בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכו-אנאלי-זה

דעות, חוויות, סיפורים ומחשבות על נפש האדם, בעולם השליטה ומחוצה לו.
לפני שנתיים. 27 במאי 2018, 6:15

אף אחד לא יכתוב שרוב השולטים/ות חרא, גם לא (או יותר נכון: בטח שלא) שולטים שהם באמת חרא.
או שאנשים ימהרו לסנגר על עצמם ולהתפאר בזה שהם המאמא תרזה של השולטים או זכו להכיר אחד כזה, או שיכתבו בצורה כללית פוליטיקלי קורקט שנזהרת מ"אוי רק לא להכליל כי מישהו עוד יעלב" שיש את כל סוגי השולטים וכל אחד בוחר את מי שמתאים לו.

אז בואו נשים את הקלפים על השולחן: רוב השולטים הם חרא.
אם רוב השולטים לא היו חרא לא היו נכתבים פה מאות מדריכי סינון דקדקניים לגביהם שלא מביישים סיווג ביטחוני בשב"כ, כללי אצבע שהפכו לכללי ברזל לשים לב אליהם בכל צעד שהשולט עושה, ורשימות לא נגמרות של נורות אדומות שמרמזות להימלט מהם בשנייה שיופיעו. 
לא היו צצים פה רשימות מתחרתיות של "שולטים חראות מסוכנים" (שמתם לב שאף פעם אין משהו על נשלטים מסוכנים? בטח שלא באותה כמות) והתעייצויות מפה לאוזן כמו איסוף מידע מודיעיני לפני יציאה לשטח אויב ולא לפאקינג דייט.
אם רוב השולטים היו כאלו סבבה, שני הצדדים היו פשוט פונים אחד לשני כמו שני אנשים בוגרים בכל מרחב הכרויות אחר בארץ ואז או שהיה נוצר ביניהם קליק או שלא, פשוט וכך.

נשלט שרוצה לשמור על עצמו, מצופה ממנו להיות על המשמר ובהיכון להיזהר מהאפשרות שאולי השולט מולו ינצל אותו, כי גם אם לא נודה בזה (כי זה פאקינג מדכא) אנחנו מבינים שהרוב הם חרא ואי אפשר להסתמך עליהם שלא יפגעו בך מרצונם החופשי ולכן יש להציב להם גבולות בעצמך וליצור לעצמך כמה שיותר אפשרויות מילוט.
אנשים כן מבינים שלרוב החבר'ה בצד השולט יש נטייה לא לשלוט בעצמם, וכך קולות מודאגים תמיד יבואו בהמוניהם בתגובה לנשלטת צעירה שרוצה להיפגש בביתו של שולט שזה עתה הכירה, בעוד איש לא ינעיד עפעף כששולטת בת גילה תכתוב שהיא מחפשת טרמפ מהרגע להרגע מנשלט זר שאין לה הזדמנות לברר בכלל מה הרקע שלו.

אז למה זה קורה? כי לא כל האנשים בוחרים להיות בעמדה השולט מהסיבה הנכונה (סיבה נכונה=משיכה מינית כנה לעניין ורצון לממש אותה בצורה מטיבה לשני הצדדים, וממש לא איזה תנאי פלצני של "ניסיון בחו"ל" או סגנון שליטה ספציפי שמתיימר להיות "נכון") והיא מושכת אליה הרבה אנשים עם ביטחון עצמי נמוך בקטע רעיל, עם מחשבות נרקיסיסטיות כפיצוי על נחיתות, ושאר המעלות הרעות מהסיבה שעמדה זו היא המקום היחיד בעולם המאפשר להם למתג עצמם כ"שולט/ת קשוח/ה", לשווק כל קפריזה כמושא פנטזיה, במקום לקחת אחריות על עצמם ולשנות זאת.
בנוסף, לא כולם יודעים לנהל את עצמם בעמדה של כוח ולשים לעצמם גבולות בתוכו, בטח כשהם בלי הכשרה. אינספור מחקרים בפסיכולוגיה החברתית מראים שגם כשאנשים עם כוונות טובות מקבלים כוח אבסולוטי לידיים הם יכולים לאבד שליטה על עצמם אם לא עברו הכשרה מתאימה, אז על אחת כמה וכמה אנשים עם כוונות רעות. העניין הוא שלבדס"מ אין באמת הכשרה, אפשר ללמוד איך לקשור ואיפה להצליף, אבל אף אחד לא ילמד אותך לשלוט בעצמך.
בשביל לשלוט בעצמך אתה צריך להיות בעל יכולת לפקפק בעצמך מעט מבלי להתפורר מכך לגמרי, להיות מסוגל לשאול "האם מה אני עושה באמת טוב?" ואפילו "האם מותר לי בכלל לעשות את זה?" במקום להעמיד פנים שאתה יודע הכל, לא טועה אף פעם ושהכל מגיע לך כי אחרת יקרוס האגו השברירי שלך.

