שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכו-אנאלי-זה

דעות, חוויות, סיפורים ומחשבות על נפש האדם, בעולם השליטה ומחוצה לו.
לפני שנתיים. 20 באפר׳ 2018, 12:22

אהבתם את המדריך לשולטת הקשוחה? חדש ובדילאי של כמה חודשים: המדריך לשולט הקשוח!

מתוסכל מינית שבורח לפורנו? נראה לך שאתה קשוח כי הזמנת שוט באיביי? היית ילד מפונק של אמא ומחפש אישה נוספת לאמלל לגחמותייך? זה המדריך בשבילך!

שלב ראשון:

צור פרופיל. בחר לעצמך כינוי שמאפיין הישג ניכר בחייך, כמו "איום ואכזר" כפי שכינו אותך החבר'ה במשרד אחרי הניחוח שהשארת בשירותים, או "המנטור" כפי שמכנה אותך בשוגג החבר שלא יודע לבטא ס', בגלל שתמיד יש לך מנטוס בכיס.
בפרופיל ציין משפטי חוכמה שטרם עלו בדעתו של איש מלבדך, כמו: "בדס"מ זו דרך חיים ולא תבלין כמו אצל הונילים ימח שמם", "שולט אמיתי קודם חודר לראש ורק אז לכוס אחרת הוא מקבל קנס" ותפרט כמה שאתה שונה בדיוק כמו השאר. אה כן, ואל תשכח לתבל בשנינות את התשובות לסעיפים "גבולות" ו-"חדשות" ב"גבולות 67" ו-"כל יום ב- 20:00 בערב" בהתאמה, וכמובן לשים תמונה מגוגל של גבר בחליפה בפוזה עוצמתית, על אף שהפעם האחרונה שלבשת כזו הייתה בבר מצווה.

שלב שני: 

שולט אמיתי צריך להוכיח את מקומו, לסמן את הטריטוריה שלו! או... שיט, למה שוב השתנת במכנסיים?! כבר סיכמנו ששולט אמיתי שולט בסוגרים, נכון? בכל מקרה, לא בשתן אתה אמור לסמן את מקומך אלא בשאגות כמו שעושים האריות באפריקה, או במקרה שלך... החתולים שאתה שומע תחת חלונך בלילות. 
ואת זה תעשה בעזרת השתלטות על המרחב הוירטואלי בכך שתקפיץ את הבלוג לראש הרשימה עם עדכונים הישר מכס מלוכתך בחדר השירותים, תגיב לכל דיון תגובות עמומות ומתחכמות שרק מי שחכם כמותך יכול להבין (כמו ב"בגדי המלך החדשים" שאמא נהגה להקריא לך), ורצוי שתפתח גם איזו תחרות סיפורים, זאת אומרת ריבים, חדשה כל יומיים. 

שלב שלישי:

לאחר שביססת את מעמדך בג'ונגל הכלוב, הגיע הזמן להשיג קצת נקבות לראש השבט. מכיוון וכל הנשים (חוץ מאימוש כמובן) הן אותו דבר ופשוט אוסף חורים, אין סיבה להתעכב לברר זוטות כמו גיל, מצב משפחתי, קילור או אפילו את צידה בשוט. היא תמשך אליך בכל מקרה בשנייה שתכתוב לה שאתה זה שיחנך אותה! היא תעזוב את הפרטנר הנוכחי, תרוץ עד הצד השני של הארץ ואף תבנה מכונת זמן כך שתתאים עצמה לגילך! ואם היא לא, היא לא יודעת מה היא מפספסת, השרמוטה. בהנחה ואתה נדחה, תציין את זה בפניה בתוספת עובדות פרי דמיונך כמו "יא מכוערת" ו- "יא שמנה" על אף שמעולם לא ראית אותה, בשביל שתדע איזה גבר עם יכולות טלפתיות היא הפסידה. ואולי, אם היא נשלטת אמיתית כמו בפורנו, היא גם תתחרמן מזה ותשנה את דעתה. 

שלב רביעי:

טוב, כנראה שלהיות החתול הכי קולני ומיוחם במזבלה לא הביא לך תהילה. הגיע הזמן לעבור לתוכנית ב'! תהפוך למורה דרך, לדמות אב שמבטיחה הדרכה ומזור לכל צרות החיים! זה עבד אחלה לגואל רצון, תראה איפה הוא נמצא היום!
תדקלם את המילה "מנטאלי" בויריאציות שונות, תבנה בלוג עם מדריכי "ביטחות" מועתקים בשביל לבנות תדמית אחראית, ובעיקר תציע את נדיבות ליבך לעלמות במצוקה. כמה שיותר צעירות, מתוסבכות וחסרות ניסיון/ביטחון- יותר טוב.
רק תזכור לעשות את זה בהודעות פרטיות, בשיטת הפרד ומושל, כי אתה לא באמת מתוחכם להתמודד עם ביקורת על מעשייך מצד מישהו בגודל שלך.

שלב חמישי:

תבין שאתה חי בזיוף, ינעל ראבק. זה שאתה אלים ומעדיפים שלא להיכנס איתך לעימותים זה לא מפחד אלא כי חבל לבזבז עליך את הזמן. זה שאתה גיבור על חלשות לא הופך אותך לחזק אלא לפחדן שלא יכול להתמודד עם מישהו בגודל שלו.
והכל מנתקם בך, בסופו של דבר. קשרים בריאים אין לך, אין אף אדם לצידך. כשנגמר הסשן או כשאתה סוגר את מסך האתר, אתה נשאר לבד עם כל מה שנסית לברוח מפניו. וכשאתה בורח, אתה לא פותר את הבעיה, אתה רק מגדיל את המרחק בינך לבין הפתרון. תשלוט קודם כל בחיים שלך לפני שאתה מתיימר לשלוט באדם אחר.

 

KinkyMaster​(שולט) - מצוין
לפני שנתיים
JANE DOH​(לא בעסק) - יוו אני פיפי... כל מילה בסלע!
לפני שנתיים
עציץ​(מתחלף){משוייך} - אמי מת על זה שנותנים להם בראש בציניות המתבקשת.
עשית את זה מעולה וצחקתי בקול
כבוד!
לפני שנתיים
המדונה של הפרחים​(אחרת){משוייכת לו} - ואיך שכחת את תפגיז אותה במשימות לפני שאתה יודע איך קוראים לה, או לפני שבכלל פגשת בה, כמו לכי היום לעבודה בלי תחתונים ותדווחי לי איך הרגשת.
לפני שנתיים
ArchAngel​(שולטת) - סימן מספר אחת לגלות ששולט חי בסרט זה המשימות האלו. מילא היו מקוריות, אבל זה תמיד "לכי עם שמלה בלי תחתונים". אני עוד אחשוב שהם רובוטים שייצרו באותו מפעל וזה משפט מובנה.
לפני שנתיים
Sunny' - -זה עבד אחלה לגואל רצון, תראה איפה הוא נמצא היום! -
😂😂😂
לפני שנתיים
DreamyDoggy​(נשלטת) - כן, יש פה לא מעט פתיתי שלג ייחודיים ושונים פה בכלוב אבל היי! יש לדבר לאדונים הנכבדים בכבוד הראוי להם!
לפני שנתיים
מונה{A.K} - חחחח מצוין
ואל תשכחי שהוא חייב חייב להעלות באופן תכוף תמונות עם השם שלו בכל מיני חלקים על גוף הבחורה
לפני שנתיים
Rogo - ממצה
לפני שנה

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י