שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכרויות

אני עוף מוזר. / טליה​(שולטת)

אני אצילה. נולדתי כדי שישרתו אותי. נולדתי כדי שיסגדו לי.

מעבר לעקרון העונג –עיון ב- ונוס בפרוה לליאופולד פון זאכר-מאזוך / המלכה לירז​(שולטת){כ}

טרם פרסומו של הספר "ונוס בפרווה" (1870), מאת הסופר האוסטרי ליאופולד פון זאכר מאזוך, המונח 'מאזוכיזם' לא היה קיים. יצירותיו של מאזוך נתפרסמו במחצית השניה של המאה ה-19, והיוו חידוש מהפכני מבחינת אופן טיפולן בגברים ובנשים, והצגת היחסים בין המינים. המאמר מהווה חלק ראשון מתוך שניים, ומציג זווית הסתכלות ייחודית במאזוכיזם ובהקשרו החברתי.

בדסמ ואחריות חברתית / המלכה לירז​(שולטת){כ}

לאחרונה נתקלנו במבול של סיפורים ותופעות מדאיגות: נערה שהפכה לשפחה, צעיר, ספק נער, אשר הפך לעבד, ויתרה מכך, משמש למעשה כשיפחה ואף כותב בניק נשי בפורומים וכיו"ב. לפעמים הסיפורים הללו נחשפים טיפין טיפין, ומתגלה כי רבים מקרב הקהילה היו שותפים לסוד, ידעו ושתקו.

לחדור... לזיין... לבעול... מין אנאלי - טיפים ועצות / עתליה​(שולטת)

עוד הבדל בין הנרתיק לרקטום הוא שאמא טבע חננה את האחרון בשני שומרי ראש - שרירים טבעתיים עדי כוח. שרירים אלו נועדו לעזור לעצמים יוצאים ולאו דווקא לאלה שנכנסים, אם כי ניתן ללמד אותם לתת לתנועה דו כיוונית להתנהל בניחותא. בהנחה שאתם מתעדים להמשיך לחיות ולעבוד בקרבת שאר בני המין האנושי, השרירים האלה הם מן החשובים בגוף.

עין / כלובי

פרק מתוך הספר החדש "חדר המיתות של סאד" מאת יואב רינון שמסכם שתים עשרה שנות מחקר ביצירתו של המרקיז דה סאד ובעולמו. הספר ראה אור לאחרונה בהוצאת רסלינג.

הריי את מקודשת לי בקולר זה - חוזה שליטה במערכות יחסים של בדס"מ / המלכה לירז​(שולטת){כ}

החוזה מהווה במקרים רבים חלק אינטגרלי מתוכנית האימונים של הסאב/ית הסורר/ת והמשתוקק/ת שלנו ומשמש כשלעצמו פרק משפיל נוסף באילוף הסאב/ית למשמעת הרצוייה.

אמץ גור / המלכה לירז​(שולטת){כ}

לא כולם יודעים על העולם בתוך עולם ה BDSM שנקרא גור. עולם עם תרבות, שפה ופילוסופיה משלו. גברים דומיננטים, גדולים, חזקים ומהירים מהגבר ממוצע כשמולם ה"קאג'ירה" - שפחות מוחלטות, עירומות מכל עצמאות ועצמיות הם אלו שהופכים את סדרת ספרי המדע הבדיוני לאהודה כל כך בעולם הבדס"מ.

בדיחות כואבות / המלכה לירז​(שולטת){כ}

קיבלתם רשות לצחוק?! - לקט הומור בדס"מי

המילה הנאמרת / המכשפה​(שולטת)

על השפלות מילוליות ותחנונים בבדס"מ