שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה נשית

Femdom

Fmm: שולטת, נשלט, נשלט / כוכב בודד​(נשלט)

סיפור אחד, שלוש נקודות מבט.

פס ועוד פס / נזמית לופתת

"חוצמזה, דאגתי: לא עונה, לא עונה, לא עונה. לא אופייני לך". הוא אומר ברצינות. מבטי מתלכסן הצידה לשלו, גם שלו לכיווני ומבטינו נפגשים אך לרגע קט; יש לו סדק זעיר של חיוך שובב בקצה הפה וכשאני מזהה אותו שנינו צוחקים.
"נראה לי שאתה פשוט רוצה להיכנס למיטה חולה", קרבתי אליו את המרפק בעדינות, מחייכת עדיין, מוסיפה קריצה. הוא משיב לי בחיוך צחור משלו.

שישי בשש / DickLa​(נשלטת){רק בנות.❤️}

חברתי שנהגה זרקה הערה לאחור "תהיי טובה דקלה! אלו חברות הכי טובות שלי! פנקי אותן!" ביקשתי סליחה, לא הספקתי לסיים והבלונדה קירבה את כף רגלה ואמרה בנימה מתפנקת "אוף, הרגל הורגת אותי!".

סדיסט / Gia X

אני מנהלת איתו שיחה שנשמעת כמו שיחת מכירה ועוד רגע אתה עובר בעלות בזכות רוך אשכיך. כבעלת עניין בעיסקה, אני חופנת אותם בחוזקה, "שוקלת" בכף ידי ומקפיצה קלות, מזמינה גם את האורח להרגיש בעצמו. הוא לא מהסס לרגע וכעת גם אצבעותיו ממששות אותך. הוא מצחקק קלות.

ניצול מרות / כוכב בודד​(נשלט)

בראש את מתחילה לעשות חישובים. את לא לגמרי בטוחה, את שוקלת את הסיכוי מול הסיכון - ומחליטה לסמוך על האינסטינקטים שלך. לפני זה את מבצעת בדיקה קטנה, וכאילו בהיסח הדעת את משחקת עם הנעל שלך, מנדנדת אותה על הרגל. אני מיומן בלהסתיר את זה, אבל עליך אני לא מצליח לעבוד.

"יוליה-עבד-נקיון" ואני / בכוח המוח{Aion}

כשפתחתי לו את הדלת הוא קד קידה עמוקה, וירד מייד לכריעה על מנת לנשק לי את הנעליים. בעטתי בו שתי בעיטות עדינות יחסית, השתחררתי מיידיו האוחזות בקסוליי וזירזתי אותו לקום, כי אין לי את כל היום. ערכתי לו סיור בבית, הראיתי לו היכן חומרי וכלי הניקוי, הבהרתי לו מה אני רוצה, והתכוונתי ללכת.

"לספוג" / בכוח המוח{Aion}

הנה היא ואותו גבר זר ישובים על המיטה עכשיו. הראות שלו חלקית. הוא מחדד את השמיעה ומרים את הראש כדי לקלוט ככל שניתן. הוא מביט בידו של הגבר הזר חודרת בסבך הרעמה שלה, אוחז בעורפה. הלב שלו מתכווץ. הוא שומע את צליפת הסטירה ורואה בחטף את ידה נוחתת על לחיו של הזר. הוא שומע את קולה, ונדמה לו שהמשפט חוזר אליו מאי שם כהד רחוק: "אף אחד לא נוגע בי ללא רשות. בטח לא אפס כמוך. זה ברור, כן?"

מיומנה של שולטת מתחילה / הכי מלמעלה​(שולטת)

אני מחכה בהתרגשות לערב הראשון שלי כשולטת מתחילה. הכל כבר מוכן, המחוצ'קן לשעבר יושב על כיסא ובפה שלו יש את הדבר הזה שאמרו לי שעושה אותי שולטת קשוחה יותר, תפקידו בכוח הוא לענות לאדומות ולסנן.

