בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכו-אנאלי-זה

דעות, חוויות, סיפורים ומחשבות על נפש האדם, בעולם השליטה ומחוצה לו.
לפני חודש. שישי, 20 בספטמבר 2019, בשעה 01:53

אמרתי לעצמי, "טוב די, תהיי רצינית, הוא המורה שלך, לא יצא מזה כלום" ובאמת שהתכוונתי לנסות לרדת אפילו מהפנטזיה לגבי זה.
אז בוא תגיד לי, בשביל מה באת לשיעור נהיגה עם חולצה לבנה כל כך דקה שעוד שנייה הופכת לשקופה עליך?! אתה לא יודע שזה מטריף אותי?
טוב, בטח שאתה לא, בדיוק כמו שאתה לא מודע לזה שאני כבר בנוהל רגילה לנהוג עם תחושה שהיא כמו זקפת פאנטום בזין שאין לי כשאני איתך באוטו.
אני שולטת בעצמי ומגיבה לזה בצורה הכי נטרלית, מנסה לא להתייחס. מתעלמת מכל מיני אמירות שאתה לא מודע לכמה שהן מדליקות אותי.
אבל הסחת דעת ויזואלית מובהקת זה משהו שעוד לא היה לי. חולצה כזו דקה, לבנה, מבד פשתן שהופך אותה לכמעט שקופה על גופך ועוד עם מחשוף ווי. מעולם לא לבשת כזו אף פעם. פאק, מה לא לימדו אותך בבית לשים גופיה? כל מה שחשבתי עליו זה הפטמות שלך ואיזה גניחות יצאו ממך כשאשחק איתן. פאק, אם אתה צריך עזרה בלהתלבש רק תגיד לי, אני אשמח שזה יהיה הנושא של השיעור הבא.

למה לא הייתי מרוכזת היום, אתה שואל? כי כשעצרנו כשהיית צריך לתדלק, לא יכולתי שלא להפסיק להסתכל עליך במראה הימנית, על איך הרוח מאיימת לקרוע את החולצה ממך, מנופפת את הבד לכל הצדדים ונותנת לי בכל פעם שבריר של שנייה לראות פיסות מעורך וזה הכי קרוב ללראות אותך עירום שאקבל.
הייתי מסתכלת עליך ישירות מהחלון אבל התיכוניסטית מהשיעור הקודם שיושבת מאחורה הייתה חושבת שיצאתי מדעתי אם אני מתרכזת בלבחון גוף של גבר בן 60. אבל כשהבטתי במראה וסוף-סוף ראיתי לראשונה את גבולות התחת שלך מבעד למכנסיים שלבשת, כשעמדת עם הפנים למשאבה, שכחתי שהיא בכלל קיימת.
כשיצאנו מתחנת הדלק כמעט נכנסתי באיזה רכב ביציאה כי כל מה שיכולתי לחשוב עליו זה איך בעולם אחר הייתי יכולה לצאת מהאוטו ולהיצמד אליך מאחור, להכניס יד לתוך הסמרטוט השקוף שקראת לו חולצה ולגעת בכל מה שבמציאות הזו שייך לי, ואז לגרור אותך מהפטמות למושב האחורי ולרדת לכוס הבתול שלך (הנחה שלי, מוזמן להפתיע אותי) עד שתרגיש שאתה שנייה מלקבל התקף לב, ובדיוק ברגע השיא, לחדור פנימה לתוכך ולא להפסיק עד שאתה מרגיש שאתה שנייה מלחטוף שבץ. 
ודווקא זה שאתה מגיב בכזה רוגע לטעויות שלי, כשאני יודעת שעל תלמיד אחר כבר היית מרים את הקול, רק מזכיר לי איך אני הפכתי אותך לכזה בסופ"ש וזה לא עוזר לי להירגע.

