סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מאמרים

עיגולי הגיר 2 (סיפור ארוטי) / הוא​(שולט)

היא משפילה מבט ואני קורא אותו:
"הערב לא יהיה משעמם...מה הוא זומם?"

קונטרה וונדום נון פאסונדום (סיפור בהמשכים) - חלק ד' / הפולניה​(אחרת)

קונטרה וונדום נון פאסונדום - אל תשתין נגד הרוח (לטינית) הוא המוטו של דורי, שאהובו נינו עזב את ישראל לטובת ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. ליאון ודורי אוספים את נינו החולה לביתם ודורי יוצא למילואים.

"מזכירה" / המלכה לירז​(שולטת){כ}

סקסי ואינטימי, תמים ומצחיק, אפל ואווירתי, שופע הומור מעודן ומשתנה מרגע לרגע - "מזכירה", סרטו של סטיבן שיינברג, אחד מסרטי המינסטרים הנדירים המציגים תוכן סאדו-מזוכיסטי ברור.

החטא ועונשו - סיפורה של בקי / sasson​(שולט)

בקי, מנהלת החשבונות, מועלת בכספי החברה. ששון מגלה זאת, ומחליט להעניש אותה בדרך מיוחדת...

מאהבה של ליידי נחמיאס / המלכה לירז​(שולטת){כ}

גם אלינו הגיע הבאזז התקשורתי אודות הסופרת העבריה האמיצה שנכנסה בגפה לגוב האריות (קרי עולם הבדס"מ) ואפילו שרדה לספר עליו...ביקורת על ספרה של לימור נחמיאס: "סרט לבן על כיפה אדומה".

השוט החדש / lili​(נשלטת)

ערב שבת ואני כהרגלי בדרך אליו. בכל פעם שאנחנו נפגשים בביתו זה קורה, מתחיל הסשן האמיתי.
בערב שבת האחרון הוא הכין לי הפתעה...שוט חדש וקשיח אותו קנה בטיולו החטטני בשוק הפשפשים.

לשחק מעבר לזמן - משחק גיל בבדס"מ / המלכה לירז​(שולטת){כ}

במשחק גיל (Age Play) המשתתפים מדמים דמויות צעירות או מבוגרות מכפי גילם האמיתי. המשחק יכול להיות אירוטי ומקרב אך גם משפיל ומאלף. מדוע בעצם אנחנו אוהבים "ספאנקינג", ומהו סוד המשיכה של משחק-הגיל לקהילת הבדס"מ?

זהירות ! חוקים. / ThePassionMaster

חוקים נועדו מיסודם ליצור סדר. למנוע מצב בו החזק מושל בחלש. לפחות זה הרעיון ב"חברה הנאורה" של ימינו.
אך לעיתים נוצרים חוקים שחוצים את המטרה הראשונית שלהם. ויוצרים סתם גדרות מגבילות, חסרות ערך.

היום כמעט נהרגתי בגלל מלכה / כנוע כנה 21

לא משנה כמה תתנגד או תנסה להציג את עצמך בצורה מסויימת היא כבר תדאג לקלף ממך לאט לאט את השכבות ולחשוף אותך כפי שאתה באמת. יש לה את היכולת לסחוט ממך התחיבויות ואז לגרום לך לקיימן אחת אחת ללא שום התחשבות וחמלה.

גם לי מותר לכתוב? / sleeper​(נשלט)

זו הסיבה שלי לצד בו אני נמצא...
מה שלך?

אדון קשוח ואכזרי / ThePassionMaster

אז נכון של"אדון קשוח ואכזרי" יש צליל של סקס אפיל, מסתורי ומרוחק. אפילו – "אדם חזק". אך קשיחות ואכזריות לא מעידות על חוזק, לעתים קרובות דוקא להיפך – על חולשה.

יחסי 24/7 במאה ה 21 / שיקי​(נשלט)

אני יודע שנכתב על יחסי 24/7 המון – אני גם חושב שהרבה אנשים ב"קטע" נרתעים מלדבר על זה, קל וחומר ליישם את זה – כי זה מעין טאבו – בלתי ניתן להגשמה – כי בעיניהם הם רואים את אותו עבד נרצע מימי הביניים – קשור ולרגליו כדור מתכת כבד, גר בכלוב קטנטן של תוכי ואוכל קש לארוחת הבוקר, כדי שישמור לו על הגזרה.

היסוד הנפשי מאחורי הפטישים שלי / שיקי​(נשלט)

אותי אישית ישמח מאוד לזכות ללקק את הסוליה – כן עד כמה שזה נשמע מוזר – הסוליה של הנעל שהיא דרכה עליה – היא – אלוהים היחידה שלי – והרי בעיני רוחי מעמדי נחות מאותם חלקיקי אבק הדבוקים לאותה סוליה השייכת לה ובכך שהיא מעניקה לי את הזכות ללקק אותם – אני שוב זוכה לקבל משהו ממנה – משהו שלה – ואם נוסיף את מציצת העקב. יש בכך בהחלט סמליות די מעניינת.

בוקר שבת בתולית. / SEAMASTER​(שולט)

"קח אותי"' אמרה בעודה בוהה בחשיכה המוחלטת שעטפה אותה. וכך עשיתי. סטן דק, שעווה, עונג בוקר שבת.

