שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה נשית

Femdom

חולות נודדים / מלנה

אני מתירה לו לשחרר מעלי את הסנדלים השחורים. שלוש רצועות עור דקות מפרידות בין כף רגלי לאצבעות ידיו החוששות. הוא נועץ בה עיניים שואלות. מותר? אסור? אני אוהבת לראות את המשרת שלי מבולבל. כמעט נבוך. שאריות של חול ים מעטרות את כפותיי. תנקה משרת, תנקה.

תמיד יש פעם ראשונה / מלנה

בלי מילים אני מסמנת לו להתרומם מישיבתו. כמו מעצמו הוא מבין, פושט חולצה, מכנסיים, גרב ועוד אחד. בתחתונים לבנים הוא נראה קצת כמו ילד קטן שהלך לאיבוד בעולם של גדולים. עכשיו גם התחתונים הוסרו. הוא מרים שתי אצבעות לנחם את שפתו הפצועה. ביד זריזה אני מונעת ממנו כל נחמה. אני נושמת לעברו נשימות כבדות, עמוקות, והוא נושם אלי חזרה כחיה שניצודה, יודעת שאלה רגעיה האחרונים. תיכף גם נשימותיו יהיו שלי.

הכרות / BimboSissy​(נשלט)

"יש שתי אפשרויות להמשך הערב", היא אמרה במפתיע. "אנחנו יכולים לעשות סשן ידידותי, או סשן קשה. מה אתה מעדיף?" אני חושב שסשנים, בדיוק כמו סקס, מאוד משתפרים עם ההכרות, וסשן פרוע דורש הכרות בשביל ליהנות ממנו באמת. "אני מעדיף שננסה את הידידותי", עניתי. "גש לחדר השינה ותמתין לי שם עירום", אמרה. יש משהו חזק מאוד בלהיות עירום מול אישה חזקה ולבושה.

הסשן הראשון של האלה קאלי מאא / Kali Maa​(נשלטת)

במעלית, עבדי מנשק אותי. הוא גבוה ממני. הוא אוחז אותי כמו גבר. כל עניין השליטה פה מופרך. החדר נפתח, ואני מורידה את עבדי לרצפה. עדיין יש לו יותר מדי נוכחות. אני מורידה את הסוודר ואת הג'ינס שמעל למחוך, ומתנחמת במראה. אני מהממת. הציצים שלי נשפכים מעל המחוך. המותניים מידה 36 שלי מודגשים. עדיין אין לי שמץ איך אני הולכת להיות דומית.

חיוך / פיתוי מתוק...​(מתחלפת)

פתחתי את הדלת. היא הייתה יפה. היא הייתה שלי. השפחה שלי. חיבקתי אותה חיבוק חם ואוהב ונשקתי לה על מצחה. היא התבוננה בחלל החדר, יודעת שהיא הולכת לפגוש היום את הכלב שלי.

סימנים של אש / דולי .​(שולטת)

הוא ראה את היד החבושה שלי והבחנתי בזיק של דאגה חולף בעיניו. "מה קרה? נפצעת?"
חייכתי את החיוך המפורסם שלי, חיוך שמעוות את קצות השפתיים, מגלה שיניים, אבל לא מגיע לעיניים. "כן, נפצעתי. ובגללך!"
"בגללי?! איך?!"
"בגלל שלא פינית את הזבל, נעקצתי". החיוך השטני שלי הפך לצחוק. "אבל אל תדאג. גם אתה עוד תיעקץ"...

התמחות (1) / קובי

כמתמחה, העבודה שלי הייתה עינוי אחד, ארוך ומתמשך. מיותר לציין שעבדכם הנאמן נשאר במשרד לא פעם עד חצות ועד בכלל בכדי למלא את מכסת העבודה הבלתי-הגיונית שמוטלת באופן טבעי על אנשים חסרי מעמד. לשמחתי, תמי, רואת החשבון של החברה וזו שקיבלה אותי לתפקיד, לא התרגשה אם התעכבתי או אם היו לי שאלות שונות ומשונות. הגישה שלה אלי הייתה, תמיד, עניינית. אך לאחר מספר שבועות של התמחות, תמי החלה לבקר אותי כמעט על בסיס יומי, ובדרך כלל, בשעה שבה המקום כבר התרוקן ממרבית יושביו.

