בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכו-אנאלי-זה

דעות, חוויות, סיפורים ומחשבות על נפש האדם, בעולם השליטה ומחוצה לו.
לפני שנה. 13 באוק׳ 2018, 7:27

מי שעוקב אחריי קצת בפורומים יודע כמה אני מתנגדת לרעיון של לדרוש כסף או שירותים שווי כסף במסווה של יחסי שליטה.
בכלוב השיח סביב הנושא מתנהל בין אנשים שמתנגדים לתופעה לבין אנשים שטוענים "כל אחד והבדס"מ שלו", אך מעטים שמתייחסים לחוויה האישית שלהם בנושא בין היא לא קיימת או כי הם מפחדים מסנקציות אפשריות.
בדיוק בגלל זה החלטתי לחקור קצת את העניין בעצמי ולגלות איך באמת "שליטה פיננסית" מתנהלת והאם זה עובד בכלל.
האם באמת יש אנשים שהפטיש שלהם הוא פשוט לתת כסף/שירות שווה ערך לכסף בחינם וזה כל הפטיש?
בקצרה? ממש לא.
בהרחבה, הנה פירוט התחקיר שלי:

נכנסתי ל- fetlife, ה"פייסבוק" הבינלאומי של הבדס"מיים, שבו השיח ובקשות היכרות לצורך שליטה פיננסית מותרים.
חיפשתי מספר קבוצות שעוסקות בתחום השליטה הפיננסית, נכנסתי לגדולות שבהן שמונות עשרות אלפי חברים.
הדבר הראשון שרואים בכולן הוא כמעט אפס נוכחות גברית, לעומת בקבוצות של סגנונות שליטה נשית אחרים, שבהן דווקא יש רוב גברי.
קבוצות אלו מלאות בפוסטים שפשוט דורשים לקבל כסף לחשבון הפייפל או מתנות שוות ערך דרך אמאזון, וכמות התגובות אליהם היא אפסית. וכשאני אומרת אפסית הכוונה היא לאפס מוחלט. פוסטים שעומדים במשך חודשים מבלי שאף נשלט מזנק עליהם וזה מחזה לא שגרתי בסצנת הפמדום, כי כל שולטת יודעת כמה נשלטים מנסים לזנק על כל שולטת בכל מרחב בדס"מי קיים.
יתרה מכך, הקבוצות האלו נראות כמו יקום מקביל כי בשנייה שנשלט בודד מגיב שם השולטות מזנקות עליו ומתחילות להתחרות עליו מרוב שהוא מחזה נדיר.
לא מאמינים לי? תראו בעצמכם באחת הקבוצות המובילות בנושא שהשם שלה עצמו מעודד גברים להצטרף:
FinDoms and the pay pigs, atms, and cash cows who want to serve Us!

הפוסטים הפעילים אלו פוסטים של טיפים ומשחקי חברה, שגם בהן המגיבות הן השולטות בלבד למרות שכולם יכולים להשתתף.
בין כל הפוסטים הפעילים של הטיפים יש אחד ממש מפורט ואהוד ביותר של מישהי שיש לה עשור ניסיון בתחום, מה שהיא אומרת בו בקצרה זה שמניסיונה נשלטים לא משלמים פשוט בכדי לשלם למישהי כי היא ביקשה, אין להם באמת פטיש כזה, והתשלום תמיד מגיע בתמורה למשהו.
זאת לא חייבת להיות תמורה של סשן ממשי, אבל השולטת כן תהיה חייבת להיות אובייקט הפנטזיה שלהם ועל זה הם בדיוק משלמים.

הינה ציטוט של עיקר דבריה (בתרגום מאנגלית, הלינק לפוסט המקורי כאן) :

