ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכו-אנאלי-זה

דעות, חוויות, סיפורים ומחשבות על נפש האדם, בעולם השליטה ומחוצה לו.
לפני 10 חודשים. ראשון, 24 בפברואר 2019, בשעה 02:45

מאז שהתחלתי לחדור, אי שם בגיל 16, הבעיה המרכזית שלי הייתה שלא הצלחתי להרגיש כלום פיזית בזמן החדירה. 
האקט חירמן אותי, ללא ספק. אבל הטיפול בחרמנות שלי היה רק לאחר האקט, ולא במהלכו, לעומת מה שחווה הצד הנחדר.
מתארת לעצמי, שעכשיו, כל חובבת הז'אנר שקוראת את השורות האלו, מזדהה עם התחושה הזו של להביט בקנאה על הנחדר שמפתל מעונג בעוד היא מסתפקת בגירוי המנטלי בלבד.
"פאק, חבל שלא נולדתי עם זין" זאת מחשבה שעוברת בראשן של חודרות רבות, לאור תחושת ההתאפקות המבאסת שהן עומדות בה בכדי להאריך את האקט, למרות שנורא בא להן שהחרמנות שלהן תטופל כבר.

חשבתי רבות על הסוגיה, ולאחר מחקר קצר בסיוע עם עמיתיי המלומדים ד"ר גוגל ופרופ' יו-טיוב, הגעתי למסקנה שבכלל לא צריך זין בשביל להרגיש גירוי בעת החדירה! בשוק אביזרי המין קיימים מספיק פתרונות שמאפשרים גם לחודרת להגיע לגירוי פיזי בזמן האקט, ולפניכן/ם הסקירה של ארבעת העיקריים שבהם:

דילדו עם חדירה דו-צדדית
כן, זה די מובן מאליו, אני יודעת. זאת האופציה הראשונה שעולה בראשן של נשים חודרות כשהן חושבות על דרך להרגיש משהו כשהן בפעולה. אבל הבעיה המרכזית עם האביזר הזה היא שבמרבית הדגמים, לאורך האקט הוא נשאר דיי סטטי בתוך גופה של החודרת, וזאת בכדי שיצליח לזוז בצורה מספקת בגופו של הנחדר.
מעטות מוצאות אותו מענג, ויש כאלו שאף מוצאות אותו די מציק והורס. בהנחה ומדובר בדילדו שמוחזק ללא רתמות (ה- feeldoe ודומיו) נפוצות תלונות על כך שהוא מחליק מהגוף והישארותו בפנים תלויה דווקא בכך שהלובשת לא תהיה מגורה ורטובה.
אביזר כזה כן יכול להיות מוצלח בהנחה ומדובר באחד רוטט, בעל צורה פנימית קעורה שעוזרת לחיכוך פנימי, ובעיקר כשהוא מחובר ברתמה צמודה לגוף גם אם מדובר בדגם שנועד להחזקה בעזרת השרירים הפנימיים. 
דגם מומלץ אפשרי הוא למשל ShareVibe של FunFactory, שרוטט, ומעוצב בצורת שתתחכך הישר בנקודת ה- G של הלובשת.

Fuze
מדובר גם בדילדו דו-צדדי, אך לא באחד שנועד לחדירה דו-צדדית אלא לגירוי חיצוני. פיתוח קנדי ראשון מסוגו, המתאים לכאלו שלא אוהבות בכלל להיחדר בעצמן או לכאלו שחדירה דו-צדדית יותר מדי מסורבלת עבורן עד שיוצא ממנה כל ה- Fun.
בסיסו של הדילדו הוא מעין כף קעורה שעוטפת את איבר מינה של האישה, ועליה ישנם פסי סיליקון גמישים שבעת החדירה נוצר חיכוך ביניהם לבין הדגדגן ויתר איבר המין הנשי, בדיוק כמו באוננות חיצונית. להוסיף קצת חומר סיכה מעל פסי הסיליקון, בשביל לתת kick start עד שיצא הסיכוך הטבעי של הגוף, יעשה את העבודה (במיוחד אם מדובר בחומרי סיכה עם אפקטים מתחממים או מעקצצים, אם זו כוס התה שלכן).
נוסף על כך, קיים בדילדו הזה חריץ שנועד להחדרת bullet vibe (שניתן לקנות בזול בכל חנות סקס, אם כי עדיף להשקיע קצת ולקנות כאלו הניתנים לטעינה חוזרת) בכדי להוסיף רטט שמורגש גם עבור החודרת וגם עבור הנחדר.
לצערי, לא תמצאו אותו בארץ. את שלי אני הזמנתי מאתר בשם The Smitten kitten. בלינק יש מבחר גדלים, דגמים ריאליסטים וכאלו שלא (עבור אלו שנרתעים מהם).

