בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שישי, 27 בספטמבר 2019

DecaDence 27.9.19 Feti-Shana

פטישדיל הכינה לכם לכבוד החג את "פטי-שנה!" בתור מסורתיים נפתח את השנה העברית בתפילות פטישענא רבה ונתכנס כולנו לתקיעת שופר (בהסכמה בלבד). ב27/9, חוגגים את ראש השנה בדקדנס! עם די ג'י דניאל מריומה סט ראשון, ועם די ג'י דניאל שמוטה סט שנימועדון ארט קלאב, הש"ך 9 תל אביב בשעה 23:00במסיבה שלנו יהיו כמו תמיד: אזור משחקים ענק ומאובזר, די ג'יי עם מוזיקה מרימה, אזור הופעות עם פרופורמרים שיתנו בראש (השנה), אזור משחקים ודיבורים בחצר, ומתחם זוגות בלבד...
הפקה: Alexey90210​(מתחלף)

ART CLUB - 23:00 - TEL AVIV - HASHACH 9
100 במקום 80 במוקדמת
https://thecage.co.il/events/?events_users_concept=event&id=1839
[URL=http://www.siz.co.il/][IMG]http://up419.siz.co.il/up2/d1mxnzcy4mjy.jpeg[/IMG][/URL]

פטישדיל הכינה לכם לכבוד החג את "פטי-שנה!" בתור מסורתיים נפתח את השנה העברית בתפילות פטישענא רבה ונתכנס כולנו לתקיעת שופר (בהסכמה בלבד). ב27/9, חוגגים את ראש השנה בדקדנס!
עם די ג'י דניאל מריומה סט ראשון, ועם די ג'י דניאל שמוטה סט שני
מועדון ארט קלאב, הש"ך 9 תל אביב בשעה 23:00
במסיבה שלנו יהיו כמו תמיד: אזור משחקים ענק ומאובזר, די ג'יי עם מוזיקה מרימה, אזור הופעות עם פרופורמרים שיתנו בראש (השנה), אזור משחקים ודיבורים בחצר, ומתחם זוגות בלבד...

מכירת כרטיסים מוזלים באתר עד יום שישי ה27/9 בשעה 16:00 בעלות של 80 ש"ח. מחיר כרטיס במסיבה עצמה- 100 ש"ח
https://www.fetishdeal.co.il/category-c-126/.html

דרסקוד: לכבוד ראש השנה אפשר גם לבן סקסי! פטיש, קינקי, מבריק, לייטקס, יוניפורמס, קרוסדרס, סטימפנק, עור, פנטזיה, כל סוגי תחפושות. (לא טי-שרט לבן יום יומי).


חוקים:
1. אין כניסה בנעלי ספורט. אין כניסה בחולצת טריקו שחורה. אין כניסה בג'ינס כחול. גם בגדים אחרים (לא סקסיים לדעתינו) יגרמו לכם להישאר בחוץ. גם אם קניתם כרטיס שכמובן לא ניתן לבטל.
2. מילה של הדור-ביץ' שלנו היא מילה אחרונה. אי אפשר לערער על כך. אפשר להחליף בגדים ולחזור, וזה מעניין לה את הישבן שלא קראתם את ההוראות באיוונט.
3. שימוש בטלפון בשטח המסיבה- אסור בתכלית האיסור! במידה ונתפסתם פעם ראשונה, תמצאו את עצמכם בחוץ לחצי שעה. במידה וזה חוזר: "ביי!". במידה ותפסנו אתכם מצלמים: "ברוכה הבאה לרשימה שחורה!". רק הצלם שלנו יכול לצלם, והתמונות נשלחות אליכם באופן אישי.
4. במידה ונגעתם באדם אחר, שלא נתן את הסכמתו - גם אם זאת נגיעה קטנה, וגם אם זה באהבה, גם אם זה מה שאתם עושים בבית ובכל המסיבות. ברוכים הבאים לרשימה שחורה שלנו. בבקשה אל תבדקו אותנו. אסור גם להטריד אחרי המסיבה.
5. סשן בדסמי או משהו סקסי אחר. לא אתם לא יכולים להפריע באמצע. וגם לא לשאול אם אפשר להצטרף. וגם לא להגיד להביא חיבוק. תלוי במקרה ספציפי: בין שעה בחוץ לרשימה שחורה. בבקשה אל תבדקו אותנו.
6. לא - זה "ל" וגם "א". ואם אתם לא מסוגלים בפעם אחד להבין ש: "לא זה לא" בבקשה תשארו בבית.
7. אזור זוגות. גבר בודד שנמצא לבדו באזור זוגות, בין שעה בחוץ לכניסה לרשימה שחורה שלנו. בבקשה אל תבדקו אותנו.
8. סיגריות. יש אזורי עישון. מלא אזורי עישון. בכל מקום שיש שטיח מתחת לרגליים שלכם זה אזור שאסור בו לעשן.
9. להרים אצבע למעלה - מחייב לעצור כל פעילות. גם אם בבית אין לכם מילת ביטחון, גם אם אתם זוג נשוי, גם אם יש לכם מערכת יחסים 247. בדקדנס תרגישו בבקשה כמעט בבית. ואם מישהו מרים אצבע מצביעה למעלה כל המשחקים חייבים להיפסק מייד.
10. בעלי.ות המועדון,צוות ההקמה וצוות הDM,אינם אחראים.ות על כל נזק שנגרם לאורח.ת עקב שימוש לא נכון במתקני המועדון,שיקול דעת מוטעה,רשלנות או חוסר מקצועיות.
11. בבקשה בבקשה בבקשה אל תבדקו אותנו. אנחנו ליין פתוח לכל מי שמגיע אלינו בדרסקוד. אבל מספיק שעשיתם דבר או חצי שהוא לא בחוקים שלנו, וברוך הבא לרשימה שחורה! ולא זה לא מעניין אותנו ששתיתם קצת יותר מדי, וגם לא מעניין אותנו שאתם חברי קהילת בדס"מ מאז בריאת העולם. בבקשה בבקשה בבקשה אל תבדקו אותנו.


