לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בין השכל לרגש

על החתום, שלכם באהבה (לא באמת)
&#@.
לפני שנה. שבת, 23 ביוני 2018, בשעה 22:02

1) הגדר את הנשלטת המתאימה לך:

א. כל אישה שתהיה מוכנה שאשתמש בה לצרכיי: גיל, גובה, משקל, אסתטיות ואינטליגנציה לא כל כך חשובים, העיקר שתהיה קינקית. החיבור ייקרה.

ב. נשלטת היא ראויה בהגדרתה, תמיד יהיה משהו שיימשך בה. אם היא יפה ו/או צעירה ו/או חרמנית ו/או תרצה אותי: דיינו!

ג. קרובה למושלמות. מושלמת היא לא תהיה כי בואו נהיה כנים, המושלם היחידי זה אני אבל היא צריכה להתאמץ, זה צריך להיות באופי שלה עם כל מה שזה אומר, אין לי כח לפרט.

ד. אתן לא נשלטות, אתן כלום, אתן רק חור וכיאה לחור הוא צריך לדעת לשתוק ולעשות כדבריי.

ה. מי שיהיה חיבור איתה, רצון להיכנס ביחד לעולם הזה. בטח שיש דרישות ותנאים אבל אלו פרטים יבשים, מה שחשוב זה איך אותם פרטים יובאו לידי ביטוי וטיב האינטרקציה שתתרחש. 

 

2) מהי צורת הפנייה הפופולארית אצלך:

א. הודעה לקונית של 'היי' התישלח שוב ושוב לכל דיירות הכלוב. לעיתים אהיה ישיר ואפנה בשאלה שתברר את אופי ומידת הקינקיות של הנמנעת. באיזשהו שלב אדוג מישהי. 

ב. סיקרנת אותי/עניינת אותי/ את חידה/ את מושלמת/ אני חייב רק אותך. במילים אחרות: אני רוצה אותך, תרצי אותי בחזרה. בבקשה. טוב? עכשיו בואי נזדיין.  

ג. אני פונה רק למי שהוכיחה עצמה כראויה: בעלת בלוג ו/או אלבומים המעידים על רמה בסיסית טובה (מהממת קיצר). נתחיל בשלב הראיון, לא מאמין שהיא תצלח אבל אני מוכן לתת לה הזדמנות. 

ד. שלום חור/זונה/שפחה. 

ה. לרוב אני לא יוזם את הפנייה, מאמין שזו יריית פתיחה פרדוקסלית אלא אם כן קרה משהו מיוחד (ממש) משהו שבער בי ביחס לאותה עלמת חן ואזום שיחה. 

 

3) תאר את תוכן התכתובת הראשונית ביניכם:

א. שיחת חולין שטחית ומעבר ישיר לניסיון מיני וההעדפות סקס: אוי בבקשה תאהבי לומר 'אני פועה הפרה' בשילוב חרחור של ברווז גוסס.

ב. מחמאות, פירגון אינסופי, אני אוהב לתת לנשלטת שלי להרגיש כמו מלכה. רק תאמרי לי מה את רוצה ואתן לך ועכשיו בואי להזדיין. 

ג. ראיון קר ונוקשה בשילוב האדרה עצמית שיהיה ברור עד כמה את אמורה לרצות אותי, את לא תקבלי ממני מאום עד שתוכיחי שאת ראויה. אנא עני/בצעי את השאלות והמשימות הבאות, תודה. 

ד. מה שאבחר שהיא תהיה וחסר לכן שלא תהיו זמינות ופנויות לכל תאוות לבי, תכבדו את האדון שלכם! ברור?!

ה. להגיש בנק' סיכום? בחייכםם.. כל אחת היא עולם בפני עצמה, לבוא ולהכליל לא מכבד שום צד. התכתובת תבדוק את מידת הכימיה (האפשרית שבאה לידי ביטוי בפלטפורמה שכזאת) 

 

4) מהי תגובתך במקרה של דחייה/חוסר התאמה:

א. חחח, למה לא כפרה? אנחנו נמצא קו משווה, יהיה כיף מה את דואגת.. טוב.. לא צריך, הלאה לדג הבא.

ב. מה ז"א לא מתאים? את טועה, הרגשתי חיבור וזה לא קורה לי הרבה. תני צ'אנס, תבדקי, אל ת(י)חסמי, בואי בבקשה בואי, אני זקוק לך, תעשי מה שאת צריכה, רק תהיי. בואי נזדיין טוב?

ג. חחח בסדר, כן *את* לא רוצה, את חיה בסרט או שאת טיפשה מדי בשביל להעריך את ההזדמנות שנפלה בחלקך. אניי זה שלא רוצה, אני! יאללה ביי. פאק יו! איך את לא רוצה?!

ד. חוסר כבוד/ עוד חור מלוכלך/שתלמדי להיות חור ראוי תחזרי אליי.

ה. בהצלחה בהמשך, אני פה אם יהיה צורך בכל דבר שהוא.  

 

5) איך אתה מגדיר את עולם השליטה:

א. עולם רחב של קינקיות וסטיות, מענה לכל צורך מיני שיש. המטרה היא סיפוק היצר המיני, אנחנו פועלים ע"פ יצר ראשוני וקדום של סיפוק צרכים. סקס מפעיל אותנו ואני השולט אדע לנתב ולהפעיל למען סיפוק שני הצדדים.

