בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכרויות

אדון קשוח ואכזרי / ThePassionMaster

אז נכון של"אדון קשוח ואכזרי" יש צליל של סקס אפיל, מסתורי ומרוחק. אפילו – "אדם חזק". אך קשיחות ואכזריות לא מעידות על חוזק, לעתים קרובות דוקא להיפך – על חולשה.

יחסי 24/7 במאה ה 21 / שיקי​(נשלט)

אני יודע שנכתב על יחסי 24/7 המון – אני גם חושב שהרבה אנשים ב"קטע" נרתעים מלדבר על זה, קל וחומר ליישם את זה – כי זה מעין טאבו – בלתי ניתן להגשמה – כי בעיניהם הם רואים את אותו עבד נרצע מימי הביניים – קשור ולרגליו כדור מתכת כבד, גר בכלוב קטנטן של תוכי ואוכל קש לארוחת הבוקר, כדי שישמור לו על הגזרה.

היסוד הנפשי מאחורי הפטישים שלי / שיקי​(נשלט)

אותי אישית ישמח מאוד לזכות ללקק את הסוליה – כן עד כמה שזה נשמע מוזר – הסוליה של הנעל שהיא דרכה עליה – היא – אלוהים היחידה שלי – והרי בעיני רוחי מעמדי נחות מאותם חלקיקי אבק הדבוקים לאותה סוליה השייכת לה ובכך שהיא מעניקה לי את הזכות ללקק אותם – אני שוב זוכה לקבל משהו ממנה – משהו שלה – ואם נוסיף את מציצת העקב. יש בכך בהחלט סמליות די מעניינת.

בוקר שבת בתולית. / SEAMASTER​(שולט)

"קח אותי"' אמרה בעודה בוהה בחשיכה המוחלטת שעטפה אותה. וכך עשיתי. סטן דק, שעווה, עונג בוקר שבת.

יש טייס ניסוי ויש שפחת ניסוי! / SEAMASTER​(שולט)

זו היתה מירב - שפחת הנסיונות שלי. שכן בטרם שפחתי סופגת סשן חדש ומטורף אני מנסה זאת על מירב תת השפחה שלי. הפעם זה שונה שונה ופשוט.

תפילה מאוחרת ליום כיפור / מוש​(נשלט){k}

מתקשה אני לזכור האם את חטאת לי אי פעם. יתכן והאהבה מסמאת עיני, אך נדמה כי רק אני הוא החוטא בינינו, ואת המוחלת.
מוחלת לעבדך הקטן והנאמן, שלמרות שכל רצונו הוא להשביע את נפשך ולהעניק לך מנות קטנות של אושר, הוא מצליח שוב ושוב למעוד ולטעות ואת סולחת.

הוידוי / Fritz The cat

אני רוצה את זה, שבכל פעם שנהיה בחברת אנשים, אוכל רק לחשוב על השיבה הביתה. על ידו מושכת בשיערי. על נקבי הנפערים רק למענו. על מלותי האומרות רק הן לכל ציווי שלו.

מלחמת העכברים / Fritz The cat

מנגד שיגר המלך קפה את צבאו המיומן והמאורגן את עכבר הציניות בכח התוקף, את עכבר כנות לקרבות הבלימה, את עכבר העיקרון לאיגוף מימין ומפקד הצבא עכבר שפת הגוף המיומן בהסתוות, ובלחימה טקטית.

העולם שלנו / olaa

כמה מחשבות באוויר על החיים.