סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכו-אנאלי-זה

דעות, חוויות, סיפורים ומחשבות על נפש האדם, בעולם השליטה ומחוצה לו.
לפני שנה. 10 באוק׳ 2018, 11:05

קראתי מלא פוסטים מגעילים בתוכנם באתר הזה, וכשאני אומרת מגעילים אני לא מתכוונת לסשנים סביב אקטים מסוימים שלא לרוחי אלא על אנשים שפגעו באחרים בדרכים מזעזעות. אבל היה אחד ששבר אותי כי יותר מהתוכן שלו נחרדתי מהתגובות, וזה קרה היום.

מישהי שלא אזכיר את כינויה (כי אין לי דבר אישי נגדה אלא נגד המעשה שביצעה) כתבה שהיא גרמה לנשלט להיות נכה, ולא בתום לב אלא כי בזמנו היא הייתה סדיסטית חסרת אחריות ומעצורים שחשבה שהשמש זורחת לה מהתחת, לפי איך שתיארה את זה. 

התגובות תמכו בה, אמרו לה להפסיק לשנוא את עצמה בטענות ש"מה היה בעבר הוא בעבר" כאילו היא בסה"כ גרמה לו לשריטה בברך, יצאו על הבחורה היחידה שהגיבה שהמעשה שלה מעורר בחילה וקראו לה "שיפוטית דוחה וטיפשה" בטענה שהיא לא יודעת את הסיפור המלא.

אבל מה משנה הסיפור המלא? יש עכשיו אדם נכה לכל החיים בגלל חוסר אחריות של מישהי! איזה תירוץ כבר יש שיכול להצדיק דבר כזה ולהפוך אותו לבסדר?! להרגיש שנאה עצמית על המעשה זה העונש הכי מינימאלי שמגיע לה, היא לא אצילת נפש בגלל החרטה! זה הוא אציל נפש כי הוא וויתר על לתבוע ממנה פיצויים ולהכניס אותה לכלא על אף שנהרסו לו החיים! 

כשזה גברים שמתעללים בנשים כולם יוצאים עליהם ובצדק, כשזו שולטת, פאקינג הנשלטים בעצמם מצדיקים אותה ומנחמים אותה. כותבים כל מיני הלצות על זה ועושים לה לייקים. זה נוראי בעיניי ומעודד עוד שולטות להתנהג ככה בדיוק, ובמילא יותר מדי מהן לא רואות בנשלטים בני אדם שיש להתחשב בהם. 

אבי77​(נשלט){צייתן לשיר} - את צודקת מה שכתב
לפני שנה
GalGal22​(אחר) - הסובלנות כלפי זה הייתה מבחילה :(
לפני שנה
Antes​(נשלטת) - תודה.
לפני שנה
Britney Bitch - מתוקה בת 23. יש לך עוד הרבה מה ללמוד.
אגב, הייתי אז בגילך.
לפני שנה
Antes​(נשלטת) - מתוקה.
לא זכור שבגיל 23 הפכתי אדם לנכה לכל החיים וגם אין לי תכנון כזה.
מצחיק שחתמת את הפוסט שלך במילים ״עד שאלך״ בהתחשב בעובדה שאדם אחר לא יילך יותר לעולם. את רקובה מבפנים, זה פתטי בעובדה שאת מתעלמת מהביקורת הצולבת ובורחת לנתיב העאלק האישי. לא מכירה אותך ואין לי מולך דבר וחצי דבר. אה, למעט העובדה שאת פושעת שמסתובבת חופשי ומאיזשהי סיבה מנסה לגרוף לגיטימציה על החטאים הבלתי נסלחים שלה. הרצחת וגם ירשת?