Fetishdeal proud to present: Fetishanah! ..
On the September 27, we will celebrate Rosh Hashanah
With DJ Daniel Mariumana & DJ Daniele Shamota
Art Club Club, Tel Aviv 11 p.m.
In our party: a huge and well-equipped play area, DJ with groovy music, performance area with our amazing performers, a play and talk courtyard area, and of course a couples-only area.

The price of the tickets in our website - ends Friday, September 27
at 4 pm- 80 NIS
Ticket price at the party itself - 100 NIS
https://www.fetishdeal.co.il/category-c-126/.html
Dress-code: Fetish, Kinky, Shinny, Latex, Uniforms, Crossdress, Steampunk, Leather, Fantasy, all kinds of costumes.

Our Rules ! please please please read:
1. There is no entrance in sport shoes. There is no entrance in a black T-shirt. No entrance in blue jeans. Also other cloths (that are not sexy enough for us) will make you stay outside. If you have already purchased a ticket - it is non-refundable.
2. Every word by our door-bitch is the last word. there are no appeals. You can go change cloths and come back. and it interests our arse that you haven't read the event.
3. Using phones at the party. The first time you get caught, you will find yourselves outside for 30 mins. Second time you are caught - "bye". If you catch you taking a photo "Welcome to our blacklist". Only our photographer can take pictures in the party, and the pictures are sent to you personally.
4. If you touch someone else without their consent - even if it is a gentle touch, even if it's with love, even if it's what you do at home and in all parties - welcome to our blacklist. Please do not test us. It is also forbidden to harass our guests after the party.
5. BDSM session or anything else sexy. No you cannot interrupt in the middle. and not to ask if you can join. And not to request a hug. Depends on the specific incident: between 1 hour outside and our blacklist. Please do not test us.
6. No - means "N" and "O". And if you are unable at the first time to understand the "No means No", please stay at home.
7. Couples zone. A lone male at is found aloe in the couples zone, between 1 hour outside and entering our blacklist. Please do not test us.
8. Cigarettes. There are smoking areas. Lots of smoking areas. Every place with a carpet under the feet is a non smoking area.
9. Lifting the finger up - stops any activity. Even if you do not have a safety word at home, even if you are a married couple, even if you have a 24/7 relationship. Please feel almost at home in DecaDence. If someone lifts up a finger any activity must end immediately
10. The club owners, the crew ad the DMs are not responsible to any damage that might be caused to any of our guests due to inappropriate use of the club's equipment, bad judgement, carelessness or unprofessional behaivor.
11. Please please please do not test us. We are an open line for everyone who comes to us in the dress-code. but enough that you did one thing or half that isn't in our rules, and welcome to our blacklist! And no, it doesn't interest us that you have drunk too much, or does it interest us that you are members of the BDSM community since the beginning of time. Please please do not test us.
אתר הכלוב אינו אחראי על המידע המפורסם אודות הארועים ולא על הפקתם.
לחלק מהארועים אפשר להרשם אוטומטית מהאתר. רשימת הנרשמים לארוע תועבר להפקת הארוע. הרשימה מכילה את כינויי הנרשמים כפי שמופיעים באתר וסוג המנוי שלהם בלבד ללא כתובת אימייל או כל פרט אחר.