ומה אני מקבלת במציאות? אותך מתחיל לנער את הקופסא של הטיפקס במקום שתתחיל לנער לי את הזין. יש לי אחד שגם מוציא חומר לבן ודביק אם הקטע שלך זה להתלכלך מכאלו בהמלך נסיעה (גאד כמה שאני ארצה למלא אותך בזרע שלי ואז לשלוח אותך לתלמיד הבא מטפטף במכנסיים...).
טוב נו די, פשוט אל תתלבש ככה יותר. תבוא בלבוש חשוף רק אם אתה מוכן ללחוש לי באוזן שזה לכבודי. אני מתפללת בכל פאקינג פעם מחדש כשאנחנו עוצרים באיזה סמטה חשוכת-אל שזה מה שתעשה,
שתצא מדמות "המורה" הקורקטי שאתה, שתקטע את ההסבר החופר שלך ושתהיה קצת אמיץ ותיזום מגע כלשהו. מה לא ברור? תגע בי כבר יא בן של זונה! תראה סימן כלשהו, כי ממני זה לא יבוא כשאני מחזיקה בכיס שלי חלק מהפרנסה שלך ואני לא רוצה שתרגיש שאתה חייב. פשוט תנשק אותי כמו שאתה תמיד מאחל לי, ואני כבר אתפוס לך בסנטר ואוריד אותך למטה איפה שאתה אמור להיות. תניח עלי יד בשביל שתהיה לי את ההזדמנות להביך אותך בשאלה "מה אתה עושה?" רק בשביל להרגיע אותך תוך כמה רגעים עם ליטוף נעים שיהפוך לאיטו ללפיתה חזקה.

או אל תלבש יותר חלוצות שקופות, פליז. זה מוציא אותי מדעתי.

---

אהההה נראה לכם שזה עזר? את הטקסט הזה כתבתי על השיעור של אתמול ונחשו מי הגיע באותה חולצה גם לשיעור היום?

היום הוא החליט לפנות במיוחד בשבילי זמן בין השיעורים שבהם הוא מחליף רכבים מידני לאוטומט. מה שאומר שהיום יצאנו ביחד מהאוטו ובמרחק ההליכה הקצר בין הרכבים יכולתי לבחון את גופו מקרוב יותר, ועוד עם החולצה הזו שלו, יא אללה. לגלות שהוא טיפה נמוך ממני ממש הדליק אותי, מה שהוביל לזה שהתלמידה שהייתה לפני והייתי צריכה להחזיר הביתה בטח חושבת שיש לי פיגור כי עשיתי טעויות כאלו מפגרות על הכביש שזה עצוב. ואז הוא התחיל לגעת לי בהגה/ידיים בשביל לתקן אותי, מה שיותר הדליק אותי, מה שגרם לי לנהוג בצורה יותר מפגרת.

כשהסתיים השיעור, היו לו הערות על ההיגוי שלי ואני במקום להנהן עם הראש בכוונה משחקת את עצמי אידיוטית בשביל שיראה לי איך כדי שאוכל להתענג מהסוג-של-נניח-ליטוף על הידיים שלי בזמן שהוא מעביר את ההגה ביחד איתי. ואז מגיע איחול ה"נשיקות" הרגיל שהפעם היה מלווה בגוף שהתקרב לכיווני מבלי שהוא שם לב (אני מניחה?) כשהוא נותן את הנשיקה הזו באוויר, ואלוהים יודע איך החזקתי את עצמי מלקרב את ראשי ולנשק אותו על אמת.

נזכרתי שאני חייבת לו 20 ש"ח ואמרתי לו שאביא בשיעור הבא, והוא ענה שכסף לא מעניין אותו, שמעניינים אותו הביצועים. כששאלתי אותו מה דעתו על שלי, הוא אמר שהוא לא יכול לתת לי דירוג, כי הוא לא יכול להיות אובייקטיבי איתי (זאת הפאקינג עבודה שלו, כן?) כי הוא *אוהב* אותי כמו שאני. זה מה שהוא אמר לי במקום להגיד משהו ענייני על הנהיגה. אני עוד אתחיל לחשוב שהוא עושה את זה בכוונה, שהוא מודע היטב לאיך אני מרגישה בנוכחותו. אז תנשק אותי כבר יא חרא! בדיוק עוד שני מילימטר מנשיקת האוויר שלך היום כשהתקדמת עם הגוף לכיווני וזה היה קורה. 2 מילימטר. זה כל מה שהפריד ביני ובינך מתמזמזים באוטו, בין האצבעות שלי לבין הפתחים שלך, בינך ובין לנהוג הביתה כמו מפגר בדיוק כמו שגרמת לי. אתה מטריף לי את הצורה, אתה מושך אותי מעבר לגבולות ההגיון, אני רוצה לזיין אותך עד שמישהו יצטרך ללמד אותך מחדש איך הולכים. סביר להניח שזה לא יקרה אף פעם, אבל לא מונע ממני לקצוץ ציפורניים לפני כל שיעור, בדיוק כפי שאני עושה לפני כל דייט, בתקווה שכן.

