שם! צודקת!
לפני שנתיים
מטא פיזי​(שולט) - כל כך חשוב. מתאים לסטיקי בפורום יותר מאשר בבלוג. מקווה שמספיק נשים יכנסו לקרוא
לפני שנתיים
mipster{המלכה קהלת} - תודה.
לפני שנתיים
SirCumAlot - כל קשר בין שני אנשים מחייב תקשורת, בטח ובטח קשר בדסמי, ברגע שהפרפרים בבטן הופכים לפרפרים שחורים שמעופפים בעצבנות ללא הסבר, זה הסימן הכי נכון לעלות סימני שאלה ולעשות חושבים האם הקשר הוא טוב ו/או נכון.
פוסט כל כך חשוב, חובה לקדם ולהמליץ על קריאתו, במיוחד לכל הנערות הצעירות שהצטרפו לאחרונה.
לפני שנתיים
היד - הייתי מוסיף ואומר שגם שולטים חדשים צריכים לקרוא את זה
לפני שנתיים
deepThinker​(נשלט) - איך כל השולטים ישר דואגים וכותבים מקווה שעוד נערות יקראו את זה. אבל אף שולטת לא הגיבה כאן ורשמה מקווה שבחורים טובים ותמימים יבינו את המציאות הרעה. אני מאוכזב!
לפני שנתיים
אפרוחיתי​(נשלטת) - פוסט נהדר
לפני שנתיים
אשת לפידות n​(שולטת) - התגעגעתי אז באתי
פוסט מעולה על אינטרקצעה בידאסמית,ואפילו חלה על ונילית,תקשורת אמון ביטחון,חוסר ניסיון לא בהכרח הופך אותנו לזומבים
לפני שנתיים
כלבלב נסתר​(נשלט) - איזה כיף שחזרת לכתוב. היית חסרה. את עמטקה, מפותחת ואומרת את המילים הכי נכונות.....

ברוכה השווה.....
לפני שנתיים

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י