צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכו-אנאלי-זה

דעות, חוויות, סיפורים ומחשבות על נפש האדם, בעולם השליטה ומחוצה לו.
לפני שנה. שבת, 22 בספטמבר 2018, בשעה 02:34

אחד הדברים העצובים זה לראות איך פרופיל שהגיע לכלוב עם מלא אנרגיה והתרגשות, הופך לאט-לאט למריר ומתגונן מאחורי ציניות עוקצנית.
מעניין מי/מה כאן גרם לאנשים האלו לאבד תקווה ככה.

deepThinker - הכי עצוב זה שאת כבר לא עושכ לייק
לפני שנה
deepThinker - אין כל השולטות האלה מעפנות
לפני שנה
ArchAngel​(שולטת) - טוב בסדר, חבר מכוכב אחר
לפני שנה
deepThinker - איך אומרים, גברים מדומדומינה נשים מהכלוב
לפני שנה
ArchAngel​(שולטת) - גברים ממארס נשים מסניקרס
לפני שנה
FoxyBoxy​(נשלטת) - זה כנראה כי הכלןב נראה כמו דבר זר וחדש ומלא תקווה מבחוץ, כמה וכמה מחבריי חשבו שיכנסו הנה, ימצאו את השולט/שולטת נשלט/נשלטת שלהן ותוך זמן די קצר הבינו שזה דבר יחסית נדיר שיקרה עבורם.
אם את נכנסת לאיזשהו סביבה עם מחשבה מאוד חיובית ומתגלה לסביבה שהיא בעצם די שלילית אז היחס שלך כלפיה ישתנה בהתאם.
אנשים בסופו של דבר מגיעים עם ציפיות וסצנות בראש שלהם של איך דברים יקרו וכשהם לא קורים אז זה מבאס אותם.
זה כמו שללכת למסיבה מינית סאדו בראש נשמע כמו פנטזיה כי משווקים אותן לרוב ככה, שמישהו בראש שלו יכול לדמיין שילך לבד ויכיר מישהי ויהיה לו ממש כיף ויממש פנטזיה וכו' ואז העולם האמיתי מכה בו והוא מסתובב בעצם כל הערב יחסית בדד.
אישית זכור לי במסיבות שיש גברים, לדוגמה, שבאים עם תלבושות וכו ומדברים עם אנשים אבל בפועל משתעממים כי לא יוצא להם מזה כלום (זו אחת הסיבות למה תמיד מומלץ להגיע ביחד עם x למסיבות)
.
אז לשאלתך
זה סוג של פנטזיה פוגשת מציאות, לפחות לפי דעתי.
לפני שנה
ArchAngel​(שולטת) - מהתרשמותי לא מדובר באנשים שחיו בסרט, רוב הפרופילים נכתבו בצורה מציאותית ולא נצפו בהם כל מיני ציפיות גרנדיוזיות. כנראה אלו פשוט אנשים שבאו להכיר בכיף ומישהו פגע להם באמון.
כזו מרירות לא יוצאת ממישהו שסתם היה בודד באיזו מסיבה.
לפני שנה
fairygoddess​(שולטת) - לדעתי, הכלאה בין חוסר מוכנות וחוסר היענות. אי הבנה עמוקה במהות היחסים בין אישה דומיננטית והנתין שלה, פחד מסויים מנתינה ללא החזר וכמובן הפחד להיפגע. כמו חיות בצער בעלי חיים, אחרי שנזרקו פעם או יותר, נהיות אגרסיביות ועצובות. זה מצריך הרבה אהבה והשקעה להשיב אישיות כזו למקום שיהיה לו/לה נח להיפתח.
לפני שנה
His only sweetie​(לא בעסק){(His )} - בוא נודה באמת,50 גוונים של אפור . הרס את שליטה ,גברים מחפשים שליטה במסוואה שליטה,נשים מחפשות לנצל כלכלית.
טוב לא כולם כאלה, אבל הרבה בהחלט צריך להשתנות . והכי חשוב ששינוי מתחיל בנו ולא באחרים
לפני שנה
ArchAngel​(שולטת) - זה היה גם לפני עידן 50 גוונים.
לפני שנה