יש טייס ניסוי ויש שפחת ניסוי! / SEAMASTER​(שולט)

זו היתה מירב - שפחת הנסיונות שלי. שכן בטרם שפחתי סופגת סשן חדש ומטורף אני מנסה זאת על מירב תת השפחה שלי. הפעם זה שונה שונה ופשוט.

תפילה מאוחרת ליום כיפור / מוש​(נשלט){k}

מתקשה אני לזכור האם את חטאת לי אי פעם. יתכן והאהבה מסמאת עיני, אך נדמה כי רק אני הוא החוטא בינינו, ואת המוחלת.
מוחלת לעבדך הקטן והנאמן, שלמרות שכל רצונו הוא להשביע את נפשך ולהעניק לך מנות קטנות של אושר, הוא מצליח שוב ושוב למעוד ולטעות ואת סולחת.

הוידוי / Fritz The cat

אני רוצה את זה, שבכל פעם שנהיה בחברת אנשים, אוכל רק לחשוב על השיבה הביתה. על ידו מושכת בשיערי. על נקבי הנפערים רק למענו. על מלותי האומרות רק הן לכל ציווי שלו.

מלחמת העכברים / Fritz The cat

מנגד שיגר המלך קפה את צבאו המיומן והמאורגן את עכבר הציניות בכח התוקף, את עכבר כנות לקרבות הבלימה, את עכבר העיקרון לאיגוף מימין ומפקד הצבא עכבר שפת הגוף המיומן בהסתוות, ובלחימה טקטית.

העולם שלנו / olaa

כמה מחשבות באוויר על החיים.

אני עוף מוזר. / טליה​(שולטת)

אני אצילה. נולדתי כדי שישרתו אותי. נולדתי כדי שיסגדו לי.

מעבר לעקרון העונג –עיון ב- ונוס בפרוה לליאופולד פון זאכר-מאזוך / המלכה לירז​(שולטת){כ}

טרם פרסומו של הספר "ונוס בפרווה" (1870), מאת הסופר האוסטרי ליאופולד פון זאכר מאזוך, המונח 'מאזוכיזם' לא היה קיים. יצירותיו של מאזוך נתפרסמו במחצית השניה של המאה ה-19, והיוו חידוש מהפכני מבחינת אופן טיפולן בגברים ובנשים, והצגת היחסים בין המינים. המאמר מהווה חלק ראשון מתוך שניים, ומציג זווית הסתכלות ייחודית במאזוכיזם ובהקשרו החברתי.

בדסמ ואחריות חברתית / המלכה לירז​(שולטת){כ}

לאחרונה נתקלנו במבול של סיפורים ותופעות מדאיגות: נערה שהפכה לשפחה, צעיר, ספק נער, אשר הפך לעבד, ויתרה מכך, משמש למעשה כשיפחה ואף כותב בניק נשי בפורומים וכיו"ב. לפעמים הסיפורים הללו נחשפים טיפין טיפין, ומתגלה כי רבים מקרב הקהילה היו שותפים לסוד, ידעו ושתקו.

לחדור... לזיין... לבעול... מין אנאלי - טיפים ועצות / עתליה​(שולטת)

עוד הבדל בין הנרתיק לרקטום הוא שאמא טבע חננה את האחרון בשני שומרי ראש - שרירים טבעתיים עדי כוח. שרירים אלו נועדו לעזור לעצמים יוצאים ולאו דווקא לאלה שנכנסים, אם כי ניתן ללמד אותם לתת לתנועה דו כיוונית להתנהל בניחותא. בהנחה שאתם מתעדים להמשיך לחיות ולעבוד בקרבת שאר בני המין האנושי, השרירים האלה הם מן החשובים בגוף.

עין / כלובי

פרק מתוך הספר החדש "חדר המיתות של סאד" מאת יואב רינון שמסכם שתים עשרה שנות מחקר ביצירתו של המרקיז דה סאד ובעולמו. הספר ראה אור לאחרונה בהוצאת רסלינג.

הריי את מקודשת לי בקולר זה - חוזה שליטה במערכות יחסים של בדס"מ / המלכה לירז​(שולטת){כ}

החוזה מהווה במקרים רבים חלק אינטגרלי מתוכנית האימונים של הסאב/ית הסורר/ת והמשתוקק/ת שלנו ומשמש כשלעצמו פרק משפיל נוסף באילוף הסאב/ית למשמעת הרצוייה.

אמץ גור / המלכה לירז​(שולטת){כ}

לא כולם יודעים על העולם בתוך עולם ה BDSM שנקרא גור. עולם עם תרבות, שפה ופילוסופיה משלו. גברים דומיננטים, גדולים, חזקים ומהירים מהגבר ממוצע כשמולם ה"קאג'ירה" - שפחות מוחלטות, עירומות מכל עצמאות ועצמיות הם אלו שהופכים את סדרת ספרי המדע הבדיוני לאהודה כל כך בעולם הבדס"מ.

בדיחות כואבות / המלכה לירז​(שולטת){כ}

קיבלתם רשות לצחוק?! - לקט הומור בדס"מי

המילה הנאמרת / המכשפה​(שולטת)

על השפלות מילוליות ותחנונים בבדס"מ