  • "זה סופר חשוב לדעת ששליטה פיננסית מוצלחת אך ורק כשהיא משולבת בפטישים אחרים. פוט פטיש, השפלות, ניוש והערצת גוף הם רק כמה מן הפטישים שעובדים מעולה עם שליטה פיננסית. חקרי עוד פטישים."
  • "למצוא בחורים רנדומלים שיסכימו להעביר מעל אלפי דולרים רק בגלל שאמרת להם זה מאוד מאוד נדיר. בעשור שבו אני בעולם השליטה זה קרה לי רק פעם אחת. אז תוציאו את זה מהראש מיד. אני מכירה מלא בחורות ששמעו על שליטה פיננסית באתרים פופלריים או ראו איזו סדרה דוקומטרית על שליטה פיננסית בערוץ HBO וקפצו אונליין בשביל להתחיל לדרוש כספים מזרים. כולן נכשלו והתנדפו".
  • "אם את באמת רוצה לעשות כמות כסף נכבדת, יש רק דבר אחד שאת יכולה לעשות: פורנו. פשוט וכך.
    את מוצאת את זה משפיל ולא רוצה להחשיב את עצמך "עובדת מין"? ובכן מתוקה, את כזו בין אם תקבלי את זה או לא. את לא חייבת להתפשט אבל את חייבת ליצור תוכן, אלא אם כן את רוצה לבזבז את כל היום לקושש את האינטרנט בשביל מזומן".

בקיצור, התמונה ברורה. הנשלטים משלמים אך ורק לשולטות שמספקות להם תוכן אוננות כלשהו. הם ישלמו לשולטת שמעלה תמונות סקסיות שלה, שמכינה סרטוני פטיש בכיכובה, שכותבת תיאורים משפילים-מחרמנים, שעושה כל דבר מעורר ציפיות מיניות שהם שואבים ממנו הנאה מינית-מזוכיסטית. הם משלמים על התוכן הפנטזיוני שהיא מספקת, כי לשלם זאת לא הפנטזיה שלהם בפני עצמה. אחרת הם היו הולכים לתרום את הכסף הזה לנשים נזקקות והורגים שתי ציפורים במכה אחת: גם הגשמת פנטזיה לתת כסף וגם מעשה חסד. אבל הם לא, הם מחפשים מישהי שתעורר אותם מינית באופן הזה ולתגמל אותה על כך.

לא הסתפקתי באופציה הבינלאומית ולא החלתי אותה על הכלל, אלא בדקתי את הסוגיה גם בכלוב עצמו. נכנסתי לפרופילים של שולטות שביקשו נשלטים עבור ניצולים ללא שום תמורה בדס"מית מצידן וראיתי מה הן כתבו על החוויה הזו.
החווית נעו בין הברזות ברגע האמת (כי לאחר שסיימו להשתמש בשולטת לאוננות מקלדת וגמרו, זה פחות מלהיב להיפגש) עד למניפולציות עקיפות כאמצעי להשגת יחסי שליטה וכלה בדרישות לגמול באופן ישיר עד כדי איומים של ממש בזמן ה"ניצול" או לאחריו. לא אצרף לינקים וכינויים כי זה נוגד את חוקי האתר, אז נסתפק בכמה צילומי מסך נבחרים מהפורומים שימחישו את הלך הרוח:

מנגד, מצידם של הנשלטים, קשה לפספס את סלידתם משולטות שמבקשות מהם כספים, ביצוע מטלות שוות משכורת או הענקת מתנות יקרות ערך.
כל יומיים נפתח פוסט זועם על תופעת הניצולים, מעטים הנשלטים בלוח "עבדים במלכות" שמציעים את עצמם למטרות אלו לעומת השולטות שדורשות (ומתוכם אלו מעטים שבאמת יממשו את זה במציאות לאחר שסיימו להשתמש בשולטת כאובייקט לאוננות מקלדת).
אמנם קשה לפספס דעתם של הנשלטים באתר הזה, אך הנה בכל זאת צילומי מסך נבחרים שממחישים כמה ניצול כלכלי שמתסכם רק בלהביא לשולטת את מבוקשה ללא גמול בדס"מי כלשהו מעורר בהם זעם רב:

