ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכו-אנאלי-זה

דעות, חוויות, סיפורים ומחשבות על נפש האדם, בעולם השליטה ומחוצה לו.
לפני שנה. 12 במאי 2019, 9:51

לנשלטים רבים, בייחוד לחדשים שבהם, יש נטייה לחשוב שהמשיכה שלהם היא איזה צורך בסיסי שהם לא יכולים להתאפק לגביו וחייבים להתחנן עליו בפני כל אישה.
כן, אני מנחשת לעצמי שבטח כבר קראתם את כל הפוסטים שאומרים שאתם פשוט לא צריכים לחשוב ככה ושאף אחת לא חייבת לכם כלום, אבל אני עומדת לנסות משהו שונה, אני אזרום עם הטענה הזו ואניח לרגע שהצורך להישלט הוא באמת איזה צורך בסיסי, כמו למשל: אוכל.

כולנו יודעים שצריך לאכול בשביל לשרוד, כולנו מכירים את תחושת הרעב וכמה לא נעים כשאין אוכל זמין בסביבה בכדי להשביע אותה.
ועל אף זאת, בהנחה ותתפרצו בעת רעב על אדם זר ברחוב בדרישה "תן לי אוכל! יש לי צורך בסיסי באוכל!" במרבית הפעמים הוא יתעלם מכם, ימשיך ללכת ויחשוב שאתם הזויים שכדאי לברוח מהם.
לעומת זאת, אם תשבו ליד אותו אדם זר, ותנהלו איתו שיחה נחמדה בזמן שהוא מנשנש עוגיות, רוב הסיכויים שלא יסרב כשתבקשו ביס או אפילו, סביר להניח, שהוא עצמו יציע לכם להתכבד.

אנשים נוטים לתת בשמחה כשלא דורשים מהם בנואשות, כשהם לא מרגישים שהצורך של האדם מולם מאיים עליהם או שהם נדחקים לפינה ונדרשים למלא אותו.
אנשים אוהבים לתת כשהם מרגישים מספיק בנוח, כשהם מכירים מעט את האדם שמולם ורואים שהוא לא רוצה רק לספק צורך שלו דרכם, ושזה לא כל מה שהוא רואה בהם ורוצה להשיג מהם. אנשים אוהבים לתת כשהם מרגישים שהם בחרו בכך, שזה רעיון שבא מהם, ולא כשנדנדו להם.
והאמונה הזו שהדרך שבה אישה מסוימת תהפוך להיות השולטת שלכם עוברת בניסיונות שכנוע והתחננויות כלפיה היא שגויה, ולמען האמת, רק מגדילה את הסיכוי שהיא לא תרצה בשום אינטרקציה אתכם, אפילו בכזו שלא קשורה לשליטה.

תשכחו מכל מה שראיתם בפורנו הפמדומי. הדרך של נשלט לסשן עם שולטת שהוא לא מכיר לא עוברת דרך התחננויות טורדניות כלפיה.
במציאות שום נשלט לא זוכה להיות במצבים אינטימיים לאחר שהתחנן, הציף מישהי עם התרפסויות וליהק אותה לפנטזיה שלו על הדקה הראשונה עם הצמדת המילה "מלכה" למשפט הראשון שיצא מפיו. זה לא סקסי, זה לא נתפס כחיזור ולא באמת מעורר מינית אף אחת.
בדיוק כמו בעולם הונילי, אישה תגיע אתכם למצב אינטימי רק לאחר שתתפתח ביניכם כימיה מתאימה, ולא בגלל שנפלתם עליה משום מקום ואמרתם לה שיש לכם צורך באקט כזה או אחר.