פעם שלישית גלידה- חלק 2 ואחרון / מיתוסית​(שולטת)

ראיתי את ההבעה החרמנית של הקצין נמרחת על כל פרצופו רק מהמחשבה שאני עתידה להשתמש בתחת שלו. המורה לא ממש ידע מה לעשות עם הג'ל, ונראה מובך ביותר. הוא שם קצת על האצבע המורה שלו, ירד על הברכיים ושיחק בחור תחת של הקצין. אני תפסתי באוזניו של הקצין ומשכתי את פניו אל בין רגליי בדיוק כשראיתי את האצבע מחליקה לתוכו באיטיות. הוא פלט גניחה קטנה. האף שלו נצמד לערוותי המכוסה ונשם את ריח הכוס המגורה שלי. שפשפתי את הפנים שלו בכוס שלי וביקשתי ממנו להסיר את התחתונים שלי. הוא הסיר אותם ביראת כבוד ממש. המורה נראה מקנא.

פעם שלישית גלידה / מיתוסית​(שולטת)

התרחקתי מהם, הפעם הצמדתי אותם אחד לשני. הקצין, לא בדיוק מגדיר את עצמו כדו מיני, אבל כבר היו לו נסיון לא מועט והרבה עניין בגברים. המורה, לא ממש התנסה עם גברים, אבל לא שלל כחלק מסשן אם השולטת רוצה. לא הייתי בטוחה כמה אני רוצה, אבל רציתי שהאופציה תהיה פתוחה. הם נצמדו אחד לשני.

"לא לזוז!" התרעתי.

מהתיק שלי שלפתי חבלים כחולים ארוכים ומחוספסים. קשרתי אותם אחד לשני, יד ליד.

הכי דור שני / מאו​(שולטת)

את כל כך יפה. אף פעם לא ראיתי מקרוב מישהי שנראית כמוך. אני רוצה לפגוש אותך הערב. נחגוג את הקליפ בפאב האירי ליד הנהר. האירים האלה, הם יודעים לשתות. היא צוחקת. רוצה? אתה יכול לבקש. תבקש יפה!

הג'נטלמן-המזיין / OrgDen​(שולטת)

הג'נטלמן גונח באופן מאופק, מבין שפתיים חשוקות, כיאה לג'נטלמן. הוא מתקרב בצעדיה המדודים של האימפריה הבריטית. ברקע מתנגנים אטיודים של שופן וטפיפות האצבע של הפסנתרן על המקשים מתאימות בקצבן לזין היוצא והנכנס מישבני

סמוז אופרייטר, ב': שיחות באזיקים / Grey / Green

"הייתי רוצה להתיר אותך", היא אמרה, "בתנאי שתבטיח לי לא להיפגש עם מישהי כזאת יותר". היא שתקה. חשבתי על הציצים של המענה החדשה שלי ועל הדרך שבה היא טרקה את הדלת ופתחה את הכפתור במכנסיים שלי. הסתכלתי על הרגליים של השותפה שלי והנהנתי לאט, לא בטוח בעצמי מה ההנהון הזה אומר.

שש תמונות של תאווה תחת כיבוש / Grey / Green

היא מנשקת אותו על הלחי. בגד הים שלו צף אי שם, נסחף הרחק מהם. "יש לך מגבת בחוף, אל תדאג, תוכל להתכסות שם", היא אומרת, והולכת ממנו. הוא רועד. הוא מסתכל על כל האנשים בחוף, נקודות קטנות, רחוקות מדי מכדי שיהיו להן עיניים. "זאת אומרת," אומרת דמותה המתרחקת, "אם תגיע מספיק מהר".