כפי שניתן לראות, יש פער ענק בין רצונות של שולטות מסוימות לבין מה שרוב הנשלטים מחפשים. צרכים של שולטות פיננסיות ושל נשלטים זה כמו שמן ומים, ושליטה פיננסית "טהורה" שמבוססת על רק על נתינה של הנשלט ללא שום ציפייה לגמול או תחושת עוררות מינית שהוא חש ממעשים שהפגינה השולטת קיימת באותו יקום שסנטה קלאוס אמיתי.
כפי שכתב הנשלט האחרון, לנשלטים יש צורך מיני שאין טעם לנסות להכחיש אותו. נשלטים הם לא יצור מיסטי עם קרניים אלא גברים לכל דבר ועניין שלהיות נשלט זו פשוט המיניות שלהם, וככאלו הם יחפשו את ההיבט המיני-הבדס"מי-אינטימי של האינטרקציה עם האישה השולטת.
אם יקרה מצב והם יוציאו כסף או אנרגיה לביצוע מטלות שוות כסף עבור השולטת, זה לא כי יש להם פטיש לחלוקת מזומנים או לנהיגה ברכב, אלא כי לפי השקפתם זאת הדרך האולטימטיבית להתקרב לשולטת ולקבל גמול בהמשך או כי זו הדרך שבה הם נותנים גמול על עוררות מינית שהם כבר חווים מאותה השולטת.
יש פתגם רוסי שאומר שגבינה בחינם יש רק במלכודת עכברים, וזה בדיוק המקרה כאן: אין כזה דבר מתנות בחינם מנשלט זר! לתת מתנות זה לעולם לא פטיש בפני עצמו ואם זה מוצג ככה זאת כנראה מלכודת. תמיד יש שם אינטרס מיני-מאזוכיסטי, כך שמי שזה לא אינטרס משותף שלה עם הנשלט, הולכת להיכוות קשות מכך.
יש תופעות בקהילה הזו ששווה להתעמק בהם ולהבין אותם בכדי להפסיק את מעגל הפגיעות ההדדי שבהם, לא כל תופעה צריך לפטור במשפט הקלישאתי "כל אחד והבדס"מ שלו" ולדלג מעליה במיוחד כשממשיכים לעלות לגביה דיונים חוזרים ונשנים חדשות לבקרים.


*בטח יכתבו לי בתגובות על מקרים יוצאים מן הכלל, אין פוסט בכלוב שלא מגיעה אליו ההתחכמות הזו. אז מראש אגיד: מקרים יוצאים מן הכלל לא מעידים על הכלל.