זה משהו ששולט שהביטחון שלו בריצפה חושש ממנו וימנע ממנו בכל מחיר, גם על חשבון טובת הנשלט. כי המהות שלו בבדס"מ, הסיבה שהוא הגיע לשם בכלל, היא להתעלם מלהרגיש שיש בו חסרונות. הוא חייב להרגיש שהוא מלך ושמעריצים אותו, במקום לקבל את המגרעות ולעבוד עליהן כי הוא לא באמת חזק כמו שנראה לו.

בהרבה פעמים תראו את הפער האסטרונומי בין מה שהם מנסים להקרין מדמות השולט שהם משחקים לבין האדם שהם באמת. אתם תראו אנשים שאין להם שליטה על עצמם בחיי היום-יום, ולא רק שהם לא היו עומדים בדרישות של עצמם מהנשלט/ת אלא הם לא היו עומדים בדרישות תפקודיות בסיסיות מאנשים בגילם שדורשות איפוק ומשמעת עצמית. למשל, לפני כמה ימים הייתה פה שולטת שכתבה שהיא בשלילת רישיון ומחפשת נהג מיומן, בשום מקום אחר אף אחד לא היה מכריז בכזו קלילות שסיכן חיים ורואה בכך סיבה לפנק עצמו בנהג אישי במקום להתמודד עם העונש ולהפנים מה הוא אמור ללמד, זה קיים רק בעולם המקביל שמנסים ליצור לעצמם השולטים האלו שמסרבים לקבל את המציאות. ולצערי, בעיקר כשמדובר בשולטות, הקהל גם מחזק את זה. 

הם טוענים לעוצמה בלתי מעורעת, אבל מתערערים מכל עקיצה הומוריסטית קטנה כי הם לא שלמים עם הדימוי שלהם ומפחדים ממי שחושף אותו, אפילו בצחוק. הם מאבדים עשתונות לגמרי כשמעמידים אותם על טעות או מסרבים להם, כי זה פשוט מחזיר אותם בבת-אחת למציאות שהם ניסו לברוח ממנה. הם מפחדים מכל עימות עם המציאות, אמיתי או מדומה, ויברחו ממנו בכל מחיר. כשלא יצליחו לברוח יהפכו לאגרסיביים כדי לכפות את המשך הפנטזיה שלהם על המציאות. הם לא ילכו על נשלט אסרטיבי כי הם לא באמת כאלו חזקים להתמודד עם מישהו בגודל שלהם אז ישתיקו אותו עם האשמות שווא ב"שליטה מלמטה", מבחינתם מתחלפים זה מוקצה כי הם מרגישים שבקלות יצליחו להדיח אותם מהשלטון, ואם שולט אחר פונה אליהם הם נתקפים אימה כי הוא לא מעוניין להתחיל איתם ומתוך כך לא ינסה למצוא חן ויגיד דברים רק כמו שהם, ורק לדמיין זאת מעוררר בהם חלחלה. הם מודעים לחולשות שלהם גם אם לא יודו בהן לעולם.

אדם שכל כך לא שלם עם עצמו, שהביטחון שלו תלוי רק באשליה שהוא מעל אחרים, יפגע באחרים, כי כמה שהם יהיו יותר למטה ככה הוא ירגיש יותר למעלה. הוא לא מכיר דרך אחרת. לעומת זאת, נשלטים מטבע מעמדם בהיררכית השליטה, מוותרים על האגו הרעיל הזה של לנסות לדרוך על אחרים בשביל להרגיש טוב עם עצמם. הם מרגישים בטוחים מספיק בשביל לוותר על שליטה ולא להיות צודקים תמיד, הם חזקים מספיק אפילו לשמוע את כל החסרונות שלהם בצורה המוקצנת ביותר ולא להישבר מזה, וביחסי שליטה מסוימים גם ממש להתמודד מולם ולשנות אותם מהיסוד. לא מפתיע אותי שעם הגישה מלאת השליטה העצמית הזו, נשלטים רבים נמצאים בתפקידים דומיננטים ביום-יום, לעומת הרבה שולטים שהתפקיד שלהם בבדס"מ הוא כפיצוי על מה שהם לא.

