בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכו-אנאלי-זה

דעות, חוויות, סיפורים ומחשבות על נפש האדם, בעולם השליטה ומחוצה לו.
לפני 4 חודשים. 26 בספט׳ 2019, 11:07

שמתי לב שהרבה אקטים בשליטה נשית הם סביב למנוע מהגבר לגמור, אבל אני דווקא אוהבת להוביל את הגבר שבחרתי בו להיות שלי, לאורגזמה נעימה. 

אפשר לעטוף את זה בהסברים פילוסופיים שונים על כניעה, אבל בשורה התחתונה זה מרגיש כאילו לשולטות רבות יש איזה פחד פנימי לא מודע כזה שבמידה והנשלט יגמור, הוא יחזור לדעה צלולה וירד לו מהן. וככל שהן דוחות את הגמירה ככה הן מבטיחות שימשיכו להיות במרכז תשומת הלב שלו. אבל מבחינתי, רמת ההתמסרות של נשלט נמדדת דווקא אחרי שגמר, לאחר שהגיע לסיפוק, כשאין לו שום אינטרס להתחנף עוד והוא מביט עליך בעיניים צלולות ולא דרך משקפי הפנטזיה. אם אחרי זה הוא ממשיך לרצות בקרבתך ולהתמסר אליך, ככה תדעי שבאמת יש לך השפעה עליו וחיבור ביניכם, ולא רק חנפנות כשהזין עומד והשכל בתחת. 

מי שלא מבין על מה אני מדברת, מוזמן להעיף מבט על עולם השליטה הגברית שבו כל אורגזמה שהשולט מעניק לנשלטת רק גורמת לה להעריץ אותו ולרצות התמסר אליו יותר. שולט שמעולם לא גרם לנשלטת איתו לגמור, שלא הצליח לגרום לה לראות זיקוקים, מעיד משהו שלילי הביצועים שלו. מניעת גמירה בעולם השליטה הגברית נועדה לעורר השתוקקות שתגביר את השפעת הגמירה כשהשולט יחליט להעניק אותה, ולא כאמצעי דיכוי והבטחת תשומת לב שאחרת תחמוק מהצד השולט. השולט מרוויח את תשומת הלב וההערצה שלו לפי כמה שהצליח לחרמן את הנשלטת. ולא בכדי, שהרי בשביל להוביל מישהו לגמירה מהסוג הזה נדרשת למידה רבה באופן כללי על אנטומיה ופסיכולוגיה ובאופן ספציפי על גופו ונפשו של האדם שמולך, זה דורש להשקיע בליצור דינמיקה מסוימת ומצב מנטאלי מסוים, זה דורש השקעה ומעיד על ניסיון וידע. כל אחת יכולה להגיד "אתה לא גומר" או לסובב מפתח בחגורת צניעות, אבל להביא גבר לגמירה, ברמה כזו שהעונג גורם לו לאבד שליטה ועכבות, ולרצות להתמסר יותר מרוב שהוא מתמכר לתחושות שאת יוצרת בגופו, דורש הרבה מיומנות- והיא שמובילה להערצה שנשארת גם כשהוא חוזר לדעה צלולה.

ואני, בתור טומבוית שאוהבת להפוך תפקידי מגדר, פשוט מתה על לאמץ את התפקיד "הגברי" הזה לידי. והוא מוכיח את עצמו בכל פעם מחדש, הרבה יותר מאותם פעמים בראשית דרכי כשאסרתי על זה שמולי לגמור ודי סלדתי מכל העניין כאילו היה איזה עלבון לכוחי כשולטת.

כיום אני אוהבת לראות את הגמירה הזו מגיעה, במיוחד כשאני מנתבת אותה להגיע מאקטים שהגבר שאיתי לא חשב שאי פעם יענגו אותו. זה יוצר דיסוננס קוגנטיבי מתוק כזה בין העונג הפיזי לבין הבלבול הנפשי של "מה לעזאזל קרה עכשיו, למה אני כגבר נהנתי מזה כל כך?". וכשהתחושה הזו ראשונית, כשאני יודעת שהיא התרחשה לראשונה בזכותי, זה ממתיק את כל העניין עבורי פי עשר.

