בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכו-אנאלי-זה

דעות, חוויות, סיפורים ומחשבות על נפש האדם, בעולם השליטה ומחוצה לו.
לפני שנה. 28 בפבר׳ 2019, 4:50

תשפצו את הפרופיל
תורידו ממנו תמונות פורנוגרפיות בוטות, תשכתבו פירוט עצמי דליל וטכני שרובו מרוכז בפנטזיות מיניות, תסירו לינקים לאתרי הפורנו החביבים עליכם. 
שולטת שמקבלת הודעה מפרופיל כזה חושבת "עוד אחד שחי בסרט פורנו" ולא תשמח לענות. במקום אלו- תבחרו בתמונה סולידית, שימו לינק לשיר נחמד (אפשר גם בלי), תפרטו יותר על מי שאתם ופחות על הפנטזיות המיניות שלכם, בדיוק כמו שהייתם עושים באתר הכרויות רגיל. 

תתייחסו לשולטות כמו לנשים
אתם לעולם לא תכירו אישה על בסיס הפטישים שלכם, אפילו אם אלו הפנטזיות הכי רטובות שלה.
בדיוק כמו שאף אישה לא תשכב איתכם רק כי היא סטרייטית ולכם יש זין.
אישה צריכה להרגיש חיבור, שיש ביניכם כימיה, שאפשר לבטוח בכם ובכלל שיש לה עסק עם גבר מעניין ולא כזה שאין לו חיים מעבר לסקס/בדס"מ. 
להרבה נשלטים יש נטייה שגויה לחשוב שנשים בדס"מיות שונות מנשים באוכלוסיה הכללית, שאיתן ישר אפשר לגלוש לנושאים מיניים כי אלו גם הפנטזיות שלהן, אבל בעיניי נשים זה מתפרש אחרת. בכל פעם שאתם מקלידים משהו לאישה שאתם עוד לא מכירים היטב, תחשבו שאתם יושבים איתה באחד הדייטים הראשונים, האם זה הטיימינג והניסוח שהיו הולמים את הסיטואציה? זה יתן לכם אינדקציה האם כדאי לכם לשנות ניסוח לפני שאתם לוחצים על "שלח". 

כשאתם פונים- אל תתחילו איתה 
רגע, רגע אבל זה לא המדריך איך להתחיל עם שולטת? הרשו לי להסביר את עצמי: הודעות גנריות של "שלום, אני X, גר באזור Y, עוסק בתחום Z, אשמח להכיר" הן הודעות שאין באמת מה לענות עליהן. מעבר לכך שהן לא מייחדות אתכם מהודעות אחרות ומעוררות חשד שהן הודעת "העתק-הדבק", באמת שאין מה לענות עליהן שלא ירגיש מאולץ. כל ניסוח שעולה בראשה של הנמענת הוא ניסוח שמרגיש לא אותנטי, אז רבות מוותרות על כך מראש. 
אם אתם שולחים הודעה למישהי ורוצה לעלות את הסיכוי שתקבל מענה, תשלחו לה הודעה שקשורה למשהו שהיא כתבה. ולא, אל תכתבו את המשפט הנדוש והשקרי "התחברתי למה שכתבת" מבלי שבאמת קראתם, או תביאו לה איזה ציטוט אקראי שכתבה ותתנו עליו חוות דעת שאין מה להגיד עליה מלבד "תודה". 
בשביל שתקבלו מענה אותנטי, פשוט תמשיכו איתה בפרטי דיון נחמד שהתחלתם במרחב ציבורי כלשהו באתר (בונוס אם אתם לא פונים מיד בצורה שקופה, אלא אחרי כמה פעמים שיצא לכם להיתקל בה וליצור איתה אינטרקציה פומבית, מה שמעורר תחושת מוכרות שמבדילה אתכם מהשאר): בין אם זה משהו שהיא כתבה בפורום, בבלוג שלה או של אחרים. תזכרו ששולטת לא תמהר לסנן נשלט שהיא בכלל לא מרגישה שמתחיל איתה. אין לה סיבה לסנן אם היא מרגישה שהשיחה איתה היא המשך ישיר לדיון קודם שהיא נהנתה ממנו ולא ניסיון חנופה. בנוסף, אם היא לא מרגישה שמנסים להתחיל איתה, היא גם לא תתעכב על פרטים טכניים כתנאי להמשך השיחה, וכאן תהיה לכם הזדמנות להותיר רושם טוב שעשוי לגרום לה לשקול אתכם לחיוב גם אתם לא נראים כמו אביר החלומות שלה. 
פשוט תנהלו איתה את השיחה בנוחות כאילו היא ידידה ותיקה ולא מישהי שאתם רוצים שכבר תשלוט בכם. תשאלו אותה שאלות פתוחות (שיש מה להרחיב עליהן ולא רק לענות ב"כן/לא") ותביעו עניין בתשובות שקיבלתם, בלי נסיונות מופגנים לחזר (מה שמייחד אתכם מכל השאר שמתנפלים עליה)- ורוב הסיכויים שהיא לא תרגיש מאויימת ולא תמהר לדחות. אחרי שנוצרת תחושת היכרות מינימאלית ביניכם ואתם לא סתם עוד ניק ששלח הודעה מיני מאות שיש לה באינבוקס, אתם יכול להציע את עצמכם בצורה הדרגתית, לתת לשיחה פן יותר רומנטי, ואם היא בעניין, דברים יזרמו מעצמם.

(מבוסס על תגובה שכתבתי בפורום והרבה אהבו)

רחובותי - נראה לי שזה מדריך מצוין גם לשולטים וגם למקומות הכירות אחרים
תודה
לפני שנה
לפעמים גם - הלוואי וזה היה פשוט כול כך כמו שאת מציגה את זה בצורה קולחת ונעימה לקריאה
לפני שנה
nopal - תודה על הטיפ ;)
לפני שנה

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י