שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בעבור חופן צומי

אני רוצה את אור הזרקורים; אני רוצה תהילת עולם; אני רוצה את סגידתו של קהל משתאה; אבל אני מוכנה להתפשר על צומי, בינתיים.
לפני שנה. שישי, 6 באפריל 2018, בשעה 23:26

רק שתשכב על הגב. בלי אזיקים ובלי חבלים ובלי ענייני שליטה, אתה יודע שאני לא שם ותפסיק עם ה"חבל" הזה. רק שתשכב על הגב, ידיים מורמות וקצת פרושות לצדדים, פשוט כדי לתת לי גישה לעור העדין והרך של פנים הזרוע, באזור החלק לפני שמתחיל השיער הדק של בית השחי, לצד הצוואר ולאזורים שמתחת לאוזניים, כל האזורים האלה שאני אוהבת להעביר עליהם שפתיים פשוקות ושיניים פתוחות - לא לנשוך, אל תדאג (או אולי אל תצטער), אני לא אנשוך היום, רק ככה בקטנה, כסיסות קטנות של השיניים, אלה שגורמות לך לעצור את הנשימה פתאום ולהרעיד את הבטן.

אתה לא חייב לעצום עיניים, בהתחלה. זה דווקא נחמד כשאתה רואה את המבט בעיניים שלי, זה שאתה מכיר טוב, המבט המרוכז, השקוע בתוך המקום ההוא שאין שום סיכוי להוציא אותי ממנו, המקום שיודע בדיוק מה אני רוצה. אחר כך לא תוכל יותר ותעצום אותן, כרגיל, אבל כמה שניות של מבט שלך בפנים שלי רק יעשו לנו טוב. באמת.

אני אשב על הבטן שלך, טיפה מתחככת בקצה העליון של הזין העומד שלך. רק טיפה, כדי להרגיש אותו. אתה תרגיש את החום הרטוב שלי עליך. אתה תחכה שהוא יגיע. אבל אתה לא תוכל להתרכז בו, כי יש לי שפתיים ויש לי שיניים והן יוציאו אותך מהריכוז הזה למקומות אחרים, בתנועה המתפתלת, השיכורה שלהן מהצוואר אל הכתף, אל עצם הבריח, אל מרכז החזה, חזרה אל בית השחי, אל החזה, לשון נוגעת בפטמה ומתפתלת עליה רק לרגע - ושפתיים חמקניות עוזבות לכיוון אחר, כי אני רוצה את העור שלך מול השפתיים, את הגבשושיות הקטנות של צמרמורת שעולות בך, ואת הקולות שאתה עושה, ההמיה חסרת הכיוון שאין מאחוריה שום מודעות, שלא אומרת כלום, שלפעמים נקטעת בשאיפה חדה ולפעמים נפלטת בנשיפה ארוכה. וכשאני אגלוש מעל הזין שלך ואושיב את עצמי על הירכיים שלך, שפתיים ושיניים בצד הבטן שלך, באזור הרגיש ההוא של סף-המותן, וידיים משוטטות בלי מפה מסביב לזקפה המוצקה-מוצקה שלך, רק מדי פעם נוגעות בה, ככה, לשנייה, וממשיכות לטייל, חופנות, מעבירות ציפורניים על פנים ירך - את אותם קולות של ספק-מחאה ספק-תחינה שנקטעים לפעמים בעצירת נשימה חדה וקצרה ואז חוזרים, אותם קולות אנחה מעומק הגרון כשהיד שלי כן אוחזת בך לרגע, מתפתלת עליך קצת ומרפה - אני אלגום עד תום ואשתכר מהם עד כלות. הקולות שלך, זה כל מה שאני רוצה עכשיו.

אביב נעורים - נפלא .
לפני שנה
deepThinker - וואווו
לפני שנה

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י