סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

צלקות

כמו שאמרתי, עולם השליטה הוא מדהים, אבל אפל מזעזע וחולני, אחרי שנים בקהילה בכל תפקיד אפשרי, התעוררתי.
וזה הזמן לספר את הסיפור.
לפני 7 חודשים. חמישי, 9 במאי 2019, בשעה 11:35

בכל התקופה, ההורים שלי ידעו מה אני עושה ולאן אני יוצאת, הם ידעו גם על הסמים. סיפרתי הכל לאמא ואמא הייתה מספרת הכל לאבא.

גרתי אצל גבר אחד במשך תקופה, לא היינו זוג, אבל היינו שוכבים.

לילה אחד קיבלתי שיחה מאבא, המילים שהוא אמר עדיין רצות לי בראש, כל יום מאז.

"תפסיקי למכור את הגוף שלך בשביל בית".

ניתקתי את השיחה והתחלתי לבכות. מאז ועד היום, אני אשן ברחוב ולא אמכור את הגוף שלי בשביל בית. 

פאק, הודעה קטנה לכל הגברים השולטים שיצא לי לפגוש כאן- אתם המיץ של הזבל, צריך להיות עיוור כדי להבין שהקשר ביני לבין הבדסמ הוא מקרי וטראגי, הייתי ילדה קטנה שרק רצתה חיבוק, רק רצתה אהבה וחום.

לא רציתי את כל זה. 

 

TheDervish - בלי לנסות לפגוע בך או לזלזל במה שעברת, נראה שאת מנסה להאשים את כולם בדברים שאת עוברת.
כולם חארות, כולם נבלות ואין אדם אחד טוב בעולם.
נראה שאת קצת מורידה מעצמך את אשמת הסמים שלקחת, האלכוהול ששתית והדברים שכן נתת לאנשים לעשות לך ובמקום להפסיק עם השטויות את חזרת אליהם כל הזמן.

לא. לא כולם כאן המיץ של הזבל ויש דרך לדעת ולהגיע לבדסמ ולמצוא איפה כן טוב לך עם זה במקום לחזור על אותן טעויות וליפול על אותם אנשים.
Fool me once, shame on you.
Fool me twice...

עדיין מצטער לשמוע כל מה שעברת, אלו דברים נוראיים. אך צריך לשים לעצמך גבול בשלב מסוים.
מקווה שזה השתפר והדברים האלו כבר לא חוזרים על עצמם!
לפני 7 חודשים
Scarred​(אחרת) - אתה צודק לגמרי, זה באשמתי לא באשמת אף אחד אחר. אבל לא הייתי מאוזנת נפשית לא היה לי בית ולא הייתה לי אהבה או תמיכה משום מקור אז הסמים היו בריחה מהמציאות הזאת.

אשאל אותך שאלה, אם היית נתקל בבחורה מחוקה מסמים היית מכניס לה עוד סמים ולוקח אותה לאורגיה עם עוד 4 חברים טובים שלך?
לפני 7 חודשים
TheDervish - לחלוטין לא הייתי עושה את זה ואני כן מבין את מה שאת אומרת, עצוב לי לשמוע שכל זה קרה לך.

הבעיה היחידה שלי עם הקהילה הזו הם האנשים שמשקרים שהם חלק מהקהילה הזו ומנצלים אותה כפלטפורמה לאונס ופגיעה נפשית ופיזית באנשים אחרים.
לפני 7 חודשים
His Property​(נשלטת){EH} - מבינה מה אתה מנסה להגיד אבל לאחר שקראתי כל מה שכתבה כאן, הפרשנות שלי היא הפוכה. נראה לי שהיא עושה מה שהרבה לא עושים ולוקחת אחריות על ההחלטות שלה אבל גם באה להזהיר בנות שאולי שנמצאות במצב דומה לשלה שיש צד אפל לעולם
הזה.


זה שמישהי פגיעה, בין אם זה מסמים או ממצב נפשי או שילוב, לא עושה אותה אשמה במעשים הלא מוסריים ולעיתים גם לא חוקיים של אחרים. למעשה זה רק גורם לה לחוות יותר קושי כי נכנס אלמנט של הלקאה עצמית ואולי גם שנאה עצמית.

