בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכו-אנאלי-זה

דעות, חוויות, סיפורים ומחשבות על נפש האדם, בעולם השליטה ומחוצה לו.
לפני חודש. שני, 23 בספטמבר 2019, בשעה 04:45

זה נדמה כאילו כל בחורה שלומדת לנהוג מפחדת שהמורה הזקן שלה (טוב לא כזה זקן, אבל כיף לי לקרוא לו ככה) יביע איזו כוונה מינית כלפיה, אבל אני רק מתפללת לזה. החלום שלי הוא אשכרה לשמוע ממנו איזו אמירה סליזית כזו, שהייתה מטרידה כל אחת מלבדי, למשל שהנושא של השיעור הנוכחי יהיה סביב הגוף שלו. 

כניסה למנהרות, נסיעה לאחור, מתי נכנסים לאיזה נתיב... תעיף את הלוח המחיק המטופש הזה שלך ותדגים לי עם הגוף שלך במקום. תצייר איזה דוגמא שבא לך עם איזה משהו טעים ותן לי ללקק את זה ממך, מהצוואר, מהחזה, מהבטן, מהירכיים הפנימיות... אל תפסיק עד שתהיה מספיק מגורה בשביל שאוכל להחליק את האצבעות בקלות אל תוך המנהרה הבתולית שלך, ואז תכוון אותי לאיזה נתיב לפנות בשביל לגרום לך לאבד שליטה מרוב עונג, עד שתתחיל להתחנן שאני אכנס לתוכך ברוורס, בניצב, במקביל, בכל התנוחות... בא לי לשמוע אותך זועק שאגביר מהירות, שאאיץ את עצמי בתוכך, שלא אשמור שום מרחק ממך. 

תן לי פרס על נהיגה טובה. עזוב את המחמאות. פשוט תחגור את עצמך ככה שלא תצליח להתנגד, תתפשט ותתן לי לגעת בך, איך שבא לי, איפה שבא לי, כמה שבא לי. תן לי להתחיל מלשחק לך בחזה, בפטמות. בכל האיברים האלו שמביך להתעסק בהם בגבר כי זה "נשי" ואמור להיות מתפקידו. תן לי להתעכב עליהם ולהתייחס אליך כמו לאישה שלי. תן לי לשחק עם המבוכה שלך, תן לי גלות לך איזה עונג פספסת כל השנים האלו כשזנחת אותם, תן לי לינוק ממך ולנגוס בך עד שישארו לך סימנים ממני. תן לי לתפוס לך בזין שמסגיר מה אתה באמת מרגיש, שבוגד במה שהמוח שלך חושב שנכון. תן לי להזיז אותו איך שבא לי, כאילו היה מוט הילוכים. כן, גם כשזה יכאב ולא יהיה נעים. איך זה מרגיש כשהתלמידה שלך ליטרלי מחזיקה אותך בביצים?

בא לי שבסוף השיעור תגיד לי שאתה רוצה את התשלום שלך אחרת, תתקרב אלי ותלחש לי שאתה רוצה לשבת עלי. תורה לי לעצור בצד באיזו חורשה מבודדת, תגיד שאנחנו מתחלפים במקומות ורגע לפני שאקום ממקומי תתיישב לי על הברכיים, תחכך את הישבן שלך במפשעה שלי ובמבט מתחנן תגיד שאתה רוצה שאעניק לך אורגזמה, עם רמיזה עבה מאיזה פתח היא תגיע. אני לא אגיד דבר, אני אתן לשתיקה המביכה לגרום לך לנסות לפתות אותי חזק יותר, לתפוס לי את האצבעות ולהכניס אותן לפה שלך ביניקה סקסית, להתחיל לעשות לי סטרפטיז קטן עד שלפתע אמצא אותך יושב מעלי ערום לחלוטין ולא אוכל להתאפק עוד, וארצה לתדלק אותך כאן ועכשיו.

בא לי שתעשה לי כזה טיזינג עד שאתנפל להשכיב אותך על מכסה המנוע כך שכולם יוכלו לראות איך המורה שלי, ששמו מתנוסס בגאווה על כובע הרכב, מיוחם. וכשאתמקם בתוכך, במקום להגיד "רגל על הבלם" או "שתי ידיים על ההגה" כמו שאתה תמיד אומר בשיעורים, תבקש לשים לך ברך על הביצים ושתי ידיים על הגרון, וממש תתחנן כי אתה מרגיש שככל שאתה יותר כנוע ככה יותר נעים לך לגמור. אתה תקבל סטירה על זה שחשבת לחלק לי הוראות, ואני אדאג שתרגיש את החדירה הזו חזק, בלי הנחות. אתה תקבל את מה שרצית רק שונה מכפי שקיוות. את הגניחות שלך ישמעו למרחקים, אולי זה ימשוך כמה סקרנים, אבל אתה לא תקום ממכסה המנוע עד שאתה לא תגמור מחדירה, בלי שום עזרה חיצונית, רק אני בתוכך מאלפת אותך לגמור מהחור, מהכוס המתוק הזה שאנחנו חוקרים ביחד לראשונה מזה 60 שנים. חסר לך שלא תעמוד בקצב, יש לי יד מחנכת שלא תהסס לצבוע את ישבנך בגווני אדום, להרטיט את כל העובי שלי בתוכך, לתפוס לך בפלחים ולהצמיד אותך בחוזקה אלי ככה שאמלא אותך עד קצה גבול היכולת. אני לא אפסיק עד שמרוב חיכוך החור שלך ירגיש יבש. כשתתחנן אלי שזה כבר שורף, אעשה גיחה קצרה בין רגליך להרטיב אותך מחדש. אני אנשק אותך בכל הגוף, אלטף אותך ואלחש לך לאוזן מילים נעימות כשיהיה צורך להבהיר לך שאני כאן ולא אתן לדבר רע לקרות לך. בכוחי להמיר את הכאב לעונג ואת העונג לכאב, להעניק את שניהם אליך בעת ובעונה אחת. לשחק לך בשכל ביחד עם הגוף. אני אמשיך לזיין אותך עד שתגמור בשרשרת, ואת הגמירות האלו שטרם הכרת ילוו סימנים לגופך כמזכרת.