סמוז אופרייטר ג': עיירת חור תחת / Grey / Green

אני בשקט; היד שלה מתהדקת סביב הראש שלי, דוחפת אותו כמעט לתוך הקיר. אני אחד עם הקיר. הלוואי שהייתי טובע בתוך הקיר. הלחץ בתחת שלי נהיה יותר חריף - עוד אצבע. אני ממשיך לשתוק והיא מהדקת את היד סביב הגולגולת שלי. זה עוזר.
"ממה שאני מבין," אני אומר לילד, "אני עומד לקבל אגרוף בתחת".

סמוז אופרייטר, א' - הדייט הרביעי / Grey / Green

ישבתי שם, עם הזין חצי שמוט, וחשבתי שכל מה שאני זוכר מהימים האחרונים זה החצי-כאב הזה של הזין שלי נלחץ על המתכת של הרוכסן של הג'ינס. הסכמתי עם עצמי שאני לא הולך להרגיש ככה יותר בחיים, ולמעשה פה טעיתי עוד יותר, ותיכף נגיע לזה. ועוד איך נגיע.

מועדון הפמדום הבוטה / Grey / Green

היא עומדת ליד החלון. היא מציתה סיגריה, וזה אומר לי שהיא יודעת שהיא מנצחת פה, ומכאן אני יודע שהיא הולכת לנצח פה. "אני רוצה מישהו שלא יבייש אותי במפגשים עם דומיות אחרות. אתה חושב שאתה מספיק מאולף כדי להיות במפגשים שלנו?" אני עושה כן עם הראש, וזאת כנראה טעות, כי היא מתחילה ללכת לקראתי, והיא נראית די עצבנית.

עונת הסליחות / רצסיבי​(נשלט)

הבגדים הנקיים הוכתמו מהיין שניתז לכל עבר. המפה נראתה אדומה כדם. הצלחות התרסקו בקול גדול. על הרצפה היו פזורים ראשי דגים בוהים חסרי עיניים, שוחים בתוך ג'לי עכור ודביק. מחולצתו של אביו טפטף לאיטו גוש דבש ותסרוקתהשל אימה התמלאה ברבעי תפוחים, היא נראתה כאילו יצאה מסט של סרט של פליני. הוא התנצל בפני האורחים. אנחנו חייבים מרתף, היא אמרה לו

זיון של בוקר / עתליה​(שולטת)

חדר 306. סדק צר. הדלת לא נעולה. דחיפה קלה והדלת נפתחת לרווחה.
עיני פוגשות בישבנו המוצק והמורם.
"בוקר טוב, גבירתי". המשפט הראשון מבין שניים שמותר לו לומר בזיון של בוקר.

נער האורווה - סיפור פנטזיה (אכזרי), חלקים א'-ד' / פולו

"אין כאן אף אחד" היא אמרה "הרם את הכותונת והראה לי את הזין שלך. עומד לך פולו? אני מעמידה לך את הזין?"
"בבקשה גבירתי", התחנן פולו.
"הראה לי את הזין פולו או שאצרח. ואז לבטח תסורס או אף גרוע מכך".

זונת כיסא / K's Choice

"אני רעבה, בוא לאכול", והיא מקפצת החוצה מחדר האמבטיה, כבר לבושה בפיג'מה ריחנית ועוטפת שקנה לה. יוני, מתוסכל, נשרך אחריה. לו אסור היה להתלבש. סנדרה התיישבה לשולחן ויוני שירת אותה נאמנה. לאחר שהגיש את האוכל לשולחן, הוא תפס את מקומו לרגליה, מלקק את המרק מקערת כלב. ככה היא אוהבת אותו.

חופשה מיוחדת / תהום{Venus in F}

"לשם", אני מראה לך לאן אתה נכנס. באותו רגע אני מרגישה את הבטן שלך מתהפכת, את העלבון - אתה נכנס לבאגז' בעוד שאנחנו נוסעים במכונית מרווחת ונעימה. ואתה, כעבד צייתן, מעמיס את התיקים ונכנס לתוך הבאגז'.

