סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה נשית

Femdom

חשק / sleeper​(נשלט)

התעורתי? אני לא בטוח. ובינתיים מתפקדים האברים בגופי, אחד אחד מדווחים על מצבם. הכאב החד בראשי הוא הראשון ברשימה, סחרחורת איומה. הלחי סחוטה על הרצפה הקרה. מנסה להזיז את הידיים ולא מצליח, רעש שלשלאות מפלח את השקט ששורר. ידיי קשורות זו לזו ורגלי מכופפות וקשורות אף הן בקרסוליים.

צריך לצבוט את עצמי כדי להאמין / wimpsissy​(נשלט)

לפני הדלת נשימה אחרונה, איך היא נראית, היא טובה או רעה, יש בה חמלה או כולה מלחמה. שליטתה משמידה, אכזרית וכואבת או אולי בכוחה רגועה מתענגת. את עבדה לרגליה תרמוס תמוטט או תיסחף בתשוקה מול מבטו הרוטט, לממלכת הקסם שם היא האדון, והוא ברצון, בדחף נואש את עצמו על מגש לה ייתן בתשורה, בקדושה יעשה את דברה.

כוח - פרק שני / עוגיעוגי​(לא בעסק)

לולו כבר עמדה לוותר, היא לא אהבה את המשחקים האלה והיא בעצמה הייתה שפחה ולא הייתה זקוקה לעבד. אבל, דבר אחד לא הניח לה ולא יצא לה מהראש, היא הצליחה לשים את תחושת הגורל בצד אבל היא לא יכלה להתכחש לעובדה שזה הגבר הכי חזק שהיא פגשה אי פעם ושהיא לא יכולה לוותר עליו רק בגלל זה.

מלכה , לעולם לא נשארת לבד / המלכה סתיו​(שולטת)

כך בעודו על הברכיים הצמדתי אותו לגזע עץ, חיפשתי אחד לא עבה במיוחד, כך שערן יוכל לחבק. "תצמיד את הידיים אחת לשניה, כאילו שאתה מוחא כפיים". כך שידיו צמודות אחת לשניה מחבקות את גזע העץ, הוצאתי מהתיק סרט דביק שחור וליפפתי סביב כפות ידיו.

העונש. / מושכת אש​(שולטת)

התיישבתי עליו, ירכיי נכרכו סביב פניו בכל הכובד וגופי נדרך לקבל את מה שהגיע לו.

פוקר מלכות / כחול​(שולט){ג}

4 מלכות, 4 עבדים שנבחרו בקפידה, סאבית שחילקה את הקלפים, וכללי משחק ברורים. המשחק התחיל.

שיעבוד המנכ"ל (2) / כחול​(שולט){ג}

אצבעותיה ניסגרו על שק האשכים שלו, מכאיבות לו, אוחזות בו, שולטות בו לראשונה. וקולה לחש באוזנו "שקט עבד, שקט. אחרת תצטער שנולדת.", הוא השתתק.

24 HOURS IN MUNICH / LadyBlackVelvet​(שולטת)


My wicked slave Philip goes on dictating his Mistress how to please him. I admit that under different conditions, I would have kicked out the slave with no hope of return, but Philip... I like his ass so much that I'll give him another chance, taking of course my revenge on the slut when I finally put my hands on him.
He wanted me to visit him in Munich. Here I am!

ביקור מפתיע / מושכת אש​(שולטת)

הוא נבהל ומיד התנצל. הכנסתי את רגל שמאל אל פיו והוא חיכה שאאשר לו ללקק, הוא חזר על הפעולות כשהפעם רצון אדיר מלווה את צעדיו שלא להרגיז אותי עוד.

לרגלייך מלכתי / העבד ר​(נשלט){MISTRESSS}

אנחות הכאב הוסיפה עוד ועוד להנאותיה של מלכתי שהתמוגגה מנחת למראה העבד העלוב והכואב שלרגליה ועיניה מביטות היישר לעיני המביטות בערגה לפניה היפות. "נהנה?" שאלה. "כן מלכתי נהנה מכל רגע שאני רואה את מלכתי מאושרת."

שיעבוד המנכ"ל / כחול​(שולט){ג}

הוא שכב למלוא אורכו, עירום, בחדר שדמה יותר לחדר ניתוח, מאשר לכל מקום אחר. מוטל לחסדיה של גבירתו, במקום כה זר ומנוכר.

לילה אביבי / השליטה​(בוצ׳ה שולטת){Simone D.B}

השליטה ושפחתה בסשן אביבי לצד הדרך.

כשאת למעלה / עבד טרי​(נשלט)

כשאת למעלה מעלי, עומדת זקופה ואני על הריצפה.

פנטזיה רטובה / זכותהשתיקה

הדלת נפתחת אני מביט ורואה לפני אישה מדהימה רזה חטובה בהירת עור. שיער שחור חלק. לבושה בגדי עור שחורים. הייתי המום. "כנס" היא אמרה. "ברוך הבא לממלכה שלי".

מפגש לילי / הוד_זנותו​(נשלט)

"אל תעשה תכניות להערב, תהיה מוכן עם מכוניתך", כך הורה קולה בטלפון. ואני מתוך כוח, שהשתלט על מוחי עניתי...."כן אלתי".

פנטזיה של מתחיל / osalivan​(נשלט)

כך הצטיירה במוחי הבחינה שלי לעבדות

שבת בבוקר / ספרות זולה

עוד לפני שפקחתי את עיניי כבר זימזמתי לעצמי: 'שבת בבוקר יום יפה, לך תכין לי כוס קפה…' בימי חול אני קמה לתוך ניחוח של קפה וטוסטים אשר סאבון הכין לנו מבעוד מועד. סאבון הוא כמובן הסאב שלי שקיבל את כינויו מכיוון שהוא שומר על הניקיון, הוא ריחני ומגעו נעים ומלטף ממש כמו, נניח, דאב עם 25% לחות.

