אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכו-אנאלי-זה

דעות, חוויות, סיפורים ומחשבות על נפש האדם, בעולם השליטה ומחוצה לו.
לפני שנה. ראשון, 25 במרץ 2018, בשעה 11:12

בימים אלו, מסיבה לא ברורה, מפוצת ברחבי הפייסבוק כתבה מעיתון "הארץ" שנכתבה לפני כשנתיים. כתבה זו, שתחילת כותרתה היא כותרת הפוסט, מסקרת את תופעת ההשתקות של האלימות המינית בקהילה הבדס"מית בארץ. 

באחת הקבוצות שבהן הכתבה עלתה לדיון, נתקלתי בתגובות זועמות מצד חברי הקהילה שמסתכמות ב"לא היה ולא נברא!!! בדס"מ זה קדוש יא ונילים ממורמרים!!!" והחלטתי להגיב על כך את דעתי, שנובעת מתוך ידיעה על כמה עברייני מין פעילים בקהילה (אפילו פעילים באתר עצמו ובטח קוראים שורות אלו עכשיו, למרבה האירוניה) שמתחמקים מענישה רק בגלל השתקה, ואני רואה לנכון לשתף אותה גם כאן:

"איך כל הבדס"מים פה טריגרד כי אמרו משהו על הבייבי שלהם. הבנת הנקרא, רבותיי. לא אמרו שהכל זורח ופורח בעולם הונילי ולהיות בדס"מי משמע בהכרח לאנוס או להיאנס. מה שנאמר זה שיש בקהילה הבדס"מית תנאים נוחים לביצוע עבירות מין. למי שיבחר לבצע אותם, לא לכל מי שנמצא שם.
גם בעולם הונילי יש עבירות מין, אבל שם יותר קל (שימו לב- יותר קל, לא לגמרי קל) לדעת איפה נחצה הגבול. בבדס"מ אפשר יותר לתעתע, במיוחד אם אתה בוחר בפרטנר חסר ניסיון לעומתך ומזיין לו את השכל שזה חלק לגיטימי מהתהליך.
בעולם הונילי אתה לא חייב להיות בעל ניסיון בקשרים בשביל להבין שאנסו אותך או שהכאיבו לך בצורה אחרת. כי כאב, פיזי או מנטאלי, בהסכמה או לא, הוא לא חלק מהמשוואה של קשר ונילי אז המתעלל לא יכול להשתמש בזה כתירוץ.
נוסף על כך, גם כשמישהו מודע לזה שפגעו בו בתוך קשר או מועדון בדס"מי, יש לו קושי כפול. גם הפגיעה עצמה, וגם איך שיגיבו לתלונה שלו הן מבית והן מחוץ.
מבית, כמו בכל קהילה שמפחדת מפגיעה בשם הטוב, יש פעמים רבות השתקות (לעזאזל, אפילו בתגובות כאן ממהרים לסנגר ש"לא היה ולא נברא" מהסיבה הזו בדיוק), במיוחד אם התוקף הוא בעל פז"ם והפך לחביב הקהל בגלל שהוא מניפולטיבי.
מחוץ, כשהמתלונן יבוא לתחנת משטרה ויספר לשוטר, שהוא בדר"כ ונילי ממוצע שהידע שלו בקשרים בדס"מים מסתכם בסטיגמות שגויות, הוא יזכה לתגובה שיפוטית בהתאם.
אם בעולם הונילי מאשימים את הקורבן עם שטויות כמו "מה פלא? תראה מה לבשת" רק תתארו לכם איזה מטעמים נוצרים ממישהו שאומר שבמסגרת יחסים סאדו-מאזוכיסטיים הכאיבו לו.
לא קראתי סטטיסטיקות רשמיות אבל גם אם עבירות גוף ומין מתרחשות בקהילה הבדס"מית פחות מבעולם הונילי, ברגע שהן כן מתרחשות הטיפול בהן הוא לקוי והידיעה שהוא לקוי מושך אליו עברייני מין שרוצים ומצליחים להתחמק מענישה.
גם אם רוב השולטים בקהילה הזו הם אנשי חוק ומוסר שלא יפגעו בזבוב, גם אם ביחסים בדס"מים תקינים יש כיבוד גבולות ומילת ביטחון וכד', זה לא אומר שכלל אין שם אנשים עם כוונות רעות.
ההבדל הוא, שכשיש כוונה רעה בתוך בדס"מ זה יותר מסוכן מכוונה רעה בתוך וניל."