Madame T​(שולטת) - העולם ככלל מתנהל על יחסים כלכליים (ולאו דווקא במובן הכספי) של קח ותן, היצע וביקוש - בכל תחום שהוא.
אני לא מאמינה באלטרואיזם כי כל אדם שואף לקבל משהו ממערכת יחסים כולל מתנדבים בכל מיני תחומים וכד'.
לפני היותנו שולטים/ות, נשלטים/ות אנחנו בני אדם עם רצונות וצרכים משלנו וקשה לי מאד מאד להאמין
שמישהו ירצה לתת משהו לאחר/ת מבלי שיקבל תמורה כלשהי בכל צורה שהיא.
כך שגם אם תחקרי לעומק את המקרים היוצאים מן הכלל כביכול (שאני אישית לא מכירה) תמצאי שיש כאן מענה לאינטרס או לצורך כזה או אחר...
לפני שנה
תפוח אדמה חרוך​(נשלט) - כתבת מאוד יפה, ומנומק. ועדיין, לא מאוד השתכנעתי. מטעמים "פמיניסטיים" מעט. אני יודע שאת אשה ואני גבר, אבח בכל זאת אקשה:
1. מדוע לא שאלת את השאלה ההפוכה - דהיינו האם יש נשים שיש להם את זה כפטיש? כלומר האם יש נשים שלא חסר להן כסף, ועושות את זה מתוך הנאה מינית נטו?
2. הרבה פעמים עושים אנלוגיה של הפטיש הזה, בפמדום, לפטיש אונס במיילדום: הרס החיים, חוסר השליטה, ביטול ערך העצמי.. וכו'. אם נעשה את האנלוגיה הזאת לרגע - האם אפשר להבין למה יהיו פורומים שיהיו לרוב גברים, ונשים יפחדו לדבר על פטיש אונס ליד גברים? האם מובן למה גברים יעוטו על אשה שנכנסת לשם? למה נשים שמפנטזות על אונס נוטות להחפיץ את האנס, ולא להתייחס אליו כפרטנר? זה לא שולל את קיום הפטיש אונס אצל נשים....
לפני שנה
ArchAngel​(שולטת) - 1. שולטות שלא חסר להן כסף לכל היותר משלבות את האספקט הכלכלי כחלק ממערכת יחסי שליטה מבוססים, גם אצלן הוא לא פטיש בפני עצמו אלא חלק מביסוס יחסי הכוחות ביניהם. אין מישהי שגומרת כשהיא רואה נשלט נוהג או מוציא את הארנק, זאת היתתמות לחשוב כך, שהרי אלו שמחפשות את השירות נטו שמות דגש שהן לא רוצות לשמוע ממנו או להרגיש בנוכחתו ושפשוט יעשה את העבודה שלו וילך כמה שיותר מהר.
בשביל הסיפוק המיני הן צריכות להימשך לנשלט הזה, כמו שבחורה שאוהבת סקס לא תסופק מסקס עם כל אחד אלא עם זה שהיא נמשכת אליו, אך בכל זאת לעולם הן לא מציגות דרישות של בחורות שמעוניינות בגבר מינית והן מעוניינות רק בפונקציה שימלא עבורן.
השולטות האלו מתחלקות לשתי קבוצות עיקריות: צעירות שאין מצב שמבוססות כלכלית מפת גילן וגרושות דלות אמצעיים, לפי הפרופיל שלהן או הבלוג שלהן. נשואות הרי לא יכולות להרשות לעצמן להכניס מישהו לביתם או שיבוא לפתח ביתם בשביל להסיע אותן ליעדן מטעמי דיסקרטיות, ורווקת באמצע שנות השלושים שסביר להניח שהתבססו כלכלית ולפרנס את ילדיהם הלא קיימים ממעיטות לכתוב מודעות אלו מסיבה "מיסתורית".
השולטות שפשוט כותבות בלוח "מחפשת מישהו שיסיע אותי" אלו שולטות שאין להן את אמצעי הניידות אחרת הן היו נותנות לנשלט מפתח של הרכב (וזה לא מטעמי בטיחות כי הרבה יותר מסוכן לעלות על רכב של גבר זר), שולטות שמחפשות עבד ניקיון דורשות שיביא איתו את חומרי הניקוי איתו ובדר"כ לא מחכה לו דירת פאר, שולטות מחפשות כסף בדר"כ עושות את זה לתשלום של חשבונות ולא בשביל לצאת לשופינג מטורף או למסעדת פאר עם ה- 100- 200 ש"ח שהצליחו לגרד (מסיקה את זה על סמך עדוית באחד הנושאים בפורום לפי מסספר שנים טובות, אם אמצא, אצרף לינק). שולטות שמחפשות מישהו שיעביר להן שיעורים פרטיים, שירותי עריכת דין, עבודות לאוניברסיטה ושאר הירקות זה נטו קמצנות כי הנושאים האלו לא מתכתבים עם שום אלמנט בדס"מי, הם רציניים ואנשי מקצוע בתחום לא מחפשים באתרי סאדו אלא אם כן אין לך כסף ואין לך ברירה.
הכסף או השירות כשל עצמם משרתים מטרה חומרית, לא בדס"מית. שירות חומרי/כספי מגיע רק כחקל מיחסי השליטה המבוססים, אף שולטת רצינית לא תשטח היכרות איתה לכדי "תן לי מתנות" אלא תרצה להכיר את הנשלט שלה ורק אז לשלב את השליטה הפיננסית בו. בדיוק כמו ששולטות מכל סגנונות השליטה האחרים לא עפות על כל מי שיציע ללקק להן את הרגליים או לנדב את חור התחת שלו גם אם זאת הפנטזיה שלהן, אלא יחפשו את הכימיה. מי ששליטה לא מעניינת אותם אלא נזקקת למילוי פונקציה תלך על כל אחד.