מתוקה.
לפני שנה
Britney Bitch - בבקשה, את מניחה שהוא משותק כשאני בפירוש ציינתי "נכה".
אבל כמו כל יצור מוגבל מוחית בעולם הזה, אנחנו תמיד משלימים אינפורמציה חסרה רק לפי מה שאנחנו מורגלים אליו.
לפני שנה
ArchAngel​(שולטת) - אז מזל טוב, הוא כן הולך. אבל עדיין יש לו נכות לכל החיים. היא לא אמורה לנחש מה היא ואם הוא לא משותק זה עדיין לא הופך את זה לבסדר.
אם את באמת מתחרטת על מה שעשית את אמורה להפסיק להתגונן כאילו את קדושה מעונה, וזה לא משנה אם היו לו מספריים ביד והוא יכל להפסיק את זה. אולי הוא קפא מלחץ? אולי לא היה יציב בנפשו? זה כמו להאשים נאנסת למה היא לא התנגדה או צרחה לעזרה.
תספגי את הביקורת הזו כמו הבוגרת שאת מתיימרת להיות, תראי לשולטות הצעירות יותר שאת מזלזלת בגיל שלהן שזה מעשה פסול ולא כזה שאמור לזכות לתגובות חיוביות (גם אם הכוונה שלך לא הייתה לקבל כאלו). זה המעט שאת יכולה לעשות.
אין לי שום דבר אישי נגדך, יש לי נגד המעשה הזה והתאושות שהוא מקבל.
לפני שנה
ArchAngel​(שולטת) - אני בבדס"מ מגיל 16 ובקהילה מגיל 18. בחיים לא השארתי סימן שלא עבר אחרי שעה על גוף של נשלט. זה לא הישג ענק, ולא דורש יכולות מורכבות.
גיל 23 זה לא תינוקת, זה גיל שבו כבר עצמאיים מספיק לקבל החלטות תבונתיות ויותר מזה- גם לעמוד מאחורי ההשלכות שלך המעשים שלך.
בכל מקרה, לא שמתי לינק לבלוג שלך כי את פחות האישיו אלא התגובות המעודדות שקיבלת על מעשה מחריד.
לפני שנה
Antes​(נשלטת) - אנג׳ל, ביחס ל״יש לך עוד הרבה מה ללמוד״
בבקשה תעשי לי טובה ואל תלמדי ממנה איך להפוך אדם אחר לנכה לכל החיים בסדר?