מעוך​(נשלט) - איי לאב יו גירל!!
לפני שנתיים
האנשה עצמית - הבעיה עם אותו כוח פנימי,
שליטה עצמית היא שהוא מובנה כל כך עמוק עד שקשה מאד לנטרל אותו ולתת לאדם זר להיכנס לקודש הקודשים.
שולטים מסוימים, ואפילו לא אכתוב רבים כי לא מכיר מספיק... לא ינסו להכיר לעומק, להתחבר לשורש הנשמה ולינוק ממנו, לפני שיבקשו לקחת לעצמם משהו...
לפני שנתיים
טוטאלי86 - ברור שיהיה מלא מדריכים לשולט כי הוא זה שיכול לגרום נזק.
הפער בין סאדו לאלימות הוא לא כזה גדול ויש אנשים שמוציאים את האלימות והרוע ומה שהם עברו על הקרבן הבא תחת הקטגוריה "שולט" ומקומם בכלא.
לפני שנתיים
ArchAngel​(שולטת) - אני התכוונתי למדריכים של איך להיזהר מהשולט/ת, וזה אומר משהו על תופעה מסוימת...
לפני שנתיים
טוטאלי86 - כן באמת צריך להזהר. יש גברים אלימים שמתחפשים לשולטים שמעתי לא פעם על מקרים כאלו.
לפני שנתיים
נח השישי - אני לא חושב שיש דרך "נכונה" לשלוט או להישלט וגם אין דבר כזה לשלוט "מהסיבות הנכונות". בנוסף אני מצפה שלכולם יהיו המון כשלונות בשני הצדדים לפני שיבינו כיצד הם אוהבים, טובים וכדומה. גם בסקס ונילי לפעמים לא עומד הזין או לא רגישים מספיק או עוד 1000 בעיות.
לפני שנתיים
טוטאלי86 - אולי אין דרך "נכונה" לשלוט. אבל בטוח שיש דרכים שהם לא נכונות. ובאמת שאי אפשר להשוות חוסר זיקפה לנשלט כשנשאר על צלקות בגלל טראומה.
לפני שנתיים
נח השישי - גם אי אפשר להשוות תנין לגרב מסריחה. מה הקשר?
לפני שנתיים
נח השישי - רגע, כותבים גרב מסריח או גרב מסריחה?
לפני שנתיים
KinkyMaster​(שולט) - גרב זה זכר.
לפני שנתיים
Agate - הרגל מסריחה.
הגרב שם במקרה נדפקה
לפני שנתיים
KinkyMaster​(שולט) - אמרתי לך שגרב זה זכר
לפני שנתיים
טוטאלי86 - תנין אי אפשר אבל חנין אפשר להשוות בקלות. (:
לפני שנתיים
כלבלב נסתר​(נשלט) - מילים כדרבנות...... כל מילה בסלע..... כמו כל פוסט שלך.... משובח מהוקצע ומדוייק
לפני שנתיים
ענןקטן​(אחר) - לצערי אני חייב להסכים עם כל מילה שכתבת. כבר היו לי מפגשים התחלות של מערכות יחסים עם אנשים (בעיקר גברים) שמתאימים בדיוק לתיאור שלך.
אנשים קטנים עם בעיות אגו שראו סרט פורנו אחד יותר מדי ומתבלבלים בתחושות שזה עושה להם. כלומר מתבלבלים במקור הגירוי שלהם בין הנשלט לשולט.
לפני שנתיים
עוץ הגדול​(נשלט) - אין לי את הכלים לבחון שולטים אלא רק שולטות. מהיכרותי עם שולטות באתר, אני יכול לומר שהבעיה היא שרבות מהן לא רואות בבדסמ יחסי זוגיות או אפילו מעין "סטוץ" - שבשניהם יש מרכיב ברור של הדדיות - אלא יותר סוג של שירות. השירות הזה לא כולל הכרה ברגשות של הצד מנגד, אלא מכלול שלם של פקודות, בקשות ומשימות המוגשות באופן קר ונוקשה.

חלק מהשולטות שכוונתן טובה הן פשוט חסרות אחראיות ומסוגלות פיזית בעבד. זה נובע מחוסר ניסיון, קלות דעת ורשלנות. וזה אני מניח שכיח בקרב שני המינים. תמיד טענתי ששולט צריך תואר בבדסמ. בכלל לכם השולטים אנג'ל יש הרבה אחראיות על הכתפיים.
לפני שנתיים
Agate - פלייז אל תמחקי את הבלוג, אני שומרת את הקישורים לפוסטים שלך 😉.
מרתקת וחכמה!
לפני שנתיים
אריאל M​(אחר) - וואו. באת קרבית היום.

בתכלס, הייתי אומר שהגיוני שבאתר אנונימי. יהיו מלא חארות, כי יש להם אחלה פלטפורמה להסתיר את חראיוותם.
לפני שנתיים
KinkyMaster​(שולט) - הבנתי. אם אסכם את מה שאת אומרת.
נשלטת, מתוקף היותה כזאת, משאירה את האגו בדלת, מתמסרת, כנועה בכל מובן.
ואילו שולט - חובת ההוכחה עליו?

