ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלכות - בשפחות

עמיתתי הנכבדה (הומור) / גון קונור מקלאוד​(נשלט)

מכתב המלצה לדומית שהינה גם דוקטור, מומחית פרוקטולוגית לטיפול בסאבים הנחדרים רקטאלית.

השכנה ממול (2) / עוף חול

אחרי שסיימה לגזור לי את הבגדים בלי טיפת רחמים, היא חילצה את הקרעים מגופי כך שנשארתי לשכב שם עירומה, קשורה, חייבת לשירותים, עם גרון צורב, דמעות חנוקות, קפואה מקור, רעבה, צמאה, והכי נורא - כל כך מושפלת.

השכנה ממול (1) / עוף חול

השכנה ממול רוצה "לדבר" איתי! כמה שאני שונאת אותה! איך שהיא מסתכלת עלי ומדברת אלי בהתנשאות ובזלזול. היא תמיד הזכירה לי "מלכת הכתה" מימי בית הספר היסודי. ביץ' אמיתית, אבל עושה את זה בסטייל.

תחילתו של אילוף / Madame T​(שולטת)

הוא נכנס לחדרה, גבוה, רחב כתפיים עם חיוך קל על שפתיו. התבונן בה ושאל: "אפשר חיבוק?". "לא", ענתה, "הפעם זה יהיה שונה".

ללא ניע / Queencie​(שולטת)

הבנות גררו גליל של ניילונית תעשייתית והחלו עוטפות את גופה של רונית, מצמידות את קרסוליה זה לזה, מטפסות במעלה ירכיה, מושכות את השמלה הלבנה על מתניה, כורכות את הניילון על מבושיה וישבנה, על בטנה, מכופפות מעט את גופה לפנים, מצמידות את ידיה לגופה ועולות אל חזה וצווארה.

ללא ניע / Queencie​(שולטת)

הסלון היה חשוך כמעט לחלוטין. רק אור נרות ריחניים האיר ברכות, מטיל צללים מרצדים על קירותיו. על הספה מסודרים מחוך לבן, ירכיות לבנות עם גימור תחרה, שמלה צמודה קצרצרה, אף היא לבנבנה, פאה בעלת תלתלים שחורים שפסים אדמוניים שזורים בה. על הרצפה לצידה נעלי סטילטו לבנות.

איך ביליתי את משמרת הלילה / lady lygea

צליפה קלה של שרשרת הדסקית הבריחה את הפרפר ממקומו. הוא ביצע מספר תנועות כאוטיות באוויר ונחת על הקיר, אך היא לא הניחה לו אלא הפריחה אותו ממקום למקום, עד שלבסוף חמק החוצה מבעד לחלון הפתוח. היא סיננה קללה מבין שיניה, הסתובבה ובדלת עמד - עידן?! הקצין התמיר התמהמה רגעים מספר, לאחר מכן נכנס לחדר, כרע ברך לפניה ואמר: אנא, הרשי לי לתפוס את מקומו!

לילה לא שקט / izabo

"האמת היא שאני מאלה שנורא רוצים שיקרה משהו, אבל אף פעם לא יוזמים אותו. את מכירה את זה?" הוא שאל. האמת היא שאני מכירה את זה מצוין, או יותר נכון, הכרתי. אבל למדתי משהו בחיים האלו: אם אתה רוצה משהו, תיקח אותו. "אתה מכיר את הסיפור על דג הזהב ושלוש המשאלות?" עניתי. "ובכן, תחשוב עלי הלילה כעל הפייה הטובה שלך..."

סרי לנקה / צ'יטה​(שולט)

לפתע היא קמה מהמיטה, ניגשה לשולחן, לתיק שלה, והוציאה מהתיק אזיקים רחבים ומקצועיים מעור, עם ווים ואבזמים לידיים ולרגליים, וסט שרשראות לשימושים מגוונים. אני הייתי כבר בעניין של בדס"מ כבר לפני כן, אבל בחיי שאני שם התחלתי להזיע, ולא מהחום בחוץ, ולא רק במצח. ואז במבט שואל ונוקב היא שאלה: "אתה משחק" (You play)?

הכלבה הפרטית שלי / מיתוסית​(שולטת)

היא התירה את חגורת הבד שהייתה כרוכה סביב מותניה וחלוקה נפתח. היא הניחה אצבעות דקות, מעוטרות בשתי טבעות כסף, על שולי החלוק ודחפה מעט אחורה - החלוק החליק מגופה בקלילות ונשר אל הרצפה כגלים סביב רגליה. לבי החל לפעום מעט במרץ ועיניי סקרו אותה מלמעלה ועד למטה. עד עתה ראיתי את גלית רק פעם אחת, וזה היה כשהיא הייתה לבושה במועדון.