B.J Dildo

אם יש אקט אחד שבו הלובשת לא מרגישה כלום יותר מחדירה, זאת ירידה אוראלית לדילדו שלה. כי באקט הזה אין צ'אנס שיהיה חיכוך כלשהו בין איבר מינה לבין הדילדו שהיא לובשת.
הנשלט שם בין הרגליים שלך בולע את הדילדו בעוותה גדולה ואת לא מרגישה פיזית אחוז אחד מזה, יש יותר מבאס מכך?!
אז בדיוק בשביל זה, יצרו דילדו שהוא חלול מבפנים, וכאשר הוא נמצץ, נוצר ואקום על איבר מינה של הלובשת.
blow job מושקע, עם מציצות נדיבות ומלאות רוק שיוצרות וואקומים גדולים, במיוחד תוך כדי עבודה ידנית על הדילדו שמזיזה את הואקום מצד לצד, יבטיח חווית מציצה פיזית מאוד דומה למקור.
גם אותו לא ניתן למצוא בארץ, אלא באתרים מחו"ל. למשל דרך: early2bed.

רתמות מיוחדות
הידעתן/ם שרתמה יכולה לעשות הרבה יותר סתם להחזיק דילדו?
ישנן רתמות כמו Joque של Spareparts Hardwear שמתאפיינות בכך שיש בתוכן כיסים ל- bullet vibes הממוקמים מצידו של הדילדו, בצמוד למפשעתה של החודרת, שיבטיחו שהרטט יזרום לאורך כולו ויענג את החודרת ואת הנחדר בעת ובעונה אחת. כך אפשר להפוך כל דילדו שאינו נועד לרטוט לאחד בעל רטט. ובכלל, המיקום האסטרטגי של הכיסים הללו יכול גם לענג בפני עצמו, מניסיון.
המחיר אמנם רב יותר משל רתמות רגילות שניתן למצוא בכל חנות סקס סטדנרטית, אבל ניתן לשלב את הרתמה עם כל צעצוע שכבר יש לכם אם לעת-עתה אתם לא יכולים להתחדש בארנסל חדש.

 

יש לכם עוד טיפים להגברת הגירוי הפיזי? המלצות לאביזרים נוספים? אשמח לשמוע מכם בתגובות :)

tight_mike​(נשלט) - הפילדו היה מצויין. מניסיון.
עצם החיכוך עם הישבן יכול לענג
לפני 10 חודשים
נסיכת הלילה​(שולטת) - ממש ממש תודה על הפוסט הזה!
לפני 10 חודשים
tight_mike​(נשלט) - הפילדו היה מצויין. מניסיון.
עצם החיכוך עם הישבן יכול לענג
לפני 10 חודשים
מענטז​(אחר){אישתי} - תודה!
לפני 10 חודשים
Lady cbt​(שולטת) - פוסט מעולה! תודה על הסקירה! ♡♡
לפני 10 חודשים
סווריןן - ראיתי שהוכתרת בתואר דוקטור לסרפאון - הסטראפולוגית הבלתי מעורערת של הכלוב. אחרי הפוסט הזה, לדעתי יש לך כבר די פרסומים כדי להצדיק פתיחת פרוצדורה לפרופסורה.
לפני 10 חודשים
nicknose​(נשלט) - תודה רבה רבה על הסקירה! עכשיו רק נשאר לאתר שולטת שתרצה ליישם יחדיו את מסקנות המחקר ;)
לפני 10 חודשים
סבלני44 - נגעת בנקודות רלוונטיות...בפועל מעט מהנשים באמת"מתלהבות"...
לפני 10 חודשים
LadySissy​(נשלט) - זה היה מאוד מעשיר :) תודה על ההשקעה
לפני 10 חודשים
donz​(בוצ׳ה שולטת) - תודה על הסקירה : )
לפני 10 חודשים
Ujina​(נשלט) - פוסט יפה ומושקע!
טיפ קטן,
Ben Wa balls או KEGEL BALLS יכולים לעזור לחודרת.
לפני 9 חודשים
mipster{המלכה קהלת} - תודה רבה על זה שאת כובת מדריכים בנושא.
לפני 6 חודשים
Ana Goge - תודה רבה על הסקירה. לא הכרתי את הbj דילדו, אלך לנסות!
לפני 3 שבועות

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י