שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכרויות

על ההתחבטות (המדומיינת) שבין "לאהוב אותה" ו"לקשור אותה" / עוזרד​(שולט)

לכאורה, קיימת סתירה בין האהבה הרומנטית, קרי, ההתאהבות, ובין הסבת כאב למושא האהבה. אולם, עיון במקורותיו של מושג האהבה הרומנטית יכול לסמן כיוון חדש של הסתכלות. דיון פילוסופי-פסיכולוגי על מה שבין התאהבות, אהבה וזוגיות, על הגבלתה של המיניות הנשית, ועל האופן שבו יחסי סאדו-מאזו נכנסים, אולי, לתמונה.

הנאה - הבסיס ליחסי שליטה בריאים / עינבר

ביחסי שליטה, יחסים הנסובים סביב פנטזיות ותשוקות שאנשים מעוניינים להגשים במשותף, התפקידים הברורים של "שולט"/"נשלט" אינם סותרים או מבטלים את הצורך בתקשורת גלויה ובהסכמה הדדית. לנשלט תמיד יהיו צרכים ורצונות משלו - בסשן, לפניו ואחריו. גם כאשר הנשלט מעוניין להיות חפץ, מדובר בצורך אישי וזמני של הנשלט. לכן, בכל דינאמיקה של BDSM, חשוב שהצד הנשלט יהיה מודע לצרכים של עצמו, וחשוב שהשולט יהיה מסוגל לראות את הנשלט כאדם העומד בפני עצמו.

היכרויות באינטרנט / babywoman​(אחרת)

שוק ההיכרויות בעידן הוירטואלי - מעצבן ומתסכל, מרגש וממכר. איך לחשוב שיווק כשמנסחים כרטיס אישי, מדוע כ"כ קשה לבחור בן/בת זוג כאשר מוצפים בעשרות פניות, ולמה כדאי להפסיק לאסוף "מטבעות אגו".

בדס"מ רוחני / נוריתE

בדס"מ נסוב על "ערעור השלווה", חיפוש אחר דחפים וגבולות חדשים, אפשרויות וגירויים. מסע אל קצוות המודע, אל הפינות העמוקות של הפנטזיה. זו אינה בחירה במובן מאליו או בידע הקיים והנוח, אלא צעידה אמיצה אל מקומות בהם לא היה אחר מעולם.

גישות תיאורטיות למזוכיזם / מיתוסית​(שולטת)

האם יש קשר בין סביבה שמרנית למזוכיזם? האם הסאדו-מזוכיזם נובע מהילדות? מדוע סדיסטים רבים נחשבים לאנשים מופנמים וביישנים, ומה פרויד היה אומר על כל זה? חוקרים, פסיכולוגים ופסיכואנליטיקנים מציעים קווים שונים למחשבה.

בדס"מ - רקע היסטורי ומונחים / מיתוסית​(שולטת)

בשלהי שנות ה-80, עדיין הגדיר המדריך הנפוץ לאבחון מצבים פסיכיאטריים - DSM III, "סדיזם מיני" ו"מזוכיזם מיני" כהפרעות נפשיות הדורשות טיפול. ב- DSM IV לעומת זאת, SM הוגדר מחדש כתופעה שאינה בהכרח הפרעה נפשית, דבר המהווה הכרה כי ניתן לעסוק ב-SM באופן בריא מבחינה פסיכולוגית.

כמה מחשבות על מילות ביטחון / ס ו ר ר ת​(נשלטת){tav8}

מקובל לחשוב שבדס"מ היא אחת מהפעילויות הכי תלויות-הקשר שיש. דברים בטוחים פסיכולוגית, נפשית וגופנית שנעשים עם פרטנר/ית אחד/ת, יכולים להיות מסוכנים, פוגעים והרסניים עם פרטנר/ית אחר/ת, אפילו כאשר הפעילויות עצמן זהות לחלוטין.

ערובה לשינה טובה: אפונה מתחת למזרן / ורה

כבר במהלך הסבל ידעתי, שהוא עוד יהפוך לפנטזיה. לפעמים שנאתי כשהם היו עושים לי. אבל אהבתי לדמיין, לרצות, לבקש. במיוחד אהבתי לבקש כשידעתי שלא אקבל. לקבל אהבתי בעיקר כשידעתי שבמהרה אאבד.

ההתמסרות שהצליחה להחסיר לי פעימה. / החונק​(שולט)

אני יודע שאת חלק ממני, חלק מאושר גדול. אני יודע בדיוק איפה לגעת ומה לומר ואיך להקשיב לך,
אבל הערב החלטתי לא לעשות אף אחד מאלה.

איך לבחור חזיה לדייט הראשון / מפ33יצה

הוא נועל אחריך את הדלת, מגיש לך כוס יין אדום, ונושק לצווארך. ללא מילים הוא מתחיל לפרום את כפתורי חולצתך ומגלה את גופך. אדום, שחור או לבן, צבע החזייה בפגישה ראשונה עשוי להשפיע על הפגישה ולשקף את אישיותך. טרילוגיית הצבעים (קישלובסקי, מאחורייך)...