מלכה מרשעת (2) / מיתוסית​(שולטת)

אני הולכת ברחוב הסואן, עקביי מתקתקים על המדרכה הבקועה ועל האספלט הקרוע, עד שלבסוף אני עוצרת מול בניין אפור, צדדי ושקט. כפי שתודרכתי, אני עולה לקומה הרביעית, נכנסת, וניגשת לפקידת הקבלה: "שלום, באתי לעיסוי אצל איתמר". היא מפנה אותי לחדר 201. מתוחה כקפיץ, אני ממתינה ליד הדלת שלו, תוהה אם להמשיך או לברוח. לבסוף, אני אוזרת אומץ. מה שיהיה, יהיה.

מלכה מרשעת (1) / מיתוסית​(שולטת)

נכנסתי לאינטרנט, ואז לרשימת האתרים האחרונים שבהם הייתי. האתר לפני אחרון, בו גלשתי אתמול, היה זה שחיפשתי. הקשתי על הקישור ונכנסתי לאתר המבוקש, "הכלוב". הכנסתי את שם המשתמש שלי ואת הסיסמה. ל"מלכה מרשעת" היו ארבע-עשרה הודעות. פתחתי את ההודעה הראשונה: "מלכתי היקרה. אני בן 31...". סגרתי אותה. בפירוש ציינתי שאני מעוניינת בגברים בטווח הגילאים של 22-28. עברתי להודעה הבאה: "היי". וואו, לו יש הרבה מה לומר! עברתי עוד ועוד, וכמו בחוק מרפי, מצאתי את מה שחיפשתי בהודעה האחרונה.

פנטזיה / dominicus

"לך לחדר ותפתח את המגירה השנייה מלמטה". הוא ניגש בהססנות לחדר, פותח את הארון ואוחז בהתרגשות בידית המגירה. הוא מושך לאט, ועם כל סנטימטר נוסף ניגלה לעיניו אוסף צנוע הכולל שלוש חגורות עור ברוחב משתנה, קיין, צעיף משי, שני זוגות אזיקים וחגורת הצמדה למיתקן. בינו לבינו הוא תוהה מתי היא הספיקה להטמין את הפריטים האלו בחדרו. בעוד המחשבות רצות במוחו, הוא שומע את קולה בוקע מהאוזנייה. "קח את רצועת ההצמדה ואת החגורה הצרה והצעיף, ועלה למרפסת הגג."

תחילתו של אילוף / Madame T​(שולטת)

הוא נכנס לחדרה, גבוה ורחב כתפיים, חיוך קל על שפתיו. הוא התבונן בה ושאל: "אפשר חיבוק?". "לא", ענתה, "הפעם זה יהיה שונה". היא ראתה עצמה כשולטת עדינה אך תקיפה. בדרך כלל, לא הרבתה במילים, וגם ההוראות שניתנו לכלבלב נאמרו בנימה שקטה ועניינית. היא מעולם לא הרימה את קולה, אך ציפתה לצייתנות מלאה ודרשה אותה.

מכירה פומבית / דולי .​(שולטת)

"מלכות נכבדות, לפניכן סאב בן 28, חסון, נבון ובנוי היטב, המוצע למכירה. למעשה מדובר במכירה שנייה של העבד, שכן לאחר שנמכר בפעם הראשונה, העז העבד הסורר לסשן את הדומית שקנתה אותו! בכדי להבטיח שהדבר לא יחזור על עצמו, אני אהיה נוכחת במשך כל הסשן של העבד עם הדומית שתקנה אותו הערב. גשו קדימה, גבירותיי, ובדקו את הסחורה בעצמכן"...

שעות נוספות / Queencie​(שולטת)

רוני הוא מנהל חברת פרסום מצליח. אף אחד לא יודע שבבית הוא פושט את החליפה, לובש בגדי נשים, והופך להיות רונית, שפחת המין של הגבירה הסקסית יעל. כשלמשרדו של רוני מגיעה מירי, מזכירה זמנית יפהפייה, העניינים מסתבכים עוד יותר. רוני נדלק על מירי, אבל אין לו מושג שגם לה יש סוד אפל אחד או שניים באמתחתה...

עמיתתי הנכבדה (הומור) / גון קונור מקלאוד​(נשלט)

מכתב המלצה לדומית שהינה גם דוקטור, מומחית פרוקטולוגית לטיפול בסאבים הנחדרים רקטאלית.

