צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

.

כל המוגש כאן מוגש כשירות לציבור קוראי הכלוב ואך ורק כשירות. אין לראות בכתוב המלצה או קביעה חד משמעית. הכל פתוח לדיון ונתון לערעור. הכתוב לא בהכרח יהיה פרטני כלפי כל אדם ואדם, אנשים הם שונים, משונים ואוהבים דברים שונים. הכל יהיה בקווים כלליים והגדרות רחבות שכל אחד יוכל לקחת לעצמו מה שהוא חושב לנכון ולהשאיר מאחור מה שהוא לא מעוניין בו.

חל איסור להעתיק, לשתף או לדבר על הכתוב כאן ללא אישור מכותב הבלוג. מי שיעשה זאת ייענש בחומרה. (סתם, תעשו מה שבא לכם. רק תנו קרדיט.)
לפני 3 שנים. 5 ביוני 2018, 1:27

זה המצב. אני פשוט מסרב להאמין שזה נגמר. מסרב להאמין שהיא לא תחזור יותר, שזה לא זמני. כל החיים שלי הייתי מרחק נגיעה, מרחק נגיעה משינוי גדול בחיים או מלקיחת אחריות ואיכשהו תמיד הייתי יוצא מזה. תמיד בשניה האחרונה הייתי לוקח ימינה ומתחמק מזה.

 

ועכשיו. כשזה סופי. אני מסרב להאמין. פעם אחת בחיים שלי לא לקחתי ימינה, פעם אחת בחיים שלי התנגדתי לחשק העצום הזה לעצור הכל ולהגיד לה ״טוב יהיה בסדר, בואי נחזור הביתה״ פעם אחת בחיים שלי הלכתי עם משהו עד הסוף ופשוט פספסתי את הפניה. חלפתי על פניה.

 

וידעתי מה את עושה. וידעתי שאני יכול להחזיר אותך. וידעתי שזה יהיה אפילו קל. אני יודע שבזה שנתתי לך ללכת אני בעצם עזבתי אותך, שנינו יודעים את זה. שנינו גם יודעים שאמרנו שגירושין זה סופי, אין אפילו את האופציה לחזור מזה. זה נתק מוחלט. זה לא כמו שהיינו נפרדים אז בתור חברים וחוזרים אחרי כמה חודשים.

 

ואיפשהו, אני עדיין מסרב להאמין שזה הסוף. אני עדיין מאמין שאולי, אולי אפילו בטעות. יש בהמשך עוד פניה, היא אולי קצת סיבוב אבל אולי. היא תחזיר אותנו.

OR1977{S} - היא לא.
לפני 3 שנים
Redemption - אופטימיות זהירה, אני אוהב את הראש.
לפני 3 שנים
OR1977{S} - המציאות..... זאת בכלל לא אני
לפני 3 שנים
girl on mars - אני בכלל לא מבינה למה. למה לחזור. הלוך ושוב. לא מבינה את זה. נגמר זה נגמר זה נגמר. וכן זה קשה וקורע את הלב, אבל זה לא מובן לי, למה לחזור, חוץ מבשביל הנוחות הרגעית שזה נותן.

תוהה. לא שופטת.
לפני 3 שנים
Redemption - אין באמת תשובה ל״למה״. אין גם החלטה כן לחזור או לא לחזור. בקיצור, אין פה שחור או לבן זה נע בתחום האפור וההרגשה באותו רגע.
לפני 3 שנים

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י