ואיך יוצרים כימיה כזו? בראש ובראשונה מפסיקים עם הגישה רווית המילים "אני, לי, אותי" שמאפיינת פניות כאלו.
תפסיקו להגיד "המלכה אני אפס", "המלכה תתני לי הצלפות", "המלכה תזייני אותי" (ורצוי שתפסיקו להגיד "המלכה" לזרות באופן כללי).
ובמקום זאת, תתחילו להתעניין בה. ולא, לא בחיי המין שלה ולא בצורה יבשה של שאלות בסגנון ראיון עבודה אלא כמו שהייתם יוצרים שיחת חולין האדם מהדוגמא למעלה, עם מי שהייתם רוצים שיכבד אתכם בעוגיות שאוכל: בסמול טוק שרלוונטי למתרחש סביבכם, בלי שום תזכורת לגבי העוגיות או הרעב לפני שנוצרה נוחות מתאימה.
תפתחו אישיות, חיים ותחביבים מעבר להיותכם "עבדים" אם אין לכם מושג על מה לדבר או איך לנהל שיחה.
אל תשתמשו בבדס"מ כתירוץ לברוח מהאישיות והמגרעות שבכם שדורשות תיקון, זה לא יעבוד לכם. אל תחשבו שחוסר ביטחון, חוסר אינטילגנציה או כישורים חברתיים זה סבבה כי אתם עומדים להסתתר מאחורי תדמית של "אפס". כי אם נשים וניליות לא נמשכות לזה תאמינו לי שגם נשים בדס"מיות לא. גם מי שרוצה "אפס" במיטה רוצה גבר שהיא קודם כל יכולה להתחבר אליו רגשית ושכלית בכדי שהיא תרצה להגיע איתו לסיטואציה של שליטה.

בנוסף, אל תצאו מנקודת הנחה שאין לכם ברירה. נכון, סטטיסטית יש פחות שולטות מנשלטים, אבל אתם צריכים רק אחת לקשר/סשן ולא את כולן.
אגב, הסטטיסטיקה גם באה לטובתכם: זה לא שבאמת אתם מתחרים מול טובים ומוצלחים מכם. רוב ההודעות ששולטות מקבלות הן בסגנון הגרוע שמוצג כאן, והן מסוננות. אם תאמצו גישה שונה אתם מיד תגברו על פונים אחרים ותבלטו מעל 99% מהאינבוקס של השולטת שאתם תפנו אליה. בהתחייבות.
אז לא צריך למהר לבטל את עצמכם ולהסכים לכל דרישה מכל אחת, לא צריך להציג את עצמכם כחסרי גבולות שמוכנים לכל גחמה שתזרק לעברכם ע"י כל מי שרק תרצה.
זה בדיוק מה שמשדר את אותה נואשות מעוררת סלידה מהדוגמא של האיש עם העוגיות. זה משדר שלא אכפת לכם באמת מהאישה שמולכם ומי שהיא, שהיא יכולה להיות כל אחת העיקר תמלא עבורכם פונקציה שאתם נואשים שתתמלא. אף אישה לא רוצה להיות בעמדה הזו, תאמינו לי.
יש סיבה שגם אלו שמחפשות בעצמן למלא פונקציה לא רואות בנואשים פרטנרים לשום דבר ורוצות שיסתלקו כמה שיותר מהר.
ההתנהלות הזו גם משדרת חוסר מודעות עצמית במקרה ה"יותר טוב". אין מצב שאין לבן אדם גבולות או שהוא באמת יסכים לכל דבר, זה משדר חוסר אותנטיות ומעיד על חוסר בגרות והבנה איך יחסים בדס"מיים באמת עובדים, על מישהו שעוד לא התנסה בבדס"מ ועתיד להתאכזב ולהעלם כמו שעושים נשלטים רבים ברגע שהם מבינים שיש פער בין הפנטזיה למציאות. ואף אחת לא מאחלת לעצמה גבר כזה.