זה נכון. אבל מה עוד?
מה מעצבן אותך?
ניצול? משחקים?
מה הדליק אותך?
לפני שנתיים
deepThinker​(נשלט) - היי אני אתמול כתבתי שרוב השולטים חרא באחת התגובות שלי, מוזמנת להסתכל
לפני שנתיים
נפש כלואה​(אחר) - פשוט שאפו ענק . ופשוט חויה עצומה לקרוא להבין ולדעת .
פשוטט וואו
לפני שנתיים
Koru​(נשלט) - "אתה צריך להיות בעל יכולת לפקפק בעצמך מעט מבלי להתפורר מכך לגמרי, להיות מסוגל לשאול "האם מה אני עושה באמת טוב?", "האם מותר לי בכלל לעשות את זה?" במקום להעמיד פנים שאתה יודע הכל,.."
מפליא אותי כמה התכונה הזאת אוניברסלית ורצוי שתהיה בכל מנהיג בכל תחום שהוא ובפרט כשאתה שולט אתה המנהיג של אדם בודד שנתן לך את האפשרות הזאת (:
לפני שנתיים
קרן אור' - בואי נניח שזה נכון ונמשיך עם קו המחשבה הזה.
אם רוב האנשים ששולטים אינם ראויים לשלוט כי הם חארות, אז מה זה בעצם אומר על שליטה?
אולי משהו לא בסדר ברעיון הזה אם מחצית מן העוסקים בו - והמחצית הזו הכרחית לקיום שליטה - לא יכולים בכלל לעשות את זה?
נשאר בכלל מישהו שישלוט? :-)
לפני שנתיים
ללא כאב - זה מזכיר לי, שלפני כמה ימים היתה פה מישהי עם יוזמה לחשוף מקרים פליליים שקרו פה בחסות הכלוב. זה לקח פחות משעתיים עד שהפרופיל שלה נעלם. עוד מישהו שם לב לזה?
לפני שנתיים
deepThinker​(נשלט) - תגיד לי נראה לך הגיוני שמישהו ינהל רשימה שמכפישה אנשים לפי שיקול דעתו האישי ועוד יחשוף אותה ואת פרטיהם לאנשים אחרים?
דבר ראשון, כפי שכתבו לה בפוסט - זה מעשה פלילי.
דבר שני, אי אפשר לדעת את מהימנות הרשימה,
דבר שלישי - כותבת הפוסט איננה יודעת לצחוק כשכותבים לה "ביסלי גריל" בתגובות, אז אתה מאמין שתהיה לה שליטה עצמית לתחזק רשימה מהימנת של אנשים שעשו דברים רעים (כמובן, הייתי מקבל מאסר עולם בגין הבאת ביסלי גריל למסיבה).
לפני שנתיים
deepThinker​(נשלט) - והדבר הכי פתטי, כל השולטים שמתיימרים לעזור ולהיות "מנטורים".
שמענו עליכם..
לפני שנתיים
ייעוץ בדסמי​(שולטת) - לפעמים אני שוכחת שאין אחר
לפני שנתיים
גשם צהוב - כשאתה צעיר הצבעים חדים יותר
לפני שנה
Ana Goge - האמת שהיו בעבר לא מעט פוסטים שעסקו גם בנשלטים מסוכנים, נשלטים "מתהפכים", מטרידים ועוד כהנה וכהנה. אם אני לא טועה היו גם כמה יוזמות בנוגע לנשלטות מסוכנות, לא בלתי סביר שיש גם כאלו. שולטים שולטיות נשלטים ונשלטות זה הכל מושגים שכלובי הגאון המציא אי אז בתחילת שנות ה-2000, לפני זה היה אדונים ומשרתים, גבירות, עבדים ושפחות/סאביות. בסיכומו של דבר כולם אנשים עם פטישים כאלה ואחרים, עם כמיהות, נהיות, חשקים ואפילו חלק מהאנשים גם עם כל מיני דפיקויות, טראומות, שיפוט לקוי, אגו בשמיים ומה לא. מה גם שכל כל אדם ניתן לנצל, אפילו אנשים בעמדת כוח או סמכות.
ובכל זאת, מה שכתבת לגבי האנשים הספציפיים שלא יודעים לקבל ביקורת, ושבטוחים שהם יותר טובים מאחרים מסיבה כזו או אחרת ממש מדויק. אדם עם ביטחון עצמי מופרז לגבי מה שהוא עושה, שלא מתייעץ עם אחרים או קורא דעות, לומד מתפתח ומחכים הוא בהחלט מדליק לי את כל נורות האזהרה וגורם לי להתרחק. מה שכן, לא לגמרי הבנתי מה הקפיץ לך את הפיוז וגרם לך לכתוב את כל זה? סקרנית.
לפני שנה
שיר כאב​(שולטת){סוליקר} - הסכמתי עם הרוב פרט לנקודה הלא ברורה של נשלטים חסרי אגו. אין אדם חסר אגו ותקלתי כאן גם בנשלטים רעילים.
לפני שנה

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י