מתנת יום הולדת / רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)

"יש לי חלום", אמר לי ידידי הדום, "שדומית תעניק את עצמה לי על כל המשתמע מכך, ללילה אחד, ליום הולדתי". החלטתי, להגשים לו חלום.

הקרב שלא היה / מל​(נשלט)

טור של צבא. צבא גדול וענק של גברים חמורי סבר וחדורי נקם, בראשם עומד האחד והוא אני. המטרה היא לנקום על כבוד שנפל.

אין בניהם שוויון והוא המאושר באדם / המכשפה​(שולטת)

"...היא סיפרה לו שהיא אוהבת גברים עדינים ורגישים, אוהבת גבר שפותח דלתות וכותב מכתבי אהבה..."

פגישתי הראשונה עם גליה / gmichael​(נשלט)

סיפור דמיוני על אפשרות אחת של פגישה ראשונה עם אישה שולטת.

סשן עם הדומינה זארה / העבד ר​(נשלט){MISTRESSS}

הוזמנתי לארמון הדומינה בשעת צהריים לשרת את הוד מעלתה הדומינה שלי,
"לקק את הנעליים שלי" פקדה מייד "תבריק אותם". "אתה תהיה הזונה שלי" צעקה המלכה אליזבט באוזני. "תוציא את התחת החוצה"

זה יכול להיות כל אחד.. / SEAMASTER​(שולט)

"מנהטן, מסיבה מטורפת, הכרתי אותו את הכוסון ופסענו לדירתו, אני כנראה ישראלית נאיבית והוא, הוא עוד צפונבון שחי בעיר החטאים ומחפש טרף קל."
את הסיפור שמעתי מקלייר, האקסית המיתולוגית שלי איתה אני מקפיד לשמור על קשרי ידידות, תקראו ותהנו, אני מאוד נהנתי לשמוע.

הציידת והטרף שלא ידע / עתליה​(שולטת)

אין הרגשה יותר עילאית מזו שאת אתו ויודעת שאת לו הראשונה. הראשונה מזה כמעט עשור.
עשור שהזין שלו לא בילה בתוככי אישה. עשור שלשונו לא נדחקה לקודש הקודשים.
למעבר הצר והלח, הספוג מיצי תשוקה.

פוסי מפנטז על עתליה, חלק שני, שלישי ורביעי / 123457​(נשלט){תפוס}

הוא חדר בהתחלה בקלות ואז היא התחילה לשחק איתו פנימה טיפה והחוצה. הוא היה גדול ועבה, כאב נורא, גנחתי והייתי באקסטזה, היא התחילה להכניס אותו פנימה. ההרגשה של עובי כזה בתחת ועוד שגברתי דופקת אותי. היא הכניסה אותו עד הסוף ואז היא התחילה לזיין אותי מוציאה טיפה ומכניסה עמוק וחזק פנימה תופסת לי את המותנים "כן זונה קבלי את הכל תגנחי. קדימה!!!"

המלכה שבי / lihi

ההצלפות שאצליף בך לא יהיו עונש. זהו הכבוד בשבילך שאני בכלל מסתכלת עליך, מורידה את עיניי נמוך כל כך. אליך. אחת, שתיים, שלוש, ארבע, חמש. שריקה באוויר ומיד אחר כך קול מצליף, חד, קורע. עם כל הצלפה בגבך החשוף לפניי, ישבנך הבתולי מדי, יותר מדי.. עם כל הצלפה כוחי עולה על שלך, מחסל כל טיפת גאווה אם היתה לך לפני שבאת לפה, לפני שהייתי נוכחת לצידך.

פוסי מפנטז על עתליה / 123457​(נשלט){תפוס}

אוננתי כמו משוגע תוך שהיא מצליפה לי על הישבן והשפרצתי לה על הרגל "יפה זונה עכשיו לקק מהר ועוף מפה". "כן גברתי", לקקתי והברקתי את כף רגלה והיא הייתה מרוצה - "מחר, זונה, נבדוק שוב איך מרחיבים יותר את החור שלך עכשיו לא רוצה לראות אותך."

אתה אוהב שדורכים לך על הזין? / המלכה על הסלינג

הפריע לי שהשטיחים שכבו עם מכנסיים וסימנתי להם להתפשט.
ברלין, שהייתה עם הגב אליי ולא ראתה מה סימנתי להם, מחתה על היוזמה והחטיפה להם סטירות איומות על ההתפשטות העצמאית. אני שכבתי על הסלינג, מתפוצצת מצחוק, הסברתי לה שנדחפתי עם הסטיות שלי, הדלקנו סיגריות לשתינו וסידרנו את החדר מחדש.

מחולל אותות חשמליים / ערן2​(נשלט)

בשנייה הראשונה, לא קרה דבר, אולם עם הזמן, צריבה רוטטת החלה להרעיד את קצות פטמותיו, הוא הרגיש בזימזום החרישי החודר אל תוך בשרו.
הוא חשש, לגרוע מכל, אולם, הרעידה לא היתה כואבת אולי לרגע אף נעימה.

"לקק לי את הנעלים" פקדתי והוא ליקק כמו כלבלב צמא / המכשפה​(שולטת)

הוא המשיך ללקק דרך הגרביונים דבר שלא ממש קל אבל אני התחרמנתי כהוגן, חום גופי לאט לאט עלה. מצד אחד הגרביון היה נעים וחמים ומצד שני רציתי להרגיש את הלשון המתוקה שלו בלי המחיצה (של הגרביון). ואז הבזיק לי רעיון, פתחתי את המגירה ליד המיטה הוצאתי זוג מספריים.