בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

.

כל המוגש כאן מוגש כשירות לציבור קוראי הכלוב ואך ורק כשירות. אין לראות בכתוב המלצה או קביעה חד משמעית. הכל פתוח לדיון ונתון לערעור. הכתוב לא בהכרח יהיה פרטני כלפי כל אדם ואדם, אנשים הם שונים, משונים ואוהבים דברים שונים. הכל יהיה בקווים כלליים והגדרות רחבות שכל אחד יוכל לקחת לעצמו מה שהוא חושב לנכון ולהשאיר מאחור מה שהוא לא מעוניין בו.

חל איסור להעתיק, לשתף או לדבר על הכתוב כאן ללא אישור מכותב הבלוג. מי שיעשה זאת ייענש בחומרה. (סתם, תעשו מה שבא לכם. רק תנו קרדיט.)
לפני 3 שנים. 30 ביוני 2018, 13:59

אף פעם לא הסתכלתי על הגוף שלה כשהיא הייתה שולחת לי תמונות עירום.


היא אף פעם לא שלחה אותם מיוזמתה אני זה שהיה עוצר לה את החיים לכמה דקות בעבודה, בבית או בכל מקום אחר ואומר לה למצוא מראה ולצלם לי את עצמה. לא היה אכפת לי באיזו פוזה היא מצלמת או האם אלו הלבנים החדשים או לא. היה רק כלל אחד, הפנים חייבות להיות ברורות. לא פרופיל, בלי שיער, בלי הסתרות, פנים ברורות.


אף פעם לא הסתכלתי על הגוף שלה כשהיא הייתה שולחת לי תמונות עירום. הסתכלתי על הפנים. על הבושה שהייתה ממלאת אותה. על הציות הזה והנכונות לעשות דבר שהיא שונאת רק כי אמרתי. הסתכלתי לה על העיניים, הן היו קצת כבויות, קצת כועסות עליי, קצת רוצות למרוד ולזרוק עליי את הטלפון שאיתו היא מצטלמת. היא רצתה קצת למות, שונאת את עצמה על זה שזה מרטיב אותה, שונאת אותי על זה שאני שם אותה במצב הזה, שונאת אותנו על זה שאני לא שם לחבק אותה אחרי שזה נגמר ושהיא אמורה להמשיך ביום שלה עם התחושה הזאת.

 

אני יודע שזה קצת רע, אכזרי, זה אפילו לא קשור לבדסמ. פשוט העיניים המתות האלו. הריק שיש בתוכן, הפרצוף הנפול שאם היא לא הייתה חייבת היא הייתה קוברת אותו באדמה. זה היה שווה הכל בשבילי. 

'shir - קשור לבדסמ מאוד
לפני 3 שנים
Redemption - אולי. תלוי בהגדרה. (:
לפני 3 שנים
'shir - בכל מקרה כתוב מצוין (:
לפני 3 שנים
Redemption - תודה!
לפני 3 שנים
Shuli - קשור לבדסם.
אתה אוהב להשפיל נשים.
לפני 3 שנים
Morgan{Onabike} - Passion 101 - if she doesn't hate your guts, you're doing something wrong
😊
לפני 3 שנים
Redemption - הו! אם את לא מתה קצת מבפנים, זה לא באמת כיף.
לפני 3 שנים
JunkyRuby - כן.
לפני 3 חודשים

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י