שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכו-אנאלי-זה

דעות, חוויות, סיפורים ומחשבות על נפש האדם, בעולם השליטה ומחוצה לו.
לפני שנה. 14 בנוב׳ 2018, 10:12

"...בוא נודה בזה: אף שולטת, לא משנה כמה הנשלט שלה מעריץ אותה, היא לא מושלמת ולא אלילה. היא בן אדם, עם כל החסרונות שיש לבן אדם, היא טועה במהלך היום ככל אדם ויש לה הרבה רגעים שבהן היא לא דומיננטית ונאלצת להוריד את הראש כמו כל אחד אחר. בנוסף לזה, מתוקף היותה אישה היא נמוכה וחלשה פיזית ביחס לגבר, והנשלט יכול לרתק אותה לרצפה אם הוא רק רוצה. זה לא נעים לנשלט לתאר, זה יכבה אותו אם הוא יחשוב שהיא ההפך מאלילה כל-יכולה שכל העולם פרוס לרגליה, ולכן הוא מעמיד פנים שזה לא ככה בסשן.
וכמובן שזה קורה גם בהיפוך תפקידים, והנשלט הוא לא באמת "אפס כנוע חסר תועלת" ושאר שמות התואר שהשולטת הצמידה לו. הוא מתפקד, עצמאי, וכאדם בוגר הוא נדרש להיות דומיננטי במצבי היום-יום השונים ופעמים רבות גם מהווה דמות סמכותית, כך שממש אין לו בעיה להתנגד, לסרב או סתם לגחך עליה בכל שלב שירצה. גם השולטת יודעת את זה ומודעות לכוחו של הנשלט מולה שפעמים רבות יכול לגבור על שלה, אבל בשביל שזה לא יהרוס לה את ההנאה היא "שוכחת" מכל התכונות האלו או נותנת להן איזו רציונליזציה בסגנון כל משפטי המחץ שרצים בפרופילים של שולטות כאן שנמשכות לנשלטים דומננטיים מחוץ למיטה.
העמדת הפנים הזו כמובן שלא פוסחת על אקטים שונים כמו שימוש בחגורת צניעות שזה אביזר שקל לפרוץ אם רק מתחשק, כבילות שונות שקל להשתחרר מהן, הצלפות שאפשר פשוט לזוז ולא לקבל, השפלות מלוליות שאפשר בקלות לקטול אותן וכו'...אין באמת חוסר אונים או כניעה אמיתית בבדס"מ, פשוט נשלט שמסכים (וברוב המוחלט של הפעמים- מחפש אקטיבית) להיות במקום זה כי זה מספק אותו מהבחינה הרגשית או המינית וזאת הסיבה שהוא לא תופס את העסק כמגוחך לעומת ונילי שהיית שם באותה סיטואציה. בכל שלב הכוח נמצא בידיי הנשלט (מן הסתם, שהרי הוא לא באמת עבד ולא באמת נרכש בשוק העבדים של ימי הביניים) והוא יכול לבטל את כל הסשן ולערער את כל סמכותו של השולט "האימתני" בשנייה שיחפוץ בכך. 

המודעות למציאות הורסת את הפנטזיה, בכל תחום. ובפנטזיה הבדס"מית זה הורס את המטרה שלמה שני הצדדים התכנסו ביחד והיא סיפוק הצרכים המיניים והרגשיים שלהם.
אז אנשים מעמידים פנים שהמציאות היא אחרת: יותר כפויה וכוחנית מכפי שהיא, שהאביזרים יותר עמידים מכפי שהם, שכנשלטים הם יותר חסרי אונים ממה שהם באמת ושכשולטים הם איזו ישות עליונה בעלת שלמות חסרת עוררין, וזה בדיוק משחק התפקידים שהם מגלמים. זה לא סותר את זה שהם חיים את זה כ- life style, זה לא סותר את זה שהם מרגישים רגשות אמיתיים בהמלך הסשנים ואחד כלפי השני, ובעיקר זה לא סותר את התהליכים המנטאליים שהם מפיקים מהחוויות האלו. אבל כל זה לא היה מתרחש אם הם היו מקבלים את המציאות כפי שהיא ולא מעמידים פנים שהיא קצת שונה בשביל שזה יתאים לפטישים שלהם."

