סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

צלקות

כמו שאמרתי, עולם השליטה הוא מדהים, אבל אפל מזעזע וחולני, אחרי שנים בקהילה בכל תפקיד אפשרי, התעוררתי.
וזה הזמן לספר את הסיפור.
לפני 5 חודשים. רביעי, 10 ביולי 2019, בשעה 15:36

לא יודעת איך להתחיל את הבלוג, אני יושבת כמה דקות ובוהה במסך מחכה שהמילים יכתבו את עצמן בזמן שהנפש בהפסקת צהריים.

משהו אחר קרה אצלי בפנים, וזה מטורף כל כך ושונה, החומות שלי נשברו וסיפרתי לו הכל, מי אני ומה עברתי, כל טעות ונפילה והוא המשיך להסתכל עלי במבט מעריץ ומטלף, חשפתי את כל כולי, את הגוף שלי עם כל סימני ההרזיה, את עודפי העור שנשארו מהקיצוניות שירדתי במשקל, את הבכי הלא נשלט שתוקף לי את החיים, הוא חיבק אותי שרעדתי, הסתכל לי בעיניים.

הוא תמיד אומר לי כמה שאני חזקה, אחרי כל מה שעברתי אני רוצה להשתנות, הוא לא מזיין אותי, הוא מקלף לי את החלק השרוף בלב, אף פעם לכ חשבתי שאוכל להיפתח כל כך, להרגיש כל כך שייכת.

בדיוק שהפסקתי להאמין ורציתי למחוק את המוח מכל סם פסיכואקטיבי שהמציאו הוא הגיע אלי וגרם לי להאמין בעצמי, לרצות לשפר את עצמי כל יום, קצת יותר.

אז למרות שאני כל כך אוהבת לכתוב ולספר החלטתי לברוח מכאן לתמיד, אני לא יודעת אם הוא באמת האחד שלי, עדיין לא ראיתי את כל הצדדים, אבל מה שבטוח הוא זה שנתן לי תקווה, שגרם לי להבין שההתעסקות בעבר מיותרת, מעכבת.

אז שלום ולא להתראות קהילה, החלטתי לחזור לאהבה הטובה והישנה, כזו שבה אני לא נגררת על הרצפה על ארבע עירומה, מושפלת חשופה, הדבר היחיד שאחשוף הוא הנפש וגם עם האחד שראוי להיחשף. 

תשמרו על עצמכם ותבינו שלכל סטיה יש בסיס, הבסיס לאהוב כאב פיזי או נפשי חייב להיות בסיס מלוכלך, תחקרו, תכנסו תחפרו ותזרקו הכל לפח, תתמקדו במה עושה לכם טוב בהווה ובעתיד במקום להתמקד בסשן הבא.

בסופו של דבר כולנו רוצים אהבה, כזו אמיתית וטהורה

סטיות זה בסדר עם האדם הנכון, באינטמיות הנכונה

סקס בדאנגן זה לא קול.

אני הייתי באתר הזה- צריכה חינוך, קומפליטלי וסקארד

או בקיצור, שיר, נעים מאוד.

48 שעות אחרונות באתר, זה זמן לשאול, להודות ולהתפרק כי לפה אני לא חוזרת יותר🙏🖤

 

 

Rrocketqueen - בהצלחה
לפני 4 חודשים

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י