2. אין ממש אנלוגיות לפנטזיית אונס, שהרי זאת תהיה השוואה לא רלוונטית. הרי פנטזיית אונס היא משחק תפקידים, העמדת פנים ולא אונס אמיתי. היא מתחילה ונגמרת בין שני קירות ולא משפיעה לאחר מעשה על הנעשה בחיים האמיתיים ובעיקר לצד הנשלט יש מלא שליטה עליה כי בידיו האופציה להפסיק אותה או בכלל לאפשר את התחלתה.
בשליטה פיננסית הכסף נעלם על אמת, והנשלט שהוציא סכום כסף מסוים זה בא על חשבון הוצאות אחרות בחייו, יש לכך השפעה על חייו מעבר למיטה ולכן אף נשלט שפוי לא ממהר להוציא כספים מהכיס אלא אם כן הוא מרגיש תמורה שהייתה שווה את זה.
כמו כן, פנטזיית אונס דווקא נפוצה יותר אצל נשים מאשר גברים. ובכלל סטטיסטית יש יותר נשלטות מאשר שולטים, ככה שסביר להניח שיותר נשים שנהנות מהפנטזיה הזו מאשר גברים שמציעים אותה. אם תכנס ל fetlife לקבוצות של פנטזיית אונס תראה קבוצות הטרוגניות מבחינת המינית עם נטייה ליותר נוכחות נשית. הנשים שם לא מחפיצות את ה"אנס" וכן מתייחסות אליו כפרטנר כי הן חייבות ליצור איתו יחסי אמון וקרבה אחרת כל האירוע הזה יהיה טראומטי וחלילה הן יכולות ליפול על אנס אמיתי. ומה זה "גברים עטים"? הם לא פשוט שולפים את הזין שלהם וקופצים בכוחניות על האישה הראשונה שאומרת שהיא מפנטזת "להיאנס" אלא הם מנסים לחזר אחריה ולתפוס את תשומת ליבה (לפחות הרוב השפוי מביניהם), גם שם מקובל שהגבר יחזר כמו בכל מרחב בדס"מי ומרחב ונילי. רק בשליטה פיננסית פתאום מתהפכות היוצרות והשולטות מוצאות את עצמן מחזרות ומנסות לשכנע נשלטים לזרום איתן בין אם בתחנונים לבין בשיווק המיניות שלהן, בעוד בשאר המרחבים הן רק צריכות להיות נוכחות בשביל שיתחילו איתן.
לפני שנה
ArchAngel​(שולטת) - אגב, דבר נוסף שלא הבנתי זה מה משנה הרצון של השולטות אם נשלטים מתנגדים לתופעה?
גם אם נניח שיש שולטות שגומרות בשנייה שהן רואות שטרות, זה לא הופך את סצנת הפינדום ללגיטימית לפתע כשרבים הנשלטים מתנגדים לקיומה ונוטים להתרחק ממנה.
בדס"מ זה עניין דו-סטרי, ואם רק צד אחד מעוניין באקט זה לא הופך אותו ללגיטימי.
זה כמו להגיד שפטיש לרצח (נקרו-סדיזם) זה לגיטימי כי הצד הרוצח אכן נדלק ממנה בצורה אותנטית.
לפני שנה
תפוח אדמה חרוך​(נשלט) - היי, כתבת הרבה ואני לא אענה להכל. אפילו לא להרוב. אני חושב שאתייחס לפסקה האחרונה שלך, וממנה אגיד את נקודת המבט שלי. אני מזמין אותך לנסות להבין אותה, בתקווה שזה יענה גם לשאר.

כי נקודת המבט שלי שונה מאוד משלך.

שאלת למה זה עקרוני שלנשים יהיה רצון לפטיש הזה, אם הנשלטים מתנגדים לתופעה? זאת למרות שהסברת באריכות ש"אין מישהי שגומרת כשהיא רואה נשלט נוהג או מוציא את הארנק" ואחכ הקטנת מאוד בפסקה ארוכה, את הנשים שעוסקות בכך. זה היה חשוב לך מאוד, כך נראה.

ובכן, טענתי העיקרית, היא שיש המון נשים שמתגרות מכך שהגבר פותח את הארנק רק בגלל שהיא סקסית. זה נותן לה כוח חייתי כלפי הגבר, זה נותן לה להרגיש נחשקת עד כדי כך שהיא יכולה לפגוע בו. התשלום הופך הכל לאמיתי מאוד. מוחשי, ומאוד מחרמן. גם את הנשים, גם את הגברים. הגברים מתגרים מחוסר השליטה שלהם, ומהשליטה הנשית.

ואז נשאלת השאלה הלא נעימה כלכך: מדוע אינך יכולה לראותה זאת? מדוע חשוב לך להקטין בכוללנות כזאת כל אשה שעוסקת בזה? ולהתעלם מכמות הגברים שמשלמים לנשים ב-findom ועדיין לטעון שאין כאלו כלל?