לראות גבר גומר מחדירה שלי אליו, בלי שום סיוע חיצוני, זה כמו לראות יצירת אומנות מופלאה עבורי. גאד, לראות אותו מתפתל ככה כאילו עושים לו גירוש שדים, מאבד שליטה על כל שריר, על מיתרי הקול, על הבעות הפנים...זה נותן לי תחושה של הישג, שהצלחתי לגלות את סודות גופו, שהצלחתי ליצור את הדינמיקה הזו שהתחילה הרבה לפני שנכנסו למיטה והובילה לרגע הזה בדיוק, שספק אם אישה כלשהי לפני הובילה אותו לזה בעולם שבו אורגזמה שאישה מעניקה לגבר לא נחשבת להישג שהיא יכולה לזקוף לזכותה, ואפילו לאיזו השפלה לכבודה שעליה להימנע ממנה אם היא רוצה להיות "בשליטה". 

זה בולשיט מבחינתי, ואני שמחה על כל שנייה שאני לא מצייתת לקונצנזוס המגדרי הזה שמנסה להכתיב מה ראוי ומצופה משולטת לעומת שולט. כי כשאני מביטה על הגבר ההוא שהתרוקן (תרתי משמע) מכל שמץ של שליטה על עצמו בעקבות האצבעות, הלשון או מוט הקסמים שלי, שמתכרבל בזרעותיי ומחפש אישור להערכתי וקבלתי אותו, אחרי שראיתי אותו בסיטואציה כה אינטימית ומביכה למדי, שבה הוא נהנה מכל מה שהוא "לא אמור" להנות ממנו כמו חדירה כלפיו, רימינג כאילו יש לו פות בין הרגליים, לישה של החזה והפטמות שלו כאילו המגדרים בנינו התהפכו... כשכל הגירויים האלו שהפעלתי עליו גורמים לו לאבד שליטה ולחשוף תשוקות "מביכות" שניסה לשמור לעצמו מכל משמר, ולפתע להתחנן בקול רם למימושן: כמו שאתפוס בפלחיו בכוח ואצמיד אלי עד שירגיש את החדירה עד קצה גבול היכולת, שאסטור לו, שאחדור לו לגרון, שאמלא אותו בזרע מהכלי שלי או של עצמו וכו'... והרגע שמגיע לאחר גמירה מתסריט שכזה, המבט בעיניים שאומר "תראי מה עשית לי! הורדת ממני את כל העכבות והשארת אותי כה חשוף! הלוואי שלא תשני את דעתך לגבי, שלא תחשבי שאני מוזר ותשארי איתי... פליז תגידי משהו! תחבקי אותי! אני צריך אותך!" שווה יותר מכל זהב שבעולם. 

כמה עונג, חוויות והתמסרות כנה צוברים שמסירים את איסור הגמירה ומתאמצים להביא את הצד השני לאורגזמות שהוא טרם יודע שהוא מסוגל אליהן בכלל...

XBEAST​(שולט) - השליטה יותר אמיתית לאחר הגמירה.
לפני 4 חודשים
שרף אורנים​(אחר) - כמו תמיד את כותבת דברי חכמה שמעשירים את הידע שלי ובעיקר גורמים לי לחשוב שבדיוק בשביל זה, אני כאן !

אני מודה שכמה שאני אוהב לגמור, אני מעדיף לדחות את הגמירה ולהנות מהדרך אליה.. כמו בחיים אני מאמין שלדרך יש חשיבות גדולה מהתוצאה בסוף.. התחושות שהדרך הזאת מעלות בי כלכך עוצמתיות ומרגשות שלפנים הגמירה היא רק החותמת הסופית ולפעמים שולית לעומת כל מה שקרה לפניה כי אחריה הסיפור אחר לחלוטין. ככל שהדרך עוצמתית ומרגשת יותר, ככה הנפילה שלאחר הגמירה קשה יותר ומבלבלת... עדיין לא למדתי להתרומם מיד לאחר הגמירה ולהמשיך.. נתת לי השראה לפוסט.

