בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלכות - בשפחות

שש תמונות של תאווה תחת כיבוש / Grey / Green​(אחר)

היא מנשקת אותו על הלחי. בגד הים שלו צף אי שם, נסחף הרחק מהם. "יש לך מגבת בחוף, אל תדאג, תוכל להתכסות שם", היא אומרת, והולכת ממנו. הוא רועד. הוא מסתכל על כל האנשים בחוף, נקודות קטנות, רחוקות מדי מכדי שיהיו להן עיניים. "זאת אומרת," אומרת דמותה המתרחקת, "אם תגיע מספיק מהר".

סמוז אופרייטר ג': עיירת חור תחת / Grey / Green​(אחר)

אני בשקט; היד שלה מתהדקת סביב הראש שלי, דוחפת אותו כמעט לתוך הקיר. אני אחד עם הקיר. הלוואי שהייתי טובע בתוך הקיר. הלחץ בתחת שלי נהיה יותר חריף - עוד אצבע. אני ממשיך לשתוק והיא מהדקת את היד סביב הגולגולת שלי. זה עוזר.
"ממה שאני מבין," אני אומר לילד, "אני עומד לקבל אגרוף בתחת".

סמוז אופרייטר, א' - הדייט הרביעי / Grey / Green​(אחר)

ישבתי שם, עם הזין חצי שמוט, וחשבתי שכל מה שאני זוכר מהימים האחרונים זה החצי-כאב הזה של הזין שלי נלחץ על המתכת של הרוכסן של הג'ינס. הסכמתי עם עצמי שאני לא הולך להרגיש ככה יותר בחיים, ולמעשה פה טעיתי עוד יותר, ותיכף נגיע לזה. ועוד איך נגיע.

מועדון הפמדום הבוטה / Grey / Green​(אחר)

היא עומדת ליד החלון. היא מציתה סיגריה, וזה אומר לי שהיא יודעת שהיא מנצחת פה, ומכאן אני יודע שהיא הולכת לנצח פה. "אני רוצה מישהו שלא יבייש אותי במפגשים עם דומיות אחרות. אתה חושב שאתה מספיק מאולף כדי להיות במפגשים שלנו?" אני עושה כן עם הראש, וזאת כנראה טעות, כי היא מתחילה ללכת לקראתי, והיא נראית די עצבנית.

עונת הסליחות / רצסיבי​(נשלט)

הבגדים הנקיים הוכתמו מהיין שניתז לכל עבר. המפה נראתה אדומה כדם. הצלחות התרסקו בקול גדול. על הרצפה היו פזורים ראשי דגים בוהים חסרי עיניים, שוחים בתוך ג'לי עכור ודביק. מחולצתו של אביו טפטף לאיטו גוש דבש ותסרוקתהשל אימה התמלאה ברבעי תפוחים, היא נראתה כאילו יצאה מסט של סרט של פליני. הוא התנצל בפני האורחים. אנחנו חייבים מרתף, היא אמרה לו

זיון של בוקר / עתליה​(שולטת)

חדר 306. סדק צר. הדלת לא נעולה. דחיפה קלה והדלת נפתחת לרווחה.
עיני פוגשות בישבנו המוצק והמורם.
"בוקר טוב, גבירתי". המשפט הראשון מבין שניים שמותר לו לומר בזיון של בוקר.

נער האורווה - סיפור פנטזיה (אכזרי), חלקים א'-ד' / פולו

"אין כאן אף אחד" היא אמרה "הרם את הכותונת והראה לי את הזין שלך. עומד לך פולו? אני מעמידה לך את הזין?"
"בבקשה גבירתי", התחנן פולו.
"הראה לי את הזין פולו או שאצרח. ואז לבטח תסורס או אף גרוע מכך".

זונת כיסא / KerenShemesh​(שולטת){ביק}

"אני רעבה, בוא לאכול", והיא מקפצת החוצה מחדר האמבטיה, כבר לבושה בפיג'מה ריחנית ועוטפת שקנה לה. יוני, מתוסכל, נשרך אחריה. לו אסור היה להתלבש. סנדרה התיישבה לשולחן ויוני שירת אותה נאמנה. לאחר שהגיש את האוכל לשולחן, הוא תפס את מקומו לרגליה, מלקק את המרק מקערת כלב. ככה היא אוהבת אותו.

חופשה מיוחדת / תהום{Venus in F}

"לשם", אני מראה לך לאן אתה נכנס. באותו רגע אני מרגישה את הבטן שלך מתהפכת, את העלבון - אתה נכנס לבאגז' בעוד שאנחנו נוסעים במכונית מרווחת ונעימה. ואתה, כעבד צייתן, מעמיס את התיקים ונכנס לתוך הבאגז'.

מקומו של גבר / ממש גרוע​(אחר)

"אני לא מרשה לך לגמור בשעתיים הקרובות, כי תמצא עצמך עובד קשה מאוד בין רגלי בזמן הזה".
"אין לי איך להודות לך, גבירתי", אני אומר בבושת מה.