והכי חשוב: תנו לה זמן וספייס, אל תדרשו מענה ותתקדמו הלאה אם אין אותו. אם מגיע סירוב מפורש תקבלו אותו בבגרות. אל תתייחסו ל"לא" כהזמנה למשא ומתן, אל תתחננו שתכיר לכם את החברות שלה, אל תגיבו בעוקצנות ובטח שאל תקללו או תפתחו פוסטים שמכריזים ש"כל השולטות זבל סנוביות, אנחנו הנשלטים הם הקורבן".
לא רק שזה לא יעיל וילדותי, זה גם הורס כל סיכוי שתהיו אי פעם רלוונטים בעיניי אותה בחורה בעתיד. ובעיקר זה ישרוף אתכם אצל שולטות אחרות כשיתקלו בפוסטים המביכים הללו שמעידים על ניסיון פיצוי על חוסר ביטחון עצמי ואגו שברירי, או כשהן יקבלו חוות דעת שלילית לגבי הניק שלכם מאותן שולטות אחרות שהעלבתם בפרטי.

גידיאפ​(נשלט) - קראתי נהנתי
אם כי בדסמ אצלי זה צורך נפשי זה לא אוכל אבל זה משהו שאני כבר 25 שנה לא יכול בלי זה
אבל לזכור תמיד שבדסמ זה תבלין הקצפת הדטבדבן ולא העיקר
לפני שנה
ArchAngel​(שולטת) - זאת לא הנקודה שלי. זה לא משנה מה בדס"מ הוא עבור מי שפונה. מה שמשנה הוא איך הוא מציג את זה, כי זה מה שיקבע האם יזכה למענה או לא.
וזה גם רלוונטי לשולטים שהיו פונים באותה צורה לנשלטת, או כל אדם אחר שנמצא בעמדה שהוא זה שמחזר אחרי הצד השני.
לפני שנה
גידיאפ​(נשלט) - אני הבנתי את כוונתך פשוט המשפט של בדסמ הכרחי כמו אוכל צד את עיני
לגבי כל השאר מסכים
קשר של שליטה יכול להתחיל אחרי שיחות אינסוף ששני הצדדים מבינים שיש התאמה לא תמיד מלאה
לגבי נשלטים שרושמים לך תזייני אותי וכל מיני כאלו הם עושים נזק בעיקר לנשלטים כמוני
לפני שנה
girl on mars​(נשלטת) - תקרא שוב ותנסה להבין מה היא אמרה, כי ממש לא הבנת
לפני שנה
HotSpot - מסכימה עם כל מילה ומילה! פוסט חשוב!
לפעמים צריך לדפוק חזק יותר ויותר עד שפותחים את הדלת!
מ"ט.
לפני שנה
girl on mars​(נשלטת) - טרו לגבי שולטים שפונים לנשלטות, פשוט כי זו הדינמיקה במערכות יחסים וגם אני לא אפנה לשולט בצורה כזו, כי אני לא רוצה פרטנר שיראה אותי ככזו.
לפני שנה
קשה אך שווה - תודה רבה על ההשקעה!
לפני שנה
בילי ג'ין​(שולטת) - תגידי, מחקת את התגובה שלי או שאני סתומה ולא שלחתי אותה?
לפני שנה
sensual submissive​(נשלט) - תמשיכי להרים פה את הרמה
תענוג לקרוא פעם אחרי פעם את הכתיבה שלך
לפני שנה
TMOS​(נשלט) - בתור אחד שלא מפזר הודעות לכל עבר אלא רק למי שנראית לי מתאימה וגם כשאני עושה את זה, זה למטרת היכרות ולא למשהו חד פעמי, ההרגשה שלי שעם כל הסירובים של רוב השולטות פה, למצוא פה מישהי שיש התאמה מבחינת גיל, מיקום, דרישות וכו' זה כל כך קשה, להם בסופו של דבר יש יותר "אקשן". כי מספיק שזה מצליח על מישהי אחת לשבועיים או אחת לחודש. אז אין להם סיבה להפסיק. אני מתנחם בידיעה שכשאני אמצא את המתאימה, זה יהיה פי 10 יותר מכל החוויות שלהם ביחד.
לפני שנה
Rogo - להכניס לסילבוס של "מבוא לשליטה". מצוין
לפני שנה
Tzel​(שולט) -
אולי את לא מבינה נכון את מהות הפניות, אולי הרצון למימוש יחסים איתך הוא רק אופציה אחת אמנם מרגשת אבל קלושה מראש גם בעיני הפונים.
לפעמים נראה לי שהצורך של נשלט בהשפלה מתחיל להתממש כבר בשלב הפניה.
פונה בתור סמרטוט/אפס/משהו אחר וזוכה לתגובה משפילה (סוג של זכיה) או התעלמות (שמבחינתו מוצדקת ומתאימה לתחושותיו כלפי עצמו) ואולי אולי, במקרה הבלתי אפשרי (כמו לקנות כרטיס פיס בעשרים שקלים ולזכות) להשפלה אישית יותר.
נראה לי שבפניות האלה הנשלטים משתמשים בך, כבר בעצם הפניה, הרוויחו.
רוצה קרמה טובה? שמחי אותם, הכיני קופי פייסט משלך כתגובה, הוסיפי אושר לנשלטי היקום😎