השכנה ממול (2) / עוף חול

אחרי שסיימה לגזור לי את הבגדים בלי טיפת רחמים, היא חילצה את הקרעים מגופי כך שנשארתי לשכב שם עירומה, קשורה, חייבת לשירותים, עם גרון צורב, דמעות חנוקות, קפואה מקור, רעבה, צמאה, והכי נורא - כל כך מושפלת.

השכנה ממול (1) / עוף חול

השכנה ממול רוצה "לדבר" איתי! כמה שאני שונאת אותה! איך שהיא מסתכלת עלי ומדברת אלי בהתנשאות ובזלזול. היא תמיד הזכירה לי "מלכת הכתה" מימי בית הספר היסודי. ביץ' אמיתית, אבל עושה את זה בסטייל.

תחילתו של אילוף / Madame T​(שולטת)

הוא נכנס לחדרה, גבוה, רחב כתפיים עם חיוך קל על שפתיו. התבונן בה ושאל: "אפשר חיבוק?". "לא", ענתה, "הפעם זה יהיה שונה".

ללא ניע / Queencie​(שולטת)

הבנות גררו גליל של ניילונית תעשייתית והחלו עוטפות את גופה של רונית, מצמידות את קרסוליה זה לזה, מטפסות במעלה ירכיה, מושכות את השמלה הלבנה על מתניה, כורכות את הניילון על מבושיה וישבנה, על בטנה, מכופפות מעט את גופה לפנים, מצמידות את ידיה לגופה ועולות אל חזה וצווארה.

ללא ניע / Queencie​(שולטת)

הסלון היה חשוך כמעט לחלוטין. רק אור נרות ריחניים האיר ברכות, מטיל צללים מרצדים על קירותיו. על הספה מסודרים מחוך לבן, ירכיות לבנות עם גימור תחרה, שמלה צמודה קצרצרה, אף היא לבנבנה, פאה בעלת תלתלים שחורים שפסים אדמוניים שזורים בה. על הרצפה לצידה נעלי סטילטו לבנות.

איך ביליתי את משמרת הלילה / lady lygea

צליפה קלה של שרשרת הדסקית הבריחה את הפרפר ממקומו. הוא ביצע מספר תנועות כאוטיות באוויר ונחת על הקיר, אך היא לא הניחה לו אלא הפריחה אותו ממקום למקום, עד שלבסוף חמק החוצה מבעד לחלון הפתוח. היא סיננה קללה מבין שיניה, הסתובבה ובדלת עמד - עידן?! הקצין התמיר התמהמה רגעים מספר, לאחר מכן נכנס לחדר, כרע ברך לפניה ואמר: אנא, הרשי לי לתפוס את מקומו!

לילה לא שקט / izabo

"האמת היא שאני מאלה שנורא רוצים שיקרה משהו, אבל אף פעם לא יוזמים אותו. את מכירה את זה?" הוא שאל. האמת היא שאני מכירה את זה מצוין, או יותר נכון, הכרתי. אבל למדתי משהו בחיים האלו: אם אתה רוצה משהו, תיקח אותו. "אתה מכיר את הסיפור על דג הזהב ושלוש המשאלות?" עניתי. "ובכן, תחשוב עלי הלילה כעל הפייה הטובה שלך..."

סרי לנקה / צ'יטה​(שולט)

לפתע היא קמה מהמיטה, ניגשה לשולחן, לתיק שלה, והוציאה מהתיק אזיקים רחבים ומקצועיים מעור, עם ווים ואבזמים לידיים ולרגליים, וסט שרשראות לשימושים מגוונים. אני הייתי כבר בעניין של בדס"מ כבר לפני כן, אבל בחיי שאני שם התחלתי להזיע, ולא מהחום בחוץ, ולא רק במצח. ואז במבט שואל ונוקב היא שאלה: "אתה משחק" (You play)?

הכלבה הפרטית שלי / מיתוסית​(שולטת)

היא התירה את חגורת הבד שהייתה כרוכה סביב מותניה וחלוקה נפתח. היא הניחה אצבעות דקות, מעוטרות בשתי טבעות כסף, על שולי החלוק ודחפה מעט אחורה - החלוק החליק מגופה בקלילות ונשר אל הרצפה כגלים סביב רגליה. לבי החל לפעום מעט במרץ ועיניי סקרו אותה מלמעלה ועד למטה. עד עתה ראיתי את גלית רק פעם אחת, וזה היה כשהיא הייתה לבושה במועדון.