His only sweetie​(לא בעסק){(His )} - אבל תסכימי איתי, שיש אנשים בלי לשייך לאיזה צד בשוט הם שייכים חושבים שמה שיש בפרונו, הם גם יקבלו בחיים
לפני שנה
שיר כאב​(שולטת){סוליקר} - זה קצת מעייף הקטע הזה של "נשים שמחפשות לנצל כלכלית", אבל היי, אני רק 13 שנה פה
לפני שנה
mipster{המלכה קהלת} - יכול להיות, כי הם ניפגעו? אז המפגיע משנים את הפרופיל?
לפני שנה
שיר כאב​(שולטת){סוליקר} - בוקר טוב (:
מכיוון שלא נתת דוגמה או פירטת.. התכוונת לפרופיל של מי, שולטת? נשלט? אדם באשר הוא אדם?
לדעתי כל אדם שמגיע לפלטפורמה האינטרנטית ושמה הכלוב עלול לחוות חוויות שליליות, אכזבה היא לא העצימה שבהן.
מה לגבי תקיפה מינית (לפני אי אילו שנים, לפני שהגעת, היה כאן קריפ שטירגט שולטות: הוא היה קובע לסשן, בא ואונס את השולטת. אף תלונה לא הוגשה למשטרה, וזה קרה מספר "מכובד" של פעמים לפני שנפסק)
מה לגבי תקיפה פלילית? ידוע לי לפחות על מקרה אחד שבו שולטת לא עצרה למרות מילת ביטחון, הנשלט נפגע פיזית אך בין השאר בהיותו נשוי לא הוגשה תלונה, ולא,זאת לא אגדה אורבנית, ב-13 שנה שאני פה זה קרה יותר מפעם אחת. כמובן, לא הוגשה בדל תלונה
אגב, אני נותנת דוגמאות במיגדר הנשי ובפמדום רק לכייף שלי וכי את שולטת גם כן, במיילדום המצב באתר גרוע אף יותר, אני לא יכולה לספור אפילו את כמות מקרי האונס שלא דווחו בעקבות האתר הזה בלבד. נכון שבמציאות קורים דברים מחרידים בלי קשר, אבל לא על זה אנחנו מדברות, נכון? האתר הוא הבאר שאפשר את סם האונס, so to speak
אני אפילו לא טורחת להיכנס לשפע האפשרויות לפתח כאן סלידה מהמין האחר, אם נכנסים לכאן עם כוכבים בעיניים.
אם את אישה, למשל, החוויה הכללית תהיה שיחשבו שבאת לנצל בעקבות 50 גוונים רק כי גילית את הכלוב בעקבות ביקור בדאנג'ן יימח שמו, או בגלל שאת יוניקורן מספיק לפרסם פוסט מתגרה בפורום, בו כולם יעשו לך זובור פומבי (ביסלי, מישהו?). וכן, את יודעת על מי אני מדברת, והיא אדם מקסים ומדהים ומתוק וטוב לב ןהכי אישה בסיסטרהוד שתורמת לאג'נדה הנשית בישראל, אם קיימת כזו. ומכיוון שגם אני לעגתי לה בפומבי לפני שמצאתי בעצמי את הביציות שנגמרו לי ובאמת דיברתי איתה ומצאתי אדם מדהים, אז אני מניחה שחוויות שליליות זה דבר שיכול לקרות.
רק אומרת.
ומכיוון שכבר חפרתי לך בערך מחילה סטייל חמאס, נסיים בברכת שנה טובה. (:
לפני שנה
toy boy​(נשלט) - המציאות כאן.. מעט שולטות הרבה נשלטים.
וזה לא כמו אתר הכרויות רגיל שאפשר למצוא בנות באותו גיל ותחומי עניין משותפים, תמונה וכו.. פחות רציני כאן..
בכל אופן לי נשארה עוד טיפת אופטימיות.
בסופו של דבר אני מחפש אחת ויחידה.
לפני שנה
His only sweetie​(לא בעסק){(His )} - לי ניסו לערבב משהו בכוס,ראיתי את זה מרחוק. אפילו לא התעמתי פשוט יצעתי דרך יציאה אחרת מישהו מאתר זה וגם מישהו שחשב שאם הוא מזמין אותי לקפה,זאת אומרת שאני צריכה לשכב איתי,לא חסר לי סיפורים
לפני שנה

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י