לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיפורים

הזמרת היהודיה / זאלופון​(שולט)

"עכשיו הולכת לאן שאני אומר. אחרת מתה. את מבינה, זונה יהודיה?"

מבט מלמעלה / ניטפיקינג​(נשלטת){מאסטרמיינד}

הוא מקפיד לא להסתכל על הישבן שלה כשהיא יוצאת מהחדר. היא באמת לא מושכת אותו. ההתנהגות שלה, מצד שני, נעימה לו. משהו בציות המיידי, ההקפדה על כל הוראה, גחמנית ככל שתהיה.

שקרים יפים קשורים בחבל / Lithia​(נשלטת)

בפעם הראשונה שהיא ביקשה ממני לכתוב לו, אמרתי לה שאני לא רוצה להתערב בינהם. התאפקתי לא לקרוא לה מזוכיסטית רגשית, או גרוע מזה, לומר לה שהשולט שלה לא יוכל לסרב לי. כן, הוא אוהב אותך. אבל את הזין שלו הוא אוהב יותר.

שנה טובה / Gerald​(מתחלף)

היא מזיזה את האגן שלה מצד לצד ומספיגה לי את הפנים ואז שולחת יד, אוחזת בשיער שלי באגרוף קפוץ, ומזיזה את הראש שלי לאיפה שמענג אותה. היא לא עוברת לצד השולט בעדינות.

ארומה תרפי / Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}

"סליחה, לא שמעתי אותך טוב" אומרת הקופאית ותוהה לעצמה האם היא שמעה נכון.

"כלבה" היא חוזרת, הפעם קצת יותר בקול.

משרתת / GSLV

"הבאתי לך מתנה", היא אמרה באחת הפעמים שחזרה מהעבודה, תוך כדי שאני לוקחת מידיה את התיק שהחזיקה ומגישה לה כוס מים.

פנינים / Gerald​(מתחלף)

אני שולח יד ומחזיק את הרתמה האדומה שמהודקת לגב שלה וכובלת את הידיים שלה. אני מצליף על התחת שלה כמה מפעמים כדי להעלות את הווליום שלה לרמה שאני רוצה.

השתקפות / בכוח המוח

בשלב הזה מתערפלת דעתי, ואני מבקש בשקט שתספר לי. היא שואלת אם אעמוד בזה. אני יודע שזו שאלה רעה מאוד שבאה לאחר בקשה גרועה במיוחד, ובכל זאת איני עוצר.

ראש הממשלה התקשר / האדם הכותב

בתחילת שנות החמישים הוא הקים לעצמו יחידה קטנה של כמה עשרות נשים שהתפקיד שלהן היה – כמה שזה מביך – למצוץ לו. אני בעצם די דביל הוא אמר פעם, לפי האגדות, אבל כשהזין שלי נמצא בתוך פה של בחורה, הכל משתנה

Multitasking / Gerald​(מתחלף)

אני משמן את הידיים ומלטף בעדינות את ירכיה, נותן לאצבעות שלי מידי פעם לחדור-לא-לחדור לתוכה כאילו הן רק מחליקות בטעות על גבי חומר הסיכה. הנשימות שלה מבשילות לאנחות. אני מניע את ידי ומשמן את חור התחת שלה בעדינות, מעגלים מעגלים, מבחוץ פנימה. עד שאני חודר-לא-חודר לתוכה גם שם. הזין שלי כבר עומד ואני מחליף בין אצבע ואיבר, איבר ואצבע, משמן את חור התחת שלה בעדינות עם הזין שלי, מעגלים מעגלים, מבחוץ פנימה. עד שהזין שלי חודר-לא-חודר לתחת שלה.