maybe​(נשלט) - מי היה מאמין...
אין הרבה גברים שכתבת עליהם 2 פוסטים...
תיאוריה כבר עשית?
לפני חודש
ArchAngel​(שולטת) - זה הפוסט השלישי 👌🏻
תיאוריה עברתי כמה שבועות לפני שהכרתי אותו.
לפני חודש
maybe​(נשלט) - נכון..את בעצם חייבת לי שעת שינה..שלשום אחרי שקראתי את הפוסט לא הצלחתי להירדם מסיבות השמורות במערכת..
אולי תחליפי מורה, את מסוכנת על הכביש ככה..
לפני חודש
ArchAngel​(שולטת) - רוב הזמן אני נוהגת יפה, אני סתם מגזימה. אני לא באמת יושבת שם ומזילה ריר, כן?
ומעניין מה דמיינת :)
לפני חודש
maybe​(נשלט) - נראה לי שאת מארגנת לי עוד שעה ביציאה...לא רואה איך נרדם עכשיו..הדימיון עובד שעות נוספות..
לפני חודש
סווריןן - אם שמים בצד את המוזרות הגרונטופילית שלך, נדיר לקרוא טקסט פשוט של תשוקה של אישה לגבר. בלי מטפורות. בלי דימויים. בלי להפוך את הסקס לחלק מאווירה. ליטרליות: אני רוצה לעשות לך א' ושאתה תעשה לי ב'.
לפני חודש
ArchAngel​(שולטת) - אבל הוא לא באמת זקן. בטח לא מספיק בשביל שזו תחשב גרונטופיליה. אם אתה מתאר אותו סבא מקומט כזה עם שיער לבן (בסגנון של התמונה ששמתי בפוסט הראשון לגביו) זה לא הכיוון. הוא לא נראה בן 20, זה נכון, אבל גם לא כאילו הוא עוד שנייה מגיע לבית אבות.

And well... מעולם לא הייתי אישה נשית. אם מישהו מחרמן אותי, המוח שלי פשוט רוצה לזיין אותו וסביב זה יסובו הפנטזיות שלי, בלי להתעכב על תיאורים רומנטיים או ללכת מסביב ולעטוף את זה בכל מיני דימויים מורכבים.
אם אני רוצה למשש אותו, להפשיט אותו או להיות בתוכו אז זה מה שאני רוצה ואני לא רואה סיבה לעדן את זה.
לפני חודש
סווריןן - לא חשבתי שאת צריכה לעדן משהו. רק התייחסתי לייצוג הבלתי שגרתי של תשוקה על ידי אישה. התכליתיות היא בדרך כלל מאפיין של תיאורים של גברים. גם כאן באתר דרך אגב.
לפני חודש
ArchAngel​(שולטת) - זה כי אני טומבוי ויש לי זין (טוב... כמה 😏)
לפני חודש
אישה מבפנים​(נשלטת){רונית} - למה הוא לא קרא את זה עד היום.
בסוף את עוד בטעות תעברי טסט
ולא יהיו עוד שיעורים...
לפני חודש
ArchAngel​(שולטת) - הטסטר והמורה הם אנשים שונים
לפני חודש
ascertain​(שולט) - בהחלט יש מצב שהוא מרגיש את המשיכה שלך אליו ולכן החולצות.

למרבה הצער, זה שהוא נמשך, ואולי אפילו מעוניין בך, לא אומר שהוא מצפה למימוש באותה דרך שאת מצפה....

במקומך הייתי מחפש דרך לזרוק משהו על דומיננטיות נשית ולראות איך הוא מגיב.