עוד לא ראיתי שזה שמישהו בא מבחוץ ומזכיר למישהי משהי מה שהיא בטוח כבר חשבה אלפי פעמים עוזר. נראה לי שזה עוזר רק לאלה שמסתכלים מבחוץ ולא רוצים בעצמם להרגיש שאולי יש להם חלק בעולם שהוא לא הכל הסכמה ובחירה. יותר קל להגיד זה היא בגלל הסמים או הוא בגלל שהוא לא באמת בדסמי.

ואני לא יודעת מה נכון או לא אבל מה שכן נראה לי זה שעדיף פשוט לחזק ולתת לה לספר את הסיפור שלה מבלי לשפוט.
לפני 7 חודשים
TheDervish - בעיקרון לא ניסיתי לשפוט ומשתדל כמה שפחות לעשות זאת אבל היי, זה קורה גם לטובים ביותר :).

כמובן זה לא עושה אותך אשם אם אנשים אחרים עושים מעשים לא טובים, אבל אני כן חושב שבשלב מסוים צריך לשים את הגבול ולנסות לא לחזור על אותן טעויות.
אני גם מבין שיש מצבים בחיים שמובילים אותך למקומות האלה ושהמוח לא תמיד מצליח להבחין בתמרורי האזהרה שנמצאים בדרך.

אני לחלוטין אנסה לחזק אותך והיא מוזמנת לספר אותו, זה כן טוב שאחרים ישמעו. פשוט ניסיתי לשים את האצבע על משהו ולשמחתי היא מודעת לכך שגם לה יש חלק בזה (אני אומר לשמחתי כי זה חלק מאוד חשוב בתהליך של שינוי).
לפני 7 חודשים
His Property​(נשלטת){EH} - ברור, ואני לא באה לשפוט אותך ותגובתך. זה פשוט לא קל לשים גבול ברור בין להאשים מישהו על החלטות שיש להם אחריות עליהן כמו לקיחת סמים לבין מה שאולי קרה להם במהלך ההחלטות האלה (בכוונה לא אומרת כתוצאה). בעיניי זאת בחירה שלה האם לקחת אחריות על הלקיחת סמים וגם החלטה שלה איך לקשר את זה למה שקרה לה. אבל אני כן חושבת שחשוב לזכור שכולנו עושים החלטות שאולי לא הכי נבונות, אולי ממניע של סיפוק רגעי כמו לקחת סמים וכדומה ומי יכול להגיד אם אלו החלטות נכונות או לא נכונות. לפעמים זה כיף, לפעמים זה משכיח דאגות ולפעמים זה מחסר פנימי. זה לא משנה את העובדה שגם אם החלטנו משהו לא נבון, זה לא אומר שמגיע לנו שיעשו לנו מה שעשו לה ושנחיה עם הצלקות שזה משאיר לכל החיים. אין לה חלק בזה והיא לא צריכה לקחת אחריות על זה (אלא אם כן היא בוחרת שזה מה שעוזר לה להתמודד).

מניסיוני האישי (שכולל גם ניסיון מקצועי) עוד לא ראיתי שזה עוזר כשאנשים מבחוץ, גם כאלו שמתכוונים הכי לעשות טוב, אומרים למישהי שעברה טראומה לקחת אחריות על חלקה במקרה/ים. מצד שני, ראיתי שיכול מאוד לעזור כשמציעים תמיכה ללא ביקורת, כזאת שבאה ממקום של חמלה, כזאת שאומרת שזאת הייתה יכולה להיות אני או כל אחת וכמו שלנו לא מגיע לעבור את זה גם לך לא.
לפני 7 חודשים
TheDervish - אני מסכים איתך לגבי רוב הדברים (אישית פחות על הסמים, לפחות תלוי איזה כי ברגע שבחרת לקחת סמים קשים כנראה שהתוצאות לא יהיו טובות, כאן כן צריך לקחת אחריות).
בנוגע לניסיון שלך אני מסכים עם מה שאת אומרת לחלוטין. הייתי כנראה לא הכי ברור או שפשוט כתבתי בצורה לא נכונה אבל מה שהתכוונתי בגדול זה לראות אם היא עצמה מודעת לכך שהיא צריכה לקחת אחריות. זה לא עוזר לומר זאת אבל אני כן חושב שזה עוזר אם הצד השני מצליח להבין שזה מה שהוא צריך לעשות.

עזרה ללא ביקורת זה בהחלט מאוד חשוב, משהו שאני משתדל לעשות כמעט תמיד, הרי ביקורת לא תועיל אלא אם מבקשים אותה. אבל בגדול מסכים עם הנאמר :)
לפני 7 חודשים

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י