שוב תודה, על הכתיבה שלך, על הידע. תודה ושנה טובה
לפני 4 חודשים
ArchAngel​(שולטת) - יש הבדל בין לעכב גמירה, שזה בהחלט מוסיף פלפל לכל העניין ומחדד את ההשתוקקות, לבין למנוע אותה לגמרי כאילו זה איזה טאבו מפחיד שמאיים על מעמדה של השולטת.
אם העניין בשולטת פוחת אחרי הגמירה, או שהיא לא מסוגלת להתמודד עם הנפילה, זה מעיד על משהו...
לפני 4 חודשים
שרף אורנים​(אחר) - מסכים איתך ! השאלה היא האם לגבר יש יכולת למנוע את הנפילה או לרכך אותה ואיך אפשר להתרומם ממנה ביתר קלות?
לפני 4 חודשים
ArchAngel​(שולטת) - כל זה תלוי ביחסים הבין-אישיים בין השולטת והנשלט, בדינמיקה שביניהם כבני אדם הרבה לפני שהם ניגשים לממש את התפקידים.
ולבסס את זה, זה הרבה יותר מורכב מלתת למישהו הוראה לא לגמור.
לפני 4 חודשים
זקן חסר משמעות - כושר כתיבה פסיכי! בקטע טוב, כן?
לפני 4 חודשים
BDSM avi​(אחר) - אויש כמה זה נכון כל מילה בסלע 🌷
לפני 4 חודשים
tight_mike​(נשלט) - בתור מישהו שמאוד אוהב מניעה אני חייב להבין שאני מבין גם את הצד שלך. בכל מקרה, נדמה לי שאפשר לשלב בין השניים, לדוגמא כשהשולטת והנשלט גרים רחוק ונפגשים פעם בהרבה זמן, זאת דרך לדעת בדיוק על מה הוא חושב.
אני חושב שגם מעבר לזה, זה המקום הכי חזק ששולטת יכולה להחזיק נשלט. בסופו של דבר היא תהנה מהגמירה שלו, אבל היא כנראה גם תהנה מזה שהיא אפשר אותה.