וכמובן - אם יתברר שהוא אכן בעניין - למען שלום הולכי-הרגל - מעבר משיחות למימוש - רק אחרי הטסט.
לפני חודש
ArchAngel​(שולטת) - לגלות לך סוד? אני מודעת לכל זה. ברור שרוב הסיכויים שהוא תופס את הסיטואציה אחרת ממני, ברור שגם אם הוא מרגיש ולו טיפה של משיכה אלי זה לא חייב להתבטא באופן שבו אני מפנטזת עליו.
ברור לי שרוב הסיכויים שמדובר בונילי, בצד האקטיבי של המפה, עם דעות שמרניות של בני דורו (ממה שיצא לי לשמוע לפחות) שממש לא ימהר לזנק להגשים את התסריט הפורנוגרפי שלי גם אם יתברר שהוא נמשך אלי.
אין לי חשיבה אגוצנטרית, אני מודעת לזה שהעולם לא מתנהל מתוך החוויה האישית שלי ולכל אדם יש את העולם הפנימי שלו שלא סובב סביב השקפותיי ורצונותיי.
אני בטוחה שכשהוא מתלבש בבוקר הוא לא יושב וחושב עלי או בכלל על מה הוציא מהארון, אני בטוחה שסתם נחמד לו לדבר איתי ושהוא לא מתכוון לשום דבר. אני מקבלת את זה שיש מצב גדול שהחיבה שלו אלי היא בכלל אבהית כי יש לו היכרות עם הוריי.
התסריט שלי פורנוגרפי לאללה כי כיף לי לפנטז על זה, אבל באותה נשימה אני מודעת לכך שמדובר בפנטזיה שרוב הסיכויים שלא תתממש ולכן אני לא מנסה להגשים אותה בשום אופן. לא לפני טסט, לא אחרי טסט. לא בשום שלב. אני לא רומזת, לא נוגעת, לא בוהה, לא נושמת אפילו בצורה שתגרום לו להרגיש ולו שמץ של חוסר נוחות. אני גם נוהגת בצורה בטוחה עד כמה שלמדתי, ומשתדלת להתרכז בכביש ולא לסכן אף אחד (אין לי באמת בעיות ריכוז, זאת הגזמה לצורך הפוסט).
אין לי שום זכות לכפות את רצונותי, החרמנות שלי לא מהווה הצדקה ובאחריותי להשתלט עליה ולכן אני לא אבטא אפילו פירור ממנה אם אין רצון מפורש שלו (וזאת הסיבה שאני חופרת על זה בכלוב: בשביל לשחרר לחצים במקום בטוח של יפגע באף אחד). יותר מזה- גם אם יבטא רצון מפורש אני אוודא איתו שהוא שלם עם זה, במקום לתפוס מיד טרמפ על ההזדמנות, גם אם זה במחיר שזה יוריד אותו מהעניין.
הכדור במגרש שלו, זאת החלטה שלו מה לבטא כלפי, ואני אזרום עם אשר יהיה. וגם במקרה ויווצר משהו, אני בטוחה שזה לא יקרה כמו איזה בולשיט רואים בפורנו שפתאום יצא ממנו איזה נשלט חבוי שהסתתר שם כל חייו ורק חיכה לבואי. אני מתארת את זה מקסימום כהתמזמזות ונילית שבמהלכה אלטף לו את הישבן ואבחן את תגובתו, ואם יש היענות אתקדם משם כל כך לאט עד כדי שעמום.
מעבר לזה שאני לא רוצה לקלקל את היחסים בנינו מאוד חשוב לי לא לפגוע. חשוב לי שכל אדם שיהיה איתי בסיטואציה אינטימית יחווה את זה כחוויה מענגת ולא טראומטית. ובשביל ליצור חוויה כזו צריך לבנות יחסים כאלו בהדרגה וקודם כל מרצון משותף. בהיעדר שני אלו אמשיך להסתפק בפנטזיה.
לפני חודש
ascertain​(שולט) - אבל את מנציחה את הטרגדיה של המצב כשאת מחכה שהוא ייזום.

הרי גם הוא לא יכול ליזום. בגלל שהוא מורה ואת תלמידה. בגלל היחס עם ההורים שלך. בגלל שיש ביניכם יחס של מבוגר אבהי וצעירה.

כלומר, תאורטית מאוד, יש מצב ששניכם נמשכים זה לזה ומפנטזים (כל אחד מהמיקום שלו בספקטרום המיני) איך הוא מזעזע את עולמו של השני/ה - ושניכם מנועים אתית מלעשות את הצעד הראשון.

מה שמעלה את השאלה - האם דווקא בגלל שאת מגיעה מהעולם שלנו, בתפקיד של דומית - האם את מחויבת אתית לא ליזום במצב הזה, או כן ליזום במסגרת לקיחת אחריות על ייזום ההתנעה של הבירור הזה בשבילו (-:

נ.ב
כשגבר קשיש מתחיל ללבוש חולצות חגיגיות לעבודת היומיום שלו זה אומר דרשני.

לפני חודש
ArchAngel​(שולטת) - אני לא חושבת שזה טרגדיה שאני לא יוזמת, אני חושבת שזה המעשה הלגטימי ביותר שהולם את המציאות.
לפני חודש

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י