בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכו-אנאלי-זה

דעות, חוויות, סיפורים ומחשבות על נפש האדם, בעולם השליטה ומחוצה לו.
לפני חודש. שלישי, 8 באוקטובר 2019, בשעה 16:36

לפני כמה שיעורים, כשנהגתי קצת פחות טוב מהיום, המורה שלי נתן בלימה חזקה בשביל להוכיח נקודה.
בסוף השיעור אמרתי לו שזה היה מלחיץ ושזה עשה ההפך מללמד אותי משהו, כי חצי שיעור אחרי זה הייתי עסוקה בלנסות להירגע במקום להקשיב לו.
זה הפך לדיון זריז על בהביוריזם, שמסיבה לא ברורה הוא לא מתייחס לפרמטרים נוספים בו מלבד גירויים שליליים, ואני כסטודנטית לפסיכולוגיה לא נשארתי חייבת והסברתי לו למה זה שגוי וישיג את ההפך מהמטרות שהוא מציב לעצמו כמורה.
הוא יודע שאין לו סיכוי להילחם מולי על משהו שהוא תחום ההשכלה שלי, אז רגע לפני שהוא מוציא את עצמו אידיוט ומרגיש שאיבד לחלוטין כל סמכות כמורה, בין כל רצף המילים הוא פשוט אמר לי "אבל למה לך להילחץ ממני? תראי איזה חמוד אני, אני מכוער אבל חמוד..." עניתי לו תשובה קורקטית כזו, שהוא ממש לא מכוער. מן הסתם לא הייתי אומרת שאין מצב שהוא מכוער בעיניי אם אני מפנטזת על להפשיט אותו בכל שיעור מחדש.
אבל במקום לקבל את המילים שלי, הוא המשיך: "אני מכוער..." הוא אמר בטון כזה כמו הבחורות האלו שאומרות שהן "מכוערות" בשביל לסחוט מחמאות מהגבר שנמצא איתן.
"אתה לא" הסתפקתי בזה. והוא המשיך, אבל אני כבר התעלמתי מזה לפני שאפלוט משהו שעדיף שלא.

אתה יודע איך זה היה נגמר במציאות אחרת? לא הייתי אומרת כלום. הייתי נותנת לשתיקה רועמת כזו להשתרר באוטו, שתיקה כזו שתגרום לך להרגיש לא בנוח, במיוחד אחרי שאני אלחץ בזעם על הגז ואתה לא תבין מה עשית לא בסדר ומה הכוונות שלי לגביך אם כך אני מגיבה. אני אתן לשקט הזה לענות אותו אותך טיפה, להריץ כל מיני תסריטים מלחיצים בראשך, ואז אחנה את האוטו באיזה מקום נידח, ובלי שום התרעה אפתח את הדלת, אקים אותך מהמושב בגרירה מאוזן ולא אשחרר ממנה עד שנתיישב ביחד- אני על המושב ואתה על הברכיים שלי כמו ילד קטן (וזה יעבוד לחלוטין, כי אתה טיפה נמוך ממני).
"בוא אני אראה לך כמה יפה אתה בעיניי" אני אגיד בקול שמנוגד לכל אווירה הכעס שיצרתי עד לרגע זה. ואז ארגיש איך גופך נרפה בבת-אחת למשמע צליל קולי.

כשהמבט שלך עוד מופתע, אני פשוט אנשק אותך. "השפתיים שלך יפות בעיניי" אגיד תוך כדי חיכוך בשפם העבה שלך, ואעבור מטה אל צווארך.
"הצוואר שלך יפה בעיניי" ומגע שפתיי יותיר בך צמרמורת שתזרום בך עד הרגליים. אעביר יד מלטפת על כל אותן שערות סומרות, שלא תותיר ספק בליבך שהבחנתי בסימני התרגשות שעל גופך.
אפטיש את חולצתך, אלוש את מה ששלי ואמשיך להביע את אהבתי לחזה שלך דרך פי, במילים ובנשיקות שיצאו ממנו. וכך אמשיך הלאה במורד גופך, עד שתהיה ערום לגמרי, אחרי שהשפתיים שלי טיילו והביעו חיבה לכל חלק בגופך.
ואז אביט בך במבט כולל, בגבר שעוד קצת ימלאו לו 60, יושב על ברכיים של בת 24. אני אביט בכל הסימנים שהגיל השאיר על גופך, בכל קמט ושערת שיבה, אני אביט במבוכה שלך כשאני בוחנת אותך, ולא אגיד דבר, פשוט אחייך אליך עד שההבעה על השפתיים שלך תחקה את שלי.
"ואתה יודע מה אני הכי אוהבת בך?" אגיד כשתרגיש נינוח, ואתן ליד שלי לגלוש מטה בין רגלייך, לפשק את ירכייך, ולפלס את דרכן של אצבעותיי לתוך נקביך.
"אתה הכי יפה כשאתה ככה" אני אגיד כשארגיש אותך קורס אל תוך כף היד שלי, מרפה את כל הגוף ונותן לי לחדור פנימה, מקבל אותי לתוכך בגניחת הנאה שמתגברת לפי הקצב שהאצבעות שלי מכתיבות. אתה לא תצליח להגיב לי משהו מעבר להנהנון עם הראש וזעקה של "כן" כשאשאל אם זה ברור לך שבעיניי אתה הכי יפה בעולם.