❤️
לפני שנה
סכיזופרניה​(אחרת) - לא ברור למה רוב הנשלטים הם כאלה לקקנים ומה הם רוצים להשיג ויש לכך הרבה ספקולציות אחת מהן רצון שהדמות הנשית תאהב אותם או תתיחס אליהם. מה שכן אני תומכת בך וחושבת שהרבה אנשים בכלוב תומכים בכלל בדמויות שלא ברור למה זה. העיקר הכסף כמו שאומרים
לפני שנה
דוד הבלוק -
וואלה אין ספק שאין מה להתפאר על דבר כזה
והיא לא היתפארה, רק ההקפה קצת חשודה כי מיתעלמים מיזה שההגדרה של זה זה תאונה,
אז הא כתבה על משו שהי מיתייסרת עליו, איך שהגיבו אחרים לא קשור אליה, אנטב כבר רצתה לירות אותה בכלא בלי שיש לה את הנתונים וכולזה, בית מישפט שדה
קצת חשוד במניעותיות זרה.
לפני שנה
סכיזופרניה​(אחרת) - לא הבנתי את השורה האחרונה
לפני שנה
דוד הבלוק -
סבתה שלי לימדה אותי תמיד לחשוד בנחרצות יתר, אנטס ואנגל מדברות על מי שחושבת שהשמש זורחת לה מהתחת,
אז שייטלו קורה מהעין שלם, הן יודעות הכל, ויש לם מונופול על האמת, ומילים כמו גועל ורקובה, קצת צניעות לא יזיק, זה כל מה שאני אומר, היא טעתה, התרשלה, והיא משלמת על כך, ואנשים הגיבו כמו שהגיבו כדי לנחם, אף אחד לא מצדיק מעשה כזה, אף אחד לא רוצה שזה יקרה אלא אם כן אתה פסיכופט, אז כן יש פו נחרצות יתר צדקנות יתר וחוסר צניעות בולט.
אבל נו אני בסטיונר בשוק
מה אני יודע כבר לעומת השלב הבא באבולוציה.
לפני שנה
סכיזופרניה​(אחרת) - מה שאתה אומר יכול להיות בשני הכיוונים. גם תמיכה בצד השני זה לעיתים מניע זר מאיפה לנו ודווקא שם זה מרגיש יותר זר מזר.
לפני שנה
דוד הבלוק -
אם לא מצאת שום הגיון במה שכתבתי
אז אכן זה חשוד
זו דעתי וזה מה שאני חושב
יש פה הקצנה
וכל הקצנה לא נכונה.
לפני שנה
ArchAngel​(שולטת) - דוד, ההיתממות הזו היא בדיוק מה שמעצבן אותי בסיפור הזה.
הבחורה כותבת שחור על גבי לבן שלא היו לה שום מעצורים והבנה שעל אף שהיא שולטת היא אמורה לעצור ולהתחשב (שזה להאמין שהשמש זורחת לך מהתחת, כלומר שהכל מותר לך מתוקף היותך "מיוחד" בלי לחשוב פעמיים), היא כותבת שהיא הובילה מישהו לנכות לכל החיים ומה שאומרים זה "אסור להיות נחרצים כאלו" כאילו שבאת יש איזו פרשנות נסתרת שתצדיק את זה.
מתייחסים לזה כאילו בטח מסתתר שם איזה סיפור הירואי שבו היא הפכה אותו לנכה כי נפל להם קאסם בבית בזמן הסשן והיא הפילה אותו לרצפה בשביל שלא יהרג מהפיצוץ וזה היה הרע במיעוטו, אז אנחנו הטח שופטים סתם.
לא צריך לשפוט בשביל להבין שזה קרה אך ורק בגלל הבחירות שלה לא ללמוד כללי ביטחות או לשים עליהם פס רק כי היא הייתה חסרת אחריות, אין שום הצדקה להיות חסר אחריות ברמה שמסכנת אנשים. גם שולטות חסרות ניסיון ויותר צעירות ממה שהיא הייתה אז לא מגיעות למצבים האלו אז גיל 23 הוא לא תירוץ מתקבל על הדעת.
ונחש מה? הסבת נכות לכל החיים נשארת עבירה פלילית גם אם הנכות לא הייתה המטרה שניסה להשיג, העבירה פשו הופכת מכוונת תחילה לרשלנות ועוד איך יכולים לשבת עליה בכלא ולשלם פיצויים שמתחילים בעשרות אלפי שקלים ויכולים להסתיים במיליונים, וזה משהו שהיא בטח לא עשתה אז היא לא באמת שילמה איזה חוב בפניו. היא בסה"כ לא שלמה עם מה שעשתה ושונאת את עצמה על זה ולא נטשה אותו לכלבים וישבה איתו בשיקום, זה המינימום האנושי שמצופה ממישהו שהוביל אדום לנכות לכל החיים. זה לא מה שהופך אותה לצדיקה באופן יוצא מן הכלל שדורש לתת לה לייקים ולקרוא לה גיבורה ואמיצה.
זה גם לא דורש להרטג אותה אבל ראבק, להגיד שהמעשה שלה דוחה, שהתנהלות שלה דוחה, לתאר כמה החלק הזה בה מעורר גועל ועצבים אלו תגובות לגטימיות ולא צריך לקלל את מי שאומר אותם במיוחד אם היא באמת מכה על חטא ומסכימה שהמעשים האלו נוראיים ויש לגנותם.
הגישה המתנחמדת כלפיה לא נובעת מכך שתושבי האתר הם איזה היפים שרואים את העולם דרך עדשות ורודות, היא נובעת אך ורק כי היא אישה.
כשגבר עושה אפצ'י באתר הזה ישר קמים עשרה פוסטים של שיימינג. כל פניה קצת לא נחמדה, כל אהבה לפטיש קצת פחות נפוץ, והוא חוטף.
עכשיו מתנהל בפורום דיון על "האם שולט צריך להיות רגיש" ומציגים גברים שלא רגישים לצד היותם שולטים כמפלצות פסיכופטיות, וזאת דוגמא לנחרצות מיותרת. בעוד אישה יכולה לתאר שהיא הפכה מישהו לנכה, לתאר שהיא עשתה את זה מחוסר אחריות פושעת ויקפצו להגן עליה בגופם שחס וחלילה לא תרגיש רע עם זה שפגעה במישהו בצורה בלתי הפיכה. המקרה המדובר הוא לא הפעם הראשונה שזה קורה והגיע הזמן שזה יפסיק.
רוצה לייחס לי איזה מניע? אני לא כתבתי מה הכינוי שלה, לא שמתי לינק לבלוג שלה. אם היא לא הייתה מגיבה כאן הגולשים בבלוג שלי לא היו יודעים מי היא.
לפני שנה
דוד הבלוק -
זו גם היתממות לומר שלא כתבת את הכינוי או שמת לינק אז לא יודעים במי מדובר, אבל זה שולי.
אני לא טוען שאין מקום לביקורת, אני טוען שהתגובה הראשונה של אנטס היתה השתלחות, לא ביקורת, אחר כך זה רק הידרדר לרמה האישית.
הרי את רואה בפוסט הכאה על חטא, את רואה שהיא לא פרסמה למען האדרת שמה, אם תקראי רק את התגובות שלכן זה נראה כאילו פרסמה מנפיסט על תראו כמה נהדרת אני.
בקיצור מיותר, אף אחד לא קורא את זה ואומר נהדר, אני אעשה את זה גם.
לפני שנה
דוד הבלוק -
אה
ועוד דבר
לכתוב שזה מעודד שולטות אחרות לעסות זה סיים
ביחיית...
לפני שנה
Zord​(מתחלף) - הם חרמנים נואשים, תחשבי עליהם כמו ילדים רעבים בהודו שקופצים על התיירים כדי לזכות בנדבה.
לפני שנה

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י