---

זה מה שעובר לי בראש שאני איתו ברכב, רק ששם לעומת בעת כתיבת פוסט אני לא יכולה לעשות על זה ביד. זה למה מספיק שהוא יגע לי בטעות ביד כשהוא מזיז את ההגה בשביל להקפיץ אותי. זה יהיה פוסט אחרון בעניין אלא אם כן יקרה נס ותהיה איזו התפתחות מעניינת בעניין מעבר לכל מיני נסיונות של התחכמויות מילוליות משני הצדדים. 

חומר ביד היוצרת​(נשלט) - זהו החלטתי, אני עושה שינוי קריירה(-: מורה לנהיגה פתאום קורץ לי..
לפני חודש
Dangerous Dolphin​(נשלטת) - עוקבת אחריכם ומקווה לקרוא עוד פוסט עליו!
⁦❤️⁩
לפני חודש
טובי - לומדת נהיגה במודיעין אולי?
במידה וכן ניתן לטפל :)
לפני חודש
ArchAngel​(שולטת) - הרבה יותר צפונה משם :)
לפני חודש
petka11​(שולט) - את תעשי איתו משהו מתישהו או רק תתחרמני בסוד ותכתבי את זה פה 😂
Возьми быка за рога уже!
לפני חודש
ArchAngel​(שולטת) - הכי רחוק שלי זה להתחכם איתו מילולית באופן רב משמעי. אבל אני לא אעשה שום דבר מופגן כי זה יכול להתפרש כהטרדה ואני לא רוצה לפגוע בו.
זה יצטרך לבוא ממנו, כי לי אין בעיה ש"יטריד" אותי. אבל אם זה הדדי הוא בטח מפחד מאותו דבר לגבי.
הנתונים העובדתיים אומרים שזה לא הדדי, אבל יש כל מיני רמיזות לא חד-משמעיות שגורמת לזה להיראות כאילו כן אבל אני לא אקח את ההימור הזה.
לפני חודש
petka11​(שולט) - אם כל האנושות הייתה ככה לא היינו מתרבים כמין 😂.

הוא גבר מבוגר ו"קלאסי", לא מטרוסקסואל פמיניסטי, נכון? לא נראה לי שהוא יפגע אם את תתחילי איתו.

גם הטרדה מינית זה אם את מתחילה איתו, הוא אומר לא ואת ממשיכה.

והכי חשוב - בישראל, כמו גם בכל העולם, לא יעשו לך כלום אפילו את תתרידי אותו בצורה קיצונית, כי יש לך XX בתאים בגוף... (לצערי)
לפני חודש
ArchAngel​(שולטת) - אני לא מטרידה אותו לא כי אני מפחדת מעונש, אני לא מטרידה כי אכפת לי ממנו. גם להציע הצעות שגורמות לאנשים להרגיש לא בנוח זאת הטרדה.
להניח שרק בגלל שהוא גבר הוא ישמח לכל הצעה מינית מאישה זה מה שגורם למה שהזכרת במשפט המסכם- לזה שלא לוקחים ברצינות תלונות של גברים.
אם הוא באמת בעניין הוא כבר יודיע לי. לבן אדם אין בעיה להגיד מה שהוא חושב בלי סינון, הוא לא צריך ממני שום עידוד.
לפני חודש
petka11​(שולט) - נו, את מכירה אותו יותר טוב ממני, בהצלחה 😁😁
לפני חודש
Axhv​(נשלט) - וואו, רמת הכתיבה שלך מעוררת קנאה.
לפני חודש
ArchAngel​(שולטת) - אני כתבתי את הטקסט הזה בלי לחשוב בכלל, הכל מתוך פרץ חרמנות בלילה 😂 אני מופתעת שזה יצא קריא בכלל.
לפני חודש
foxman084​(אחר) - האמת נראה לי שאת דב להיות הטסטר במקרה שלך...
לפני חודש
פעור​(נשלט) - אולי את רוצה שגם אני אלמד אותך נהיגה?
לפני חודש
נשלט חזק - אחלה נהגת, את מגיעה לתחרות מולי?
לפני חודש

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י