אם היא אפשרה אותה
לפני 4 חודשים
שרף אורנים​(אחר) - אני חושב שעדיין מדובר בעיכוב ולא מניעה
לפני 4 חודשים
ArchAngel​(שולטת) - אם השולטת משמעותית לנשלט, הוא יחשוב עליה גם בלי קשר לרמת הגירוי המיני שלו. כפי שאמרתי, רמת ההתמסרות נקבעת דווקא כשמורידים את האינטרס המיני מהמשוואה.
להשתמש במניעת גמירה בשביל להבטיח שהיא תשאר בזכרון זה בדיוק הפחד הזה מאובדן עניין בה שמניע אותה. כאילו עצם זה שהיא מתנהגת כמו עצמה זה לא מספיק בשביל שימשיך לחשוב עליה אלא אם כן היא מעוררת אותו מינית, וזה עצוב ובתכלס די מטיל ספק במי בעצם שולט כאן במי.
הנשלט נהנה מהמניעה הזו, שהיא לא תחשוב שזה עונש וסבל גדול. הוא מרגיש מגורה כל הזמן הזה וכל דבר קטן מקבל פרשנות מינית עצומה ומענגת.
אם יצא לך לקרוא את הפוסטים האחרונים שלי לגבי המורה שלי, שמטבע הדברים אני לא יכולה לממש איתו כלום ובטח שלא להתחיל לעשות ביד כשאני איתו באוטו, אז אתה יודע שאני יכולה להבין כמה מניעת גמירה רק מחדדת גירוי בקטע משכר וזה כל כך רחוק מענישה. זה כמו לקחת סם שגורם לאשכרה מבט או ליטוף ביד לקבל פרשנות שמעיפה אותך לשמיים וזה הכל חוץ מסבל.
אז כשזה ממש סשן מכוון, השולטת עונה לנשלט על צורך, היא מגשימה לו פנטזיה, בעוד היא מי שמטילה על עצמה הרבה הגבלות.
אם הוא נעול בחגורת צניעות היא הוציאה מהמשוואה אקט שמסב לה עונג, כשרוב הנשים הסטרייטיות נהנות מחדירה כלפיהן. ואם הוא סתם לא יכול לגמור או לגעת בעצמו היא עדיין מוציאה מלא אקטים מהמשוואה שהיא יכלה לבצע בו לסיפוקה. מה בעצם נשאר לה כאן חוץ להדלקם לו כל מיני משפטים מקניטים שמדליקים *אותו*, ולעשות לו טיזינג שמדליק *אותו*? מה היא מקבלת מזה חוץ מאישור חיצוני שהוא חושב עליה כשהיא מרגישה בלב שהוא יתחפף בשנייה שיגמור?
ובכלל, כל התייחסות הזו בעולם השליטה הנשית למגע של השולטת בנשלט, שלא נדבר על הענקת אורגזמה לו, כאילו זה הפסד שלה ומשפיל אותה זה דפוק לאללה.
למה רוב השולטות יראו בסקס עם הנשלט השפלה ושולט יראה בזה הישג? למה רוב השולטת יראו בביצוע מין אוראלי בנשלט השפלה כלפיהן ושולטים יראו בזה אקט של שליטה בעונג? למה גמירה של נשלטים מלחיצה שולטות וגמירה של נשלטות היא גאווה לשולט?
למה אם שולטות עושות משהו אחד מהרשימה הזו זה מגיע עם אלף ואחת רציונליזציות כתירוץ, עם כל מיני נרטבים שמסבירים שהן אלו היו בשליטה, כאילו חס וחלילה שיהנו מהאקט כמו שהוא, בדיוק כמו שעושים השולטים, או שיפול להן הכתר.
לפני 4 חודשים
tight_mike​(נשלט) - פרשנות מהירה ושטחית שלי. לגברים קל נורא לגמור והם עושים טת זה המון, לכן אולי נשים נהנות להחזיק בדבר הנפוץ הזה בידים שלהן.
נשים גומרות פחות, ודאי שעם פרטנר. אולי לכן גברים נהנים שהן גומרות, זה מעצים אותם
לפני 4 חודשים
ArchAngel​(שולטת) - הפרשנות האמיתית טמונה בזה שגם ב- 2019 יש סטנדרטים כפולים לנשים וגברים בסקס. אישה עדיין תחשב שרמוטה אם היא נוגעת בגברים להנאתה ומביאה אותם לסיפוק, וגבר עדיין יחשב שהרוויח הישג אם נגע בנשים להנאתו והביא כמה שיותר מהן לגמירה.
אז כשמגיעים לשליטה נשית, שבה מתיימרים שלאישה יהיה כוח על הגבר, מוטב לבחון את זה מחדש ולא לחשוב שהערך של השולטת תלוי ביחס הפוך לכמות גמירות ולנגיעות שלה בנשלט.
לפני 4 חודשים
שרף אורנים​(אחר) - אני אישית לא לובש כלוב או חגורת צניעות, זה התחיל מניסיון מאוד לא נעים ועבר להבנה שאני בעצם מפספס משהו ועצם דחיית הגמירה או משיכת והעצמת החרמנות היא חלק מה"משחק" ועצם ההתגברות על החרמנות, החולשה הרגעית ודחיית הסיפק היא בעצם סוג של פרס גדול בהרבה מהגמירה עצמה. ההרגשה שהמלכה שלי סומכת עליי היא מפלאה בעיניי, הרגשת הסיפוק העצמי שעמדתי בפיתוי ולא אוננתי "סתם" היא כלכך מתגמלת ומרגשת... למדתי שלאונן מולה ולתת לה לראות אותי גומר או לגמור מהחדירה שלה, זאת עלייה משמעותית ביחסים שלנו, בזוגיות שלנו.. זה גורם לה עונג גדול לראות אותי גומר בשבילה, למענה, בזכותה... וגם אח"כ אחרי הנפילה, לבכות מולה מהתרגשות, להתכרבל איתה ולתת לה להרגיע לי את הנשימה ולרצות לתת לה אותך גם לאחר שהגעת לסיפוק...