באה מאהבה (4) / Queencie​(שולטת)

"בואי נראה אם את ראויה ומסוגלת לשאת אותי על גבך" אמרה יעל, ונשכבה על גבה של רונית, מכופפת רגליה ומניחה את כפותיה על ישבנה של השפחה. תוך זמן קצר רעדו זרועותיה של רונית מהמאמץ, אך יעל לא ויתרה. "קחי אותי למיטה", ציוותה, ורונית, במאמץ ניכר, כשברקע נשמע קול צחוקה של יעל, צעדה באיטיות.

באה מאהבה (3) / Queencie​(שולטת)

רון הרגיש שהרגע עליו חלם שנים עומד להתממש. הוא לא ידע למה לצפות, והציפייה הייתה מלווה בחשש מסוים מהלא נודע. בעבר היה בו פחד מצמית כשחשב על הפעם הראשונה בה יתמסר לגבירה שתלטנית, אבל היכרותו הוירטואלית עם יעל הפיגה כל חשש. תחושת הביטחון והאהבה כלפי אדוניתו סילקו כל פחד מליבו. הוא בטח בגבירתו לחלוטין, ורק קיווה שלא יאכזב את מלכתו הנערצת.

ליפסטיק / Succubus​(אחרת){ParkerFrye}

היא התרחקה ממנו, מילימטר אחר מילימטר, כנאבקת בכוח שהדף אותה לעברו. "מה זה?" שאלה בשפל קול.
"מה?"
"זה". היא הצביעה לעבר משהו בצווארו. שני כתמים אדומים, מקבילים, הכתימו את עורו שם. לרגע כמעט קילל. לרגע כמעט הקיא. לרגע, כמעט הכחיש.

באה מאהבה (2) / Queencie​(שולטת)

היא באה מאהבה. רק ככה רצתה לקחת אותה. מזה שבועיים שיעל חככה בדעתה איך לתכנן את יומה עם שפחתה המיועדת. היא ידעה שרונית מוכנה מבחינה מנטלית לשליטה ברמה גבוהה מאוד, אף שלא הייתה מנוסה כלל בשליטה או בכאב. “מה שאראה בעיניה, יספר לי על מה שעובר בליבה. מה שתראה בעיניי, יאמר לה את שבליבי”. זו הייתה החלטתה, וכך יצאה לדרכה.

צעצוע המין שלי / מיתוסית​(שולטת)

סטרתי לו. הוא הושיט ידו לאחוז בלחי הצרובה. כשעמדתי לסטור לו בשנית, הגן על פניו.
"זה אינסטינקט, גברתי. אני לא שולט בזה."
"אז תתחיל לשלוט. איתי לא יהיו לך אינסטינקטים מלבד אינסטינקטים של לעשות כל מה שאני רוצה, גם אם זה לא מוצא חן בעיניך או בעיני הגוף שלך. ברור?"

באה מאהבה (1) / Queencie​(שולטת)

היא באה מאהבה. רק ככה יכלה להגיע לזה. השאירה מאחור את זכרותה, את עולמה הונילי-קינקי, עמדה בקרן הרחוב, במקום שקבעו להיפגש בו, לבושה אמנם כגבר שאותו ראתה במראה בכל בוקר, אך מרגישה את נשיותה פורצת ממנה בזכות אותו סט תחרה סגול שלבשה מתחת לבגדיה, ובזכות האישה אותה שעמדה לפגוש בפעם הראשונה.

סשן ראשון / דומיננטית​(שולטת)

היא החליטה לרחם עליו, לקחה את ידו ואמרה, "בוא שב על הספה. נדבר מעט לפני הסשן". כמה שאלות סתמיות, שוב חוזרים על מה שסיכמו במסנג'ר. ואז השתנה משהו במבטה. מעין הבזק של מבט קר, מתנשא. רעד עבר בגופו כשראה את המבט. חשב בליבו, מה תעשה לי הגבירה הזאת שאני כה נמשך אליה, שאני מוכן לעשות הכל על מנת לרצותה?