צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

.

כל המוגש כאן מוגש כשירות לציבור קוראי הכלוב ואך ורק כשירות. אין לראות בכתוב המלצה או קביעה חד משמעית. הכל פתוח לדיון ונתון לערעור. הכתוב לא בהכרח יהיה פרטני כלפי כל אדם ואדם, אנשים הם שונים, משונים ואוהבים דברים שונים. הכל יהיה בקווים כלליים והגדרות רחבות שכל אחד יוכל לקחת לעצמו מה שהוא חושב לנכון ולהשאיר מאחור מה שהוא לא מעוניין בו.

חל איסור להעתיק, לשתף או לדבר על הכתוב כאן ללא אישור מכותב הבלוג. מי שיעשה זאת ייענש בחומרה. (סתם, תעשו מה שבא לכם. רק תנו קרדיט.)
לפני 3 שנים. 5 ביוני 2018, 15:00

את קוראת אותי וזה אולי מעניין אותך, אולי חזרת אחורה בבלוג שלי והכרת אותי קצת יותר ואולי ציירת אותי בדמיון שלך בצורה שאת בדיוק חושבת שמתאימה לך. וזה מסקרן אותך.


אז את שולחת הודעה. זאת תמיד הודעה מנומסת ולא תמיד אבל בדרך כלל קצרה שמספרת לי שאני מאוד מעניין אותך או שממש אהבת לקרוא אותי או שהיית רוצה להכיר אותי יותר. אז אני עונה. כי אני תמיד עונה. זה הלחם והחמאה שלי, זה בעצם הריגוש, המשהו החדש.


ואז או שאת מתבאסת ממש כי החלפנו רק כמה הודעות והשיחה נתקעה ברובד מאוד שיטחי ולא מעניין ונגמרה כל-כך מהר שגם יש סיכוי שכבר לא תקראי אותי יותר. או שהשיחה זורמת. כיף לנו. ואז יש גם סיכוי שניפגש באמת כי לא קרה לנו הרבה זמן שהתחברנו ככה למישהו ועוד בזמן כל-כך קצר. ונדבר כל היום ונאחל אחד לשניה לילה טוב ובוקר טוב עד שנחליט שאני מגיע אלייך או את אליי.


ואז ניפגש.


ויהיה בסדר. כאילו. באמת. בסדר. אני אחלה איש שיחה אבל לא יהיה באמת טירוף. לא יהיו זיקוקים באוויר כשנתנשק בפעם הראשונה ולא תהיה מוזיקה רומנטית ברקע. אנחנו כנראה נשכב, כנראה שגם נגמור ואז נעשן סיגריה או שתיים ואז נגמור שוב ובסוף את תלכי. או אני אלך. ויום אחרי נגיד אחד לשניה שצריך להיפגש שוב כי היה ממש כיף, אבל כבר לא נדבר כל היום. החלומות לעתיד והטיסה לאמסטרדם שקבענו בשיחות לפני כבר לא יעלו על הפרק ולא יוזכרו על ידי אף אחד מהצצדים ואם בטעות אמסטרדם עלתה בשיחה אז נתחמק ממנה באלגנטיות. וזה יתפוגג, כבר לא נדבר באמת. השיחה תהפוך ליבשה ובלי הרבה פרטים אישיים ואולי צד אחד ירצה יותר אבל זה לא באמת משנה. כי הצד השני כבר ידע בזמן הפגישה שזה לא הולך לשום מקום. וכבר עלה עוד פוסט. והתקבלה עוד הודעה או שהיה מאץ׳ בטינדר או בקיופיד. ומשהו מרגש חדש התחיל. לא מרגש יותר אבל מרגש אחר ואחר זה תמיד יותר טוב. ואני כבר שם וזה עוזר לי להתנתק ממך. וזה תמיד ככה.


וזה לא כיף, אני מבין שזה לא כיף. אז אל תתנו לי. אל תשלחו לי הודעה אם נראה לכן שיש סיכוי שמשהו יקרה בנינו. אלא אם כן, מתאים לך להתחיל משהו שלא יוביל לשום מקום.

 

 

**הפוסט הזה עלה וירד כי לא הייתי בטוח בו. אבל זהו הוא כאן בשביל להישאר.

סחלב37 - אויש, אתה מדכא...
(חחחח)
לפני 3 שנים
Miss Hide -
הקלות הבלתי נסבלת ועוד מיליון קלישאות אחרות.
ועדיין, מעניין לקרוא ועצוב בה בעת.
מקווה שיום אחד מישהי, איכשהו, תהיה קצת אחרת עבורך, תרטיט איזה מיתר, תחצה איזו מחיצה, כך שלא תרצה לעזוב לה את היד :)
לפני 3 שנים
Redemption - מילים מדוייקות ואיחול כל כך יפה. תודה.
לפני 3 שנים
lori​(נשלטת){ע_מ} - צובט
לפני 3 שנים
עלטה - התחברתי למשפט האחרון. ממש אני..
לפני שנתיים

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י