שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בעבור חופן צומי

אני רוצה את אור הזרקורים; אני רוצה תהילת עולם; אני רוצה את סגידתו של קהל משתאה; אבל אני מוכנה להתפשר על צומי, בינתיים.
לפני 11 חודשים. 18 ביוני 2019, 23:24

על הפנים שלו יש הבעה של ריכוז דאוב, כולו ממוקד כחוד סיכה במתרחש בגופו - באגן שלו - בזין שלו. היד שלה עליו היא מרכז עולמו והיא שותה את ההבעה שלו בצמא.

"אתה רוצה לגמור". היא לא שואלת. בשביל מה לשאול? היא כבר יודעת.

הוא מהנהן. אחרי רגע הוא נזכר שהיא מצפה ממנו לענות תמיד בקול, ומוסיף, "כן. כן. בבקשה". הוא לא מתכוון להוסיף את ה"בבקשה", אבל התחינה מגיעה מעצמה, לא קרואה אבל בהחלט מלאה כוונה.

"הממ". היא ממשיכה לשחק בו בזמן ששיניה מחפשות שוב את הפטמה שלו. היא לא נושכת חזק, רק בדיוק מספיק כדי שטבעת הדקירות סביב הפטמה שלו תשלח בו חץ של תאווה שיתמזג עם מה שידה המשוטטת עושה לו.

היא מסתכלת בו בזמן שאצבעותיה מטיילות עליו כמו בהיסח הדעת. כמה דברים שכבר עשתה לו, כמה פעמים כבר שהביאה אותו לסף, לרגע הזה שבו עיניו נעצמות בכוח ופיו נפער והזין שלו כבר מתחיל להכין את עצמו לפלוט בכוח את הזרע שיעבור בו... ועצרה, ברור שעצרה. היא לא רוצה שהכל ייגמר, הרי. היא רוצה להמשיך לשתות את הרעב הזה שעל הפנים שלו, את התשוקה שעושה אותו יפה כל כך.

המחשבה מלהיטה אותה, שוב, כמה שהרעב עושה אותו יפה, בהבעת ההתמסרות הזאת על פניו. כשעיניו פקוחות, הן ממוקדות בה, מלאות אמון ותחינה. הוא שלה, הוא נותן לה את עצמו, והיא רק רוצה לקחת עוד ועוד.

"תן לי", היא אומרת. "תן לי אותך". והיא מתיישבת שוב על פניו. כמה פעמים שכבר עשתה את זה היום, בין כמעט-גמירות שלו, ולא מספיק לה, ולא מספיק לו. לשונו נשלחת אל מטרתה עוד לפני שהיא מספיקה לסדר את עצמה מעליו, והיא שוב רטובה ונוזלת עליו את תאוותה אל הרעב שלו.

שפתיה התחתונות על פיו וגופה מפותל במקצת לאחור, כדי שכף ידה תוכל לאחוז בזין שלו וללפות אותו שוב ושוב. ככל שתנועות לשונו מלהיטות אותה יותר, כך תנועות ידה מהירות יותר, נלהבות יותר. הנהמות שלו אל תוכה מרטיטות אותה מבפנים וגורמות לה להתקמר עוד יותר. היא רוצה לעצום עיניים ולתת לראשה להישפך לאחור, אבל היא גם רוצה להמשיך לנעוץ עיניים בפניו, בתחינה המתוקה שבכיווץ הריכוז שבין עיניו, במבטו שלא מש מפניה.

והמעגל סגור, כי ככל שידה נלהבת יותר וקדחתנית יותר, כך לשונו נמרצת יותר, והיא מרגישה את זה מתקרב עוד, מרגישה את עצמה נוזלת על הסנטר שלו, מרגישה את החום הזה גואה בה לכל תנועה זעירה של הלשון שלו. וידה גורפת ולופתת ומשפשפת אותו בתוכה חזק יותר ויותר, והיא כבר מוכנה לוותר לו, למה לא, שיגמור, מגיע לו עם מה שהוא עושה לה, מה שהוא עושה לה, מה שהוא עושה לה... היא עוצמת עיניים ומתפוצצת עליו, ידה מתהדקת בעווית ונשימות צורמות חומקות מבין שפתיה והופכות לגניחות ולפרצים קצרים של צעקות תשוקה. היא אפילו לא עוקבת אם הוא גומר או לא, הגל הנושא את זרם ההתכווצויות בתוכה סוחף אותה וגורר אותה ולבסוף בולע אותה לתוכו.

שתי ידיה לופתות את צדי פניו ומושכות את לחייו כדי לעצור את תנועת לשונו, שנדמה שיכולה להמשיך לנצח. "די", היא אומרת. "די, די, די".

והוא משמיע יבבה קלושה שיש בה משהו מהמחאה, אבל מפסיק, וכשהיא יורדת ממנו היא רואה את פניו, תערובת של סיפוק ושלווה עם הריכוז ההוא, הרעב, המתוק, הממוקד לחלוטין, והיא צוחקת את שרידי האורגזמה שלה בשביעות רצון כשכף ידה חוזרת לשוטט על הזין שלו, התפוח בתוכה. פניו צונחים הצידה והוא מתנשף בכוח כשהיא ממשיכה ללטף, והתאווה שלו שלא הספיקה למצוא סיפוק מקפיצה את הזין שלו בכף ידה, אדום ומשתוקק.

"בבקשה", קולו קטן וחורק, והיא יודעת שהיא יכולה להירגע. זה עדיין לא נגמר. והיא ממשיכה לבלוע את הבעת התחינה והרעב שלו בשקיקה, וזה כל כך נעים.

Chucha - פאק כן
לפני 11 חודשים
hrgiger - מעולה.
לפני 11 חודשים
Succubus​(אחרת){ParkerFrye} - ממך זאת חתיכת מחמאה.
לפני 11 חודשים
tzoommy - ללקק את הצוף שלך..
לפני 11 חודשים

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י