ב. וואו עולם מדהים, עולם בו אספק לך את הצורך בגינו הגעת לכאן: אני אבוש, אדון, דום אני הכל, אהיה בשבילך אפילו חור. רק בואי נזדיין. טוב? אני אומר שאני פועה הפרה ואשמע כברווז גוסס אני מבטיח..

ג. מקום ללא משחקים, הכללים ברורים: אני העליון וצריך שייראו אותי בהתאם, תעריצי אותי, תרצי אותי כי זו הדרך היחידה בה אוכל להתנהל. ככה אוכל להוציא את מי שאני חושב שאני. 

ד. עולם בו הצרכים של שני הצדדים מנוגדים: את צריכה להרגיש כלום בשביל שאני אהיה ההכל, אני צריך לעשות אותך כלום בשביל שאוכל לעזור לך, לתת לחיים שלך משמעות וכך נגיע לסיפוק הדדי. 

ה. עולם המאפשר מסע לשני הצדדים, כאשר אחד מוביל והשני מובל בביטחון שהיעד הינו יעד בונה ומחזק. האמצעים למסע הזה הינם מגוונים, הכלים עוצמתיים, השימוש במיניות תיעשה ונעשית על מנת לבנות. אנחנו לא פה בשביל (רק) סקס, לעיתים זה אפילו לא העיקר. 

סיכום תוצאות:

אם ענית על רוב השאלות א':

הינך אדם קינקי בהוויתו, לא לוקח את עצמך ברצינות יתרה, המטרה היא לשחרר מעכבות ולהנות מעולם עם אפשרויות הנאה אינסופיות. שולט אתה לא וזה בסדר זה לא כל כך מעניין אותך, מעניין אותך לשלוט על ענייני המיטה ובכך למקסם את ההנאה. אצלך הכל פשוט: מתחיל ונגמר בסקס. 

אם ענית על רוב השאלות ב':

אחח.. מה יהיה אח שלו? לא ידוע באיזה מסווה הגעת לכאן אבל ברור (לכולנו) שאתה לא סגור על עצמך, אתה עבד ליצרים שלך וככזה כל אופציה שלך להגיע לשליטה עצמית ומכך לשליטה על אחרים נדירה עד בלתי אפשרית. 

אם ענית על רוב השאלות ג':

רובהסיכויים שעולם השליטה עונה לך על איזשהו חסך, אתה זקוק לתחושת ההערצה בשביל להרגיש טוב עם עצמך, אתה יודע שאתה שולט, אתה רק צריך שאחרים ייראו אותך ככזה ויאשררו לך את התובנה הזאת שוב. ושוב. ושוב. הפלא ופלא, יש פלטפורמה המאפשרת לי להכריז בקול תרועה וששון על היותי... נו מה שכחתם.. אני שולט. שולט מושלם.

 

אם ענית על רוב השאלות ד':

אחינו, לך לטיפול.

 

אם ענית על רוב השאלות ה':

שולט הוא חלק ממאפיינך האישיותיים, יש בך צורך לשלוט ע"מ להוביל, לבנות, להבנות. אם אתה שלם עם עצמך אתה בטח בן זונה לא קטן אבל זה עובד לטובתך, נמשכים אליך ככה.. כי תמיד השולט הבא ממקום חזק ובנוי מצטייר ומריח אחרת. 

-------------------

 

ואם יצא לך 0? אם לא ענית על שום שאלה? לא ענית כי אתה לא חפץ בהגדרות ורשמים חיצוניים, אתה זה מי שאתה, שלם עם עצמך לטוב ולרע, בונה את עצמך מתוך העולם שלך.

פה זה כבר טיפה יותר מעניין. לא, לא יותר טוב או איכותי, אמרתי יותר מעניין. כי יכול להיות שאתה צייד המעוניין רק לכבוש ויכול להיות שאתה אבוש העונה על חסך מסוים, אבל גם יכול להיות שהיית עונה על הכל ה' או אפילו מוסיף ו' וז' כי זה אתה ואתה לא נכלל על שום הגדרה אבל אתה אסוף ושלם וזה מעניין.. 

כל אחד שמגיע לפה מגיע עם צורך מסוים אבל כמה אתה מסוגל להיות שלם עם עצמך?

כמה יענו מלכתחילה בצורה לא כנה? אפילו שהם עונים רק לעצמם הם יענו כפי שהם היו רוצים להצטייר ולא כפי שהם באמת, כמה יחזרו ויתקנו את עצמם

וכמה יהיו כנים ושלמים? עם עצמם ואחר כך עם אחרים? 

לכל אחד/ת יש העדפות, צרכים ורצונות שהובילו אותם לאן שהובילו. זה לא חייב להיות דבר אחד או הגדרה אחת אבל בסך הכל, אתה מחפש את המענה המתאים לך. כל אינטרקציה מוציאה מאיתנו משהו מסוים, השאלה היא האם אתה רוצה את המסוים או לא מוכן להתפשר על הספציפי. 

 

 

 

Dking - הרוב לא ידעו לענות
לפני שנה
Fuck my asshole​(אחר) - הרבה מאוד חומר למחשבה
לפני שנה
Pontius Pilate - מדהים מדהים! לא יכולתי לכתוב זאת בצורה טובה יותר.

שמח לומר ש-ה' הייתה התשובה לכל שאלה.
לפני שנה

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י