אז אני זורק פה השערה: האם העמדה שלך נובעת בעיקר משובניזם? מפחד לתת לנשיות, לפמיות, כוח *אמיתי* על גברים? כוח שיכול להרוס אותם, לחתור תחת החברה. לחתור תחת השולטות "האמיתיות"? ה"מכובדות". זה מאוד מאיים, findom. עדיף לבטל את כולו. חס וחלילה לא לראות בו משהו אמיתי... עדיף לקרוא לנשים זונות, כדי שלא יקחו את הנשלטים ה"אמיתיים"?
לפני שנה
ArchAngel​(שולטת) - הצגתי טיעונים עם הוכחות אובייקטיביות לאורך כל הפוסט שאתה מוזמן לאמת בעצמך ברחבי הכלוב ו- fetlife, הבאתי הצד של השולטות שאמרו שאין דבר כזה נשלט שפשוט משלם בלי לחפש תמורה. כולל אחת שבתחופ הזה ספציפית בדיוק במשך עשור. הראתי כמה הקבוצות האלו ריקות מנשלטים שפשוט רוצים לתת כסף, ונשלטים מוכנים רק לאלו שמשווקת את המיניות שלהם לצד הבקשה לתשלומים באתר מיועדים לכך. כנס לטוויטר תחת האשטאג של findom ותראה מי זוכות לכסף: אלו שנראות טובות, שחושפות ציצים וכפות רגליים, שכותבות טקסטים מלאי טיזינג בדס"מי. סתם מישהי סבירה שלא עושה כלום ומבקשת כסף זוכה להתעלמות.
מזמן להמשיך להקטין ראש ולהתעלם מזה וליחס לי (פמיניסטית רדיקלית, אגב) שוביניזם וכל מיני מילים כמו "זונות" לפה, אבל ככה נראה המציאות גם אם לא תרצה לקבל אותה: גברים נשלטים לא מעוניינים לשרת שולטות סתם, הם לא מוכנים לעשות משהו שסותר ולו במקצת את הפנזטיה האישית שלהם (ועל זה אני מעידה מניסיון אישי, כמות הנשלטים שמעוניינים בקשר הדדי נמוכה מאוד וב- 6 שנותיי מספר הנשלטים שראו בי בת אדם ולא אובייקט לפנטזיה ניתן לספור על כף יד אחת) אז לשלם כסף ולגמרי לעשות משהו שלא כולל את האינטרסים שלהם לעוררות מינית? הצחקת אותי.
להגיד findom לא מחרמן בפני עצמו זאת עובדה שמגובה במספיק עדויות לכך ברחבי הרשת, במיוחד במרחבים שמיועדים לכך ספציפית שהרוב בהן הוא שולטות ולא נשלטים.
להגיד שרוב השולטות שבאות בבקשות האלו הן או צעירות או גרושות עם גרוש שהותיר בהן משקעים מגובה בפרופילים שלהן ובבלוגים שלהן.
להגיד שרוב הרווקות הבוגרות והעצמאיות לא נמצאות בלוחות האלו מגובה על ידי הנעשה בלוח "מלכות בעבדים" עצמו.
להגיד שנשלטים סולדים מכסף מגובה ע"י עשרות הודעות זועמות ונקמניות ברחבי הכלוב, כולל בפעמים שהם עצמם הציעו כסף ולמרבה "ההפתעה" לא קיבלו תמורה.
שולטות צריכות להבין את זה בדיוק בשביל לא להגיע למצבים האלו שמנצלים אותן כי אין מתנות חינם, אין מישהו שהפטיש שלו הוא פשוט לתת בלי עוררות מינית.
נשלט זר שמציא מתנות בלי תמורה זה נשלט שידרוש אותה אחר כך, ועל זה יש לך עדות בפוסט עצמו על מישהי שזכה לאיומים ואני מכירה מישהי באופן אישי שנשלט כזה גילה מה המספר שלה והטריד אותה טלפונית במשך שנה ואיים שיעשה לה אאוטינג אם לא תספק את היצרים שלו. אז אין מתנות חינם מזרים וזה לא מדלג על העולם הבדס"מי.
מוזמן להמשיך להכחיש את זה כי אולי אתה אישית היית פועל אחרת, אבל רוב עולם הנשלטים הם לא אתה ויש אי סימטריה ענקית בין מה ששולטות כאלו מצפות למה שהן מקבלות בפועל, וזה כל כך מסוכן עבורן אם נוצרת להן תלות בשירותים/כספים של אותם גברים.
