בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

Mary's

לפני חודש. שלישי, 15 באוקטובר 2019, בשעה 08:09

לאחרונה חזרתי להתעניין ברצינות בנשים, לאחר תקופה ארוכה שלא. לא השיט הפטישיסטי הקבוע בדבר ״אופל נחשי שערך” ו״הברק השמיימי של הלק בקצות אצבעותייך״, לא. במפתיע, שלא נאמר, במפגיע, יותר בכיוון אינטימי-קומוניקטיבי שמביט הישר לתוך נשמתה של הציפור הכחולה המפרפרת (וליתר דיוק: הצפויה לפרפר) בכף ידי. 

לא עשיתי בינתיים שום דבר אופרטיבי עם כל הנורמליות שתקפה אותי, פרט לשקיעה בהרהורים נוגים, אשר כידוע, לא רק שאינם מקדמים את העניינים, אלא אף עלולים להחמירם.

שביל האבנים הצהובות של ההרהורים הנוגים הוביל את מחשבותיי התועות לעלמה אחת, נערה, אפשר לכנותה, ילדה קטנה ולעת מצוא תינוקת - ללא קשר לגיל הביולוגי, רק למנטליות שמתחבאת ומחכה שאחלץ אותה באמצעות לחץ מתון אך עקבי. הנערה שלנו, לצורך העניין, היא בלוגיסטית כבר לא מעט שנים, ולמרות שאני לא קוראת את בלוגה ואף פעם לא היה לי עניין מיני מוצק בדמותה, פתאום התנחלה בלבבי. בקטע תמוה אני מוצאת עצמי מדמיינת אותה ניצבת מולי על שתי ברכיים רועדות, עם ארבעה אטבי כביסה מסודרים יפה יפה בין רגליה ובאט פלאג מנצנץ מאחור. ידיה כפותות. במרווח שנותר לה היא משתוללת, היא מייבבת, היא לא מסכימה לבקשה מאוד פשוטה שלי, באמת, מאוד פשוטה. כמה סטירות חזקות, אולי 30, ודחיפת ארבע אצבעות לפה בו זמנית ומגע נחוש, מפלס דרכו בין שלל האטבים, בעומק הפרח שבין רגליה, ועיניה מתערפלות ערפול מאוד מיוחד שזה יפה לראות. אני דוחפת לה מוצץ לפה. אסור להוציא. תוציאי תיענשי קשות, כפי שלא נענשת מעולם. עיניה נפערות. היא מייבבת במן חוסר אונים אבל משאירה בהשלמה.

ילדה טובה, אני מחבקת אותה ברוך ונושקת תוך כדי לדמעותיה. ילדה טובה, אני מנחמת אותה, כמה זמן היית קשורה? כמה זמן התעללו בך? כולך מלאה סימנים, ילדה מסכנה. אני משחררת את ידיה, מעסה את פרקיה ואת גופה הכואב מהישיבה הממושכת, ומסירה גם את האטבים המרושעים וממשיכה לעסותה בחלקיה הרטובים הדואבים ולדחוף תוך כדי את הפלאג פנימה, עמוק יותר, יותר עמוק, זה שם המשחק. הדמעות, הבושה, המוצץ, המבוכה הגדולה, קול הגניחות, ילדה קטנה ומסכנה, תינוקת קטנה, הכל מתערבב זה בזה לגירוי יוקד, ואני מצמידה את הפרפר שלי לפרפר הדומע והכאוב שלה, סותמת לה את הפה עם כף היד וממשיכה לתת לה בקצב נחמה, נחמה אימהית, בפירוש אימהית (התחרפנתי), מלא נחמה, תבכי כמה שתרצי, ילדה פראית מהממת 💋

Synt​(נשלטת) - וואו. הרבה נחמה
לפני חודש
Grace Anne - זה גם מהמם.
לפני חודש
sun cheek​(נשלט) - מדהים.
לפני חודש
Honey Bee​(נשלטת) - מושלם. הנחמה מורגשת מבעד למילים עד קנאה.
לפני 3 שבועות
DW-boyyyy - התגובה נמחקה על ידי הכותב/ת.
לפני 3 שבועות
DW-boyyyy - ממש מדהים. הייתי שמח לנחמה כזו.
לפני 3 שבועות
ג'ינג'ר41{R} - לפעמים, אני מוצאת את הנחמה שלי באצבע בפה. שלו.
כשהוא מענה אותי.
לפני 3 שבועות

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י