מקומו של גבר / ממש גרוע​(אחר)

"אני לא מרשה לך לגמור בשעתיים הקרובות, כי תמצא עצמך עובד קשה מאוד בין רגלי בזמן הזה".
"אין לי איך להודות לך, גבירתי", אני אומר בבושת מה.

בית המשחט / ניקול בעקבגבוה​(שולטת)

"האם אתה מודה באשמה?" פנתה השוחטת ניקול אל א' שישב אזוק על ספסל הנאשמים.
"לא, כבוד השוחטת", פרץ בבכי. "מדובר בעלילה של משטרת הצניעות", הוסיף והתייפח.
"וכי למה שמשטרת הצניעות תעליל עלילות שכאלה?" שאלה השוחטת בפנים חתומות.

מלכה שחורה / מורגן​(שולטת)

הוא מזג לעצמו כוס ברנדי והתיישב על הספה המרופדת קטיפה. החדר כולו היה עשיר בפרטים והאח המבוערת הוסיפה הילה לדמותה הגבוהה. הוא הניח שהיא נועלת נעלי עקב חדות וארוכות בנוסף לגובהה. השמלה השחורה רשרשה כשהיא הסתובבה אליו. הוא אהב שהיא מפתיעה אותו כך כשחזר תמיד מבית הלורדים שאליו השתייך.

אבדן חושים / Queencie​(שולטת)

הסטירה שנחתה על לחיו יצרה צליל עמום שאותו שמע מתוך חלל הפה שלו, תחושה שלא דמתה לשום סטירה שקיבל בעבר, ושעוררה בו את ההבנה לגבי מידת חוסר האונים שהוא נתון בו. החשכה והדממה שהשתררו סביבו גרמו לו לאבד באחת את תחושת ההתמצאות במרחב ובזמן. אפילו את נשימותיו הוא לא היה בטוח אם הוא מצליח לשמוע או שתנועת שרירי החזה שלו גורמת לו לדמיין אותן.

קידושין / tango

את מביטה בי לראשונה. דממה - איני יכול לראותך. אני רק יודע שאת קרובה, מקבלת החלטה. זו עומדת להיות הפעם הראשונה בה אהיה נתון לחסדך. את יכולה ללכת ממני בשתיקה אם לא תמצאי אותי מושך, מותירה אותי לבד בידיעה שהייתי אמיץ דיי להתחייב לאושרך גם אם הזמן היה קצר עד מאוד. דרך אושרך נובע אושרי. אבל את אינך עוזבת. את נשארת קרוב. חושבת. אני שותק עד שאת מחליטה לדבר אלי. קולך מפתיע ברכותו. את אומרת לי שתי מילים בלבד: "קדש אותי". איני עונה לך. העיניים שלי עדיין קשורות. עוד לא נגענו.

זה היה סיפור של חורף / מלנה

"למה אתה עושה את זה. למה נשארת פה כל הלילה?"
"כי אני אוהב אותך", הוא עונה לי. הפעם הוא לא מחייך.
"אוהב אותי? אוהב אותי?! אתה מכיר אותי בקושי שבוע. מה אוהב אותי מה?!"
"זה ממש לא משנה", הוא מרכין את ראשו.

הנה זה מתחיל / sorerett​(שולטת)

אישה המחוברת לצד הסאבי שלה ואישה המחוברת לצד הגברי שלה עושות את המעבר מקשר לסבי-ונילי לקשר של שליטה. יחד הן מותחות את גבולות המגדר כמו גם את גבולות הציות.

סאב ספייס / שבוי​(נשלט)

פעם ראשונה שהייתי שם באמת. פעם ראשונה שאיבדתי את עצמי לדעת. פעם ראשונה שאני באמת ובתמים מתרגש מהלילה, שאחריו מגיע הבוקר, ואולי אראה אותך שוב, ואולי שוב אגיע לאורגזמת הבלבול של הכאב המהול באושר.