בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ירקרקות האופר

לפני שנתיים. 17 באפר׳ 2018, 23:13

מישהי שאלה בפורום שאלה מעניינת: למה יש כל כך הרבה יותר נשלטים משולטות? אני די בטוח שאין כל כך הרבה יותר, אז יצאתי לברר. לכלוב נרשמו 24.32 אלף משתמשים שהצהירו על עצמם שהם גברים ו-11.24 אלף שהצהירו על עצמם שהם נשים. זה יחס של 2.16 גברים על כל גיברת. כבר סקסי!

היחס בין נשלטים לשולטות הוא 2.5 נשלט תת כל שולטת. כלומר, היחס בין נשלטים לשולטות קצת יותר גבוה מהיחס בין גברים לנשים. 15% זה לא הבדל זניח, אבל זה בטח לא כל כך

אדם חרוץ פחות מירוקפור הנאמן שלכם היה עוצר כאן, צועק "QED!", משליך פיצצת עשן ונעלם מהבמה. אבל התמונה המלאה פה -- כאילו, היא תפתח לכם תראש, בנאדם. תראש. ובשביל לדעת את התמונה המלאה, בנאדם, צריך להסתכל על היחס בין שולטים ונשלטים ובין שולטות ונשלטות.

אבל קודם תנו לי לשאול אתכם שאלה. אם לא הייתם יודעים שום דבר על בדסמ, לפני שמילאו לכם את הראש בסטריאוטיפים ובאגדות על איך שולט מתנהג ומה זאת נשלטת "אמיתית" -- איזה יחס הייתם מנחשים שיש בין אנשים שולטים ואנשים נשלטים? התשובה היא שבלי שום ידע מוקדם, לא הייתה סיבה להניח שיש יותר מגלומנים פגומים רגשית עם תסביך אלוהים מאשר ג'אנקיות ריגושים אנוכיות עם תסביך אב, או פחות ערסיות במחוכי עור מתפקעים מאשר מכורי פורנוגרפיה על הקשת האוטיסטית. בואו ונצא מנקודת ההנחה הזאת, שאנחנו לא יודעים כלום על בדסמ. 

היחס בין שולטים ונשלטים באמת כמעט שקול: 1:1.1 שולט על כל נשלט. אבל שופו: בכלוב יש 1.56 נשלטות לכל שולטת (שולטים FTW!) מעתה אל תאמרון שיש בכלוב יותר נשלטים משולטות, אמרון שיש יותר נשלטות משולטות. 

"אבל ירוקפור", תגידו, ותטעו: זה לא השם שלי. זה סתם כינוי באינטרנט, "אבל הפער בין נשלטות לשולטות מאשר את כל הסטריאוטיפים התרבותיים שהכרחת אותנו לזנוח. זה לא מוכיח שנשים מעצם טבען הן כאילו פחות זורמות כזה ויותר פסיביות כזה ופלגמטיות כזה ולא יוזמות אף פעם וכאילו אוהבת לשבת בלי להזיז אצבע ובסוף לקטר על הכל וכאילו מחכות לגבר שיביא להן בראש נבוט?" ואני אומר: העובדה שבמקרה תיארתם את כל חיי המין שלי לא אומרת שאתם צודקים. זה מה נקרא not even wrong: מעשייה יפה בלי ראיות במציאות. באותה מידה אני יכול להגיד שכל היהודים הם תגרנים תאבי בצע, ולמרות שגם זה נכון, זה לא נחשב ברמה של הדיון שלנו.

מה שיותר סביר זה שאין בעולם יותר נשלטות משולטות. באותה מידה אין יותר סוטים מסוטות. הסיבה שכל השולטות האלו חסרות במלאי של הכלוב זהה לסיבה שפחות מרבע מהכלוב נשים: לא כולנו צריכים גלגלי עזר כדי לרכב.

Grey / Green​(אחר) - אני ממליץ לקרוא את הפוסט המקורי, ולו רק כדי להנות מהביטוי היפה "שוק הוויניל" המבצבץ לו שם.
לפני שנתיים
CherryVodka​(נשלטת){מצבי רוח} - אני מתה עלייך! איך גיליתי אותך רק עכשיו?
לפני שנתיים
Grey / Green​(אחר) - אני חדש פה.
לפני שנתיים
Mary Jane - ״יותר מגלומנים פגומים רגשית עם תסביך אלוהים מאשר ג'אנקיות ריגושים אנוכיות עם תסביך אב, או פחות ערסיות במחוכי עור מתפקעים מאשר מכורי פורנוגרפיה על הקשת האוטיסטית...״ - מצחיק (:
לפני שנתיים
Grey / Green​(אחר) - ;)
לפני שנתיים
Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd} - ״אוהבות לשבת בלי להזיז אצבע ואז לקטר על הכל״ זאת ממש אני!!!
לפני שנתיים
Grey / Green​(אחר) - אל תכתבי את זה בפרופיל שלך
לפני שנתיים
Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd} - 🤣😂
לפני שנתיים
BonitaApplebum - מעריכה את המאמץ הסטטיסטי
לפני שנתיים
Grey / Green​(אחר) - מעריך את תגובתך
לפני שנתיים
Big Eyes - מתה לדעת מאין הנתונים הסטטיסטיים.
לפני שנתיים
Grey / Green​(אחר) - מעמוד החברים באתר, עיפרון מחודד ומחשבון מדעי.
לפני שנתיים
Big Eyes - ה-מ-ו-ן השקעה..... 🤔
לפני שנתיים
Grey / Green​(אחר) - מה, לעשות ארבעה חיפושים ולהכפיל את מספר העמודים במספר הרשומות לעמוד? אולי חמש דקות. וגם זה כי פעם ראשונה שכחתי לרשום.
לפני שנתיים
ענתית - פשוט אדיר :)
צחקתי בקול רם
לפני שנתיים
Adamastor - מחקרים הם בהכרח לא אמינים אבל התחשק לי לבדוק וזה מה שמצאתי:
https://www.psychologytoday.com/intl/blog/unique-everybody-else/201307/bdsm-personality-and-mental-health
לפני שנה
Adamastor - מחקרים הם בהכרח לא אמינים אבל התחשק לי לבדוק וזה מה שמצאתי:
https://www.psychologytoday.com/intl/blog/unique-everybody-else/201307/bdsm-personality-and-mental-health
לפני שנה

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י