צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבדים - באדונים

הקבצים של הארד-דרייב (7) – פנטזיה ברה מז'ור (לאמילי) / HardDrive​(שולט)

הוא יוציא אותה משם. שפוכה. היא תישען עליו בדרך למגרש החניה. חשוך שם. עוד מעט הריפוד השחור להניח עליו את העצמות והשרירים העייפים. אבל הוא לא פותח את האוטו. הוא יניח אותה עם החזה על מכסה המנוע. מכסה המנוע מזמן התקרר. מתכת. זיעה חמה, צבע מטאלי קר. התחת – שוב – באויר. הבירכיים רועדות.

הקבצים של הארד-דרייב (6) – גבר-גבר: קשה ואטום כמו כדור ביליארד שחור / HardDrive​(שולט)

בדס"מ עד הסוף המר. בלי ספק אחד האנשים היותר מוזרים שפגשתי בזירה. ומה הן מוצאות בו? או אולי הן מריחות משהו בלב האפלה.

מוש הולך לפסיכולוג - מפגש שלוש עשרה / מוש​(נשלט){k}

"אתה סובל ממחסור?"
"סוג של. תראי, אנחנו מעולם לא היינו זוג שעושה בדס"מ 24/7. תמיד יש הפסקות שאגב בעיני הן דווקא טובות ותורמות. תמיד פחדתי שאם נעשה כל הזמן סשנים נון סטופ זה ימצה את עצמו בשלב מסוים. פשוט יש תקופות שההפסקות הופכות לארוכות מדי..."

מוש הולך לפסיכולוג - מפגש שניים עשר / מוש​(נשלט){k}

"גבולות השליטה הם משהו שכל אחד קובע לעצמו. כדי להיכנס לעולם השליטה אנשים מוכנים הרבה פעמים לטשטש את הגבולות ולעשות המון. זה מוביל להרבה מאוד ניצול, גם ניצול כלכלי, גם ניצול מיני. אם אתה נכנס לעולם הזה לא מוכן אתה בקלות יכול להתמכר לזה ואז אתה כחומר ביד היוצר – עכשיו השאלה היא מי היוצר..."

הקבצים של הארד דרייב (5) - היה יכול להיות הרבה פחות נורא, אם רק.. / HardDrive​(שולט)

הוא לא חשב שהוא קינקי, והוא לא חושב ככה עכשיו. ולכן היא אכלה אותו חי. קינקיות היא כל-כך יותר אנושית: הוא היה יכול להתכופף. במקום להתכופף הוא נשבר.

הפינה של נריסה - על סדקים ובאסטונרים / nerissa​(נשלטת)

ההוא עם הדלי והטיח שנכנס אליך הביתה, מסתובב ומחפש את כל הסדקים שלך, מסמן אותם בעיגול אדום ואומר לך:"ג'ורג'ט.. מאמי.. יפה שלי – אני באתי לסתום לך את כל החריצים. מקסימום ישבר – נתקן. אני מקצוען אני." והוא מוציא את הפטיש ומתחיל להרוס לך את הסלון.. ואת מוקסמת מהשרירים שרואים לו מתחת לזיעה. עד שלא ייפול לך הקיר על הראש – את לא מצליחה לראות את שמעון עם החריץ השעיר מציץ לו מהמכנסיים כפי שהוא.

הפינה של נריסה-על עדשים ונישואין / nerissa​(נשלטת)

יש לעדשים תכונה מחורבנת שכזו כשהן קבורות עמוק בפנים. הן מכחילות. את הגוף, את הנשמה ו..את הראש!
ואז מגיע הזמן שאת נשברת. וזקוקה יותר לעצמך
ולוקחת יותר לעצמך
בכוח שולפת בשיניים ובציפורניים את העדשה הזו מתוך הנשמה

הקבצים של הארד דרייב (4) - האם דה סאד היה סדיסט? / HardDrive​(שולט)

לא בדיוק. אנשים מחפשים במשחקי שליטה סוג של קירבה - או קירבה שלובה בניכור - ודה סאד חיפש בהם סוג רדיקלי של ניתוק. לכן סיפור המוסר האמיתי שלו הוא על נפילתה של ז'ולייט הסדיסטית, ולא על ז'וסטין הכנועה.

מוש הולך לפסיכולוג - מפגש אחד עשרה / מוש​(נשלט){k}

"אני מתנצלת אם הרגשת שאני חוצה את הקווים. היו לי התלבטויות קשות לפני שעשיתי את זה אך ההחלטה ללכת על סשן עוצמתי כזה הייתה דווקא מהמקום הזה. הרגשתי שאתה קצת נינוח מדי כאן, הרגשת שאתה שולט בסיטואציה ולכן לא דרשת מעצמך להיפתח רגשית באמת.

הקבצים של הארד דרייב (3) – כמה אפשר להתקרב למה שאינו אפשרי? / HardDrive​(שולט)

כבר משנות השבעים זה היה לפסיכולוגים מתחת לאף: ספר של פסיכואנליטיקאית בשם מרגרט מאהלר כבר אמר בעצם את העיקר. אבל בתרבות אינדיבידואליסטית קשה למצוא מילים לרצון להיכנע או לרצון להכניע. חוץ, כמובן, מלקרוא להם (בטעות) "בעיה".