Causy - נהדר... מורה בר מזל 😉
לפני חודש
petka11​(שולט) - בסצנריו הזה הוא כל כך הולך לפרוץ בבכי ואת הולכת להפוך לדמות האמא בסוף 😂
לפני חודש
ArchAngel​(שולטת) - אתה אומר את זה כאילו זה דבר רע :)
לפני חודש
petka11​(שולט) - אבל אז הוא כמו ילד קטן שרוצה אמא.. זה לא ייצר לך דיזוננס לגרום לו לתסביך אדיפוס?
לפני חודש
ArchAngel​(שולטת) - הוא כבר אמר לי שהוא ילד של אמא בשיעור הקודם :)
לפני חודש
petka11​(שולט) - https://www.youtube.com/watch?v=ZXsQAXx_ao0

אין לי מה להוסיף מעבר....
לפני חודש
ArchAngel​(שולטת) - בסוף נגלה שאתה דוחף אותי לכל זה כי אתה זה בעצם הוא וזה הפרופיל הבדוי שלך ;)
לפני חודש
petka11​(שולט) - בדיוק.... אני ביישן וזה, תתחילי איתי באוטו בשיעור הבא XD

(זה לא אני אבל תדמייני שכן)
לפני חודש
ArchAngel​(שולטת) - בפרקים הבאים: petka עושה הסבה למורה נהיגה וגם לנשלט בעת ובעונה אחת.
לפני חודש
petka11​(שולט) - פחחחח לא יקרה לא יקרה
לפני חודש
KGB - אם תאורטית משרד הרישוי ישרף מחר אני לא אזיל דמעה. וגם ביטוח לאומי על הדרך.
מקומות שורצי נבלות.
לפני חודש
ArchAngel​(שולטת) - למה אנשים מניחים כל הזמן שהמורה שלי הוא או הטסטר או שר התחבורה?
לפני חודש
KGB - רובם סוחטים כסף מהתלמידים. קשה למצוא מורה נהיגה נורמלי.
מקווה שאצלך זה לא ככה.
בהצלחה.
לפני חודש
ArchAngel​(שולטת) - הוא ממש לא סוחט ממני כסף. שיעור ראשון הוא עשה כפול במחיר של שיעור אחד בשביל שאבין את כל הבסיס (וזו המדיניות שלו לגבי כל תלמיד, למרות שמגיע לו סכום כפול על הזמן שלו והוא מפסיד מזה), הוא מסרב שאני או כל תלמיד אחר יקח עוד שיעורים בשבוע מעבר ל-3 למרות שיש לנו זמן פנוי כי חשוב לו שנחזור על החומר בבית ולא נרגיש עמוסים מדי, הוא נותן (דורש) להקליט את השיעורים איתו ככה שהתלמיד והוא לא יצטרך לעשות עוד שיעור ולקחת ממנו עוד כסף, כשאני רוצה לשלם לו מראש הוא מסרב, כשהייתי חייבת לו כסף כי שכחתי בבית הוא אומר לי "עזבי, מתי שיהיה לך, יותר חשוב לי שתביני".
הוא הוגן לגמרי, וגם מלמד מעולה. לפעמים הוא קוץ בתחת כי הוא פרפקציוניסט רוסי, אבל אם מאלפים אותו נכון הוא משנה גישה :)
לפני חודש
אביב נעורים - אחרי שתחזיקי ברישיון נהיגה ממליץ לך לעבור קורס נהיגה מתקדמת .
אני מניח שזאת תהיה הפתעה עבורך שכל מה שלימדו אותך כנהיגה נכונה בכדי לעבור טסט הוא פשוט לא נכון ועלול להיות מסוכן במצבי חירום .
לפני חודש
ArchAngel​(שולטת) - ממליצה לך להכיר את המורה שלי בשביל לגלות שהוא לא רק מלמד לעבור טסט :)
לפני חודש
אביב נעורים - כתבתי לך את הדברים ברצינות . מה שמלמדים בקורס נהיגה מתקדמת מורי נהיגה בישראל לא יודעים . וכאשר הם באים הם המומים מחוסר הידע שלהם גם אחרי 30 שנה שהם מלמדים נהיגה .
לפני חודש
אביב נעורים - מאחל לך בהצלחה בכל מקרה .
לפני חודש
פעור​(נשלט) - הכתיבה הזאת היתה יפה במיוחד
לפני חודש

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י