-מתוך תגובה שלי בדיון בעניין

נמשל​(נשלט) - זה מעניין שאת כותבת את זה, כי בפרופיל את ממש מציינת בגבולות שאת נגד משחקי תפקידים שאלה :)
לפני שנה
ArchAngel​(שולטת) - כתבתי שאני נגד משחקי תפקידים מאולצים, כלומר משהו טכני כמו: "עכשיו אני מורה ואתה התלמיד". אני לא בעד דברים מאולצים וטכניים. אני בעד קשרים שמשחק התפקידים בהם מביא לידי ביטוי חלקים מתוך אישיות הפרטנרים.
לפני שנה
Eshel​(נשלט) - כמה פעמים רציתי לכתוב על הנושא הזה...
מהמעט שאני כאן ובעולם הזה בכלל, אתה נתקל לא אחת באנשים מכל התארים והתפקידים שמנסים לשאוב מציאות מתוך הדימיון ועולם המשחק הזה, ולקדם לעצמם מעמד בעולם האמיתי על סמך התפקיד שהם יצרו לעצמם בעולם הבדסמ, מה שמביא להם נזק לא רק בעולם החיצון אלא גם בעולם הבדסמ עצמו.

הפוסט כתוב בצורה יפה מאד, מוגדר מדוייק, וממש נחת לקרוא.
תודה.
לפני שנה
דוד הבלוק -
יש לי במתותה כמה הערות:
אלף יש לך כישרוניות בכתיבה זה אין ספק
בית אני לא בוב הבנאי אבל ביקורת בונה(וזה רק לדעתי האישית שגם ככה לא משו למה קצת סתומה) אפשר ליכתוב כמו פיודור דוס׳ אים 7000 עמודים בישביל להעביר 3 תובנות ואפשר ליכתוב כמו הרמן הס׳ שבשלוש עמודים מצליח להעביר 3 תובנות.
גימל אני למשל ועוד כמה שהכרתי פו בכלוב והם לא מעתים הבדסמ זה עוד רובד מישלל הרבדים שקיימים, ויחולים לעשות בדסמ אקסטרים אים כול המודעתיות שזה לא עבדה שהגיעה עחשב בספינה מאפריקה, קודמכול זה קשר בין בני אדם אים כול מה שכרוך בזה, ועוסים מה שאוהבים ומה שעוסה טוב לם, וברור שבישביל שתיהי שולטת או שולט, צריח שהמושלט או המושלטה קודם יתנו לך את המושכות למה אי אפשר לסים את המרקבה ליפני הסוסים אחרת היא תיסע אחורה או לא תיסע ביכלל.
דליד בחולזות טוב שאת כותבת פוסט כזה למה יש פו הרבה שלוקים ברצינות תהומית להגדרות וביכלל לעצמם כשולטים ששורים באולימפוס ומידי פעם יורדים לארץ לעסות טוב לאיזה מושלטה שהעיניים שלה יהיו בריצפה ותדבר רק כשהאל מרשה, גם שולטות.
לפני שנה
ללא כאב - זה נכון מאוד. וכבר נכתב פה (לא זוכר ע"י מי), שההגדרה היותר מדויקת היא "מעניק/ה" ו"מקבל/ת"
לפני שנה
אופן - שמת לב שהשתמשת בפארפרזה על משפט ידוע שאומר שהעולם הוא כולו במה. ואם כולם שחקנים בעולם - אולי דווקא אנחנו הנשלטים , הכי פחות משחקים? כי נולדנו להעריץ , וכן גם להיות עבדים. זה צורך אנושי לקבל בתחת ולשתוק - אז למה להעמיד פנים במקום להיות מי שאנחנו , לקבל את זה ולתת למישהי להנות מהעצמה ?
לפני שנה
פסיכולו - אני אוהב לקרוא אותך, מבריקה כתמיד. ואשמח לפגוש אותך לקפה.
לפני שנה

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י