לפני שנה
ArchAngel​(שולטת) - אגב זה מדהים שנשלטים כמוך תמיד טוענים לאיזו עליונות של נשים אבל כמובן כל עוד אותן נשים מסכימות עם ההשקפה שלהם על עולם השליטה. וואלה, אם באמת היית מאמין בזה לא היית נכנס לכאן (ולא בפעם הראשונה) רק בשביל לבטל את הדעות שלי, ולאחר שאני עונה לך לזלזל בתשובות שלי ולהכריז שמראש לא תתייחס לרוב מה שכתבתי.
אתה ממש לא "מגן על עליניות נשים/שולטות" כשאתה כל הזמן מנסה להתגנח באישה שולטת ודעותיה כשהן סותרות את שלך. כמובן שזו זכותך, אבל סתם בשביל להמחיש כמה שפנטזיה לחוד ומציאות לחוד.
לפני שנה
תפוח אדמה חרוך​(נשלט) - כן, בהחלט.
אם כי, זה לא רק בגלל שפנטזיה לחוד ומציאות לחוד,
זה גם, ובעיקר לדעתי, בגלל שאינטראקציות מורכבות בין אנשים שונים הן.. ובכן.. מורכבות.
נסכים שלא להסכים?
לפני שנה
Madame T​(שולטת) - ואגב, תת סעיף של דרישות כלכליות הן אותן 'שולטות', שמתחננות (אין לי מילה יותר מכובדת לומר זאת), בפרופיל או בבלוג שלהן, שיעשו להן מינוי באתר.
כמה פתטית את יכולה להיות. בעיני זה פשוט דוחה...
לפני שנה
רצסיבי​(נשלט) - התמקדת יותר בפן של הנשלט (רוב הפוסט מוקדש לכך שאין כזה דבר נשלט שמחפש ניצול בלי תמורה), ואני מסכים גם למסקנה וגם עם הרוב המוחלט של הדברים שכתבת.
אני תמיד מתחבט בשאלה במקבילה, האם יש שולטת שמפיקה הנאה בדסמית מניצול כספי טהור. הבעיה היא שתמיד יקנן החשד שהכסף הוא לא האמצעי שמאפשר לשולטת הכספית הנאה בדסמית, אלא המטרה עצמה. כלומר שהיא מחפשת כסף, והיא בעצם מלכה בתשלום במסווה, כלומר, זונה במסווה. לכם אני תמיד אסתכל בעין עקומה על ניצול כספי (לא ניצול אגבי, כחלק קטן ממערכת שלמה, אלא ניצול כספי שהוא עיקר הקשר), ואחשוד בו שהוא תוצר של מניעים זרים.
לפני שנה
mipster{המלכה קהלת} - תודה שחקרת את הנושא, כתבת את הפוסט בצורה מובנת והעלת אותו.
לפני שנה
סווריןן - כתוב טוב (כרגיל), ומעורר מחשבה. אז הנה המחשבה: אני לא חושב שהנשלט משלם כסף כדי להשיג משהו אחר בזמן מאוחר יותר. העברת השליטה הכספית לשולטת היא הפנטזיה בעצמה, משחק כוח בו נותנים לה שליטה גם על זה. בגלל שכספו של אדם הוא היבט עמוק מעצמאותו, ברגע שמעבירים את השליטה על הכסף למישהי אחרת, זוהי העמקה של עבדות, העמקה שמאפשרת למשחק השליטה לעבור את הגבולות של המפגש הפיסי. אם את מעניקה לי שליטה בחשבון הבנק שלך, אם את צריכה לבקש ממני רשות כדי להשתמש בכרטיס האשראי שלך, משחק השליטה ביני לבינך חודר לכל היבט ביום יום. זו אינה הקדמה למשהו שאעשה לך אחר כך, אלא הדבר עצמו...
הפנטזיה דומה ל-24/7, או פנטזיות מניעת פורקן למיניהן. לא בטוח שמישהו ירוץ לממש אותן, אבל כפנטזיות מזוכיסטיות הן מובנות לגמרי (אני לגמרי מסכים שאין מישהו שיכנס למשהו כזה בגלל מודעה באתר - זה יקרה, אם בכלל, כחלק מקשר ארוך ואחרי בניית אמון).
זכור לי סרט שגירה אותי כילד, למשל, שמישהו היה מאוהב במישהי (ההקשר היה מצרים העתיקה), והיא אילצה אותו להביא לה מתנות. בסצנה המדוברת הוא מביא לה זכיון על חלקת הקבר של הוריו, והיא מניחה אותה בזלזול בתיבה ששמורה לכך בצד...
