אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אדונים - בשפחות

שוליית הקוסם / Grey / Green

אולי אני אשלח אותך לעשן בחוץ עירומה עד שתמצאי נושא לשיחה. מעניין אם מרגישים את הכוס יותר כשקר. אם כשלוקחים שאיפה מהסיגריה מרגישים אותה בין הרגליים.

מה זה EBF? / Grey / Green

אם זה נשמע לך טיפשי שאני מתרגש מזיון בתחת, ועוד במסגרת משהו שנקרא EBF ואני לא בדיוק יודע מה הוא, שיבושם לך. אני מתרגש.

מרוסיה באהבה / זאלופון​(שולט)

המחנה היה רוגע ושומם. איש לא הבחין בו חומק אל מגורי הקומיסר, שכיאה למעמדו הצליח לארגן לעצמו מבנה מט לנפול משלו, מבודד בשולי המחנה, אשר ודאי שימש פעם בית לאיכר זה או אחר. דרך החלון החסום בקרשים ובעיתונים המבשרים על ניצחונות בחזית הפינית לא בקע אור

גלידה / רותי תותי

אני אוהבת גלידה. תות, וניל, שוקולד, מנגו, אדוני. כל הטעמים.

מעויינים זה לזה / רצסיבי​(נשלט)

נמנעתי מלשאול אותה לפרטים מזהים, שלה או שלו. לא בגלל השקפת עולם לגבי מגבלותיו של הנשלט לבקש בקשות מסוימות, אלא בגלל שאלמנט ההפתעה קוסם לי. היא נידבה מיוזמתה רק שני פרטים. על הערסל, "בדרך כלל תמצא אותי שרועה עליו בלאות", ועל החתול, "תיזהר, הוא שורט כל אחד שמתקרב אלי"

פוני / חניבעל​(שולט)

פוני חדשה נמצאת מתחתיי למרגלות הספה.ב אופקי. קערת הפופקורן על גבה השטוח והזין שלי קבור בתוך הפה שלה. פלג שחור קבור לה בחור בתחת ורעמת שיער כשל זנב פוני משתלתל מאחור. שני ענבלים קטנים מעוטרים תלויים על פטמותיה. כמו על בהמות.

שליטה / הכול במידה

בגלל הגבר ששכב כאן עכשיו, עירום – כך אני יודעת אף שאיני רואה, לא בדיוק ישן אבל כבר לא ער, יודע היטב שאני אגיע. "תיכנסי ותשכבי ותהיי שקטה. אני רוצה שאת תהיי שם כשאקום"

פוני / מגזינונימי

"זה לא באמת פוני!" קובעת גאיה. "הוא אפילו לא צוהל, כמו הסוסים אצל סבא שלי במושב". נועה מקרבת את פניה הקטנות אל הפוני ומצווה עליו "פוני, תצהל!" הפוני נשארת שותקת. "תצהל פוני!"

כלבה / Honey Bee​(נשלטת)

ממשיכים. הכל חדש. ארגז צעצועים שהוא בעצם ארגז כלים שהוא בעצם ארגז עזרים למשחק הזה שקוראים לו בדסמ. משחק או עולם שלם? נעים מאוד. שוט, קולר, פלאג, רצועה, ויברטור, שוט מסוג אחר. אני אדון. או מסטר. את זונה או שפחה או כלבה. מה שתבחרי

העדפה / cai

הוא פתח את הדלת. איך שהדליק את האורות הסתובב אליי, "תעצמי עיניים". הסתכלתי אליו במבט של "בחייך". הוא שם לי את היד שלו על העיניים, סגר את הדלת מאחורי והוביל אותי לסלון. הוא לחש לי באוזן "אל תיבהלי", ונתן לי לפתוח את העיניים