שבת שלום
לפני שנה
ArchAngel​(שולטת) - אני דווקא מאוד מודעת לכך שמרבית הנשלטים ששולחים את הודעות הספאם שלהם עושים את זה בשביל קודם כל לחרמן את עצמם.
הסוג שכותב בשביל לחרמן את עצמו, בהרבה פעמים הוא לא זה שמתחנן בצורות שונות להכיר אותך אלא בכלל לא שואל אותך. הוא ישר שולח לך איזו פנטזיה, "רק שאלה" במסווה של פנטזיה או עושה כל מיני מניפולציות שהמטרה שלהן היא לגרום לך להשפיל אותו וככה מלהק אותך לסשן בראש שלו.
להם לא אכפת משום דבר, הם לא יתלוננו שהם לא זוכים למענה, כי לקבל מענה לא הייתה המטרה שלהם מלכתחילה.
אוכלוסית המתחננים, המטרה שלהם היא לרוב לא לאונן מול המסך. כל פוסט מלא תסכול שאתה רואה בפורום שבו נשלט מתפלא למה לא זכה למענה, אתה יכול להיות בטוח שבמרבית הפעמים הוא נכתב מנשלט שהתחנן ליחס משולטות (אני בודק היסטוריית הודעה בנינו תמיד), בין אם ישירות או דרך חנופה צבועה, ובכנות לא מבין למה אף אחת לא עונה. הרי בפורנו שהוא רואה ובפנטזיה שהוא מדמיין נראה לו הגיוני שנשלט יתחנן ויתחנף ואז השולטת תתחרמן מזה או משהו ותרצה באינטרקציה משמעותית איתו.
כשמדברים איתם ומסבירים להם למה דרך הפעולה הזו לא תוביל למטרות שהם מחפשים, הם מתחילים לדבר איתך ברצינות, זונחים את הדמות הנשלט חסר הכישורים החברתיים שהם מגלמים ופתאום יוצא מהם גבר שאם היה מתנהג עם נשות האתר כמו שהוא מתנהג איתך בשיחה הזו הוא מזמן היה מוצא את מבוקשו.
כשהם רואים שלהיות הגבר שהם יודעים להיות הרבה לפני הנשלט שהם מגלמים גורם למישהי סוף-סוף לא רק לענות למה שהם כותבים אלא ממש לנהל איתם שיחה, הם מבינים שכדאי להם לשנות את ההתנהלות שלהם באתר. ובהרבה פעמים גם מצליחים למצוא לאחר מכן את הקשר שהם מחפשים.
לפני שנה
פייגי קירץ​(שולטת) - אהבתי! פוסט חשוב!
לפני 5 חודשים
BDSM avi​(אחר) - שמח שעזרת לי❤
לפני שבוע

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י