לאחר התגובה הזו, כמובן שהתחילו חילופי דברים ביני לבין "הסנגורית" התורנית שהחליטה שלא היה ולא נברא, כי היא אישית לא ראתה, ועל כן אני בושה לקהילה. 

והרי תגובתי אליה, שתבהיר גם לכם שכוונתי בטקסט היא ביקורת כלפי בדס"מ כקהילה ולא כפרטיקה מינית:

"אם נראה לך שזה לא היה ולא נברא זה רק כי אישית את לא נחשפת לזה. רק כי לך אישית היה מזל עם הפרטנרים שלך ו/או כי יש לך השקפה שמאמינה שבדס"מ זה איזה עולם מושלם שכולם בו אלטרואיסטים אז את ממהרת להתגונן בפני כל מי שיגיד לך שלא, אז שברור שנפגעים/ות לא ימהרו לשתף אותך בפגיעה ובכך גם לא מתנפצת לך הבועה.
תביני, חרא יש בכל קהילה. בכל מקום שיש בו אנשים, יהיה אחוז מסוים של חראות וזה לא משנה מה האידיאלים שבה. והאמת? הכי הרבה חרא יש בקהילות שמתיימרות להיות אוטופיות, כי הן בדיוק אלו שמתשיקות את כל מי שמעז לפגוע להן בתדמית עם מעט אמת. ובדיוק בכך הן לא מאפשרות לשים סוף לעוולות שונות, כי אי אפשר לתקן משהו שאתה מכחיש שקיים בכלל. ועל זה בדיוק מדברת הכתבה הזו."

TheStrider​(שולט) - דווקא אני סבור שהכתבה מתארת את המצב בקהילה באופן די מהימן, במדינות אחרות ישנה יותר הכרות של המשטרה המקומית עם מרכזי קהילה וישנן הסברות עליה לשוטרים על מנת שידעו לטפל בחבריה, בארץ התחום עוד לא התפתח והסטימה והפרקטיקות הנלוות אליו יוצרות קושי בכל הנוגע לעבירות מין.
לפני שנה
עציץ​(מתחלף){משוייך} - בסופו של יום בבדסם או בוניל הכל תלוי בחומר האנושי שלוקח בהם חלק. לא חסרים כאן רפשי-אדם שמנצלים את הפתיחות המינית ומתעלמים מקודי האתיקה הבסיסיים של הבדסם.
לפני שנה
KinkyMaster​(שולט) - אפשר להתחיל לעקוב?
לפני שנה
טל75 - כתבת בצורה יפה....
לפני שנה
נושמת לרווחה{Zorozigzag} - לאחרונה לא מעט פעמים הובאו לידיי מקרים מזעזעים, כל סיפור מספר את זעקתה של בחורה שנפלה קורבן תמים יש לא מעט אנשים שיבחרו להאשים את הקורבן, לכולנו יש אחראיות
בעיקר לאלה שלקחו תחת ידם את אותן נשים,
יש חוט שמקשר בין אלו שפגעו ורסקו
התנהלות קלוקלת ואכזרית תוך חוסר בראיית הזולת, שהרי מי שנפגע לא רק הוא נפגע
גם כל מעטפת חייו הסובבת עד אותו מקרה.
אסור בשום מקרה להמשיך לאפשר לזה לקרות
כל מקרה לגופו זה נכון,
אך בבסיס, מי שהתנהל בצורה מזעזעת ומרושעת צריך להוקיע ואף גם לעטוף את כל הפגועים והפגועות באשר הן.
אנחנו בפסח- אנשים עסוקים בנקיונות הבתים
הגיע הזמן להתחיל בנקיון פנימי.
לפני שנה
דממה ניצחת - כל מילה...
לפני שנה
אשת לפידות n​(שולטת) - כמה התגעגעתי אליך
כמה נכון הפוסט שלך
בכמה זוועות נתקלתי לצערי בחופשתי ,אני מסכימה איתך לחלוטין
לפני שנה
N e l l a​(לא בעסק){נשואה ❤️} - אני מתה עלייך ! <3
לפני שנה

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י