לפני 4 חודשים
ArchAngel​(שולטת) - אתה מתאר פה חוויה שמאוד מתרכזת בנשלט, ועונה על צרכיו בצורה כזו או אחרת, וברור למה זה כל כך מדליק אותך.
איפה המענה על הצרכים של השולטת בזמן הזה?
לפני 4 חודשים
שרף אורנים​(אחר) - אני לא יודע אם ראית את השאלה שלי מקודם, אשמח לשמוע את דעתך- האם יש דרך לרכך את הנפילה דל הגבר לאחר הגמירה? אני מניח לבטל אותה לחלוטין זה לא אפשרי מלבד למנוע גמירה בכלל וזה לדעתי בריחה מהעניין ופיתרון לא מוצלח לדעתי.
האם יש דרך להרים את הגבר לאחר הגמירה? לטעון מחדש את כל התשוקה שהיתה שם עד לפני הגמירה?
תודה
לפני 4 חודשים
tight_mike​(נשלט) - אקרא אחכ ... אני בעבודה
לפני 4 חודשים
Dream Strapon - אפשר לעטוף את זה בהסברים פילוסופיים שונים על כניעה, אבל בשורה התחתונה זה מרגיש כאילו לשולטות רבות יש איזה פחד פנימי לא מודע כזה שבמידה והנשלט יגמור, הוא יחזור לדעה צלולה וירד לו מהן. וככל שהן דוחות את הגמירה ככה הן מבטיחות שימשיכו להיות במרכז תשומת הלב שלו. אבל מבחינתי, רמת ההתמסרות של נשלט נמדדת דווקא אחרי שגמר, לאחר שהגיע לסיפוק, כשאין לו שום אינטרס להתחנף עוד והוא מביט עליך בעיניים צלולות ולא דרך משקפי הפנטזיה. אם אחרי זה הוא ממשיך לרצות בקרבתך ולהתמסר אליך, ככה תדעי שבאמת יש לך השפעה עליו וחיבור ביניכם, ולא רק חנפנות כשהזין עומד והשכל בתחת - אני מתחבר לפילוסופיה הזאת אבל, כידוע שגבר גומר הוא מרגיש כאילו הוא קיבל נבוט לראש ושהוא חייב [ ללכת לישון יש הרבה כאלה אומנם לא לישון על אותה שנייה אבל כן בתוך החצי שעה הראשונה ] אז השאלה שלי היא כזאת האם את מודדת את המובל [ אני לא אוהב לדבר במונחים בדסמיים כי אני מרגיש לא קשור לזה ] גם ברגע שהמובל שלך איבד את כל כח הגברא שלו באותו רגע אין מחשבה ? נערוך את השאלה - האם את בוחנת את המובל על השנייה שהוא גמר או בהמשך שלאחר מכן ? אם על אותה שנייה זה קצת בעיה לדעה האישית שלי לפחות .
לפני 4 חודשים
ArchAngel​(שולטת) - לא יצא לי לשכב עם גברים שהתנהגו כאילו קיבלו נבט לראש אחרי גמרו. התנהגות אחרי גמירה, לא משנה איך אתה מרגיש אחריה, מאוד תלויה באופי.
אם מישהי מפחדת שהנשלט יהפוך לאפתי כלפיה אחרי שהוא גומר, שתעשה את הסינונים שלה טוב יותר.
לפני 4 חודשים
אביב נעורים - נפלא !
לפני 4 חודשים
ריוקאן - אחרי האורגזמה הראשונה מתחיל הכיף האמיתי. אהבתי את הפוסט.
לפני 4 חודשים
דיאלקטי - כתבת נהדר!
לפני 4 חודשים
DomEmperor​(שולט) - כתוב נפלא
ונכון כל כך.
מסכים עם כל מילה
לפני 4 חודשים
שולגין​(שולט) - זה באמת משהו שמפריע לי כשאני קורא שולטות. אני לא מבין את ההתייחסות לזין של הגבר כדבר מגעיל או לרתיעה מסקס וגינלי/אוראלי/אנאלי. בסופו של דבר מדובר בשני אנשים שבאו ליהנות ויש ביניהם משיכה וקירבה.
לפני 4 חודשים
talornot - כתיבה מדבימה וחודרת אל הנפש
לפני 4 חודשים
the lightlove - עוקב אחרייך כבר כמה שנים טובות :)
תמיד את מוציאה מעצמך פנינים ודברי טעם,
באשר למה שכתבת לעיל - להצדיע .
וכל מילה נוספת מיותרת :)
לפני 4 חודשים
ofirblack​(נשלט) - אחד הפוסטים שמשקפים את המציאות הכי טוב שיש.
לציין שגם נשים לא אחת לפני הגמירה מתנהגות כמו מיה כליפה ואחרי שגמרו חוזרות להיות נסיכה עדינה ושברירית מהאגדות. האישיו הזה של הגמירה הוא לא נחלת הגברים בלבד. סתם לשם הציון...
לפני 4 חודשים

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י