לפני שנה
ArchAngel​(שולטת) - אתה בכל זאת מדבר על אלמנטים בדס"מיים שהנשלט שואב מהם הנאה, ועליהם הוא משלם. אף נשלט לא נדלק נטו מהעובדה שהעביר כסף למישהי רק כי ביקשה. הוא נהנה מהפנטזיה שהוא מייחס לכך, מתחושת ההשפלה הסובבת אותה וכו' וזאת בדיוק התמורה לכסף שלו. הוא לא היה מוציא כסף מהארנק סתם אם זה לא היה מעורר בו תחושות כאלו, להעביר כסף בפני עצמו זה לא מה שמדליק אותו.
לפני שנה
סווריןן - כלומר, לשיטתך, יש שליטה פיננסית, אבל כחלק מיחסי שליטה בכלל? כי הכותרת של הפוסט שלך נשמעת ספקנית בנוגע לכך... אני מבין עכשיו שאת ספקנית רק בנוגע למי שסבורה, בטעות, שהיא יכולה לבקש ממישהו כסף מבלי לצפות שהוא יראה זאת כחלק מיחסי שליטה רחבים יותר.
לפני שנה
משרת אישי1 - ניתוח מענין ומממצה. לרובו אני מסכים, אני חושב שערכת עירוב עם סוגיות העבד הנהג/מנקה/שליח.
לגבי העברת כסף "סתם" למישהי ברשת, זו אכן סיטואציה הזויה שמסופקני אם בכלל קימת.
ואולם, יכול להעיד על עצמי, שחפשתי ועודני לשמש עבד ניקיון/נהג/שליח לשולטת,
אבל היא צריכה להיות מישהי שמאוד אמשך אליה מינית (למרות שלא יהיה אקט מיני...אם היא לא תרצה),
אבל עצם היותי נתון למרותה, ממלא הוראותיה כמנקה/נהג/שליח, שם אותי בעמדה נחותה,
כאשר "עלות" הזמן שלי נמוכה מעלות זמנה שלה...
בעבר חוויתי זאת והיתה הנאה דו-צדדית...כעת מתקשה לשחזר...
לפני שנה
ArchAngel​(שולטת) - אני לא רואה איך זה סותר את מה שאני טוענת. כשאתה משמש כעבד שירותים שונים אתה עושה זה בגלל משיכה מינית לשולטת, אתה לא עושה את זה כי לשפשף רצפות עם אקונומיקה זה ה"אקט המיני" המועדף עליך. אתה מתגמל (באופן לא מודע, כמובן) את השולטת על העוררות שאתה חש כלפיה. וכשאתה עושה את זה אתה מרגיש נחות, מה שמעורר אותך מינית אף יותר וככה אתה מקבל את התגמול שלך גם אם השולטת נשאר פסיבית. לא היית עושה רבע מזה אם לא היית מרגיש תמורה מינית (גם אם מהפעולות של עצמך) מכך, בעצמך כתבת שאתה צריך להימשך לאותה אחת בשביל שתפעל כך.
וזה מה שאני מנסה להגיד כאן: אין מתנות חינם, אף נשלט לא מתחיל לנקות או להוציא כספים מאלטרואיזם, הוא עושה את זה כי יש לו אינטרס בכך והוא סיפוק דחפיו המאזוכיסטיים. אם לשולטת אין אינטרס דומה, אם היא סתם ילדה שמתעצלת לסדר את הבית והשליטה לא מעניינת אותה, היא תיכווה מכך בצורה קשה כשתיחשף למציאות.
לפני שנה
rosso​(נשלט){Milonga} - כל דבר יכול לעבוד כשהוא אמיתי ונכון.
הבעיה היא שבשביל לתת למישהי שליטה אמיתית על החיים בטח הפינננסים שלך אתה צריך לסמוך עליה ב 700 אחוז .
וכשהשליטה הפיננסית אמורה להגיע לפני האמון זה חסר סיכוי אמיתי .

לפני שנה
אופן - מאוד נהנתי לקרוא , משקף את החוויה האישית שלי , וגם מסדר בראש את התמונה מהצד הנשי. מאוד מדוייק ...
לפני שנה
אופן - אגב , במה את רדיקלית ?
לפני שנה

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י